Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

mATTAMAN misiu a gdzie ty byles kochany??

Patrzyłem na lampki na moim modemie :P Niestety nie zapaliły się na czas, kocham Vectrę, karwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie smieszne... ale ja tu bawiac ucze... pisze sie SZESC!!

Poprawnie to sześć :D

Edytowane przez Patrykczeko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Error, czyli rozumiem że jutro o 20 jedziemy Hockenheim, Japonie i Bahrain?

W czwartek tak samo?

no to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor Errorowi, nie popelnil zadnego bledu podczas wyprzedzania mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig między ligowy odbędzie się w tą sobotę o godzinie 21:00(zmieniła się godzina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s.w szczególności BOONK'a (za końcówkę wyścigu)- możesz mnie usunąć z drużyny - zrozumiem... (miałem wtedy przebitą oponę i zbyt późno zacząłem hamować) - :-((

Skubix, po prostu uważaj na przyszłość i będzie git (wiem że zdajesz sobie sprawę jak niebezpieczny był to manewr z Twojej strony i obyś wyciągną wnioski). Dobrze, że mimo wszystko ukończyłeś wyścig i dowiozłeś punkty dla Saubera.

R P1: Start z P2, błąd na 4 zakręcie i spadek chyba na 7 pozycje. Odrabiam straty, wyprzedzając kilku zawodników i awansuje na chyba na P5. Dojeżdżam do grupy 3 bolidów, które walczą o pozycje. Widzę, że jestem szybszy, ale wyprzedzanie w takiej grupie może być ryzykowne wiec przyspieszam zjazd do boksu (wiem że za 2-3 kółka bolidy przede mną też będą musiały odwiedzieć boksy). Taktyka się opłaciła i po serii zjazdów awansuje na P2, po czym pojawia się S.C.

Jadący za SC Patrykczeko popełnia błąd i na zakręcie pod mostem chyba uszkadza spoiler. Restart wyścigu, Patrykczeko zjeżdża do boksu a ja obejmuje prowadzenie. Zaczyna powoli padać, zjazd do boksu po opony INTER. Potem za 2 okr po WETy. Mam przewagę około 20s. nad P2. Kolejne kilka kółek i 35s – tyle, że na P2 awansuje już Patrykczeko, który odrabia po 2-3s na kółku. Zachowałem jednak spokój i świadomie traciłem ten czas jadąc bardzo asekuracyjnie aby nie uszkodzić skrzydła (wiedziałem, że mogę sobie pozwolić na straty owych 2-3s na kółku aby dojechać na P1). Patryk odrobił chyba z 8s i nagle chyba znowu miał jakieś problemy bo przewaga wzrosła do 40s. W sumie tak to wyglądało do końca. Ja jechałem swoje i co kilka kółek przewaga nagle wzrastała o kolejne 20s :pardon: . Co by nie napisać to myślę że w tym wyścigu każdy mógł stanąć na podium. Kwestą było, kto popełni najmniej błędów – tym razem mi się ta sztuka udała. Swoją szanse też wykorzystali Ostrybuch i Milczar, za co oczywiście gratki. :thumbsup:

gp14qf.jpg

gp14rf.jpg

Edytowane przez Boonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co powiedziałes Errorq o tych oponach jest najwieksza bzdura w tej grze, na full wetach nawet jak pojedziesz przy lekkiej mrzawce musisz byc wolniejsze o 2-3 sekundy jak nie wiecej i tylko tyle, no ale codemasters wymyslilo jak to osiagnac spinujac Cie na kazdym zakrecie :D na full wetach powinienes móc jechać nawet na suchej nawierzchni tyle, że one są z bardzo miękkiej gumy i po 2 okrązeniach nie ma opon w shitmasters jakbyś założył deszczówki na sucha na wierzchnie to się ślizgasz jak na lodzie full realizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Error

Na 6:50 na Twoim miejscu wypowiadałbym się bardziej z dystansem o tym wydarzeniu. THC wbija się w Ciebie, ale z Twojej winy. Widać jak THC ewidentnie próbuje Cię wyprzedzić, bo jest szybszy. Źle wziąłeś zakręt, więc THC chce to wykorzystać. Niestety Ty zamiast utrzymać tor wzdłuż bandy widząc, że ktoś tam z prawej jedzie (choć Ty tego właśnie chyba nie widziałeś), to zajeżdżasz mu drogę.

