Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Madafaka kurde zaskoczyl mnei moj jebany internet i przez to nie moglem pojechac a bym wam pokazal jak Mistrzu smiga

W ogóle to podałeś nam zły nick zastępczy :) Pomyliłeś kolejność _ z -.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Patryk zobaczymy co powie Error.

Panowie, w zwiazku z pojedynkiem pierwszej z trzecia liga prosze o to by kazdy okreslil sie czy jest chetny na wyscig dnia 23.03.2013(sobota) godz 21. Z chetnych wybierzemy sklad i dwoch rezerwowych

pewnie że jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tu lista na pojedynek z 3 liga, ktora bede aktualizowal.

Chetni:

1.Elvilords

2.Kubica

3.Klacznix908

4.Error

5.Patryczeko

6.Boonk

7.Karoolo

8.Skubix

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Patrykiem jesli chodzi o te roznice w jezdzie , tez na monzie na treningach zchodzilem ponizej 1:20

a kiedy przychodzi mi jechac mercem w lidze , jakos dziwacznie mi sie prowadzi go , nie moge zlapac rytmu i wyczucia

tepy jakis ten bolid , chociaz na spa w miare dobrze mi sie jechalo , zobaczymy jakie odczucia beda dalej , ja juz dojezdze

na mercu nie bede sial zamieszania , ale odczuwa sie to znaczaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra misie moje kochane.

1. Papryczenko - mozesz miec tego mclarena ale pod jedym warunkiem. sprzadzisz mi liste startowa AKTUALNA !! zawodnikow jezdzacych w lidze 1.

2. Potrzebujemy Fotki z wyscigu na Monzie.

3. Klacza... tylk prosze aktualizuj to w jednym poscie a nie w 104... i jesli ktos sie chce dopisac niechaj tylko pisze ze jest zainteresoanie a nie ze bedzie kopiowal caly post wyzej..

4. Ja z mila checia pojade..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk i Valderama

Tak się zastanawiam czy problem nie leży w tym, że trenujecie niewłaściwym bolidem. Skoro wiem, że jeżdżę Lotusem w lidze, to i w treningach wybieram tenże bolid.

@Error

Mam wyniki, ale na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też wpisz klacza i Patryka

Boonk tez proponowal swoje wersje wiec tez raczej jest chetny

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem chętny, ale jak na razie to na 50% bo nie wiem jak mi sie weekend ułoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI (to chyba wystarczy, by zaktualizować tabelę)

75378345647532936468.jpg

Relacja wideo z wyścigu

2:45 - zacne wyprzedzenie THC, ale później wstydliwe ścięcie zakrętu...

3:40 - przegrane podium

4:38 - tu straszę delikatnie Karolo, sytuacja podobna do tej Boonka i EviLa, tak jak pisałem wcześniej trzeba mieć wyobraźnię - wiem, że tam przed zakrętem, bądź na nim, może być gorąco i można zepsuć sobie i komuś wyścig, to nie jest miejsce do takiego wyprzedzania... zjeżdżam za dupsko Karolo i czekam na inną okazję, nawołuję do tak właśnie rozsądnej gry

--

Wspomnienia ze Spa (bo jeszcze nie wstawiałem, a warto popatrzeć na START)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno wolne miejsce w lidze 1. jesli ktos chcetny zapraszamy..

=======

Dolacza do nas:

Adilosgang (psnid: Adilosgang) - (DFGT)

Witamy i prosimy sie przywitac.

======

Nowy plan jest... kazda liga moze wystawic 5 zawodnikow. wybierajcie sie. po wiecej do tematu malej ligi zapraszam.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Włoch:

R P6: Wyścig bardzo ciekawy. Na starcie dużo zamieszania wprowadził Marek, który nie dohamował do 1 zakrętu, uderzył Patryczeko i zablokował cały 1 zakręt. Próbowałem go ominąć a właściwie to się zatrzymać, aby go nie uderzyć, ale napierająca stawka po prostu mnie przepchała przez ten karambol, (za co oczywiście nikogo nie winie gdyż raczej nikt nie przypuszczał, że na 1 zakręcie trzeba będzie się zatrzymać).

Generalnie sporo fajnej walki z Elvilordsem – szkoda tylko, że skończyliśmy ją ostatecznie na bandzie. Oczywiście przeprosiny przyjęte, bo każdemu się może zdarzyć a że walka przez cały wyścig miedzy nami była bardzo czysta to nie wątpię, że ten incydent był czystym wypadkiem przy pracy. Incydent: Na filmiku widać, iż zaczynam zakręt mniej więcej na środku toru (gdyż zawodnikowi z przodu przysługuje prawo wyboru toru jazdy) – widząc, że może być ciasno zaczynam zjeżdżać do lewej ale mimo wszystko Elvilord zjeżdża w moim kierunku (od prawej strony do lewej). Gdy już jestem maksymalnie po prawej odczuwam dotknięcie z tyłu i bolid zaczyna mi skręcać w prawo (co dobrze widać w drugiej powtórce z perspektywy bolidu za nami czyli Squbixa). Szkoda że incydent miał miejsce na 3 kółka przed metą gdyż udało mi się jedynie minimalnie nadrobić straty (wyprzedzanie na ostatnim zakręcie jednak wynagrodziło walkę do końca)

1 zakręt:

Marek nawet nie przeprosił za ten incydent, a w ramach pełnego profesjonalizmu zrezygnował z ligi w ramach protestu, że w jego mniemaniu wolniejsi kierowcy (nie Ci dublowani) nie oddają mu pozycji bez walki (pewnie gdyby był sędzią w F1 to by Petrova ukarał w GP Abu Dhabi 2010 za przyblokowanie Alonso :) ).

Marek, skoro jedziesz za kimś to znaczy, że jest jakiś tego powód, nie sądzisz?

