Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Naucz się grać, następnie idź do lasu pobiegać...walnij sobie dobrego łysola i ochłoń. Następnie przegraj w PVP 50h gry i gwarantuję, że Twoje frustracje miną

widze, ze nie jestes mi w stanie pomoc ale nie martw sie poczytalem sobie o tym na innym forum. nazywaja to lagstabingiem , ktory polega na tym, ze przeciwnik (najczesciej ograniczony umyslowo) biega dookola ciebie i przez caly czas probuje cie zbakstabowac. przez to , ze masz lagi gosciu jest w innym miejscu niz ty widzisz na ekranie, co powoduje ze bardzo ciezko jest wygrac taka walke. nie mam zamiaru spedzic w pvp 50 godzin tylko po to zeby nauczyc sie z nimi walczyc dlatego zapytalem czy ktos nie znajakiegos sposobu na tych graczy. z twojej odpowiedzi wnioskuje, ze nie masz pojecia jak mi pomoc ale lubisz czasem powiedziec cos inteligentnego. poza tym jak sie lepiej wczytasz w to co napisalem to zrozumiesz (moze nie od razu ale po dluzszym zastanowieniu na pewno), ze ja sie ciebie nie pytalem jak mam sobieporadzic z moimi frustracjami. nastepnym razem jak ktos sie ciebie o cos zapyta to oszczedz sobie tych superinteligentnych komentarzy i postaraj sie odpowiedziec, a jak nie rozumiesz pytania to sie nie odzywaj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę zdziwiłem jak zacząłem grać pvp, co drugi typ właśnie tak się kręcił w kółko blisko mnie nie atakując. Dopiero jak dostałem pare "backstabów" od przodu zajarzyłem o co chodzi. Do tego akcje jak jeszcze się do końca nie zrespiłeś a już 2 typów ciśnie w ciebie z R2 2handed...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa przy starajacych sie zajsc nas "od tylu" - NIE LOCKOWAC - to dziala...

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest.

Faktycznie, dzięki!

Czym walczycie, jakie macie ulubione zabawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę biggrin.gif Aż jestem z siebie dumny. Przechodzę kolejny raz. Na pewno było już tutaj to pytanie...czy jakiś sposób na szybsze dopakowanie punktów w FAITH? Bo walenie tam każdego updatea chyba mija się z celem. Chce zdobyć wszystkie czary itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze nie jestes mi w stanie pomoc

Nie jestem w stanie Ci pomóc...z jednego powodu...ani kultury, ani ogłady a tym bardziej składni zdania nikt na forum Ciebie nie nauczy. Przeczytaj swój poprzedni post i zastanów się na jaką odpowiedź liczyłeś. Ten wątek przez 80siąt pare stron trzyma naprawdę wysoki poziom i każdy, który tu przychodzi otrzymuję pomoc. To jest taka gra, że samemu trudno odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania, a po co wyważać otwarte drzwi. Tutaj stworzyła się fajna społeczność fanów DS i nagle wpada taki osobnik jak ty, wyzywając innych graczy rzucając bluzgami na lewo i prawo. Jakiej reakcji się spodziewałeś?

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy z lokacji Ash Lake jest jakiś skrót do głównego ogniska, czy muszę się wracać przez te cholerne drzewa z bazyliszkami i te trujące bagna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy z lokacji Ash Lake jest jakiś skrót do głównego ogniska, czy muszę się wracać przez te cholerne drzewa z bazyliszkami i te trujące bagna.

Nie ma skrótu, ale jest lordvessel i można warpować (pod warunkiem, że zrobisz najpierw anor lodno;)).

widze, ze nie jestes mi w stanie pomoc ale nie martw sie poczytalem sobie o tym na innym forum. nazywaja to lagstabingiem , ktory polega na tym, ze przeciwnik (najczesciej ograniczony umyslowo) biega dookola ciebie i przez caly czas probuje cie zbakstabowac. przez to , ze masz lagi gosciu jest w innym miejscu niz ty widzisz na ekranie, co powoduje ze bardzo ciezko jest wygrac taka walke. nie mam zamiaru spedzic w pvp 50 godzin tylko po to zeby nauczyc sie z nimi walczyc dlatego zapytalem czy ktos nie znajakiegos sposobu na tych graczy. z twojej odpowiedzi wnioskuje, ze nie masz pojecia jak mi pomoc ale lubisz czasem powiedziec cos inteligentnego. poza tym jak sie lepiej wczytasz w to co napisalem to zrozumiesz (moze nie od razu ale po dluzszym zastanowieniu na pewno), ze ja sie ciebie nie pytalem jak mam sobieporadzic z moimi frustracjami. nastepnym razem jak ktos sie ciebie o cos zapyta to oszczedz sobie tych superinteligentnych komentarzy i postaraj sie odpowiedziec, a jak nie rozumiesz pytania to sie nie odzywaj.

