Skocz do zawartości
Patricko

Twój team i Twoja kariera w F1 201X

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po Chinach na Expercir mam 83 pkt, a drugi- Rosberg traci do mnie 38 pkt :biggrin: . Australia była trudna, startowałem z 20, a skończyłem 4 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już przy Kanadzie :Jestem w Force India :DA w tabeli jestem drugi ;P : 1.Alonso 121p | 2.Ja 111p :P|W rankingu konstruktorów jesteśmy na 3 m mamy 121 p :P

A w wyścigach byłem tak :

Bahrajn : PS:11 M:1

Australia : PS : 18 M:7

tu jest ten 3 tor nie pamiętam nazwy :D: PS:7 M:1

Chiny : PS:9 M:2

Hiszpania : PS 9 M:4

Monako : PS:24 M: --- (dyskwalifikacja)

Turcja:PS:1 M:1 (Pierwsze pole PS )

Edytowane przez MrKryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdze na śrenim poziomie trudności z wyłączonymi pomocami i w 2 sezonie jestem w Force India, zajmuje 1 miejsce po wyścigu na Węgrzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na średniaku i ustawieniach ligowych kończę 2 sezon (teraz będę mieć Brazylię) i mam podpisany kontrakt z Ferrari :pardon: Więc, może na expercie zacznę 3 sezon :whistling:

PS. Jeździłem Virginem przez te dwa pierwsze sezony [;

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, 4 wyścigi już za mną, w 3 bylem na pierwszym miejscu, a w jednym na 3 bo mechanicy za długo mnie trzymali, i ci dwaj przede mną własnie w alei mnie wyprzedzili, a każdy wie jak "łatwo" dogonić SI pędzące bez gracza przed sobą...

jak na razie moje wyniki wyglądały tak:

q4r1

q4r1

q5r3

q2r1

Mam przewagę 38 punktów nad drugim przeciwnikiem.

Najgorzej było się przyzwyczaić do braku kontroli trakcji jaką mamy w lidze :P Na pierwszym torze na każdym zakręcie robiłem bączka xD, dopiero po kilku kółkach załapałem jak trzeba jeździć.

No nic, jutro kolejne 4 wyścigi, mam nadzieje, na taki sam albo i lepszy rezultat chociaż z Monaco może być różnie :teehee:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem kto ci takie cos powiedzial ale TC jest dozwolone w naszej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że trudno się przyzwyczaić do jej braku, bo mamy ją w lidze. Może nie po polsku napisałem :P

Anyway, Dzisiejszy dzień już nie był tak różowy... SI to na prawdę oszołomy zapierdalające na super glu albo po szynach...

q24r-

q24r-

q1r1

q13r3

q4r3 Petrov mnie wyprzedzil 3 zakrety przed meta...

q1r1

q2r?

Mam przewagi ponad 50 ptk, a mam zamiar olać jeszcze jeden co najmniej tor tak jak to zrobiłem z Monako i torem przed nim... Więc muszę się sprężać, żeby jak najlepiej zaliczyć jeszcze kilka torów bo niemcy, yas marina, włochy, Węgry i Brazylia z palcem w nosie pozaliczam, o resztę trzeba się będzie postarać a do olania jest na pewno Japonia (łuki, te pierd****e łuki na początku) i tez nie przepadam za tym nocnym, ale o niego powalczę [;

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno i tak macie gdzieś moje przeżycia dot. experta w f1 ale co tam.

Zdobyłem w końcu go :D dokładniej to w Brazylii, wystarczyło że dojechał bym na 8 miejscu i już miałbym mistrzostwo, dojechałem na 5 miejscu wpadło za 3 mistrzostwo ale za experta nie... Więc stwierdziłem, że zaraz sprzedam grę bo mam już jej dość, patrze na opis trofeum "zdobądź mistrzostwo na expercie"(mniej więcej tak), no ale mimo wszystko nie wpadło... Więc stwierdziłem co mi tam, rozwalę się w yas marina na pierwszym zakręcie i tak mistrza mam i Alonso mi nie przeszkodzi wiec się rozwaliłem, tabela wyników gość się drze ze jestem zajebisty i nagle wpada za experta trofik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno i tak macie gdzieś moje przeżycia dot. experta w f1 ale co tam.

Zdobyłem w końcu go :D dokładniej to w Brazylii, wystarczyło że dojechał bym na 8 miejscu i już miałbym mistrzostwo, dojechałem na 5 miejscu wpadło za 3 mistrzostwo ale za

experta nie... Więc stwierdziłem, że zaraz sprzedam grę bo mam już jej dość, patrze na opis trofeum "zdobądź mistrzostwo na expercie"(mniej więcej tak), no ale mimo wszystko nie wpadło... Więc stwierdziłem co mi tam, rozwalę się w yas marina na pierwszym zakręcie i tak mistrza mam i Alonso mi nie przeszkodzi wiec się rozwaliłem, tabela wyników gość się drze ze jestem zajebisty i nagle wpada za experta trofik :D

NO TO GRATKI

ja sie zabieram od dziś za experta w red-bulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po Grand Prix na Silverstone (1 sezon) i dostałem propozycję przedłużenia umowy od mojego zespołu, tj. HRT. Pytanie moje dotyczy aktualnej sytuacji. Jeśli zaakceptowałem kontrakt, to po prostu dostaję stanowisko 1 kierowcy do końca bieżącego sezonu, czy będzie on obowiązywał dopiero od drugiego sezonu?

