Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy to się tyczy tylko SC czy wszystkich elementów wyścigu. W F1 2010 zdawało się to nie mieć znaczenia, ale są gry, gdzie jakość hosta jest istotna.

Można spróbować z czymś mocniejszym. Podejrzewam, że mogą być osoby z jeszcze lepszym netem, ale ja jakby co służę prędkością 50Mb/s, z uploadem 5Mb/s.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam ledwo 2 Mb/s :sweat:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zaraz wszyscy naklepią po jednym poście, kto i jakie ma łącze i Patricko będzie zły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

ja nie wiem czy do was nie dotarlo. Jedziemy (zaczynamy sezon) bez SC. To jest postanowione juz. Chcecie sobie testowac jazde z nim albo cokolwiek to ok. Jednak aby mialo to sens to SC nie bedzie. Patricko dobrym hostem jest, ja tez jakby co to moge stawiac serwer wiec mysle ze w tej kwestii nie ma co dyskutowac... a raczej zamiast tego wziasc sie za treningi niz za gadanie bo jak widac dzis cos bedzie slabo z pojechaniem Korei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

ja nie wiem czy do was nie dotarlo. Jedziemy (zaczynamy sezon) bez SC. To jest postanowione juz. Chcecie sobie testowac jazde z nim albo cokolwiek to ok. Jednak aby mialo to sens to SC nie bedzie. Patricko dobrym hostem jest, ja tez jakby co to moge stawiac serwer wiec mysle ze w tej kwestii nie ma co dyskutowac... a raczej zamiast tego wziasc sie za treningi niz za gadanie bo jak widac dzis cos bedzie slabo z pojechaniem Korei...

Ja tu po wczorajszym dniu się nie zgadzam. Ja się tu pytam gdzie do cholery demokracja?

Ja nie mówię od razu że ma być SC w sezonie, ale po naszych spostrzeżeniach z kilkoma graczami należy przetestować działanie SC na najszybszych łączach. Mi oprócz tego na słabych łączach obraz przycina. Jeśli na łączu Milczara, bo widzę że ma najszybsze SC będzie do bani no to ok. Jednak widzę że ostatnio w tej lidze liczą się tylko 2 głosy, co mi już kilku graczy mówiło. Do cholery chyba ustalamy wszystko razem a nie 1 głosem.

Jak pamiętam kilka tyg temu miały być testy rozbijania, działanie SC i co?

Ani testów, tylko postanowione.

Miała być ankieta i co jest? Nie do cholery

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, demokracja to zly system.

Natomiast no ten caly SC to jest zle rozwiazanie... ja nie chce potem marudzen ze SC komus zepsul wyscig. Jesli istnieje mozliwosc aby wyeliminowac jakiekolwiek bledy to nalezy tak zrobic.

Pozatym wydajesz sie zawiedziony ze decyduja w tej lidze glownie 2 osoby. Jednak czy do tej pory te decyzje byly zle? Nie. Dlatego tez naprawde sa pewne sprawy ktore poddajemy pod glosowanie czy costam ale sa tez takie ktorym nie podlegaja zadne dyskusje :) Ja nie moge dogodzic kazdem i nawet nie chce wiec czasami efekt jest jaki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, demokracja to zly system.

Natomiast no ten caly SC to jest zle rozwiazanie... ja nie chce potem marudzen ze SC komus zepsul wyscig. Jesli istnieje mozliwosc aby wyeliminowac jakiekolwiek bledy to nalezy tak zrobic.

Pozatym wydajesz sie zawiedziony ze decyduja w tej lidze glownie 2 osoby. Jednak czy do tej pory te decyzje byly zle? Nie. Dlatego tez naprawde sa pewne sprawy ktore poddajemy pod glosowanie czy costam ale sa tez takie ktorym nie podlegaja zadne dyskusje :) Ja nie moge dogodzic kazdem i nawet nie chce wiec czasami efekt jest jaki jest.

