Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie denerwują dwie rzeczy:

1. Dlaczego na X360 nie trzeba synchronizować osiągnięć? Wpada osiągnięcie i od razu widać je w profilu.

2. Mam nową konsolę od prawie roku i od początku się wiesza. Obojętnie czy to gra, PSS czy nawet w XMB. Nie ma dnia by się nie zawiesiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego co większość pisała: jakieś osiągnięcia dla psx classics (np do finali) i w trakcie ich grania możliwość komunikacji ze znajomymi... no i oczywiście chat roomy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują dwie rzeczy:

1. Dlaczego na X360 nie trzeba synchronizować osiągnięć? Wpada osiągnięcie i od razu widać je w profilu.

2. Mam nową konsolę od prawie roku i od początku się wiesza. Obojętnie czy to gra, PSS czy nawet w XMB. Nie ma dnia by się nie zawiesiła.

To masz coś z konsolą, mnie się nigdy nie zawiesiła, stoi na podstawce w pozycji pionowej i czasami wentylator głośniej zawieje, ale chodzi naprawdę elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Mam nową konsolę od prawie roku i od początku się wiesza. Obojętnie czy to gra, PSS czy nawet w XMB. Nie ma dnia by się nie zawiesiła.

Moja konsolka ma miesiąc, wiesza się czasami przy grze w bf3 multiplayer.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi:

- lepsze katalogowanie gier w menu

- nowszy PSN, strasznie trudno cokolwiek znaleźć, wiele tytułów się powiela w kategoriach, bez wyszukiwarki nie podchodzić

- brak obsługi mkv (ale to Sony, więc zapomnijmy)

- lepsza przeglądarka, wtedy lapek niepotrzebny już totalnie

- funkcja automatycznej aktualizacji powinna być dostępna w standardzie, a nie tylko w PSN+

Mam takie samo zdanie tego dokładnie mi brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku drobiazgów rodem z xboxa: normalny awatar a nie jakiś marny rysunek, wysyłania wiadomości głosowych, grup, dem wszystkich gier arcade na PSN (na XBLA to standard).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt to że nie ma noirmalnego avatara to trochę przeszkadza... Musiałem wybrać coś na siłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie slima kolegi i właśnie zauważyłem , że jego ma podświetlane przyciski i niebieska diodę od napędu , a mój kupiony tydzień temu ma zwykłe przyciski i tylko zieloną diodę . Ale bieda . No chyba że z moją konsolą coś nie tak , ale wątpię . A jak to u was wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko świeci w Slimce.

Czego mi jeszcze brakuje w PS3?

- kontroler SATA2 przynajmniej

- WiFi N w końcu i lepszą antenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałeś ? Mój kolega ma z przed prawie dwóch lat , ja od zeszłej niedzieli . Wczoraj miałem obydwie u siebie w domu i właśnie tak rzuciło mi się w oczy , że jego świeci , a moja nie . Jeszcze jest inny plastik z przodu , jego ma błyszczącą listwę i nadrukowane logo Sony , u mnie jest chropowaty plastik , a logo jest jakby " wygrawerowane " , wklęsłe . Widocznie trochę się zmienił slim przez te dwa lata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku drobiazgów rodem z xboxa: normalny awatar a nie jakiś marny rysunek, wysyłania wiadomości głosowych, grup, dem wszystkich gier arcade na PSN (na XBLA to standard).

mogliby dac te z ps home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałeś ? Mój kolega ma z przed prawie dwóch lat , ja od zeszłej niedzieli . Wczoraj miałem obydwie u siebie w domu i właśnie tak rzuciło mi się w oczy , że jego świeci , a moja nie . Jeszcze jest inny plastik z przodu , jego ma błyszczącą listwę i nadrukowane logo Sony , u mnie jest chropowaty plastik , a logo jest jakby " wygrawerowane " , wklęsłe . Widocznie trochę się zmienił slim przez te dwa lata .

