Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może zrobimy sobie kiedyś ustawkę tylko Liga 1? Co Wy na to? Przetestujemy jak to wszystko wygląda w praniu, itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, ale dopiero w weekend, bo jeszcze nie mam gry

Jest to czysto taktyczna zagrywka. Czekam, aż będziecie mieli "zmęczenie materiału" i wtedy ja ze swoją super świeżością wskoczę do gry. :teehee:

Pytanie. Cała 1 Liga ( oprócz mnie) ma już grę?

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak tam Panowie? Macie już swoje kopie? Bo wczoraj graliśmy już z Asshurim, Sarewo, Errorem i Maziem z naszej ligi.

Czekam na resztę z Was bo chce w końcu pojeździć w naszym gronie też coś, a nie tylko w niedzielne wyścigi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak tam Panowie? Macie już swoje kopie? Bo wczoraj graliśmy już z Asshurim, Sarewo, Errorem i Maziem z naszej ligi.

Czekam na resztę z Was bo chce w końcu pojeździć w naszym gronie też coś, a nie tylko w niedzielne wyścigi :D

Mogłem kupić przez neta, bo mam siostrę w Krakowie, gdzie mogła by mi kupić grę, ale wszędzie ceny po 200zł.

Spodziewałem się więcej po Krakowie, ale dziadostwo dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo.

Mogłem przez neta zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zrobimy sobie kiedyś ustawkę tylko Liga 1? Co Wy na to? Przetestujemy jak to wszystko wygląda w praniu, itd.?

Dzisiaj wieczorem albo tak jak wczoraj, w sumie mi to pasuje i dziś i jutro (nie licząc tego nudnego wyścigu w TV)

za jakiś czas podam link do wczorajszych treningów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj planuje koło 19, bo wczoraj troszkę wcześnie zaczęliśmy i zanim ludzie się zaczęli pojawiać to niektórzy już kończyli, a chciałbym w jak największym gronie pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady, ale jutro w godzinach wieczornych z miłą chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

To może zrobimy sobie jutro oficjalną ustawkę Ligi 1, tak koło 19 - 20 powiedzmy? Co Wy na to?

1. Patricko

2. Asshuri

3. Sarewo

4. Maaaziu

5. Error

6. Klacza

7. Verbatimek

I może pojawią się w międzyczasie inni jeszcze? A jak będzie mało to dobierzemy po prostu ze znajomych czy coś.

Już w swoich bolidach pojeździć, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Fizykowi wyslalem wczoraj gre... wiec on moze miec gdzies w srodku nastepnego tygodnia. Pozatym to jestem bardzo chetny pograc dzis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy przed sezonem, nic specjalnego ciekawy był drugi wyścig na nowym torze :)

cały czas testuje nagrywanie więc gramy jak najwięcej :D dzisiaj jak będzie wolne miejsce to chętnie zagram :)

link do lżejszej wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pytać :D Robimy ustawkę tylko Liga 1?

Zrobimy sobie Australię 50% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero na 19.30 może trochę wcześniej, jak coś to grajcie, potem dojdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagłą wizytę gości. Powinienem być koło 21 także jak będą chętni to niech będą, a jak nie to pomęcze kogoś i może coopa zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wygral ze mna internet... mialem takie problemy ze masakra, generalnie dalej je mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nam nie wyszła ta ustawka Panowie...pograliśmy raptem jeden wyścig z Asshurim, Maaziem i Fauperem, którzy też w sumie pierwszy raz odpalił grę.

Poczekamy na przyszły tydzień, może więcej osób będzie miało już grę i będzie w stanie pograć.

Także, póki co, oficjalna ustawka Ligi 1 to przyszły weekend w godzinach wieczornych (koło 19:00 - 20:00 start).

Byłbym bardzo wdzięczny za stawienie się w miarę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nam nie wyszła ta ustawka Panowie...pograliśmy raptem jeden wyścig z Asshurim, Maaziem i Fauperem, którzy też w sumie pierwszy raz odpalił grę.

Poczekamy na przyszły tydzień, może więcej osób będzie miało już grę i będzie w stanie pograć.

Także, póki co, oficjalna ustawka Ligi 1 to przyszły weekend w godzinach wieczornych (koło 19:00 - 20:00 start).

Byłbym bardzo wdzięczny za stawienie się w miarę możliwości.

Ok ja będę, proponuje poćwiczyć pierwszy i drugi tor z kalendarza.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zbierze więcej luda z naszej ligi to pojedziemy 50% Australię. Jak starczy sił to możemy też Malezje , mam genialny setup, bynajmniej nie zbugowany, hehe :)

Ale oby tylko jak najwięcej osób było od nas i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nam nie wyszła ta ustawka Panowie...pograliśmy raptem jeden wyścig z Asshurim, Maaziem i Fauperem, którzy też w sumie pierwszy raz odpalił grę.

Poczekamy na przyszły tydzień, może więcej osób będzie miało już grę i będzie w stanie pograć.

Także, póki co, oficjalna ustawka Ligi 1 to przyszły weekend w godzinach wieczornych (koło 19:00 - 20:00 start).

Byłbym bardzo wdzięczny za stawienie się w miarę możliwości.

no dodatkowo jak zobaczylem zbugowane czasy asshuriego ktore jeszcze nie wiedzialem ze sa zbugowane to zdalem sobioe sprawe ze musze torche pojezdzic w singlu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień testów, i chyba najdłuższa walka na torze od czasu bitwy o Węgry z Errorem :P

tak gdzieś od 6minuty już byłem w kanapce Ferrari.

Wszystko na springs11 więc bolid kleił się do toru i nijak nie dało się go wprowadzić w poślizg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×