Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chevbacca46 Witaj! :ok:

HS w ligach są włączone.

O kuźba HS włączone + Chevbacca46 za mikrofonem = masakra :laugh: będzie ubaw hehe :sweat:
PROPONUJĘ ŻEBY W NASZEJ LIDZE WSZYSTKIE POMOCE PRZY PROWADZENIU BOLIDU ZOSTAŁY WYŁĄCZONE
Masz moje poparcie jakby co. :laugh:

Mam pytanie jak będzie ustawiona pogoda w wyścigach (słonecznie/zmienna)? :unsure:

I jeszcze prosiłbym o odpowiedz, gdzie była poruszana ta kwestia bo przegapiłem - dlaczego we wszystkich Ligach SC jest wyłączony? :unsure:

Dziękuję pozdrawiam, nie bijcie. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sc zostal wylaczony bo tak postanowilismy. Ograniczymy w ten sposo pewien procent bledow w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chevbacca46 Witaj! :ok:

O kuźba HS włączone + Chevbacca46 za mikrofonem = masakra :laugh: będzie ubaw hehe :sweat:

Masz moje poparcie jakby co. :laugh:

Mam pytanie jak będzie ustawiona pogoda w wyścigach (słonecznie/zmienna)? :unsure:

I jeszcze prosiłbym o odpowiedz, gdzie była poruszana ta kwestia bo przegapiłem - dlaczego we wszystkich Ligach SC jest wyłączony? :unsure:

Dziękuję pozdrawiam, nie bijcie. :sweat:

Pogoda jest zmienna we wszystkich ligach.

SC jest wyłączony ponieważ jest zbugowany. Różnego rodzaju dyskwalifikacje i zniszczenia bolidu. Wystarczy pooglądać film Grega i to co mu się przytrafiło z SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ty wes edytuj posty a nie robisz maly bajzel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy start niestety jest pod znakiem zapytania. Zapomniałem, że 1.30 jest święto, a że tak się zgrało z weekendem to niestety ale ktoś już "zorganizował" mi wyjazd w piątek i powrót we wtorek :/...Będę próbował do końca coś jeszcze pokombinować/pościemniać ale chce wcześniej zakomunikować, że jest taka możliwość :mellow:

edit:

Ja żądnego pytania nie otrzymałem. Widziałem w temacie mała liga ale to była taka komunikacja. Jak coś to ja dalej jestem zainteresowany startem w lidze tylko 1 wyścig jest niestety pod znakiem zapytania :(

error z tego co wiem to nie czekamy na patcha :)

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opiekunowie, mieliscie mi podac liste ludzi ktorzy nie chca sie dalej bawic z nami. Gdzie owa lista jest?? Jesli nie ma takich osob to chociaz czy wszysycy wogole odpowiedzieli na zapytanie?

Pozatym wiem ze Sumo nie ma gry, jak zatem to bedzie?? Czy ktos jeszcze gry niema? Chodzi bowiem o to ze jesli nie bedzie danej osoby na pierwszych 2 wyscigach bez wiekszego zakomunikowania to po prostu wsadze tutaj kogos nowego. Zatem pytam czy jestescie pewni ze wystartujecie'?? bo jesli czekacie np na patcha a nie wiadomo kiedy takowy wyjdzie to lepiej dajcie znac teraz ewentualnie dolaczycie w trakcie sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym rzecz ze Sumo (chyba to jest dalej aktualna twoja decyzja) chce czekac az wyjdzie patch. My jako liga startujemy bez niego. Zatem nie ma problemu jesli chodzi o lige jako calosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisalem sie do jego ligi ale nie wiedzialem ze ruszy ona po paczu,dlatego tez zapisalem sie tutaj,zeby w koncu zaczac sie scigac a nie czekac .Dla mnie gra jest do grania,wiec startujemy 30-tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest napisane w regulaminie. Ligi startują 30 tj. w niedziele o godzinie wybranej przez każdą ligę indywidualnie.

Godziny startu wyścigu są podane na pierwszej stronie każdej z ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×