Po strzałkach wnioskuję, że THC swoje przednie skrzydło już miał przynajmniej na wysokości tylnego koła.

Co miał zrobić? Przewidzieć, że zajedziesz drogę i dać po hamulcach?

A Ty jeszcze się pytasz na filmie "czy jest pojebany", a w komentarzu mówisz na lajcie, że wjechał Ci w dupsko i że nie było tam Twojej winy, bo jechałeś swoje, wzorowo.

Teraz już wiem, o czym mówił THC po wyścigu.

---

to co powiedziałes Errorq o tych oponach jest najwieksza bzdura w tej grze, na full wetach nawet jak pojedziesz przy lekkiej mrzawce musisz byc wolniejsze o 2-3 sekundy jak nie wiecej i tylko tyle, no ale codemasters wymyslilo jak to osiagnac spinujac Cie na kazdym zakrecie :biggrin: na full wetach powinienes móc jechać nawet na suchej nawierzchni tyle, że one są z bardzo miękkiej gumy i po 2 okrązeniach nie ma opon w shitmasters jakbyś założył deszczówki na sucha na wierzchnie to się ślizgasz jak na lodzie full realizm

Nie do końca tak jest w realizmie. To prawda, że da się pojechać na full wetach na suchej nawierzchni, ale bieżniki tych opon nie pozwalają na przyczepną jazdę przy dużych prędkościach, tak więc coś z realizmu w tej grze jednak jest. No i wiadomka, wety na suchej nawierzchni zużywają się momentalnie.

Co do opon w grze, to myślałem, że już wszyscy mają je opanowane :)

Gra jaka jest taka jest i trzeba wiedzieć kiedy i jakie oponki trzeba założyć. Gra generalnie toleruje deszczówki tylko, gdy na torze jest dużo wody, np. przy ulewie. Choć żeby było dużo wody nie musi być ulewa. Czasem czuć, że po np. 8 okrążeniach na przejściówkach w nieustającym normalnym deszczu już nie jedzie się komfortowo, bo tor nabiera z czasem wody.

Error dziwnie zagrał, bo do 27 czy 28 okrążenia jechał na przejściówkach, kiedy to full wety były potrzebne, a od 28 okrążenia właśnie trzeba było włożyć przejściówki, bo deszcz w zasadzie ustał i ciężko jechało się już na full wetach.

Mimo że już byłem na 3 miejscu, to na taką zmianę na 28 okr. się zdecydowałem i cieszę się, bo elegancko, szybko i płynnie pokonałem te 3 ostatnie okrążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Milczar nie zgodze sie... musisz pamietac ze ja rowniez walczylem ostrymbuchem... Zatem w zakret nie wszedlem zle tylko tak bo inaczej ostry mi nie pozwolil....Zatem ja zabezpieczalem rowniez i siebie.. Moze faktycznie teraz jak to widze troszke za mocno bylo.. szczegolnie ze nastepny zakret byl w lewo.. Zatem THC troche racji ma... ale uwazam ze na tak ciasnym fragmencie nie powinien sie brac za wyprzedzania takiego swietnego zawodnika jak ja :biggrin:

=======

Dzis Kwalifikacje dla ligi 1 do wyscigu sobotniego o 20.00

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig:

Kwali:

6:30 na pierwszym filmie. Ostry wzial cie po wewnetrznej a pozniej ja probowalem po zewnetrznej i to nie ja wiechalem ci w dupe tylko ty wcisnoles mnie w sciane. Na chyba trzecim okr. widzialem ze jestes szybszy na prostej i cie nieblokowalem. Nastepnym razem poprostu cie wypchne z toru. Nie zwalam winy za nieudany wyscig na ciebie ale od tego sie zaczelo. Pozdro i do zobaczenia na torze :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnie sie na usta powiedziec masz racje i fakt przegiolem wciskajac cie w sciane.. ale powiem... TO POLOWANIE CZAS ZACZAC! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie pierdolta nam tu, że Errora wina :):):) Error pojechał po chamie ale na dochamowaniu po strefie DRS 6.40 . Ale zakręt później było wedle przepisów. Ostry pojechał za bardzo optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Milczar nie zgodze sie... [...]

[...] ale uwazam ze na tak ciasnym fragmencie nie powinien sie brac za wyprzedzania takiego swietnego zawodnika jak ja :biggrin:[...]

