Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Na allegro już kilka ofert ps3 z play pojawiło się :D. Na kilku aukcjach jest model CECH-2104B, a na innych CECH-2004B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja, którą otrzymałem wczoraj, miała wersje 3.3 ale zaraz zrobiłem update na 3.4, bo Sports Champions tego wymaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powinien wyglądać i co zawierać email z prośbą o anulowanie zamówienia??

Najlepiej wyślij odpowiadając na maila z eshopu z przydzielonym Ci nr zamówienia.

Treść - "proszę o anulowanie powyższego zamówienia".

Tyle wystarczy. Nie musisz nic uzasadniać ani się tłumaczyć.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja swojego PS3 odebrałem w piątek przy przedłużaniu umowy.

CECH-2104B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku nie pisałem, ale też mam PS3 z Play.

I to najtaniej, bo za 599zł a abonament płacić będzie moja laska pracująca w Play'u (49zł/mc) taki urodzinowy prezent:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo bede bral psp jaki to jest model 3000 czy 3004? prosze o odpowiedz tych co odebrali, bo mialem brac ps3 za 349zł i zostawic sobie kontroler move i gre a konsole sprzedac i miec zysk ale ojciec nie zezwala to biore psp za 1zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem PS3. Co ciekawe miałem do wyboru dwie wersje, tzn. w pierwszej wersji zestaw Move był w oddzielnym opakowaniu niż PS3 (podobno zestaw z wcześniejszej dostawy), natomiast ja wziąłem zestaw, gdzie Move jest w tym samym pudle co konsola. Teraz jestem ciekaw czy wziąłem wersje CECH-21xx czy 20xx? Niestety konsolę na razie nie mam do czego podłączyć i nie mogę tego sprawdzić. Może ktoś się orientuję którą wersję wybrałem?

a Move to jest starter Pack z kamerką czy sama różdżka??

To jest Starter Pack z kamerką

Edytowane przez Aruz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wzielem psp i sie zepuslo ;( oddalem na gwarancje i maja dac nową i mam pytanie bo jak miałem wersje 3004 to chyba taką samą mi dadzą? tylko inny numer bedzie np jest 3004 PW itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wzielem psp i sie zepuslo ;( oddalem na gwarancje i maja dac nową i mam pytanie bo jak miałem wersje 3004 to chyba taką samą mi dadzą? tylko inny numer bedzie np jest 3004 PW itp??

dadzą Ci różowego Fat'a!!

przepraszam, ale skąd mamy wiedzieć jakie PSP Ci dadzą?? Pewnie takie jakie mają na stanie.. czyli na 99% takie samo jakie wcześniej dostałeś TY!

PW jeżeli dobrze rozumuje to PEARL WHITE - czyli kolor obudowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą myślałem, że Play zrobił z tego taką małą promocyjke, sprzedał trochę konsol i dziękuje, a okazuje się że coraz więcej ich przywożą do salonów, rozkręcają reklamy w necie (i chyba w tv widziałem) więc promocja pewnie do gwiazdki będzie w pełnych obrotach. To ważne jakby komuś dopiero wtedy się abo kończył:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może czy przy przedłużeniu umowy tez można wziąć konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dadzą Ci różowego Fat'a!!

przepraszam, ale skąd mamy wiedzieć jakie PSP Ci dadzą?? Pewnie takie jakie mają na stanie.. czyli na 99% takie samo jakie wcześniej dostałeś TY!

PW jeżeli dobrze rozumuje to PEARL WHITE - czyli kolor obudowy..

chodzi mi o litery seryjne tak samo w ps3 jest np cech xxx, tak samo w konsoli jest 3004 xx np PW, PT itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wzielem psp i sie zepuslo ;( oddalem na gwarancje i maja dac nową i mam pytanie bo jak miałem wersje 3004 to chyba taką samą mi dadzą? tylko inny numer bedzie np jest 3004 PW itp??

Dostaniesz model PSP-3004. 3000 są w Japonii, 3001 w USA, 3003 w Wielkiej Brytanii. Poczytaj na Wikipedii pod hasłem PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Promocja jest bardzo interesująca ale jeżeli abonament kończy mi się w kwietniu 2011r to nie będe mógł skorzystać z promocji bo

z tego co przeczytałem powyżej trwa ona do końca grudnia.

Edytowane przez @małpa@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem PS3 razem z przedłużeniem umowy, która kończy się w grudniu. Po trzech dniach grania zauważyłem, że w padzie nie działa poprawnie żyroskop, za mało się wychyla. Oddałem do salonu całość, łącznie z move. Dzisiaj mija 14 dzień od czasu kiedy nie mam konsoli. Ciekawe co mi powiedzą, bo jak wcześniej się dowiadywałem to mówili, żebym czekał, bo mają na naprawę 14 dni.

EDIT: Zadzwoniłem do salonu i powiedzieli mi, że muszę czekać 14 roboczych a nie kalendarzowych. Niestety przed oddaniem nie przeczytałem gwarancji ale wydaje mi się, że liczy się dni kalendarzowe. Mam w związku z tym prośbę, czy ktoś mógłby zajrzeć go gwarancji od playa i sprawdzić, czy są to dni kalendarzowe, czy robocze?

Edytowane przez Grumens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w przypadku terminu gwarancyjnego liczą się dni robocze. Nie tylko u Playa.

Pozostało Ci czekać spokojnie:)

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istnieje możliwość "zamówienia" ps3 na później czy ta promocja po prostu przepadnie.

Mój abonament kończy się w kwietniu 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istnieje możliwość "zamówienia" ps3 na później czy ta promocja po prostu przepadnie.

Mój abonament kończy się w kwietniu 2011.

Raczej watpliwe - ale play juz od jakiegos czsu daje ps3 takze beda nastepne

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wczoraj dostałem PS3 z Play i jakież było moje zdziwienie gdy w środku okazało się że siedzi PS3 z 320GB dyskiem. Nie wiem czy to możliwe czy jakiś Pan Chińczyk się pomylił?

Czy ktoś może dostał taki dziwny gift??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wczoraj dostałem PS3 z Play i jakież było moje zdziwienie gdy w środku okazało się że siedzi PS3 z 320GB dyskiem. Nie wiem czy to możliwe czy jakiś Pan Chińczyk się pomylił?

Czy ktoś może dostał taki dziwny gift??

Może konsola nie jest taka nowa i ktoś wymienił dysk :D ?

Z tego co sam wiem dyski fabrycznie nie są większe niż 250gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×