Słuchaj Errorek, ja tylko wyrażam swoją opinie, nie chce nikogo urazić.

Mówisz z marudzeniem, masz racje 100%, tylko czy teraz nie ma marudzenia że kara z kapelusza itp? Ja to na każdym treningu widzę.

Ja też byłem przeciwny SC, ale po wczorajszym i przedwczorajszym treningu widzę, że bardzo dużo odgrywa tu łącze. Ja przy prawie komplecie ja zakładałem sesje, to nie tylko SC wariował, ale mi obraz latał że jeździć się nie dało i zauważyłem że tak mam przy słabym łączu.

Więc łącze tak należy przetestować, bo ja nie chce grać na latającym obrazie. Druga sprawa to dlaczego właśnie nie spróbować wypróbować SC przy komplecie ludzi i jak najszybszym łączu? Stanie się coś jak poświęcimy na to 30minut?

Jeśli wtedy będzie bug ok, nie ma gadania, nie ma SC w sezonie.

Jednak do cholery co szkodzi spróbować?

Czy nie wiem boisz się tego SC że taktyka będzie decydowała o wyścigu.

Bo widziałem że testy na łączu NewNicka żadnych jaj z SC nie było, no ale trzeba to przetestować z parę razy by być w 100 procentach pewny.

Mimo Twojej oceny pozdrowienia Kochaniutki :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielkim bólem serca, ale jednak jestem przy tym, żeby SC nie było... Nawet jeżeli na testach 5 razy SC wyjdzie i będzie ok, to akurat na lidze mogą być jaja. W tej kwestii musimy mieć 100% pewność, że SC nie zgłupieje, a takowej niestety nie mamy. Dlatego do czasu patcha ( :ninja: ) powinniśmy się jednak wstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza popieram Cię w 100%. Ja też zauważyłem, że działanie SC zależy tylko od łącza. Uważam, że Siekier aby nie być gołosłownym (Twoje zapewnienia co do włączenia SC gdyby błędy zostały weliminowane) powinieneś przyjąć rady Klaczy i sprawdzić to co pisze, bo jest bardzo prawdopodobne że SC działa źle, tylko gdy jest złe łącze. Póki co zamiast realizować swoje zapewnienia i przetestować działania SC na szybkim łączu uzasadniasz jego wyłączenie tym, że nie chcesz wysłuchiwać marudzenia - taka Twoja tutaj rola Kolego.

A nawiasem mówiąc to nie podoba mi się arbitralne ustalanie wszystkiego co jest związane z ligą i zatykanie ust innym gdy tylko ktoś wyrazi zdanie odmienne od organizatora ligi...

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielkim bólem serca, ale jednak jestem przy tym, żeby SC nie było... Nawet jeżeli na testach 5 razy SC wyjdzie i będzie ok, to akurat na lidze mogą być jaja. W tej kwestii musimy mieć 100% pewność, że SC nie zgłupieje, a takowej niestety nie mamy. Dlatego do czasu patcha ( :ninja: ) powinniśmy się jednak wstrzymać...

Nic dodać nic ująć... Co z tego, że potestujemy sobie SC jak przyjdzie raptem 5 czy 7 osób i będzie szło dobrze, przypuśćmy te 4 razy na 5 prób.

Przyjdzie liga, będzie 14 osób, wyjedzie SC, pierwszy pójdzie do dyskwalifikacji + kilka innych osób.

Ja nie mam zamiaru stawiać na przypadek, że "może będzie dobrze, może nie zbuguje, może nie zdyskwalifikuje".

Jeśli można coś takiego wyeliminować to jak najbardziej to idzie w odstawkę, przynajmniej do momentu patcha.

Co do hosta to nie ma żadnego znaczenia...sesja działa na zasadzie P2P, więc jeden może mieć 100mb/s, a drugi 100kb/s i będzie szło wszystko tak samo...