Fragment od 0:50 - to Twój film Error z testów

Jak widać ów odcinek nie jest wcale ciasny. Jest to jedno z najlepszych miejsc do wyprzedzania z powodu błędu rywala. Bardzo lubię ten odcinek i wiele razy tam wyprzedzałem wielu ludzi. Jak widać THC też dobrze zna ten odcinek i polował na taki moment :)

Po prostu Error ponosi Cię, gdy jedziesz o punkty i odruchowo robisz co możesz, by nie stracić pozycji. Jest to oczywiście zrozumiałe. Sam robię co mogę, ale z granicami przyzwoitości. Liczmy się z innymi na torze. To że ich nie widać na ekranie i jesteśmy przed nimi nie znaczy, że ich nie ma i że to my jesteśmy uprzywilejowani.

Panowie nie pierdolta nam tu, że Errora wina :):):) Error pojechał po chamie ale na dochamowaniu po strefie DRS 6.40 . Ale zakręt później było wedle przepisów. Ostry pojechał za bardzo optymistycznie.

Ale my piszemy o innym incydencie przecież.

.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że 21 ...

No nic pojadę tylko bahrajn

@ będę tak z 20:05 poczekajcie

albo jeszcze hocenhaim sobie strzele. Wkońcu przejechałem na tym torze 3 okrążenia :D

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie weim co jedliscie... ale takiego wyscigu jak dzis w Bahrainie to nie widzialem nigdy... po prostu nigdy... Cos pieknego.

Nie mniej. HExagemnon wygral i nalezy mu sie za to punkt... ja mysle ze nawet z 5.

Natomiast reszty nie pojechalismy bo sie rozsypalismy... zatem

Kwalifikacje w Czwartek jedzemy wg schematu...jedziemy one shot qualy.. oraz 25% wyscigu. i taki przebieg bedzie to mialo w Bahrainie, Niemczech i w Japonii.

Ogolnie jeszcze apropos nowych ludzi...

Kubica!! Troszke wiecej uwagi bo narobiles troche lipy w bahrainie.. zatem troszke powsciagliwosci i wogole... szczegolnie ze proponuje nagrywac kwalifikacyjne wyscigi... chocby nawet doniczka ale nagrajcie... macie chyba wszyscy cos do nagrywania...

Punktacja bedzie standartowa. Ligowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error wiem, wiem... Tyle, że byłem 2gi i ktoś mnie z tyłu zahaczył przez co Patryka zabrałem na pobocze. Za to nieładnie się zachowałeś w Niemczech na ostatnim kółku ;p Ojj nie ładnie to tak ;)

Nie jestem pewny czy będę mógł pojechać w czwartek... Jak mnie tam widzicie na dzień dzisiejszy w sobotniej potyczce? Mam szansę pojechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error wiem, wiem... Tyle, że byłem 2gi i ktoś mnie z tyłu zahaczył przez co Patryka zabrałem na pobocze. Za to nieładnie się zachowałeś w Niemczech na ostatnim kółku ;p Ojj nie ładnie to tak ;)

Nie jestem pewny czy będę mógł pojechać w czwartek... Jak mnie tam widzicie na dzień dzisiejszy w sobotniej potyczce? Mam szansę pojechać?

Kto sie nieładnie zachował w niemczech na ostatnim kółku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo w niemczech na koncu bumknalem kogos :D

Kubica.. tak mowiac szczerze to kazdy ma szanse po tym co dzis widzialem... ale mysle ze 25% wyloni ta piatke.. dlatego tez zagospodarujcie sobie troche czasu bo 3X25% to sporo czasu plus kwali i oczekiwanie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi tylko na pojechaniu w Bahrajnie bo tam się najlepiej czuję. Na pewno nie jestem dobry na deszczu. Jest to moja najsłabsza strona i każdy omija mnie szerokim łukiem gdy panują takie warunki na torze. Jeśli byście przełożyli trening na piątek to by mi najbardziej pasowało, ale ja się dostosuję,tym bardziej, że sobie niektórzy już zarezerwowali czwartek więc nie chcę Wam już mieszać. Jak już w czwartek będę tylko na Bahrajnie. Dziś na tym torze pojechałem agresywnie, ale chciałem się pokazać też z innej strony. Chyba Kamil zrobił rozpiskę kto na jakim torze będzie jechał. Jak dla mnie to był dobry pomysł bo każdy by pojechał i był zadowolony. Tym bardziej, że nasza liga jest bardzo wyrównana. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×