Jest sposób dwuręczna halabarda i R2, najlepiej jeszcze tranquil walk. I nie wiem po co te emocje, widzę, że chyba kilka razy dostałeś łomot.

Nie ma skrótu, ale jest lordvessel i można warpować (pod warunkiem, że zrobisz najpierw anor lodno;)).

Jest sposób dwuręczna halabarda i R2, najlepiej jeszcze tranquil walk. Ewentualnie wrath od god. I nie wiem po co te emocje, widzę, że chyba kilka razy dostałeś łomot.

Wczoraj skończyłem grę biggrin.gif Aż jestem z siebie dumny. Przechodzę kolejny raz. Na pewno było już tutaj to pytanie...czy jakiś sposób na szybsze dopakowanie punktów w FAITH? Bo walenie tam każdego updatea chyba mija się z celem. Chce zdobyć wszystkie czary itp.

Do czarów potrzebujesz intelligence 15, pewnie podobnie do faith (wystarczy, że masz limit potrzebny do kupienia, nie musisz ich używać). Ja mam faith na poziomie 18.

Edytowane przez mrtwister
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skrótu, ale jest lordvessel i można warpować (pod warunkiem, że zrobisz najpierw anor lodno;)).

W Anor Londo nie byłem... czyli jedyna możliwość powrotu, to wspinaczka po tych drzewach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anor Londo nie byłem... czyli jedyna możliwość powrotu, to wspinaczka po tych drzewach :/

Niestety tak. Ale łatwiej i szybciej się wchodzi do góry niż schodzi na dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walcze z phantomami (graczami) to co drugi niedojeb tylko biega do okola mnie i szuka backstaba, czasem nawet jak jest przede mna to w jakis niesamowity sposob udaje mu sie mnie zbackstabowac.

to tylko ja czy ktos jeszcze ma taki problem? moze ktos wie jak sobie radzic z tymi backstabujacymi pizdami?

pytam bo powiem szczerze, ze powoli zaczyna mnie to wkurwiac.

:laugh: I wlasnie dlatego Dark Souls nie jest gra dla kazdego...

,,Backstabujace pizdy'' wykorzystuja bezblednie nieumiejetnosc PVP :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzięki!

Czym walczycie, jakie macie ulubione zabawki?

Ja do końca gry chodzę z Quelaag's Fyrysword a jestem przy końcowym bossie,tylko sobie farmie.Oczywiście wdzianko Dark.Na ng+może coś zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie Ci pomóc...z jednego powodu...ani kultury, ani ogłady a tym bardziej składni zdania nikt na forum Ciebie nie nauczy. Przeczytaj swój poprzedni post i zastanów się na jaką odpowiedź liczyłeś. Ten wątek przez 80siąt pare stron trzyma naprawdę wysoki poziom i każdy, który tu przychodzi otrzymuję pomoc. To jest taka gra, że samemu trudno odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania, a po co wyważać otwarte drzwi. Tutaj stworzyła się fajna społeczność fanów DS i nagle wpada taki osobnik jak ty, wyzywając innych graczy rzucając bluzgami na lewo i prawo. Jakiej reakcji się spodziewałeś?

a ty jako ''glowny przedstawiciel'' tej spolecznosci decydujesz o tym komu pomoc i kto na te pomoc nie zasluzyl. widze, ze po napisaniu 360 postow poczules sie bardzo wazna osobistoscia. zdaza sie. jeszcze raz apeluje do ciebie : przeczytaj dokladnie to co napisalem zanim odpowiesz. jak narazie obrazilem tylko tych graczy, ktorzy podczas walki caly czas proboja zrobic backstaba ( no i oczywiscie ciebie). czego sie spodziewalem? jak napisalem pytanie - odpowiedzi, jak przeczytalem twoja genialna odpowiedz - spodziewalem sie ze reszta czlonkow ''fajnej spolecznosci fanow DS'' bedzie tego samego zdania co ty. na szczescie mylilem sie. okazalo sie, ze sa tu tez ludzie myslacy, ktorzy udzielili mi odpowiedzi.

