Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie...

Pisałem wcześniej że przyda nam się skype na ps3 ( bo na psp juz jest :D ) , ale żeby było śmieszniej....

Microsoft wykupił skype , więc.... możemy sobie tylko marzyć. Innymi słowy nasi zaślepieni koledzy z Xżala dostaną skype (dzięki czemu będą meili radochę... choć na psp już dawno jest ) , a my nic....

I teraz taki pomysł.... że może sony by załatwilo nam Fringa na ps? Wtedy też będziemy mieli skype.... i nawet może z uzytkownikami X da się poggadać :D

Czyli nowe psn raczej tego nie przyniesie....

Dla przypomnienia ; mamy wojnę między firmami... Nintendo bierze w niej najmniej udziału , ale jest wojna na linii Micro - Sony , Micro - Google , czyli automatycznie Sony i google stają się przyjaciółmi (stąc chrome na ps3 ) , oraz Apple.... które prowadzi taką politykę że walczy przeciwko reszcie świata tj. Vs Micro (system ) , vs Sony ( na iSprzęt jest dużo gier ) , oraz vs google ( przeglądarka? ).

to tyle ;) Wylałem swe żale :D Wiem że się możesz nie zgadzać , albo coś źle napisałem , dlatego odnieś się do mojej wypowiedzi i/lub rzuć nowe pomysły ;-)

Ten dział chyba był najlepszy do napisania TEGO :D

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi, podobnie jak reszcie brakuję : instalacji gier na dysk oraz bardziej rozbudowanej przeglądarki np. Chrome'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po starcie PSN nie brakuje absolutnie niczego xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś co by separowało graczy ze wspomagaczami (myszka) od graczy normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszej karty Wi-Fi :) Najlepiej obsługującą technologię N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brak mi możliwości zakupienia każdej gry na PS3 przez PSS.

Edytowane przez LLoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza przeglądarka jest potrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza przeglądarka jest potrzebna...

To akurat będzie i to szybciej niż później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to z jakiegoś źródła? Jakiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to z jakiegoś źródła? Jakiego?

Z palca. Sprawdzone info :thumbsup:

// Sony nie potwierdziło informacji, że pracuje nad Google Chrome pod PS3...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi niezawieszającej konsoli przeglądarki z obsługą WebGadu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z palca. Sprawdzone info :thumbsup:

// Sony nie potwierdziło informacji, że pracuje nad Google Chrome pod PS3...

Daj mu się wypowiedzieć, może nie wiesz wszystkiego. Ja jakiś czas temu czytałem plotkę, że pracują nad wersją firefoxa na ps3 ale to chyba z tych mało realnych plotek była. W aktualnej przeglądarce najgorsze jest zawieszanie konsoli, czasami jest masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu się wypowiedzieć, może nie wiesz wszystkiego. Ja jakiś czas temu czytałem plotkę, że pracują nad wersją firefoxa na ps3 ale to chyba z tych mało realnych plotek była. W aktualnej przeglądarce najgorsze jest zawieszanie konsoli, czasami jest masakra :/

Albo " Za mało pamięci , okno zostało zastąpione pustą stroną " czy jakoś tak - kiedyś wystarczyło wyłączyć multimedia w ustawieniach sieci , a teraz już nic nie da się zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że już było ale czy kiedyś wprowadza voiceczat niezależny od gier?

Po tej wtopie z PSN powinni to w sekundę wprowadzić!!!!!

czy ktoś coś wie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podczas naprawy i przebudowy PSN mieli coś z tym kombinować, ale jakoś temat ucichł.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że PS3 jest mądrzejsze niż ja i samo porządkuję moje mp3/zdjęcia w sposób niekoniecznie logiczny.

Chciałbym miec możliwość kopuiowania katalogów wraz ze strukturą wennątrz - mi odpowiadającą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz miał swobodnego katalogowania bo jeszcze byś shakował konsolę, PSNa i w ogóle całe Sony i byłaby katastrofa. A nie daj Boże linuxa byś odpalił!

