Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Niech tak będczie jak mówisz więć jeffey będzie dziś u nas na wyscigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :) więc czekamy na wyścig. :)

POWODZENIA :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tak będczie jak mówisz więć jeffey będzie dziś u nas na wyscigu?

Zaliczyłem mały falstart 20 min przed wyścigiem dowiedziałem się, że mam jechać i nagle problem z HS potem nie mogłem włączyć kierownicy... i jeszcze koledzy mnie odwiedzili :P za tydzień będę gotowy! Powodzenia ;)

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŁY :) panowie mam filmik tylko nie mogę go wrzucić na youtube.

Q- Dobre. walka znakomita o każdy ułąmek sekundy. brawo komarzycho,

R- W pewnym sensie udanu wkońcu 2 miejsce tylko jest troszku niedosyt jak Babcia mnie pukneła. a wg, Komaerzycho i superluksio sorki na zakrecie najpierw stukłem komarzycha i spina dostałęm a potem superluksio powiedział ze go blokowałęm ale spoko poniewaz ruszałem po spinie i tak to wyglądało.

Brawo dla Baccy

Bacca a na koncu brak opon już i odjechałeś

post-38553-0-93201000-1320611831_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wykonaniu totalna porażka. Dość sporo dzisiaj trenowałem do wyścigu i żadnych efektów. Nie wiem ale singiel i multi to całkiem inna gra. Nie potrafiłem przejechać dosłownie żadnego zakrętu prawidłowo i cały czas spiny. W singlu gram na sprężynach 8 a w multi na 9 i nie moge zapanować nad bolidem. Wogóle na początku wyścigu...jakieś 2-3 pierwsze zakręty zostałęm podcięty i ładny spin zaliczyłem. Później już cyrk w moim wykonaniu i na jednej prostej rozładował mi się pad (szkoda, że tak szybko się skończyła ta prosta) i przejechałem przed słupkiem zielonym co zakończyło się DSQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać.

Q

4 miejsce nie jest źle, ale godzinę wcześniej na treningu wykręciłem 1.26.5/6xxx gdy bym powtórzył ten czas było by o niebo lepiej.

R

I tu zaczął się problem, wczytałem ustawienia, chciałem nagrać race, włączam kamerę w telefonie i pokazuje się jakiś błąd, próbuję szybko coś zrobić, aż tu przypomniałem sobie że nie zmieniłem ustawień, podbiegam do kiery ale było już za późno. ( wczytane były o około 0.500sec. gorsze od moich optymalnych )

Dobra zaczął się wyścig, na 1 zakręcie ktoś mnie lekko pukną. ale nic jadę dalej jestem 3. gdzieś w połowie okrążenia hamuję przed zakrętem i się dziwie czemu jadę dalej a tu okazuje się że Chevbacca46 mnie od tyłu stukną, niestety zaliczone pobocze i spadek podajże na 5 pozycję. Na 2 lub 3 okrążeniu, 3 zakręt i znów puknięcie z tyłu tym razem przez superluksia, tył odjechał ale udało mi się opanować bolid

Dalej była walka z superluksiem, co udało mu się mnie wyprzedzić to na prostej kers/drs i znów jestem przed nim.

Strasznie dużo popełniłem błędów ( nie ten set-up :\ ) i niestety dopiero 5 miejsce.

Komarzycho co Ci się stało ?

Gratulację dla Chevbacca46 za zwycięstwo.

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q zupełnie nie udane - 7 miejsce, ten sam problem co maks trening czasy na poziomie 1.27 z hakiem , przychodzą kwalifikacje i nie moge tego powtórzyć.

R już dużo lepiej - dobry start awans na 4 miejsce po 2 zakręcie , pózniej walka z chevbacca46 , w której nie miałem szans. Przez praktycznie cały wyścig jechałem na 4 miejscu aż do momentu wypadnięcia komarzycha. Później kontrolowałem przewage nad superluksiem i 3 miejsce.

2 podium w sezonie , dobry początek :biggrin:

Gratulacje dla Chevbaccy !

