Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak myslalem dwa razy dostalem w tyl kara za sciecie tu by mozna z codemasters podyskutowac no i najwazniejsze slabe tempo wyscigowe ale pierwsze miejsce powinienem dostac w kategori ilosci obrotow po uderzeniu jutro wstawie. gratki dla pierwszwj trojki oraz wszystkich uczestnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q......

W.Bardzo udany wyścig zero kontaktów,no może na początku w zakręcie nr4 między kilkoma bolidami dochodzi do kontaktu i jeden z nich ląduje przede mną chcąc uniknąć uciekam a z boku pojawia się bolid Redbulla (chyba :biggrin:) póżniej całkiem ciekawa walka i w konsekwencji P6 z przewagą około 8s nad P7 i stratą 3s nad P4.

Fuczak popełniłeś jakiś bład czy zabrakło ci paliwa ?

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bolid po prawej tyłem do kierunku jazdy to ja :). Yelon Ci ładnie załatwił wyścig, ale pewnie z jego kokpitu wyglądało to inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jednej rzeczy. Pod koniec kwalifikacji miałem 0.3 s rekord w pierwszym sektorze a po drugim stratę 0.9 i nie popełniłem żadnego błędu. Jakim cudem jechaliście szybciej drugi sektor o 1.4 s ?? W trzecim sektorze też miałem rekord. I tak po dwóch rekordowych sektorach i jednym czysto przejechanym miałem stratę 1.115s. Nie wiem jakim cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też się pytam jakim cudem miałem prawie 2,4s straty ! no jakim cudem! :biggrin: :biggrin::D

w pierwszym sektorze miałem 0,3 straty , a po 2 kolejnych sektorach doszły kolejne 2s

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem wszyscy wystartowali a ja zostałem zdemolowany i straciłem 40s? :)

mi czasami też się wydaje, że jadę bezbłędnie ale jednak jestem gorszy od Pana z YOUTUBE o 2s. To że myślimy że jedziemy idealnie to tylko złudzenie. Jak będziesz jechał na limicie to, prawie po trawie na zakrętach wtedy będziesz szybszy o 1,2 s w drugim sektorze.

Edytowane przez PONQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PONQ masz racje calkiem inaczej

co wy na to ? :wallbash: :shok:

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja liczę na kolejne takie cuda na starcie ze strony Ponq-a :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem wszyscy wystartowali a ja zostałem zdemolowany i straciłem 40s?

mi czasami też się wydaje, że jadę bezbłędnie ale jednak jestem gorszy od Pana z YOUTUBE o 2s. To że myślimy że jedziemy idealnie to tylko złudzenie. Jak będziesz jechał na limicie to, prawie po trawie na zakrętach wtedy będziesz szybszy o 1,2 s w drugim sektorze.

To kwestia drugiej szykany. Trochę za czysto ją jechałem :)

Greg to ty we mnie uderzyłeś na drugim Lesmo na pierwszym okrążeniu ?? Masz to nagrane ??

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nawet cię nie dotknąłem byłem daleko , wstawie filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś wjechał we mnie później czy po prostu gra stwierdziła że skoro byliśmy tak blisko to musiał być kontakt. Bywa. W każdym razie ładnie dostałem bo aż mnie wywaliło przez cały żwir aż na bandę :)

W każdym razie patrząc na starty 1 ligi to u nas jest pełna profeska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy na to ? :wallbash: :shok:

U mnie nie było żadnego kontaktu z tobą pojechałem prosto żeby w ciebie nie uderzyć,dobrze widać na filmiku Listka ile było miejsca między naszymi bolidami i gdzie ja pojechałem

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig udany ale podium to chyba nigdy się nie przytrafi, pod koniec wpadłem w trans i kręciłem czasy o których nawet nie marzyłem do podium zabrakło uniknięcia przynajmniej jednego zdarzenia z początku wyścigu.

0:29 Po prawej stronie Mała Liga przedstawia...

1:14 Keilon przepraszam, hamowałeś bardzo mocno przy mniejszej niz zazwyczaj na tym zakrecie predkosci nie dalem rady sie wyrobic zaraz potem Syki znajduje sie w identycznej sytuacji ze mna tzw. efekt domina.

2:24 Tu Syki mogles tego uniknąć dluga prosta sporo czasu na ocenienie odleglosci, przeprosiny przyjete takze luz.

Sporo walki z Sieniem cholernie ciezko sie ciebie wyprzedza do tego dochodzi presja zwiazana z tym ze jezdzimy w 1 teamie i glupio by bylo sie nawzajem wyeliminowac.

Wyscig fajny duzo sie dzialo patrze po filmikach ze u innych takze, oby tak w kolejnych :thumbsup:

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś wjechał we mnie później czy po prostu gra stwierdziła że skoro byliśmy tak blisko to musiał być kontakt. Bywa. W każdym razie ładnie dostałem bo aż mnie wywaliło przez cały żwir aż na bandę :)

W każdym razie patrząc na starty 1 ligi to u nas jest pełna profeska :)

3 bylem i tez nie uderzylem Cię jak przejezdzalem to juz byłem na poboczu , i tak jak rozmawiałem z Matim to nie widziałem żadnego kontaktu miedzy Toba a gregiem;)

Edytowane przez michal_woz00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig udany ale podium to chyba nigdy się nie przytrafi, pod koniec wpadłem w trans i kręciłem czasy o których nawet nie marzyłem do podium zabrakło uniknięcia przynajmniej jednego zdarzenia z początku wyścigu.