Jest sposób dwuręczna halabarda i R2, najlepiej jeszcze tranquil walk. I nie wiem po co te emocje, widzę, że chyba kilka razy dostałeś łomot.

dzieki za rade

koledze Palpatine_79 poradzilem zeby czytal zamiast interpretowac i tobie dam taka sama rade . moze przesadzilem ze slownictwem , staralem sie poprostu nazwac rzeczy po imieniu, poniewaz obawiam sie gdybym uzyl innych zwrotow (mniej obrazliwych) moglbym zostac zle zrozumiany( celem bylo uswiadomienie osobom czytajacym tego posta, ze uwazam ciagle proby zajscia innego gracza od tylu za totalny debilizm). nie rozumiem skad wniosek ze pisalem to pod wplywem jakis specjalnych emocji. kilka razy wygralem, kilka razy dostalem ''lomot'' (zawsze w ten sam sposob) i przyszedlem po rade - tak jak wszyscy inni czlonkowie ''fajnej spolecznosci fanow DS''

Podstawa przy starajacych sie zajsc nas "od tylu" - NIE LOCKOWAC - to dziala...

dzieki kolego

:laugh: I wlasnie dlatego Dark Souls nie jest gra dla kazdego...

,,Backstabujace pizdy'' wykorzystuja bezblednie nieumiejetnosc PVP :tongue: .

wlasnie z powodu nieumiejetnosci zapytalem jak sobie z tym radzic. co w tym zlego?

uwazasz, ze odpowiedz tego pajaca :

Naucz się grać, następnie idź do lasu pobiegać...walnij sobie dobrego łysola i ochłoń. Następnie przegraj w PVP 50h gry i gwarantuję, że Twoje frustracje miną

powinna mnie usatysfakcjonowac? Edytowane przez barnaba
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty jako ''glowny przedstawiciel'' tej spolecznosci decydujesz o tym komu pomoc i kto na te pomoc nie zasluzyl. widze, ze po napisaniu 360 postow poczules sie bardzo wazna osobistoscia. zdaza sie. jeszcze raz apeluje do ciebie : przeczytaj dokladnie to co napisalem zanim odpowiesz. jak narazie obrazilem tylko tych graczy, ktorzy podczas walki caly czas proboja zrobic backstaba ( no i oczywiscie ciebie). czego sie spodziewalem? jak napisalem pytanie - odpowiedzi, jak przeczytalem twoja genialna odpowiedz - spodziewalem sie ze reszta czlonkow ''fajnej spolecznosci fanow DS'' bedzie tego samego zdania co ty. na szczescie mylilem sie. okazalo sie, ze sa tu tez ludzie myslacy, ktorzy udzielili mi odpowiedzi.

dzieki za rade

koledze Palpatine_79 poradzilem zeby czytal zamiast interpretowac

Kończąc temat, bo widzę, że nam nie po drodze.

Pisząc na forum, inaczej...zadając pytanie lub prosząc o radę szanuj innych użytkowników forum. Gdy się zwracasz do kogoś Ty...pisz to z dużej litery. Po kropce piszemy z dużej litery, przecinki też nie bolą. Polskich znaków nie wymagam, nie przeszkadzają w czytani ani zrozumieniu pytania. Poradziłeś mi, abym czytał, ale zrozum, że ciężko się czyta to co piszesz. Wiem, że z kulturą na bakier, ale z językiem polskim też?

Ja jako przedstawiciel jakiekolwiek społeczności....żart. Ja tutaj zadałem pewnie więcej pytań niż ktokolwiek inny....

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale Barnaba ma rację. Skillem jest kręcenie się dookoła przeciwnika i czekanie na odpowiedni moment aby sprzedać komuś kosę? A może skillem jest zabijanie kogoś przez laga (teleporty za plecy i kosa)? A już w ogóle skillowy był Ring of Fog, którego używało na moje oko jakieś 75% graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki co mam zrobic kiedy otworzylem tą tame w new londo ruins i jest dostpeny pierwszy poziom tego miejsca i lokacja valley of drakes. Jak wchodze dalej za mgłe to sa jakby krecone schody i przepasc i nic wiecej, jak w nia wchodze to gine ? Podobno trzeba miec jakis pierscien, ale jak sie pytalem to ludzie kierowali mnie zebym najpierw tu sie skierowal, ale co w takim razie mam robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zabić Wilka z lasu, wtedy dostaniesz pierścień. Przed skoczeniem w czarną przepaść zakładasz ów pierścień i walczysz z The Four Kings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym walczycie, jakie macie ulubione zabawki?

