Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik z Malezji...

Poczekajcie aż się przetworzy i będzie w HD (w momencie pisania jeszcze przetwarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo dobrej walki naprawde fajnie sie ogladalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo kontrowersyjna sytuacja z tą naszą "kolizją". Były trzy bolidy obok siebie, ale zanim dojechałem do Was to Ciebie już zaczynało obracać, a jako, że byłem bardzo blisko u szczytu zakrętu to moje prawe tylne koło dotknęło Patricko jak go obracało. Mimo wszystko nie uważam żeby była to moja wina, a to że go obróciło było wynikiem zbyt mocnego dotknięcia fizyka.

Wszystko mamy już z Patricko wyjaśnione, ale jeśli chce wnioskować o karę to niech składa. Ja nie mam materiału video więc można mnie udupić:laugh:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy zrobiliscie patricko w 9:55?

W 9:55 nie zrozumieliśmy się z Patricko i wjechałem mu w bolid :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciekawią czasy, bo jednak byłem czy jestem podobnym poziomem do Sarewo, Mazzia a mimo cholernych kombinacji z czasem nie zeszłem niżej niż na 1:28.

Jednak ufam że czasy były osiągane uczciwie i pewnie są inne bugi z ustawieniami(co mnie martwi).

Może patch to wszystko naprawi?

Zrobiliśmy błąd, bo mogliśmy zostać przy starej f1 2010 i było by więcej zabawy i brak wkurzających błędów.

A przynajmniej scinania by nie było i setapy by nie były zbanowane

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na półce 2010 możemy wracać, być może nie będzie mnie wywalać z serwera :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy błąd, bo mogliśmy zostać przy starej f1 2010 i było by więcej zabawy i brak wkurzających błędów.

A przynajmniej scinania by nie było i setapy by nie były zbanowane

Tylko kto mógł przypuszczać, że CM wypuści jeszcze gorszego babola... Naprawdę jak teraz gram w 2011 to doceniam niektóre rzeczy z 2010...

Gdyby tak tylko przełożyć fizykę jazdy + nowe barwy zespołów do 2010 to niczego więcej by nie trzeba było. O oponach, Kers i Drs nie mówię, bo to wiadomo.

Wierzymy w tego patcha jakby nowa gra miała wyjść...a znając życie to g... się zmieni pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyścig i tak w tabeli spadłem. Jeżeli mnie nie rozłączy to zmienie to na 100%. Apel do Oziego, trenuj chłopie mocno nie podawaj się, ja ci pomogę z Setupem jak chcesz. Bo troszkę daleko jesteśmy ale przy odpowiednim treningu zmienimy to.

Jak chesz to możemy się umówić na tajne zgrupowanie zespołowe i potrenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś powiem słuchajcie, no witki opadają jak widzę taki start wiem wiem marudzę jak stara baba na bazarze ale odechciewa się grać

Start od 3:15 i walka na centymetry Verbatimek vs Milczar vs Asshuri czasami Fauper i RKO (sorry za stuknięcie na tym "wspaniałym" nawrocie)

Do tej pory najbardziej emocjonujący pościg tylko nie wiem za czym

Pozdro i do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asshuri

Myślę, że mogłeś mnie i nie tylko mnie atakować nieco odważniej :]

Miło było się pobronić przed kimś. Zazwyczaj jadę sam hehe.

Tutaj macie start z mojego oka, no i wyjaśnienie, co się stało Asshuriemu na tym nieszczęsnym zakręcie

No i przy 1:08 zatkajcie uszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzą, ale nikt nie mówi, że to Maaziu staranował Asshuriego. Może staranował to za ostre słowo, no ale namieszane tam było sporo.

Milczar, gdzie Ci zwolnią, co Ty mówisz. Hajda i ciśniemy do przodu!

Cham na chamie i tyle :P hehe

Asshuri, spoko, nie denerwuj się tak. Ja już zupełnie zmieniłem podejście do tego sezonu z "zależy mi na walce" na "mam to wszystko gdzieś, szkoda czasu na popierdółkowatą grę".