Ja miałem hosta, error miał hosta, Kowi miał hosta i jeszcze parę innych osób i za każdym razem pierwszego dyskwalifikowało przy SC i działy się jakieś jaja.

Wystarczy, że ktoś ma gorzej zsynchronizowane łącze i już będą lagi, skoki, itd. Nie patrzcie na prędkość łącza, bo teraz wystarczy 1mb/s do spokojnego grania.

Poza tym ile razy już stawiałem hosta? Były jakieś problemy, lagi, zawiechy, wywalenia ludzi? Chyba prawie nigdy, a jak wyjeżdża SC to burzy się cały wyścig.

Ja już potestowałem wystarczająco SC z innymi, żeby stwierdzić, że jest on kolejnym bugiem od CM, z tym że teraz można go wyłączyć.

Gdyby ten incydent zdarzył się raz, no może góra dwa razy, to bym to jakoś przełknął, ale to dzieje się w 99% przypadkach jak wyjeżdża SC na tor.

Także przetestowałem już SC w naprawdę różnych warunkach i chyba tylko raz wszystko odbyło się bez problemów.

Ja więcej testów nie potrzebuję, żeby utwierdzać się tylko w przekonaniu, że SC jak na razie to kolejny zepsuty pomysł SC.

Sam chciałbym go mieć, ale pod warunkiem, że działa jak należy. Patch poprawi to sam od razu go pierwszy uruchomię i sprawdzę.

Ale jak pisałem wyżej...na przypadek nie mam zamiaru liczyć za każdym razem jak tylko SC wyjeżdża...

Ta gra i tak już bez tego dostarcza zbyt wielu emocji z debilnych kar, zachowań, itd....

PS.

Brak demokracji? Ludzie narzekają (no przecież nie dogodzisz nigdy wszystkim...)? Przecież nikt Was tutaj nie trzyma ludzie i nie karze grać z nami...

Jedyna kuwa decyzje, żeby nie było potem problemów w lidze i nieuczciwych dyskwalifikacji, a tutaj od razu plują jadem w człowieka i wytykają mu Bóg wie co...

PS2.

Tor dzisiaj można zmienić, bo mi też Korea nie leży.

Osoby z Ligi 1, które nie mają mnie na liście znajomych proszeni są o wysłanie zaproszenia.

Przy starcie ligi nie ma czekania, nie ma Cię przed 21 - mówi się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć... Co z tego, że potestujemy sobie SC jak przyjdzie raptem 5 czy 7 osób i będzie szło dobrze, przypuśćmy te 4 razy na 5 prób.

Przyjdzie liga, będzie 14 osób, wyjedzie SC, pierwszy pójdzie do dyskwalifikacji + kilka innych osób.

Ja nie mam zamiaru stawiać na przypadek, że "może będzie dobrze, może nie zbuguje, może nie zdyskwalifikuje".

Jeśli można coś takiego wyeliminować to jak najbardziej to idzie w odstawkę, przynajmniej do momentu patcha.

Co do hosta to nie ma żadnego znaczenia...sesja działa na zasadzie P2P, więc jeden może mieć 100mb/s, a drugi 100kb/s i będzie szło wszystko tak samo...

Ja miałem hosta, error miał hosta, Kowi miał hosta i jeszcze parę innych osób i za każdym razem pierwszego dyskwalifikowało przy SC i działy się jakieś jaja.

Wystarczy, że ktoś ma gorzej zsynchronizowane łącze i już będą lagi, skoki, itd. Nie patrzcie na prędkość łącza, bo teraz wystarczy 1mb/s do spokojnego grania.

Poza tym ile razy już stawiałem hosta? Były jakieś problemy, lagi, zawiechy, wywalenia ludzi? Chyba prawie nigdy, a jak wyjeżdża SC to burzy się cały wyścig.

Ja już potestowałem wystarczająco SC z innymi, żeby stwierdzić, że jest on kolejnym bugiem od CM, z tym że teraz można go wyłączyć.

