Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

No to 5 nas bedzie, wiec w razie co organizatory moga nas brac pod uwage. Jak jeszcze doliczylibysmy Ponqa i Waldemara to ooo panie gruba ekipa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie bym zalapal to z checia pojade , W TAKIEJ ELICIE to bym za Kartkeyana mogl wystapic , tylko zeby bylo

wiadomo jaka trase (trasy) jedziemy , bo jezdze na innej kamerze musze sie dlugo przystosowywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mogę załatwić sobie grę ,sprzedałem znajomemu także z pożyczką nie będzie problemu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to 5 nas bedzie, wiec w razie co organizatory moga nas brac pod uwage. Jak jeszcze doliczylibysmy Ponqa i Waldemara to ooo panie gruba ekipa :)

Ja to chyba już jestem trzecioligowcem :) a to mnie zobowiązuje do reprezentowania 3 ligi;)

Klacza, nie wylosuj tylko Monza bo mam już dosyć ścinania szykan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj zamierzam losowac tory.

Monza odpada, jakie tory jeszcze daja takie mozliwosci scinania?

Bo takie chce eliminowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza, myśle ze należy wybrać tory gdzie nie można ścinac zakretow (szykan) oraz na których jest kilka miejsc na bezpieczne wyprzedzanie. Z tego drugiego powodu tor np. w Monaco powinien dopaść z losowania. Tory typu Malezja, Spa itp. wydają się optymalne na fajne ściganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylosuj cos z poczatku, srodka i konca sezonu tak zeby ladnie pasowalo. Dajmy na to malezja, w.brytania i texas. Czyli druga lige mozesz na spokojnie w planach liczyc bo ekipa na bank sie znajdzie.

Ponq ty jestes drugoligowcem na wyporzyczeniu do ligi 3 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy plan jest... kazda liga moze wystawic 5 zawodnikow. wybierajcie sie. po wiecej do tematu malej ligi zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, 2 ligi do jazdy chetni sa: pitian, kowi, sharent, lukaszasada. Mati moglby jesli pozyczy gre, oraz moze lukian i kubool, ale oni cos pisali o Brazylii na 100% raczej. Jak bedzie wiecej niz 5 chetnych na sztywno, to trzeba wymyslic cos. Albo rotacyjnie wystawimy ludzi, albo organizatorzy wylosuja :P

Ja sie zglaszam na sztywno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym pojechal tylko kiedy ? bo dzisiaj sobie mellbourne bede jezdzil juz nowymi formulkami 2013 na rfactorze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy sezon f1 czas zaczac :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekać na mod od FSONE, bo narazie RFT się nie popisało, modele bolidów niczym z RF1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest rft tylko f1ligue i modele wygladaja ok :) jak i fizyka, RFT wyda kolejnego lipnego moda wiec na to nie licze

jesli chodzi o ich mod z 2012 roku to wszystkie zmiany ktore robilem na podstawie "podstaw setupu" mialy oddzwierciedlenie w rzeczywistosci chodzi o podsterownosc/nadsterownosc w wolnych szybkich zakretach , podsterownosc nadsterownosci w dohamowianiu i przyspieszeniu, cisnienie temperatura opon itp w stosunku do pochylu i nachylu opon, balans ciezkozli w dwoch plaszczyznach brake bias itp

Edytowane przez lukian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w F1ligue denerwuje mnie to że kierownica jest na wzór Mclarena 2004(bodajże)-początek sezonu 2009 (mam nadzieję że to zmienią bo kiedyś też wydali moda w którym dla każdego bolidu była identyczna kierownica), a co do RFT to ja sobie po prostu obejrzałem inny filmik z tym modem i jak zobaczyłem modele bolidów to przez chwilę myślałem że to RF1. Narazie w RF2 podoba mi się najbardziej to że nawierzchnia się nagrzewa, oraz realistyczne zachowanie opon(chodzi mi o to że jak zblokujemy oponę to się robi płaska powierzchnia na niej) :).

Edytowane przez Flinston46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to byc moze tak bylo w rf1 ale to jest mod pod rf2, nawierzchnia owszem sie nagrzewa bo jak z matim jezdzilismy meganki to schodzilismy z 1.06 do 1.02 na okrazenie w zaleznosci jak tor sie nagumowal, i podoba mi sie to ze mozesz jechac bledna linia jazdy ale jak bedziesz jechal nia czesto to sie z gumy zrobi nowa linia jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pit jeśli nie zbierzecie 5 to pojade jako 2 ligowiec, jesli zbierzecie to jako 3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to kto chce jechac w sobote na 100%? Pytanie tez czy wystawiamy jedna piatke na wszystkie wyscigi, czy jakies rotacje wprowadzamy? Dajcie znac to podam co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu mogę jechać. Tylko niech ktoś się podzieli ze mną tymi magicznymi setup'ami o których gadałem z Matijad'em w czasie co-op'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wings 1-1, hamowania high standard 48-52 Balans x-11 (czasem na 1 lepiej czasem na 6 czasem wyzej, lepiej sie wchodzi w zakrety) sprezyny 1-1-11-11, skrzynia na maxa albo troche dostosowac pod tor chociaz przejechalem kilka wyscigow z maxymalna skrzynia i bylo ok) ustawienia osi opon dwie pierwsze na lewo dwa ostatnie na prawo i to wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że warto na krętych torach typu suzuka zwiększyć przednie skrzydło na 2 lub 3 :) Reszta taka sama jak u lukiana jedynie twardośc tylnego zawieszenia na 10.

Ja mogę jechać ale nie muszę.. Jak będzie więcej chętnych to odstąpie miejsca, jakoś mi nie śpieszno do włączania tego crap'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie mnie na 100% we wtorek odpowim czy bedę miał grę ,ale z tego co czytałem to setupy bedą standardowe i jedno one shoot qual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli beda standardowe i one shoot to mnie nie piszcie, nie bede sie denerwował bolidem ktorym mi sie dobrze nie jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja propozycja skladu jest nastepujaca:

Pitian, kubool, matijad, lukasz i sharent. Ja w rezerwie jakby ktos nie mogl pojechac.

Formula startu jak w gwiazdkowym sciganiu. Macie do wyboru lotusa, williamsa i mclarena.

Jak ktos ma jakies obiekcje co do skladu to krsyczcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly filmik z f1 2013 rfactora2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×