Ja latam w zbroi Elite, bo podoba mi sie najbardziej. Bronie zmieniam w zaleznosci od sytuacji. Uwielbiam krotkie miecze i dzidy/toporki. Nazwy tarczy nie pamietam;) Obowiazkowo nosze "rekawiczke" by od czasu do czasu rzucic Fireball'a:)

. Ten wątek przez 80siąt pare stron trzyma naprawdę wysoki poziom i każdy, który tu przychodzi otrzymuję pomoc. To jest taka gra, że samemu trudno odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania, a po co wyważać otwarte drzwi. Tutaj stworzyła się fajna społeczność fanów DS

Tu sie zgodze. Zagladam do tego tematu codziennie i jest na prawde godnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zabić Wilka z lasu, wtedy dostaniesz pierścień. Przed skoczeniem w czarną przepaść zakładasz ów pierścień i walczysz z The Four Kings.

Gdzie mialbym sie kierować w takim razie, zeby znalez tego wilka ? Gdzie on niby sie znajduje ? W ogole to jak sie dostac do lasu ? Czy ten Titanite demon pod kowalem tego wejscia strzeze ?

Edytowane przez specu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mialbym sie kierować w takim razie, zeby znalez tego wilka ? Gdzie on niby sie znajduje ? W ogole to jak sie dostac do lasu ? Czy ten Titanite demon pod kowalem tego wejscia strzeze ?

zgadza sie strzeze on wejscia do lasu a u kowala kupujesz przedmiot za 20k soul aby dostac sie do wilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mialbym sie kierować w takim razie, zeby znalez tego wilka ? Gdzie on niby sie znajduje ? W ogole to jak sie dostac do lasu ? Czy ten Titanite demon pod kowalem tego wejscia strzeze ?

Tytanite Demon jest tylko po to żeby nam za łatwo nie było.Kieruj się w jego stronę i otwórz drzwi w lesie kupując klucz u kowala przed tytanite demons za 20000 dusz.Kiedy otworzysz bramę kieruj się prosto omijając po drodze covenant z kotem(oczywiście go zalicz)i dalej prosto do wilka.

K... farmie już od godziny slaby w Tomb i wyfarmić nie mogę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kończąc temat, bo widzę, że nam nie po drodze.<br>Pisząc na forum, inaczej...zadając pytanie lub prosząc o radę szanuj innych użytkowników forum. Gdy się zwracasz do kogoś Ty...pisz to z dużej litery. Po kropce piszemy z dużej litery, przecinki też nie bolą. Polskich znaków nie wymagam, nie przeszkadzają w czytani ani zrozumieniu pytania. Poradziłeś mi, abym czytał, ale zrozum, że ciężko się czyta to co piszesz. Wiem, że z kulturą na bakier, ale z językiem polskim też?<br>Ja jako przedstawiciel jakiekolwiek społeczności....żart. Ja tutaj zadałem pewnie więcej pytań niż ktokolwiek inny....

widze , ze na sile Probojesz z prostej sprawy (pytanie - odpowiedz) zrobic jakis jezykowo-kulturalny problem. jezeli Twoim najwiekszym problemem jest to, ze ludzie zwracaja sie do Ciebie z malej litery to ja Ci szczerze wspolczuje. nastepnym razem jak jakis idiota (czlowiek na nizszym poziomie jezykowo - kulturalnym) Cie o cos zapyta, odpowiedz mu dla dobra społeczności, za ktora sie Wypowiadasz (oszczedz im tych klutni). a jak Chcesz sie sprzeczac to Rob to we wlasnym imieniu( nie jako Przedstawiciel społeczności czy uzytkownikow forum). jeszcze raz przepraszam wszystkich urazonych (Backstaberow ) :) .

wystarczy Duzych liter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ognik --> ja przedwczoraj parę godzin farmiłem i nic. Na DCWiki ktoś napisał że mu wpadło po 4h z max droprate

up - eot

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ognik --> ja przedwczoraj parę godzin farmiłem i nic. Na DCWiki ktoś napisał że mu wpadło po 4h z max droprate

up - eot

Właśnie mi wpadło!!!A najśmieszniejsze jest to że miałem wcześniej zgona i biegłem tylko po to aby odzyskać ponad 100000 dusz i swoje 30 humanity bo mnie wcześniej kilim.Jak było 410 item discovery to g...było.Ta gra coraz bardziej zaskakuje.Musze jeszcze wyfarmić jedno blu z motylków i red w Lost Izalith(jak ja nie cierpię tej lokacji.I trofki z bronią zaliczone oprócz rare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×