Ponad rok temu, jeśli mnie pamięć nie myli. Wcześniej miałem FATa, była piękna, ale bardzo głośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również jak to niektórzy podkreślili, brakuje więcej portów usb, więcej programów telewizyjnych typu ipla itd. Do tego to brakuje mi też jednak voice chata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kupowałeś ? Mój kolega ma z przed prawie dwóch lat , ja od zeszłej niedzieli . Wczoraj miałem obydwie u siebie w domu i właśnie tak rzuciło mi się w oczy , że jego świeci , a moja nie . Jeszcze jest inny plastik z przodu , jego ma błyszczącą listwę i nadrukowane logo Sony , u mnie jest chropowaty plastik , a logo jest jakby " wygrawerowane " , wklęsłe . Widocznie trochę się zmienił slim przez te dwa lata .
dokładnie tak jak piszesz slimy się różnią ja też mam taką jak twoja bez podświetlenia

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia męczę ustawki w RDR i brak voice chata doskwiera bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniane sa tu poszczególne aspekty , ja wymienię jeden: brakuj mi PS4 i to bardzo. Nie czarujmy się, PS3 to cholernie już przestarzała architektura , czas (już dawno zresztą ) na mocnego następcę. PS ta przeglądarka to mega kompromitacja Sony, dla nich lepiej było by gdyby ją USUNĘLI- serio bo tym sposobem się naprawdę kompromitują a korzysta z niej 1% userów. Wczoraj stawiałem od nowa Windowsa i wgrał mi się Internet Explorer z 2007 roku- uwierzcie lub nie ale jest sporo szybszy niż przeglądarka z PS3 , starsza o aktualizację o 5 lat (co można porównać do 50 lat w realiach normalnego zycia he he)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza taka niż żadna, nieraz musiałem nawet sterowniki do laptopa pobrać i spokojnie działała bez żadnych problemów.

Dużym minusem PS3 jest brak obsługi systemu plików NTFS, jest to denerwujące, bo na zewnętrznym dysku muszę robić dwie partycje, jedną z FAT32, a drugą z NTFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy odtwarzacz do muzyki, więcej kodeków, żeby czytało napisy bez wtapiania w film, niech poprawią TVN Player bo jakiś nieforemny jest, flash player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kontatybilności wstecznej ,w fatach 60gb była i nie wiem dlaczego ją usunęli... Ja mam Fata 80gb i w gry z ps2 już nie pogram ,a czasami chciałoby się wrócić do gier z ps2 ;)

Czego jeszcze ? Wg mnie przydałby się choć jeden port usb z tyłu konsoli (podpinanie kamerki z przodu... pożal się Boże). Przydałoby się odtwarzanie innych formatów filmowych niż avi i mp4.Oprócz tego chyba niczego więcej mi nie brakuje ...

Edytowane przez Rabbit313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kontatybilności wstecznej ,w fatach 60gb była i nie wiem dlaczego ją usunęli...

jak to czemu? po to by sprzedawać porty gier z ps2 w PSS...

Mam u siebie slima kolegi i właśnie zauważyłem , że jego ma podświetlane przyciski i niebieska diodę od napędu , a mój kupiony tydzień temu ma zwykłe przyciski i tylko zieloną diodę . Ale bieda . No chyba że z moją konsolą coś nie tak , ale wątpię . A jak to u was wygląda ?

są jakby 2 wersje slim'a- te pierwsze- 120/250GB miały więcej tych diod, następne wersje 160/320GB mają okrojoną liczbę diod w porównaniu do pierwszych modeli więc wszystko ok z twoją ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam coś od siebie lepszy odtwarzacz filmów nie tylko avi gry można bylo by kopiować na dysk wejście na słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to czemu? po to by sprzedawać porty gier z ps2 w PSS...

a nie dlatego że była za droga? wymagała elektroniki, która jest stosowana w ps2, ale zamiast całkiem z niej rezygnować powinni byli wydać wersję slim z i bez wsparcia, lub zastosować w slimach dodatkowy port do podłączenia elektroniki potrzebnej do uruchamiania starych gier w obudowie ala "duracell extender"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek z ps2 który dawali do pierwszego modelu pewnie jakieś grosze kosztował, nie sądze żeby znacząco obniżyli koszta produkcji wywalając go. No i mogli się wysilić i zrobić softwareowa emulację bo nie wierze żeby się nie dało. Ale skoro można dorobić jeszcze troche kasy na starych grach to po co się wysilać. Wsteczna kompatybilność spniła już swoje zadanie uatrakcyjniając konsole w pierwszym okresie wprowadzania jej na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×