Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

witam właśnie analizowałem swój grafik na listopad i w terminach 6 oraz 27 pracuje do 21 więc nie wiem czy jest możliwośc tak jak było podczas pierwszego GP przesunąć starty o 30 minut, abym mógł spokojnie wrócić do domu aby rywalizować w naszej lidze. Jeśli taka możliwość nie może być zrealizowana to niestety Mclaren w tych terminach będzie zepołem 1 -osobowym. Niestety taka postawa nie wynika z mojej winy tylko z pracy którą wykonuje a jak ktoś ładnie powiedział Pracować trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko. Jak twoja obecność ma wnieść coś dobrego do rywalizacji to mogę poczekać te pół godziny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie analizowałem swój grafik na listopad i w terminach 6 oraz 27 pracuje do 21 więc nie wiem czy jest możliwośc tak jak było podczas pierwszego GP przesunąć starty o 30 minut, abym mógł spokojnie wrócić do domu aby rywalizować w naszej lidze. Jeśli taka możliwość nie może być zrealizowana to niestety Mclaren w tych terminach będzie zepołem 1 -osobowym. Niestety taka postawa nie wynika z mojej winy tylko z pracy którą wykonuje a jak ktoś ładnie powiedział Pracować trzeba.

No niestety praca... Rozumiem, że roszady z innymi pracownikami Ci odpadają.

W każdym razie ja problemów robił nie będę, gdyż mogę grać i o 21:30.Nie wiem tylko jak inni.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę trenował w piątek i sobotę więc jak coś to śmiało zapraszać ;)

Jeśli chodzi o godziny startu to mi nawet lepiej o tej 21.30

Oczywiście chodzi o te dwa czy trzy wyścigi

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy... Miał to być jednorazowy wypad z 21:30. Mamy godzinę 21:00 i ja się jej trzymam.

Zaraz ktoś wypadnie z 22:00 :confused:

Ja zostaje przy 21:00. Sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy... Miał to być jednorazowy wypad z 21:30. Mamy godzinę 21:00 i ja się jej trzymam.

Zaraz ktoś wypadnie z 22:00 :confused:

Ja zostaje przy 21:00. Sory.

Rozumiem, że nie możesz jechać o 21:30? Czy po prostu nie chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet wolę o 21:30. Ale wydaje mi się że 100% zawodników się musi zgodzić, bo było ustalane wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verbatimek, po prostu nie chcę. Wolę jeździć wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moje zdanie oczywscie jest takie ze mozemy jechac o 21.30. Jednak skoro faktycznie byly ustalenia na 21.00 zatem niech moze tak pozostanie... Aczkolwiek no mysle ze az tak to by nie skomplikowalo sprawy Kryman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error spoko, ja rozumiem. Nie chcę przecież tutaj robić żadnej awantury czy coś o jakąś godzinę. Chodzi mi o sam fakt ankiety przed sezonem.

Ja wolę jeździć o 21:00 i tak też zagłosowałem... Zgadzam się na tą 21:30, ale niech to już będzie ten ostatni raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten tydzien tez jedziemy o 21.30 !!! Team Mclaren jest wam wdzieczny :D , mlody cisniemy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czemu Fizyk dopiero po rozpoczęciu sezonu zauważył, że praca przeszkodzi mu rozpoczęciu wyścigów o 21:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyż babol który układa grafik jest głuchy na moje prośby ale coż, z baranami musze pracować

Edytowane przez Fizyk89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu... Wydarzenia ostatnich tygodni odcisnely swoje piętno na mojej formie, która jest tragiczna. Na malezji nie mogę zejść poniżej 1:28 nawet...

Jak sytuacja będzie się powtarzać to nie pozostanie nic innego jak odpuścić sobie ściganie bo to nie ma sensu.

Oczywiście całą resztę swoich obowiązków na forum będę wykonywał nadal także bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za kryzys?? Brygada kryzys?? Gosciu zesmy to zrobili to chociaz dotrwajmy do konca 3 sezonu :) Ja tam jade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci idzie trochę gorzej i mówisz, że nie będziesz się ścigał:scare:

Twoja forma pewnie przejściowa jest, może tor nie pod pasował czy coś.

Jeździj z nami dla zabawy, a nie mówisz o odchodzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ma moze syndrom Schumachera po powrocie z emerytury :D Niby dalej auto z F1 ale to juz nie Ferrari:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie on nie może dojśc do siebie jaki poziom prezętuja młodsi :) ale tylko tchórz nie podejmuje walki o powrót na szczyt :P(jak tak się wtrące w wasz temat ligowy)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel pomyśl na następny raz dwa razy zanim coś napiszesz :ok:

Najlepszy poziom to chyba Chevbacca46 prezentuje. Dla niego to asystę hamowania włączcie w lidze...

Za to Ty jakbyś się poprawił bo w tył mi nie wjeżdżałeś:biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagaj od chłopaka za wiele z tym myśleniem...już dawno zauważyłem, że poziom jego postów to prawdziwy....kisiel...a w szkole nie nauczyli chyba co to interpunkcja...

A co do tego poziomu to ma rację...nie mogę ogarnąć jak można tak bezmyślnie jeździć i nie potrafić zahamować tak jak trzeba.

Malezja w deszczu i za każdym razem miałem wjazd w zad od kogoś i od razu leciał spin. Trochę deszczu i od razu panika u większości...

Poziom iście profesjonalny...w Mario Kart sprawdzi się jak znalazł.

PS.

Dzisiaj koło 21:20 zakładam hosta także proszę już być online i czekać, a nie przychodzić na ostatnią minutę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja będę, mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej nie tak jak wczoraj (cztery osoby na testy Ligi 1).

Swoją drogą to ciekawie by było jakby dzisiaj w wyścigu padało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie dam rady. Jadę z dzieckiem do lekarza.

EDIT: jeszcze się może okazać że dam radę ale jakby mnie nie było to dlatego własnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×