I muszę powiedzieć, że dobrze mi z tym. Gdybym tak trenował cały tydzień, spinał poślady i w ogóle robił pod siebie bo udało mi się zrobić czas o 001 szybszy...to chyba bym osiwiał po Malezji.

Tyle szturchnięć, otarć, przypadkowych wypadnięć, kapcia, itd. to nie miałem chyba nawet w całym 2010 sezonie co teraz (poza kapciem rzecz jasna, hehe).

Do tego dodaj przypadkowe karambole na pierwszym zakręcie, w których możesz być ofiarą i dziękuję, nerwica gwarantowana. A po co to komu?

Ci co tam chcą to niech sobie napinają i trenują całymi tygodniami, ja jechałem na pełnym luzie i było gładko. Czy zostałem staranowany czy wyleciałem, machasz na to ręką i jedziesz dalej.

Oczywiście Asshuri jak najbardziej powinien optować za karą.

Żeby nie było jakiś dziwnych teorii spiskowych...nie działam przeciwko swojemu team-mate'owi :)

Ale myślę, że Maaaziu sam się przyzna do owego czynu, jak tylko pojawi się na forum, albo chociaż wyrazi swoje zdanie, bo póki co to ani widu ani słychu od niego.

PS.

Maaziu, teraz ja chce setup od Ciebie :P Idziesz na lidera to wspomóż mnie setupem, bo widzisz że nie wyrabiam już za Wami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy widzą, ale nikt nie mówi, że to Maaziu staranował Asshuriego. Może staranował to za ostre słowo, no ale namieszane tam było sporo.

ja juz dawno o tym wpominalem strone wczesniej po materiale klaczy ; ]

nie to zeby ...no ale skoro ktos wygrywa wyscig i robi bajzel na starcie to warto to przyuwazyc.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko gdybać co by było, gdyby As jechał normalnie bez kolizji. Mógł walczyć o 1 miejsce, bądź mieć śmiało podium.

Czemu tylko Maziu się nic nie przyznał? A tak go chwaliłem, że nie robi już zamieszań na torze, jak w 1 Sezonie :)

Milczar, gdzie Ci zwolnią, co Ty mówisz. Hajda i ciśniemy do przodu!

Cham na chamie i tyle :P hehe

Przy tym karambolku tam na moim prędkościomierzu widać jak spada wartość km/h, a mimo to sunę momentami jeszcze szybciej. To właśnie dowód, że ja dawałem po hamulcach, ale paczka za mną cisnęła mi w ogon bez opamiętania. Choć może dzięki temu całkiem nieźle się to skończyło. Mój bolid nastawia Asshuriego nosem do toru, a ja nie dostaję żadnej kary od gry w postaci jakichś przejazdów itd. Jednak podobne sytuacje kończą się takimi historiami, dlatego nawołuję, by nie trzymać gazu w takich przypadkach :)

@Ściganie się w ML

Pamiętam 1 Sezon, gdzie także deko się napinałem, ale wtedy to naprawdę była masakra. Drugą połowę już sobie odpuściłem, bo szkoda nerwów. Tak samo na lajcie przejechałem 2 Sezon. Dzisiaj widać, że ludzie naprawdę nauczyli się jeździć takie GP online.

Ciągle pozostanę przy ściganiu bez napinek i nakłaniam do tego pozostałych. Czasem jednak na głupotę rywali trzeba odreagować :)

@Materiał video i kara

Żałuję, że nie mogłem wcześniej wrzucić filmiku. Ktoś bawił się moim sprzętem i ustawił jakiś dziwny format nagrywania, czego nie zauważyłem. Zawsze nagrywam w takim, by od razu pociąć i wrzucić. A że jestem amator, to nie bardzo wiedziałem czym mogę pociąć format MTS i ewentualnie przekonwertować go na inny, plus brak czasu od poniedziałku, no i to gapiostwo z regulaminem kar, a 2 giga całego filmu na YT wrzucać nie chciałem.

Wydaje się, że na wniosek o ewentualną karę Asshuriemu przepada, gdyż regulamin mówi o materiale video najpóźniej do wtorku 20:00.