Też mi tego brakuje, a to całe XMB jest do bani. Za co nie da się słuchać swojej muzy i grać?! Wielowątkowości zero, rdzeni wiele...echh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretensje do twórców gier - w niektórych słuchasz własnej muzyki

Ja też mam pretensje do autorów terisa - bo chcę mieć innego koloru klocki

@up

Możesz sobie potworzyć albumy jakie tylko chcesz - no fakt trzeba się trochę pomęczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo jakbym nie mógł odpalić jednocześnie media playera i gry na pececie to byłaby to wina twórców gry? Ogarnij się. Konsola to nie toster, że jedną funkcję ma i jedną potrafi na raz wykonywać.

No tworzenie albumów jest...i co z tego, jak ktoś ma gigabajty muzyki wrzucone na raz jak w śmietnik w konsolę.

Nie ma się co oszukiwać, ale sprzęt Sony jest mocno ograniczony softowo, choć sprzętowo potrafi bardzo wiele. Na to samo narzekałem mając PSP, fajny sprzęcik, ale ograniczony jak PS3 maxymalnie. Jedynie odtwarzacz muzyki od Sony mi nie przeszkadza bo gra zajebiście i nie wymagam od niego więcej (tutaj wybrałem świadomie jakość muzyki za brak innych opcji).

Z jednej strony rozumiem ideę konsoli do GIER, ale czy na przykład dzisiejszy telefon komórkowy jest TYLKO do DZWONIENIA? A tak z koziej dupy trąbę mamy, bo oprawa większości gier na konsole nie jest jakaś uber, potrafi tak samo klatkować jak na pececie...i w dodatku pobocznych opcji brak.

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo jakbym nie mógł odpalić jednocześnie media playera i gry na pececie to byłaby to wina twórców gry? Ogarnij się. Konsola to nie toster, że jedną funkcję ma i jedną potrafi na raz wykonywać.

No tworzenie albumów jest...i co z tego, jak ktoś ma gigabajty muzyki wrzucone na raz jak w śmietnik w konsolę.

Nie ma się co oszukiwać, ale sprzęt Sony jest mocno ograniczony softowo, choć sprzętowo potrafi bardzo wiele. Na to samo narzekałem mając PSP, fajny sprzęcik, ale ograniczony jak PS3 maxymalnie. Jedynie odtwarzacz muzyki od Sony mi nie przeszkadza bo gra zajebiście i nie wymagam od niego więcej (tutaj wybrałem świadomie jakość muzyki za brak innych opcji).

Z jednej strony rozumiem ideę konsoli do GIER, ale czy na przykład dzisiejszy telefon komórkowy jest TYLKO do DZWONIENIA? A tak z koziej dupy trąbę mamy, bo oprawa większości gier na konsole nie jest jakaś uber, potrafi tak samo klatkować jak na pececie...i w dodatku pobocznych opcji brak.

W jednych grach można słuchać swojej muzyki , a w drugich nie , więc kolega wyżej ma rację...

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko. Własna muzyka w grach na PS3 jest zależna od producenta gry. Da albo nie da o to jest pytanie ?

Konkurencja nie ma z tym problemu bo klocek robi to sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest ironią ? Że PS3 odpali Ci takie GTA IV czy Uncharted 2 ale z stroną PS3site już nie da rady. ^^. Wiem, to brak ramu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu się wypowiedzieć, może nie wiesz wszystkiego. Ja jakiś czas temu czytałem plotkę, że pracują nad wersją firefoxa na ps3 ale to chyba z tych mało realnych plotek była. W aktualnej przeglądarce najgorsze jest zawieszanie konsoli, czasami jest masakra :/

Przegladarka w PS3 to mozilla. A czego mi brakuje? MKV! I ogolnie przydaloby sie wiecej wsparcia dla DIVX itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×