Gdyby ten incydent zdarzył się raz, no może góra dwa razy, to bym to jakoś przełknął, ale to dzieje się w 99% przypadkach jak wyjeżdża SC na tor.

Także przetestowałem już SC w naprawdę różnych warunkach i chyba tylko raz wszystko odbyło się bez problemów.

Ja więcej testów nie potrzebuję, żeby utwierdzać się tylko w przekonaniu, że SC jak na razie to kolejny zepsuty pomysł SC.

Sam chciałbym go mieć, ale pod warunkiem, że działa jak należy. Patch poprawi to sam od razu go pierwszy uruchomię i sprawdzę.

Ale jak pisałem wyżej...na przypadek nie mam zamiaru liczyć za każdym razem jak tylko SC wyjeżdża...

Ta gra i tak już bez tego dostarcza zbyt wielu emocji z debilnych kar, zachowań, itd....

PS.

Brak demokracji? Ludzie narzekają (no przecież nie dogodzisz nigdy wszystkim...)? Przecież nikt Was tutaj nie trzyma ludzie i nie karze grać z nami...

Człowiek podejmie jedną decyzję dla dobra całej ligi to od razu jacy to my źli jesteśmy...

Najłatwiej odpowiedź że nikt tu nie trzyma nas na siłę, tak każdy umie powiedzieć. A co ja pisałem żeby przetestować przy dużej ilości ludzi a nie 7-8. Ja swoją dyskusje już kończę bo nie ma ona sensu jak widzę. Nie mówię od razu że mam rację(mogę się mylić), ale chciałem tylko przetestować to co mi się wydawało. Ten temat już kończę.

Podejmuje jeszcze problem sprężyn na czas startu ligi bo nikt go nie rozwiązał.

Ja jestem za tym aby 11 nie były zakazane, bo jeśli ktoś lepiej się przyłoży, lepiej pojedzie to będzie gadanie że oszukiwał, a już z takim czymś się spotkałem, więc aby wyeliminować gadanie jestem za 11.

A nie każdy ma możliwość nagrywania i weryfikowania, a gadanie będzie.

Przy 11 będziemy musieli w innych ustawieniach szukać przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj standardowo ligowa ustawka o 21:00, także proszę zjawić w jak największym gronie.

Możemy sobie zrobić losowy tor, przynajmniej będzie w miarę uczciwie, albo zrobić już małe głosowanie w pokoju co jedziemy.

Najważniejsze to, żeby ludzie się zjawili, a potem już pomyślimy.

PS.

Kryman, no a jak Ty chcesz przetestować kierownicę jak nie w online :) Bądź jak możesz, a nie kombinuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza a miales juz komplet ?? ja jeszcze nie mowiac szczerze.. a z zalozenia wychodze aby jednak problemow bylo mniej.

Co do 11 to odpadaja.. Max jest 9. Koniec... a pozatym jesli beda oszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman, no a jak Ty chcesz przetestować kierownicę jak nie w online :) Bądź jak możesz, a nie kombinuj :P

No dobra, w takim razie na mnie możecie liczyć, co do toru to może Turcja?

Klacza od kiedy Ty taki awanturnik się stałeś? Ja do pewnego momentu też się dziwiłem, że SC jest wyłączony, ale po kilku wpadkach zrozumiałem dlaczego.

Nie ma co się kłócić o takie rzeczy... Poczekamy na patcha i zobaczymy jaka będzie sytuacja, mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza a miales juz komplet ?? ja jeszcze nie mowiac szczerze.. a z zalozenia wychodze aby jednak problemow bylo mniej.

Co do 11 to odpadaja.. Max jest 9. Koniec... a pozatym jesli beda oszu

Dziś możecie na mnie liczyć, ale jak sobie tam ustalicie że jeździcie Australię lub Malezję, w innym razie odpadam, po prostu skupiam się już na starcie sezonu a nie grania na różnych torach. Mam nadzieje że to uszanujecie.