Bo jeśli będę musiał zostać w hrt na drugi sezon to..

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2 sezonu bedziesz 1 kierowca

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę coś z tym zrobić.. np od innego teamu jeszcze propozycję dostać mogę?

po podpisaniu juz nic nie dostaniesz dopiero w połowie przyszlego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to tak wogole daj ze jest sie 1 kierowca w teamie, zmienia to cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za to chyba pucharek :P

Oraz dostajesz więcej części do bolida niż jako drugi kierowca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozmawiałem z Patricko co by zrobił z tym tematem, bo jak wszyscy wiemy 23 września wyjdzie F1 2011. Zostało postanowione, że zmieni się nazwa tematu z "Twój Team I Kariera W F1 2010" na "Twój Team I Kariera W F1 201X". Od teraz można tu pisać o tym, jak zamierzacie rozpocząć i jak skończyć swoją karierę w F1 2011.

Ja zacznę:tongue: Przypuszczam, że będzie podobnie jak w F1 2010 tak więc: 7 sezonów, na początku Lotus, później Force India , renault (szkoda, że nie z Kubicą), a następnie do Red Bulla na McLarenie kończąc. Dystans to będzie pewnie od 50% w górę, wszystko zależy od czasu. Jako, że jeżdżę na padzie to dam sobie trakcję na medium, a resztę wszystko OFF.

A jakie wy macie plany na nowy sezon w F1 2011?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę:tongue: Przypuszczam, że będzie podobnie jak w F1 2010 tak więc: 7 sezonów, na początku Lotus, później Force India , renault (szkoda, że nie z Kubicą), a następnie do Red Bulla na McLarenie kończąc. Dystans to będzie pewnie od 50% w górę, wszystko zależy od czasu. Jako, że jeżdżę na padzie to dam sobie trakcję na medium, a resztę wszystko OFF.

A jakie wy macie plany na nowy sezon w F1 2011?

Łojej... A to już wiadomo, że schemat kariery w F1 2011 nie ulegnie zmianie?

Jeśli tak, to będę zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, napisałem, że przypuszczam. Sądzę jednak, że w tej kwestii gra się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, napisałem, że przypuszczam. Sądzę jednak, że w tej kwestii gra się nie zmieni.

W wielu kwestiach ta gra niestety się nie zmieni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu będzie 7 nudnych jak cholera sezonów do zrobienia, bez żadnych dodatków, bonusów, itd. to będzie chała!

Bez przesady, ale w F1 2010 już po 3 - 4 sezonie miałem po prostu po dziurki w nosie...

Wiem, że to zabrzmi arcadowo, ale taki motyw jak jest w SHIFT, że dostajemy punkty za zrobienie zakrętów, wyprzedzanie, itd. z miłą chęcią przywitałbym i w F1.

Oczywiście w nieco innej postaci, ale na pewno urozmaiciło by to wyścigi, a nie tylko nudna jazda.

Do tego w online dodać coś takiego jak odznaki, np. za najszybsze kółko, najszybszą prędkość, czyste okrążenia, itd.

Jak ktoś grał w Blura to będzie wiedział o co chodzi. Również bardzo fajna sprawa i zawsze z miłą chęcią czekało się na koniec wyścigu, żeby sobie zobaczyć, co tam dostaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś byłoby fajne. Ewentualnie jakby dali możliwość zbierania doświadczenia, na początku np. byłoby łatwiej o błąd, szybciej by się opony i paliwo zużywały itp. Stworzyć takie coś, że wyniki na torze wpływają na zespół, im lepiej idzie tym morale lepsze i np. szybsze pit stop'y, natomiast im gorzej tym więcej błędów ekipy podczas wyścigu.

Z resztą nie ma co gdybać, przekonamy się jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Patricko i z KOWI takie coś znacznie polepszyło by całą jazdę i oczywiście urozmaiciło by całe widowisko wyścigów. Punkty za wyprzedzanie to może nie, ale na przykład, pochwała w sensie dobry manewr, a po zakończeniu wyścigu na pierwszym miejscu bądź w czołówce oczywiście Good job! Good job!. Jakby oczywiście dali to okrążenie formujące to ok, ale zjazdowe jak by dali to już by było super :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zacofany ale wytłumaczy mi ktoś co to jest flasback ? :D Na PS2 się z tym nie spotkałem a na PS3 F1 jest pierwszą moją wyścigówką i jakoś nie mogę tego załapać o co chodzi a widze że w innych też chyba to występuje np. Dirt 3. Będę wdzięczny za pomoc a jeśłi ktoś chce mnie wyśmiać to lepiej nic nie pisać:D . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Flashback jest to powtórka danej akcji (kilka sekund do tyłu), w F1 2010, jak i we wszystkich grach od Codemasters można włączyć flashback i kliknąć powtórz jak np nie wyjdzie ci zakręt itd. Wtedy gra cofa cię o kilka sekund do tyłu, a ty od tego momentu jedziesz dalej :biggrin:

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashback jest to powtórka danej akcji (kilka sekund do tyłu), w F1 2010, jak i we wszystkich grach od Codemasters można włączyć flashback i kliknąć powtórz jak np nie wyjdzie ci zakręt itd. Wtedy gra cofa cię o kilka sekund do tyłu, a ty od tego momentu jedziesz dalej :biggrin:

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×