Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może być Ferrari mi to obojętne , koła sie kręcą więc mozna jechać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochod jest mi obojetny :)

ale poczekajmy jeszcze na innych,

bo moze jeszcze ktos lepszy sie zglosic np.Slawek, Tomluc, Valderama...

i absolutnie nie chcialbym nikomu blokowac miejsca,

wynik i dobro 3ligi dobrem wyzszym ;),

ja poprostu moge pojechac jesli nie zbierzecie silniejszej piatki,

pozdr.

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, a jak jeszcze się ktoś zgłosi to możemy sie zmieniać wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w australi 1. tomluc(lotus) 2. fuczak (ferrari) no i 3. listek2000 (red bull) :fool:

... sie rozmarzylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona pierwsza potrzebuje aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie po dzisiejszym wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojade dopiero za tydzien u koreancow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest zalosna-jade sobie jade,lekko ocieram o bade i 'jakub2800 rozbil sie' -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q - kara przy wyjeździe za najechanie na linię

R - na pierwszym okrążeniu na świeżych oponach szybko jestem 6, dostaje kare przejazdu przez boksy bo oglądałem z bliska dupcie jakuba. Następne okrążenie z uszkodzonym skrzydłem nie wyrabiam i urywam całkiem skrzydło. Przerywam swe męczarnie pięknym (10 pkt za styl) wjazdem w ścianę. Jak ta gra mnie wkurwia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowo o moim dzisiejszym wyścigu...Katastrofa.Ponq przepraszam za kontakt w pierwszym zakręcie za co dostałem kare, i przepraszam michała za kontakt na 6 okrążeniu jak się nie mylę.Jeśli będziecie wnioskować o kary to przyjmuję z pokorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowo o moim dzisiejszym wyścigu...Katastrofa.Ponq przepraszam za kontakt w pierwszym zakręcie za co dostałem kare, i przepraszam michała za kontakt na 6 okrążeniu jak się nie mylę.Jeśli będziecie wnioskować o kary to przyjmuję z pokorą.

Z mojej strony o nic nie będę wnioskował , uderzylem i ja Ciebie na 1 albo. 2 okrazeniu więc spoko ;p

R: mogło być ładnie jakby nie milion błędów 2 miliardy zjazdów do PIT stopu i na koniec przestały trzymać opony i nie dało sie wyprzedzić Ponq ;) który chyba tez miał problemy z opiniami 4 pozycja jak na takie błędy nie jest złe ;) gratki dla pierwsze 3 ;) 1 pozycja dla mercedesa 32 pkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q: P5 to nie jest szczyt marzeń. Mogło być dużo lepiej bo po drugim sektorze miałem do valderamy straty 0.050s ale na przedostatnim zakręcie wpadłem na bandę i nici z dobrego czasu.

R: Start czysty. Później spokojna jazda za Michałem w oczekiwaniu na błąd. A że moja intuicja jest dobra to po chwili jestem na drugim miejscu :) Ogólnie z miejsca (P2) jestem zadowolony chociaż była szansa na walkę o zwycięstwo gdyby nie opony. Nigdy nie miałem czegoś takiego, że po 4 kółkach opony nadawały się tylko do spalenia pod Sejmem i to bez znaczenie czy twarde czy miękkie. Przez to zaliczyłem kilka uślizgów i musiałem bardzo ostrożnie wychodzić z zakrętów przez co sporo traciłem. Ale mimo to z miejsca jestem zadowolony. Jak zwykle świetnie mi się jeździło na tym torze.

Gratki dla valderamy za zwycięstwo.

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chciałem przekazac gratulacje dla Listka chłopak dzis naprawde walczył na całego :thumbsup:, relacja z wyscigu jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

72836aef2b87b655med.jpg

838b9ecacc5c0af8med.jpg

swietny wyscig, wygralem z gregiem co chciec wiecej ;)

jak zwykle byly momenty podjarania bo chwilowo 2 miejsce ;)

mialem rozplanowane oponki do szczegolow, ze zdzieram mietkie do 8ego kolka i

potem twarde i drugi raz twarde ok 19ego... taki byl plan egon ;) jakbym jechal bezblednie ;)

taktyka sie juz zwalila na 15ym okrazeniu, uwalilem nos, doczlapalem sie do pitu i na oponach twardych

wydusilem z nich maxa i jak juz mnie objechali ponq i michal to ze lzami w oczach ;)

na 4 okrazenia przed meta zjechalem po mietkie ;), aby wogole dojechec jakos do mety...

co z dwojga zlego sie oplacilo bo zyskal na tym tylko werdus a greg mnie juz nie dojechal...

czasem trzeba poswiecic lepsza pozycje jak nie miec zadnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o jedny zapomniałeś Greg... rozumiem że chciałeś oddać Matiemu pozycje ale nie rozumiem tego manewru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ;) greg... nie poznaje dzis kolegi... dales dzis mamie jechac ? :rofl:

filmik krociutki bo momentow nie bylo wiele

http://youtu.be/MxmFoo-VaNY

gratulacje dla zwyciezcow i dla wszystkich uczesnikow za fajny wieczor

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Valdek, Tomluc, Listek :).

Nieudany wyścig, Q miało być P1, i spokój w wyścigu, ale coś mi nie szło i zamiast uciekać w wyścigu to goniłem. Na starcie Greg mnie skasował ( nie wnosze wniosku, stało się trudno :) )

Strata 1min27s do Valderamy mówi sama za siebie. 5 pitstopów, awaria kersu (tragedia) Dobrze że mi kompletów opon starczyło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki sieniu, ale chwile wczśniej straciłem skrzydło i oponę dlatego wcześniej dochamowałem nie zauważyłem że za mną jedziesz , to zdecydowanie nie był mój dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki sieniu, ale chwile wczśniej straciłem skrzydło i oponę dlatego wcześniej dochamowałem nie zauważyłem że za mną jedziesz , to zdecydowanie nie był mój dzień.

Od tego mometu nie potrafiłem normalnie jechać cały czas się zastanawiałem co się stało,czy może tam był zjazd do McDrive :D czy co :dntknw:

Co do Startu mam mieszane uczucia ale poczekałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sieniu! Nalezy ci sie fair play nagroda. Poczekales a nie musiales bo to byl chyba incydent wyscigowy,ja chyba za mocno przycialem. Bylo minelo,ale super sie zachowales,zeby tak wszyscy sie jeszcze zatrzymali... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z przykrością stwierdzam, iż nie dam rady w sobotę 23.03 i chciałem prosić o wypisanie mnie z listy uczestników eventu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sieniu! Nalezy ci sie fair play nagroda. Poczekales a nie musiales bo to byl chyba incydent wyscigowy,ja chyba za mocno przycialem. Bylo minelo,ale super sie zachowales,zeby tak wszyscy sie jeszcze zatrzymali... ;)

Spoko taka ma natura :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×