Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszych testach/eliminacjach podobnie jak Error widzę, że poziom jest bardzo wyrównany i każdy ma szanse się zakwalifikować do sobotniego event’u. Z racji tego, że w sobotnim wyścigu będziemy jechać, jako Team Ligi 1 i najistotniejsza będzie właśnie ta klasyfikacja reprezentacja na dany wyścig powinna być optymalna. Proponuje, zatem wystawienie max 7 zawodników w trybie eliminacji jak poniżej:
3 wyścigi po 25% w czwartek, czyli tak jak Error już zaplanował. Klasyfikacja generalna po 3 wyścigach i następuje:
ETAP 1
: Miejsca 1-3
jadą 3 wyścigi
Miejsca 4-7 awans do ETAP 2
Miejsca 8 i dalej niestety odpadają
ETAP 2:
Miejsce 4 i 5 może jechać w 2 lub 3 wyścigach
Miejsce 6 i 7 może jechać w 1 wyścigu
W najlepszych z w poszczególnych wyścigach dostaje po 1 pkt za dany konkretny wyścig i jeżeli nie przekroczy maksymalnej ilości wyścigów, w której może wziąć udział to w danym wyścigu wystartuje. Jeżeli ilości nie będą się zgadzały to osoby przechodzą do Etapu 3.
ETAP 3:
Po jednym najlepszym występie w eliminacjach + dopełnienie do limitów z Etapu 2
Oczywiście system pozwoli przypisać zawodników na dany wyścig, ale jeżeli organizatorzy lub sami zawodnicy będą chcieli coś pozmieniać to ja nie widzę przeszkód.

Przykład:

qlm.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna Bonku powinieneś wykładac na Politechnice :0 jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boonczku, ten Twoj system jest ok, tylko mozesz to w czwartek wszystko koordynowac i nadzorowac.

Bo ja jestem tylko prosty chlop z chlopa, to dla mnie zbyt duzo :biggrin: :biggrin:

System bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System dobry. Jedziemy dzis o 20.00!!! Zapraszam!! Boonk stawia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się jeszcze nie zdecydował czy brać udział w eliminacjach to przynajmniej dla takiego fanu jaki mieliśmy we wtorek powinien do nas dołączyć :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update softu na ps3 zatem zapraszamy juz teraz aby kazdy mial to zrobione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze mocny sie czuje na niemczech to chce pojechac ten wyscig.

Wystarczy zobaczyc na koncowe czasy

Klacza zreszta moze potwierdzic ze jestem szybki, japonie jesli ktos nie bedzie chcial moge pojechac (bo wedlug tej tabeli to niby sie chyba nie mieszcze...), nie ukonczylem bo dostalem ataku kaszlu i nie moglem jechac ^^

Troche nie miarodajne te testy byly jesli chodzi o niemcy i japonie

Pomyslalem o czyms takim ze..

4 + error jedzie bahrain , 4 + ja np zamiast errora niemcy i 4+ ja np zamiast evilordsa japonia

Boonk i patryk ze sa najlepsi to wiadomo 'bonus klacza' bo to jego inicjatywa i pomysl a reszta po 2 wyscigi

Sprawiedliwie nie sprawiedliwie a pomysl jakis jest

Prosze o opinie i dyskusje ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzisiaj tak wkurzony na f1 2012 jak nigdy do tej pory

Wyścig Bahrajn :

Jade za errorem i nawet go nierysłem a on leci tak jak by była jaka kolwiek kolizja juź byłem wkurzony to errora przepuściłem

Wyścíg niemcy:

Wywala mnie z PSN i mam problem z uruchomieniem f1

Udało sie uruchomić f1 startuje i zyskuje kilka pozycji na starcie potem jade za karolo i teź go nierysłem a on leci

Wyścig Japonia :

Startuje i ktoś mnie lekko dotknoł i kara.

Opisałem same incydenty reszte pozostawiam bez komentarza

Edytowane przez Patrykczeko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W japoni był dziwny start. Z ostatniego miejsca przebiłem się na 2 lub 3.