Ale znając As'a, to chyba żalu o to do mnie miał nie będzie ;)

-

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kary bo jak wiecie nic to nie pomoże, w sumie Patryk masz racje za dużo spinania w moim wykonaniu to tylko gra ;)

Milczar jazda za Tobą nie należy do łatwych, a starałem się nie ładować w tył :D zwłaszcza po tym nawrocie za Verbatimkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po pierwsze przepraszam, że się nie udzielałem na forum, ale miałem małe urwanie głowy i nie miałem zbytnio czasu na to.

Jeżeli chodzi o incydent z Asshurim, to oczywiście biorę całą winę na siebie i się przyznaję. Asshuri poszedł odważnie na pierwszym zakręcie i chociaż starałem się bardzo uważać, to o ułamek sekundy za późno nacisnąłem hamulec i bam. Do Asshuriego: zawsze byłeś dla mnie w porządku i ja też chcę, żeby między nami były dobre relacje, dlatego jeżeli mam ponieść za to karę to oczywiście zrobię to.

Wiem, zawiodłem Was Panowie, bo już pewnie myśleliście, że na prawdę się zmieniłem i jeżdżę lepiej, ale jak widać, pozory mylą. :D

Dlatego proszę nie chwalcie mnie już więcej. :)

A tak w ogóle, to, że dojechałem pierwszy to w 99% praca Patricko, który dał mi ustawienia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to, że dojechałem pierwszy to w 99% praca Patricko, który dał mi ustawienia. ;)

Czy te ustawienia grają też w inne gry? Albo może drinka zrobić potrafią, ugotować coś? Skoro same za Ciebie pojechały.. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te ustawienia grają też w inne gry? Albo może drinka zrobić potrafią, ugotować coś? Skoro same za Ciebie pojechały.. :thumbsup:

Dobra, dobra, już mi tak nie słodź. bo znowu popisałem się swoim znakiem firmowym, którzy już chyba wszyscy znają. :P

Im bardziej staram się zachować zimną głowę tym gorzej mi to wychodzi, nie wiem czym to jest spowodowane. :D

Ogarnę jeszcze to, żeby nikomu nie rujnować wyścigów to będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar jazda za Tobą nie należy do łatwych, a starałem się nie ładować w tył :D zwłaszcza po tym nawrocie za Verbatimkiem.

Asu ja doskonale wiem, że uważałeś. Sam przecież bym tak robił i czekał na najlepszą okazję :)

Szczególnie ostrożny jestem po tym, jak na Hungaroringu wjechałem Ci w tył.

--

Daj spokój Maziu. Tu nie chodzi o kary, a o dobrą zabawę :)

W naszej lidze spory procent to osoby ogarnięte w temacie i wiemy, że jeśli do czegoś dojdzie, to w ramach wypadku. Wczoraj Ty, a jutro mnie może się przytrafić gafa i zrobię komuś krzywdę. Ale nowsze osoby niech wiedzą czego nie robić i na co uważasz w przyszłości, by takie dyskusje nie były w ogóle poruszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intruer, jest jedno duże ALE. Kontrolę trakcji można, albo całkowicie włączyć, albo całkowicie wyłączyć.

Ustawienia kontroli trakcji jest trzystopniowa - off; medium; full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moje niedopatrzenie, przepraszam za pomyłkę:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy,

jeżdżąc w testach zauważyłem że dużo ludzi po ostatnim zakręcie wyjeżdża sobie pełną piką na pobocze, żeby jak najlżej hamować przez tym właśnie zakrętem. Na pewno nie można tak robić, więc myślę, że nagminne nadużywanie kolejnego błędu gry ( bo ewidentnie błędem trzeba to nazwać ) powinno być w jakimś stopniu karane. Czekam na wasz odzew. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprawe, pochwalcie się swoim internetem. Jakie łącze pobierania i wysyłania.

Mam prośbe aby wybrać najszybsze łącze i aby ono zakładało sesje, to pomoże mi tym, że nie będę nikomu latał i nie będzie mnie tak wywalało.

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×