Edytowane przez tasma123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzuce filmik i komentarz z tego strasznie nudnego wyścigu przy którym prawie zasnąłem.Sory kisiel choc nie jestem do konca przekonany ze przeskrobałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jesteś :) ale kurna powalczył bym o 2 lokate wtedy z bacca. Ty jechałeś na 4 pozycji właczyłeś drs doganiałęś mnie jeszcze specialnie brałem zakręt bardziej wyjeżdzająć a tu nagle bomba i spin i w efekcie 4 pozycja którą szybko odrobiłem (twoje opony chyba za dobre już nie były) W efekcie dużo straciłem na tym dośc że opony. no to w koncówce walke o 1 miejsce. moje tępą wyscigowe było naprawde niezłe oddrabiłem na każdym kółku do komarzycha. a np jak ja zjechałem do boksu traciłem do baccy ok 7 sekund a jak On odwiedził pit stop No to zdołałem go wyprzedzic i zaliczyć spina w tym czasie.

NIe wiem co z tym filmikiem ale na piątek postaram się wrzucić go.

A jeszcze między czasie jak by któryś z uczestników miałby chęci zajmowac się tabelką(errorek pomoże więc jakieś ewentualne pytania do niego :) )Bardzo proszę

Dozobaczenia w weekend, Pozdro :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie ja mogę zajdź się tabelą lecz dopiero gdy przywiozą mi ładowarkę do laptopa,

Ty nie masz co robić o 4 rano tylko forum przeglądać ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby dla mnie wyścig choć startowałem z pierwszego miejsca. Miałem co chwilę zwichy na konsoli ( wszystko będzie widać na filmiku ) traciłem przez to sporo.

Ale najgorsze, że na kilka okrążeń przed końcem opona mi strzeliła i jadąc na zmianę trafiłem na niewidzialną ścianę ...

Powoli już nie wytrzymuję przy tej grze ... F1 2010 miała błędy, ale i tak grałem jednocześnie w 3 ligach i miałem masę frajdy. Teraz nie mogę się

zebrać, żeby pojechać w jednym wyścigu. Mam nadzieję, że patch dużo poprawi ...

Wyniki Q

08902096742312944453_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją wypowiedz.

Wczorajszy wyścig był dla mnie najnudniejszym wyścigem w mojej dotychczasowej karierze ligowej, nic sie nie działo,mało brakło a bym zasnął przy tej kierownicy.:biggrin:

Bardzo mało cwiczyłem w tygodniu i nie mając dobrego tempa najpierw rozbiłem sie w kwalifikacjach, pózniej w trakcie wyścigu złapałem kapcia (juz drugi w ciągu dwóch wyscigow) i zahaczyłem kołem bolid kisiela.Przez tą kolizje kisiel stracił szanse na zwycięstwo za co cie bardzo przepraszam.Wyścig ukonczyłem na 7 miejscu i prawda jest taka że gdyby nie pech innych zawodników to skonczyłbym na ostatnim miejscu.

Filmik z wyścigu (wiem że nagrywane kalkulatorem, ale w następnym wyscigu sie poprawie :tongue: )

Kolizja z kisielem 6:05.

http://www.youtube.com/watch?v=eprWBlXK5_0

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczu, jesli jestes zainteresowany wzieciem udzialu w zabawie tej ligi prosze napisz mi na pw wiadomosc... sa tutaj obecnie 2 wolne miejsca...

====

Co z tabelkami?? wynikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superluksio nagrałeś może filmik z GP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam, że w niedziele na wyścigu mnie nie będzie...wyjeżdżam na długi weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, posmigalbym z Wami w lidze ale pracuje w każdą niedzielę wiec klops, jedyne co mogę to obejrzenie live GP w polsacie. (nie jestem ministrantem :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A filmiki innych uczestników ligi ze sprezynami dalej nie widze.

Robi ktos wreszcie tą tabelke????Bo jak nie to ja mógłbym robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robię o 4 w poniedziałki? (mam chwilke więc oglądam forum a potem do pracy)

Niewiem czemu nie moge wrzucic tego filmiku? Mogę komuś podesłać na meila?

Ja mówiłem ze ja tabelke nie za bardzo dam rade robic :( a Ci co pisza że moga no to nie pisac ze moga tylko zrobić i koniec.

A jednak babcia był kontak łądnie mnie wyje....ło a postaraj(my) się żeby niedziela była czysta

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babciakundzia zostaje odpowiedzialnym za tabele :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelkę juz mam prawie skonczoną ale wrzuce dopiero po wyscigu w Chinach.

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super że masz :) więc ja sie już nie mieszam Babcia i powodzenia w prowadzeniu tabelki. Mam zadzieje że będziesz dobrze prowadził tabele jak już sie zgłośiłeś

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tabelkę juz mam prawie skonczoną ale wrzuce dopiero po wyscigu w Chinach.

Poproś Patricko to użyczy Ci szablonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×