Jeśli nie chcecie tego SC, to chce żeby już banować na każdych najbliższych testach. Trzeba się już przyzwyczajać.

A i tu w pierwszej lidze, proszę żeby hostem była osoba z poprzednich testów w naszej lidze, bo jak jest słabe łącze to mi obraz skacze i laguje. A na naszych testach w lidze nie miałem z tym kłopotu.

Awanturnikiem nie jestem i nigdy nie byłem, poddałem tylko swoją propozycje i tyle :tongue:

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem hostem u nas i zapewne dzisiaj też tak będzie, ewentualnie Error, ale dla Was to bez różnicy, u nas obu idzie wszystko zawsze ok.

Co do toru to wrzućcie na luz, to tylko gra, a liga startuje przecież dopiero pod koniec października.

Przecież nie musicie być mega przygotowani do jakiegoś toru, ja sam mam tylko obcykane idealnie Australię i Malezję, ale chce też inne tory pojeździć z Wami.

Pojeździć dla frajdy...nie dla napinek. Pośmiejemy się, porozwalamy i będzie gitara.

Australia już naprawdę wchodzi bokiem i to nie tylko mi. Ileż razy można jeździć jeden i ten sam tor, tym bardziej, że jakiś super-fajny to on też nie jest :)

Malezję ostatnio jechaliśmy, to znów jechać to samo?

Jedźmy wszystko tylko nie te 2 tory, ileż można :)

Tor może proponuję dać RANDOM dzisiaj? Niech gra zdecyduje co pojedziemy? :)

Chyba najuczciwsze dla każdego wyjście.

Ewentualnie myślałem sobie o Kanadzie może?

Możemy się też dogadać, że jedziemy na standardowych ustawieniach, nic nie zmieniamy jeśli wylosuje jakiś "egzotyczny" tor?

Nawet nie zmieniamy ustawień od inżyniera, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, tylko jaki sens ścigania jest, jak ja nie znam zakrętów w pozostałych torów?

Taki że wszędzie będę wypadał tylko z zakrętów.

Ewentualnie Monze mogę pojechać bo ją chyba troszkę pamiętam, i Monaco(ten tor znam na pamięć).

To piszcie czy np te 2 tory mogą być żeby się przygotować w razie czego.

Innych nie znam(nie pamiętam), więc dla mnie bez sensu się rozbijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi Monaco pasuje, to jeśli nie ma sprzeciwów, możemy pojechać na ostro dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Monaco to odpadam od razu :sweat: Rozbiję się na pierwszym zakręcie hehe.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Monaco to odpadam od razu :sweat: Rozbiję się na pierwszym zakręcie hehe.

A tam rozbijesz, ostrożniej z gazem i tyle. Hamulca tutaj też nie wciskaj na maksa, bo zblokujesz koła i polecisz :)

Pojeździć sobie teraz i popróbuj, Monaco + kierownica to świetna zabawa, nie odmawiaj sobie takiej frajdy, mówię poważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Sarewo, swój pierwszy wyścig jaki wygrałem na kierownicy to Monaco, Patricko tu świadkiem.

Czyli Monaco 50%?

Tylko żeby Error się nie porozbijał:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie dzisiaj Monaco, mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i nie będzie w deszczu, chociaż jak grałem w deszczu (i nie tylko) na kierownicy to zupełnie inna bajka, także może być ciekawie.

Do zobaczenia na torze :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby Error się nie porozbijał:tongue:

On się nawet na SPA rozbije, także na to rady nie ma :P hehe

Dobra to oficjalnie już:

Dzisiaj 21:00 ustawka Ligi 1 na torze Monaco!

Bez obaw Panowie! Przychodzić i nie bać się, że się rozbijecie. Monaco to świetny trening przed ligą.

Jak tutaj dacie rade, to potem na każdym torze dacie rade :)

Liczę na Was!

PS.

Proszę osoby, które z Ligi 1 nie mają mnie jeszcze w PSN o dodanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×