Odchodzisz w słabym stylu, ale mimo wszystko dzięki za te kilka wyścigów i powodzenia na przyszłość.

Gratulacje dla Patrykoczeko za wygraną, THC Drivera który świetnie wykorzystał sytuacje i dojechał na P2 oraz Errora który mimo kolejnych problemów na starcie dojechał na podium (jak widać walka do końca się opłaciła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie Boonka widzę pewną dziwną rzecz - dlaczego gdy zjeżdża SC, to osoby dublowane nie przepuszczają Patryka na prostej? Patryk tam z nimi walczy, zamiast na spokojnie przejechać obok nich. Generalnie powinni puścić całą stawkę przodem.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie Boonka widzę pewną dziwną rzecz -dlaczego gdy zjeżdża SC, to osoby dublowane nie przepuszczają Patryka na prostej? Patryk tam z nimi walczy, zamiast na spokojnie przejechać obok nich. Generalnie powinni puścić całą stawkę przodem.

Ja jechałem pierwszy za SC osoby zdublowane jechali za mną.

Edytowane przez Patrykczeko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Patryk jechał pierwszy (P1), następnie dwóch zdublowanych oraz Ja (P2). I tu słuszna uwaga Milczara gdyż zdublowani powinni puścić całą stawke na prostej bo to jest najbezpieczniejsze miejsce do tego manewru (nawet jakby na tym mieli stracić kilka sekund). Cóż, chłopaki walczyły między sobą o punkty więc pewnie emocje wzieły góre, bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonnk, przejechałeś choć jedno okr. nie ścinając tak perfidnie szykany ascari? Bo na filmie co wrzuciłeś to jakaś komedia jest a nie ściganie fair play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonnk, przejechałeś choć jedno okr. nie ścinając tak perfidnie szykany ascari? Bo na filmie co wrzuciłeś to jakaś komedia jest a nie ściganie fair play.

Nie znasz realiów ligi, więc zbyt szybko nie ogłaszaj swoich poglądów.

Ustaliliśmy już wcześniej że każdy może ścinać jeżeli gra na to perfidnie pozwala, w ten sposób każdy miał równe szanse.

Ja myślę że Boonku by Cię mógł uczyć zachowania fair play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz realiów ligi, więc zbyt szybko nie ogłaszaj swoich poglądów.

Ustaliliśmy już wcześniej że każdy może ścinać jeżeli gra na to perfidnie pozwala, w ten sposób każdy miał równe szanse.

Ja myślę że Boonku by Cię mógł uczyć zachowania fair play.

Popieram. Zasady i warunki na torze były równe dla wszystkich, tak więc nie ma mowy o ściganiu się nie godnym fair play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ustaliliście to zwracam honor Boonku.

Po prostu zasugerowałem się ostatnią wymianą zdań w lidze 3 odnośnie ścinania.

Myślałem, że macie wspólny regulamin.

Sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ustaliliście to zwracam honor Boonku.

Po prostu zasugerowałem się ostatnią wymianą zdań w lidze 3 odnośnie ścinania.

Myślałem, że macie wspólny regulamin.

Sorki.

Jeśli Liga 3 się nie ugadała w tej kwestii, to zrobili błąd. Nikt nie jest w stanie nikogo kontrolować czy zetnie Ascari, czy nie. Nie ma się co oszukiwać. Ktoś zrobi czas w Q 1:21 ścinając, a ten co zrobi 1:22 powie, że więcej nie wyciągnie nie ścinając ów zakrętu. Wtedy od razu wiadomo, że ten z 1:21 musiał ściąć. Powstają potem awanturki i inne duperele... Na co to komu? Ścigamy się dla zabawy (choć patrząc na to, jak ktoś zareagował po wyścigu, to mam co do tego wątpliwości, czy faktycznie liczy się tylko zabawa). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ustaliliście to zwracam honor Boonku.

Po prostu zasugerowałem się ostatnią wymianą zdań w lidze 3 odnośnie ścinania.

Myślałem, że macie wspólny regulamin.

Sorki.

Cieszę się że zrozumiałeś pewne sprawy.

Tak regulaminy są, ale pierwsza liga już się na tyle zna że nam to nawet nie jest potrzebne.

Tak samo było z 11 w poprzedniej edycji, takie ugadywanie się żeby nie ścinać jest bez sensu, bo na 16 osób tak ktoś będzie ścinał i mu tego nie udowodnisz. Dlatego w naszym przypadku najuczciwiej było aby każdy mógł ścinać.

A powiem Ci że to też takie łatwe nie jest, bo raz zetniesz i nie masz ostrzeżenia, a zrobisz to drugi raz identycznie i masz.

Jeśli chodzi o monze to bez wątpienia największy bubel-tor w tej grze.

Dlatego w wyścigu między ligami, wyeliminowaliśmy go ze ścigania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, doskonale Was rozumiem. Wiem jak wygląda życie w wirtualnej lidze.

Oglądając film Boonka, aż w oczy raziło to ścinanie, dlatego napisałem posta. Jeżeli wiedziałbym, że liga 1 tak sobie wewnątrz ustaliła, to bym się na pewno nie odezwał.

Milczar, zabawa zabawą ale jak ktoś mi napisze, że nie patrzy w ogóle w tabele, to go zabije śmiechem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica jak Ty jezdzisz?

Dalem Ci szanse, mimo to ze jestes nowy w wyscigu stulecia i mam nadzieje ze bede z Ciebie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar, zabawa zabawą ale jak ktoś mi napisze, że nie patrzy w ogóle w tabele, to go zabije śmiechem ;)

Ja nie patrzę i chyba doskonale sobie wszyscy z tego zdają sprawę :) Przynajmniej w 1 lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×