Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

E tam. Zaraz PS4, a potem już tylko GT6 :D Nie ma co inwestować w kompa za parę kafli teraz :)

Szczególnie jak ktoś jest zapalonym konsolowcem tak jak ja :D

Mam mocnego kompa i spokojnie wszystko uciągnie, ale jednak konsola to konsola :D

Tak się Wam tu wbiłem, między wódkę a zakąskę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego mówię, że skoro PS4 bliżej niż dalej i jest opcja, że będzie u nas na początku przyszłego roku, bo na okres gwiazdkowy to nawet nie liczę najpierw japońce i hamburgery, to wolę zainwestować kasiorkę w nową konsole niż w kompa. Tylko żeby dobrych wyścigów było więcej na konsole to ja już bym nie miał więcej pytań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieję, że GT6 na PS4 pozamiata. I że nie będzie trzeba czekać na nie do 2018 r. Jedyna moja obawa względem nowej konsoli to możliwość odpalania używek. Jeżeli gry będą przypisane do konkretnej konsoli, kupno tejże stanie pod dużym znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...ale dzisiaj start na węgrzech to masakra była. Jak w 1 lidze.

Jaki tupet...

Bo na Walencji mieliśmy wyjątkowo karambol, to już od razu "jak w 1 lidze".

Co do PS4, to jeszcze szmat czasu. Nie wierzcie tym spekulacjom. Najwcześniej połowa 2014.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=2iQYir9ZwHU

na taka walke shitmasters nie pozwala... :)

Gdyby shitmasters robiłe rF2 to w połowie tego filmu nie byłoby już większości zawodników bo wszystkich by z lobby wyjebało.

Tak na marginesie, co z tą ligą w GT5? Bo widze że temat dyskusji o tej lidze zniknął i nie wiem czy zrezygnowaliście czy jak? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do dzialu "Gran Turismo 5", stworzono tam osobna kategorie "Mala Liga" i tam wlasnie podzial sie ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic oficjalnego nie da się zrobić, bo niedzielne terminy są zajęte przez F1, a tylko niedziela w sumie wchodzi w grę bo jak to widać po testach w sobotę zazwyczaj ma się co robić wieczorami. Dla mnie ostatni weekend teraz więc pewnie w niedzielne wieczory coś tam pośmigam w gt5, bo myślę że osoby do jazdy się znajdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Starty z mojej perspektywy :) Edytowane przez Flinston46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fabia wychodzi na to, że nie potrzebnie zjeżdżałeś w lewą stronę po pierwszym zakręcie na Węgrzech, byś nie zmieniał toru jazdy to by burdelu nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś od kolegi zespołowego tak nie uciekał to byś się na mnie nie nadział i wszystko byłoby fajnie do 2 zakrętu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem co to sie stalo ze z matim zostalismy sami :) niezly burdel tam mieliscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta ale gdybym był zbyt blisko PONQLEE to znając życie gra by uznała to za wypadek i kto wie może jeszcze większy burdel byłby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by sam PONQ na ścianę poleciał znając grę. Było jechać ja obok lukasza jechałem na prawdę blisko i było spoko do czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Kowi za to pierwsze dohamowanie na hockenheim. dziwna sprawa, bo punkt dohamowania obrałem dobry, a jednak bolid niespecjalnie miał ochotę zwalniać. być może wynikało to z niedogrzanych opon i jazdy niekoniecznie po nagumowanej części toru, o ile ta gra zwraca uwagę na takie rzeczy. a może miałem zbyt dużą prędkość jadąc w tunelu kilku bolidów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my se z Matim juz posmigali w rfactora :D cale 3 godziny i nawet tego nie czuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprubuje zapodać filmik dla was z hot lapa zobaczycie jak to wyglada ,Kowi i ty mi mówisz ze wyscig ci zepsułem to co ja zrobiłem to pikus do tego jak scharent mało cie nie wprasoweał w bande dobrze ze była daleko ale Przeprosiny składam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)



za jakies 20 minut bedzie.

po pierwsze widać jak fajnie tor jest nagumowany gdzie na poczatku jazdy nie widac rzadnych czarnych sladow opon na trasie (na czystym torze czasy 1:07 gdzie jak juz sie nagumuje to czasy 1:03, wiec jest roznica tak jak powinno byc)
po drugie nie ma problemu powrocic "bączkiem" na tor jazdy
po trzecie po takim bączku opony się grzeją i przez chwile trudno utrzymać sie w torze co widać
po czwarte mozna walczyc bez obawy o wyimaginowany taran

grafika okrojona bo gram na niskich detalach, dzwiek zwalony bo nagrywane msi afterburnerem nie do konca skonfigurowanym :)) było fajnie

PS: Nasi mechanicy za wolno nas dotankowali i nie zdarzylismy wyjechac na okrążenie formujące więc startowaliśmy z PIT LANE i trzeba było czekać na zielone swiatło :) Edytowane przez lukian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chciałem wam pokazac jak to wyglada z różnych kamer itp :biggrin: ale myśle że ta gra była by idealna dla ciebie Sharent tutaj działanie hamulca i gazu to poezja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Fabi na filmiki 1.50. Tacho mnie ładnie załatwił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprubuje zapodać filmik dla was z hot lapa zobaczycie jak to wyglada ,Kowi i ty mi mówisz ze wyscig ci zepsułem to co ja zrobiłem to pikus do tego jak scharent mało cie nie wprasoweał w bande dobrze ze była daleko ale Przeprosiny składam

Sharencik przynajmniej pozycje oddal, ale juz noe wnikajmy w to bo nie ma sensu. Napisalem wczesniej ze mialem co innego na mysly a zajebalem sie w pisaniu i wyszlo tylko to co najgorsze.

Ja tam juz mam dosc tej gry, szczegolnie gdy nie ze swojej winy trace kupe czasu i nie da sie powalczyc. Nie obwiniam tutaj nikogo oprocz gry ktora nie pozwala na rowna walke przez zjebany kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Fabi na filmiki 1.50. Tacho mnie ładnie załatwił :)

PONQ, przepraszam w imieniu Codemasters, uwierz ...

Była jeszcze w wyścigu druga sytuacja, gdzie zjeżdżając na swój tor jazdy zahaczyłeś o niewidzialną cześć mojego bolidu i wyjepcyłeś sie w lukiana ... Bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajac ze bylem na pierwszym miejscu i spadlem na 4 :P ale PONQ sie ukaral :P swoja droga jak kogos z was na DRSie wyprzedzalem to widzialem jak dziala nie widzialna sciana ktorys z was dostal lekkiego strzala jak bylem jeszcze z 1-2 metry przed wami.. Bylo widac jak lekko was na zewnatrz odbilo na szczescie bez jakies powaznej straty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to obydwa Red Bulle (ale rym) ładnie sobie ścięły pierwszy zakręt na Hungaroringu, jeden lepszy od drugiego :P Tak wiem, chcieliście uniknąć kolizji z bolidami hamującymi przed wami, ale to raczej tylko przyniosło jeszcze gorsze skutki, bo po wyjściu z 1 zakrętu jechaliśmy obok siebie chyba w sześciu no i stało się to co się stało, trzech poleciało na lewą bandę, a trzech na prawą (w tym ja) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowi mnie znów zwymyśla.

Panowie spróbujcie z innym hostem pojechać.

Ja nie wiem ale w pierwszej lidze takie cuda się nie dzieją(odkąd hostem jest Boonk).

Ja ostatnio nawet na milimetry za drugim bolidem jechałem i nic się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×