Sporo walki z Sieniem cholernie ciezko sie ciebie wyprzedza do tego dochodzi presja zwiazana z tym ze jezdzimy w 1 teamie i glupio by bylo sie nawzajem wyeliminowac.

Wyscig fajny duzo sie dzialo patrze po filmikach ze u innych takze, oby tak w kolejnych :thumbsup:

Mam nadzieję że to Komplement :D.....

Muszę przyznać że valderama miał jaja żeby się między nas wcisnąć w strefie DRS..ryzykownie ale czysto :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz Ci Werdus pisalem to tylko zabawa w jakims sensie, choc nie ukrywam, ze mialem duzo wieksze nadzieje na wynik :( ale pozniej jeszcze moj blad i kara oraz gorsze tempo pod koniec i wyszlo jak wyszlo(jak zawsze) ten slalom miedzy wami z okolic 2:30 byl zaj.bisty :D

za tydzien najgorsze g.wno jakie moze byc :down: :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 bylem i tez nie uderzylem Cię jak przejezdzalem to juz byłem na poboczu , i tak jak rozmawiałem z Matim to nie widziałem żadnego kontaktu miedzy Toba a gregiem;)

Od kogoś dostałem na pewno. Na filmiku werdusa widać jak się wygrzebuję ze żwiru, sam z siebie tam nie wjechałem i nie urwałem skrzydła o bandę co widać zresztą u Grega, że jadę prosto. Prawdopodobnie było tak jak pisałem wcześniej, że był zwykły błąd gry jakich niestety jest dużo. Ale według mnie coś musiało być z Gregiem. Po tym jak mnie wyprzedził na mapie widać, że praktycznie stanąłem na torze. Jasne na filmie widać, że było czysto ale każdy wie, że bolidy wokół siebie mają jakieś dziwne niewidzialne pole. Taka sama sytuacja miała miejsce na filmiku listka w 4.48. Dochodzi między mną a valderamą do kontaktu mimo, że nasze bolidy się nie dotknęły.

W każdym razie mówi się trudno i mimo, że miejsce miałem słabe to fajnie się bawiłem podczas tego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie lubie tego toru, szczerze mowiac nie wiem dlaczego odbywaja sie na nim wyscigi F1... Musze jednak przyznac ze mimo zajecia odleglej pozycji, braku ustawien przez co nie moglem wyprzedzac na strefie drs bo mnie za wczesnie odcinalo i popelnienia masy bledow, byl to dla mnie najfajniejszy wyscig w tym sezonie.

Q: Raczej slabe

R: Start dosc dobry, po pierwszej szykanie walka z Fuczakiem, do pierwszego Lesmo dojezdzamy razem i Fuczak mnie lekko wypycha na zewnatrz. Widac na filmikach jak stoje sobie radosnie w zwirze i czekam az wszyscy przejada zeby nie narobic syfu. Spadam na przedostatnie miejsce bo Ponq chyba jeszcze zbieral elementy bolidu po starcie. I wlasnie tutaj sie zaczela zabawa. Walka od poczatku do konca. Dzieki wszystkim za wyscig i sorry za moje bledy w szczegolnosci na dohamowaniu po prostej startowej. Aha Listek Twoj film wymiata, uchwyciles naprawde duzo fajnych momentow z wyscigu :ok:

Gratulacje dla pierwszej 3 i do zobaczenia na GP Singapuru :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było żadnego kontaktu z tobą pojechałem prosto żeby w ciebie nie uderzyć,dobrze widać na filmiku Listka ile było miejsca między naszymi bolidami i gdzie ja pojechałem

takie sytuacje miałem na singlu, na do hamowaniu tracisz przyczepność tylnej osi i ucieka dupsko...

edit:

czekłem i na filmiku listka widać jak niestety sieniu się przeliczył z prędkością

R: Start dosc dobry, po pierwszej szykanie walka z Fuczakiem, do pierwszego Lesmo dojezdzamy razem i Fuczak mnie lekko wypycha na zewnatrz.

jedyny kontakt jaki miałem w tym wyścigu to z valderamą który mi zakosił w zad... nie kojarzę nic innego :/

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem ze tego nawet nie odczules bo to bylo wrecz dotkniecie, delikatnie mnie odbilo w lewo, zalapalem pobocze i nie udalo mi sie dohamowac :P Swoja droga moglem tam lekko odpuscic bo miales lepszy tor jazdy, zwykly incydent wyscigowy jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sytuacje miałem na singlu, na do hamowaniu tracisz przyczepność tylnej osi i ucieka dupsko...

edit:

czekłem i na filmiku listka widać jak niestety sieniu się przeliczył z prędkością

Jeśli jelon wniesie o kare przyjmę ją, tylko powiem jeszcze raz u mnie był dalej i kontaktu nie było na 10000000%.. Miałem taką samą sytuację w Monaco niby niebyło kontaktu a ja z P2 na na ostatnie :D i też kilka filmików przedstawiało inna perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mnie zastanawia yelon vs. listek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mnie zastanawia yelon vs. listek

Powiem ci że ciężki orzech do zgryzienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powie tak jak dla mnie zabawa i tak byla przednia a wyscig ...no trudno mialem pecha moze innym razem poszczesci mi sie a jezeli chodzi o wniesienie kary to ani mysle,nie ma takiej opcji gra jest tylko zabawa ,

do nastepnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×