Jeżeli chodzi o 1 łuk:

Jechałem środkiem i pojawiłeś się z mojej prawej strony więc odbiłem szybko w lewo aby kontaktu nie było a tam Error o_0

@ Źle mówię ...

obejrzałem filmik i mnie lekko stuknąłeś, odbiło mój bolid w lewo i wpadłem na Errora

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boonczku oszukiwal i specjalnie obnizyl wydajnosc lacza, zeby wygrac. No wiesz? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje wczoraj były bardzo fajne i muszę przyznać, iż również bardzo wyrównane. Ktokolwiek z Nas by nie pojechał w sobotę to myślę, że będzie bardzo szybki. Ostateczną piątkę na każdy wyścig trzeba jednak wybrać więc ostateczną decyzje pozostawiam Errorowi. Ze swojej strony podaje tylko 2 rozwiązania. Oba zestawienia powstały na zasadzie schematu, który podałem wcześniej.

Opcja 1 pokazuje realny przebieg eliminacji i zakłada iż każdy aby wystartować w sobotę musiał się zakfalfikować.

Opcja 2 zakłada, iż Ja oraz Patrykoczeko mamy miejsce gwarantowane i nie musieliśmy startować w Eliminacjach (gdyż takie opinie też się pojawiły).

Ja i Patrykoczeko wydaje mi się, że nie powinniśmy się wypowiadać, za którą opcją jesteśmy z przyczyn oczywistych. Jak już wspomniałem wcześniej najlepiej niech Error, jako organizator Ligi rozsadzi, którym składem pojedziemy.

Opcja 1

eliminacjez1.jpg

Opcja 2

eliminacjez2.jpg

Boonczku oszukiwal i specjalnie obnizyl wydajnosc lacza, zeby wygrac. No wiesz? :biggrin:

I zadziałało :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ta druga opcja jest najlepsza.

Elvilords ewidentnie wczoraj udowodnił że powinien jechać 3 wyścigi.

Patrykczeko jest z Boonkiem ewidentnie są naszymi najlepszymi kierowcami, więc powinni po 3 wyścigi jechać.

Martwiłem się o Errora w Japonii w warunkach deszczowych.

Znana jest opinie że Error nie umie jeździć w deszczu, jednak wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczył, dlatego powinien jechać, tylko regularność Error.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W deszczu nie czuję się najlepiej ale myślę że poćwiczę i będzie ok. W pierwszym sektorze byłem szybszy o sekundę niż ten kto ustanowił rekord okrążenia. Tylko że później to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnień czar z Singapuru

Wrzucam tylko start, bo dalej to tylko, albo pusty tor, albo młyn na deszczu.

Początkowo myślałem, że winowajcą wypadku podczas startu musiał być ktoś nowy, bo przecież kto z doświadczonych tu grajków zrobiłby takie coś. Jednak, gdy obejrzałem film, to uzmysłowiłem sobie, że Squbix, to się nigdy nie nauczy startować w naszej lidze. Kolejny raz chciał wygrać wyścig na starcie, albo po prostu skusiło go wolne miejsce, które zostawiłem. Z tym że wolne miejsce zostawiłem właśnie po to, by nikomu nic się nie stało i żeby czysto przejechać tę pierwszą sekwencję zakrętów (najlepiej bolid za bolidem), a nie po to, by ktoś tam sobie wjechał, wykorzystał to i przy okazji zepsuł komuś start i nerwy...

Zresztą na filmie widać też inne rzeczy - Error wjeżdża w Karolo, a ten uderza w Adilosganga i psuje mu start. Karolo zamiast zostać na wysepce i jechać tak, by nikomu nie zajechać drogi, to próbuje wjechać na tor nie wiem czemu, przez co muszę też zjechać w lewo, bo inaczej kraksa murowana...

Wyobraźnia.....

.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boonczku przydziel jeszcze zespoly:

marussia, mercedes i red bull.

Proponuje zrobic to tak aby:

-mercedes dwa miejsca

-marussia dwa miejsca

-red bull jedno miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze od siebie tylko tyle, ze okey teraz na zimno widac popelnilem ten maly blad, wtedy byla goraca glowa.. (o ile pamietam to wlaczylem na tylny podglad i patrzylem czy jada...)

Przez ten kontakt - uderzenie errora ze mna, wyrzucilo mnie i uderzylem w Adilo dostajac kare przez pit i troche mnie to roztroilo, bo gra zinterpretowala to po swojemu i chyba dlatego nie poczekalem. Juz nie pamietam o czym wtedy myslalem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ja jade cos jutro czy nie.... ? Bo nie wiem jak wieczor organizowac...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... ja powem tak.

Do startu w sobote zgloszeni zostaja:

Boonk

Patrykczenko

Evillorisoris... (piorun wie jak to sie pisze)

Error

Klacznix...

W takiej kolejnosci!! czyli jesli inni wystawia 4 osoby to ostatnia osob (klacza odpoada).

Teraz tlumaczenie.

Pierwszych 3 nie bede tlumaczyl. 2 pierwszych bo wiadomo a Evilos zainponowal wszystkim.

Teraz tak.. Dlaczego nie ma Karoluu.. Tempo w Bahrainie miales slabe bo gdyby nie to ze ktos mnie tam stuknal to bys byl za mna. Niemcy o ktorych mowisz ze byles szybki to jednak nie uzyskales dobrej pozycji.. O japonii nie mowie... dodatkowo pisales sam ze na niemcy jestes optymalnie nastawiony.. a my jednak powinnismy pojechac w stalym skladzie.

Dlaczego klacza jest za mna... Bo w japonii dostalem kare zupelnie nie zrozumiala i tylko przez nia zajalem w japonii 3 miejsce. Tempo twoje na deszczu bylo slabe, choc kwali wygrales.

Tak wiec tak to wyglada. Dyskusji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech tak bedzie, tylko jedno ale.

Ja podziele sie miejscem z Karollo.

Reszta niech zostanie jak jest.

Mam nadzieje ze Ci to Error nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co powie Karollu.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja z nim to uzgodnie.

Errorku, bedzie jakis filmik promocyjny z tego wydarzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie dostal w dupe to walczylbym o zwyciestwo error w niemczech a ty tam masz slabe tempo, i mowilem by jechac 25% bo te 5 kolek maja chuj do miarodajnych wynikow bo nie masz czasu tego jak nadrobic

A spoko jeszcze wam pokaze jak sie deszczu jezdzi ;)

I oszczedze sobie nerwow.

'Error samolub ;p'

Nie spoko jezdzcie sobie, bo potem bedzie ze slabo pojechalem ^^ bede pod duza presja hehe

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechaliście 5 kółek?! To że tak ujmę kwalifikacje po ch... :)

Faktycznie jak można nadrobić stratę na 5-okrążeniowych sprintach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error to na swoją stronę bierze.

Każdy może powiedzieć że jeżeli nie to to by było inaczej.

Przede wszystkim gdyby Error mnie nie stuknął to bym był miał jeszcze więcej punktów od niego,

ale mimo to tak wygrałem w punktacji z Errorem.

Takie pisanie co by było gdyby jest bez sensu.

Dla mnie Karollo jest po Boonku i PAtrykczeko 3 lub 4 kierowcą(walczy o to miano z Elvilordsem), ponieważ widziałem jak jeździł w treningach.

W każdym razie dlatego Karollo zgłoś się do mnie i podzielimy się miejscami w wyścigach.

Jeżeli chodzi o braki w poszczególnych zespołach, to jedziemy normalnie.

Jeżeli w lidze 3 będzie brakowało zawodników to ich problem. Ewentualnie podzielimy wynik każdej drużyny przez liczbę zawodników, a poźniej zsumujemy.

Co do Errora: Trochę powściągliwości w swoich wypowiedziach, bo nie jesteś tu Bogiem(myślę że wiesz o co chodzi, ale coś nie odpisujesz na gg)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×