Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 655lv i nie możesz pokonać takiego bossa?

Jesteś w NG+++++++ ?

Przed chwila zabraklo mi doslownie jednego uderzenia mieczykiem i zginalem:/ masakra. Mam ng++ chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie poziomy nastukałeś.

Ja w końcówce NG+ mam 60slv, a bossowie a Anor nie byli jakimś wielkim wyzwaniem. Weź Solare i jednego gracza i położycie ich w 3 min

No chyba, że przy takim lvl nie możesz znaleźć białego znaku. W sumie nawet bym się nie zdziwił bo większość graczy zatrzymuję się z levelami na 60, 80, lub 120 lv aby mieć przyjemność z PVP i coopa.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam druga postac na 56 lvl i na niskim ja zostawiam by pomagac ludziom.

Boss pokonany. Zalatwiony w pojedynke. Platynka zbliza sie wielkimi krokami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulację.

U mnie do platyny jeszcze długa droga.

Dzieki;). Mecze sie zeby zebrac wszystkie czary i magie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki;). Mecze sie zeby zebrac wszystkie czary i magie:(

Ja ja jestem na podobnym etapie. W sumie zostały mi do zebrania właśnie te trzy trofea.Męczyłem się, żeby zeprać 10 suvenirów, a awansowałem w darkmoon conventant na 1 poziom, a czaru i talizmanu nie dostałem...teraz męczę kolejne 10 szt, może tym razem wpadnie.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja jestem na podobnym etapie. W sumie zostały mi do zebrania właśnie te trzy trofea.Męczyłem się, żeby zeprać 10 suvenirów, a awansowałem w darkmoon conventant na 1 poziom, a czaru i talizmanu nie dostałem...teraz męczę kolejne 10 szt, może tym razem wpadnie.

Reprisale farmiłem jakieś 4h i udało się.Po nowym patchu powinny szybciej wpadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprisale farmiłem jakieś 4h i udało się.Po nowym patchu powinny szybciej wpadać.

Farmiłeś w Painting czy przez inwazję?

Ja robie inwazję i raz na pół godziny udaję mi się z kimś połączyć...masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmiłeś w Painting czy przez inwazję?

Ja robie inwazję i raz na pół godziny udaję mi się z kimś połączyć...masakra

Farmiłem w Painting,od ogniska biegłem do wieży gdzie można było ubijać cztery latające poczwary.Na pewno szybciej by poszło tylko na początku niektóre spadły z wieży ale potem wziełem się na sposób.To trochę głupie że mają skrzydła i spadają!?

Ja inwazję przeprowadzam przed ostatnim bossem w K....Nie ma tam żadnych problemów,co chwilę się podłączam.Lv 122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu farmi sie o wiele szybciej, w nieco ponad pół godziny wyfarmiłem 12 sztuk przy item discovery 410, tam gdzie mówi ognik + 2 charpie jeszcze zaraz obok w tej dużej wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ognik zostajesz na sl 122 czy jeszcze bedziesz podbijal? Mam 131 lvl (wyżej nie jade) więc teoretycznie jestesmy w zasiegu połączenia.

BTW Jaki wplyw na Lost Izalith ma Dark Sun Gwyndolin? Gdy gram "ludziem" podczas zwiedzania Lost Izith wyskakuje komunikat o katastrofach obecnych w związku z D.S. Gwyndolin; jesli ją zabiję to coś się zmieni w tej lokacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ognik zostajesz na sl 122 czy jeszcze bedziesz podbijal? Mam 131 lvl (wyżej nie jade) więc teoretycznie jestesmy w zasiegu połączenia.

BTW Jaki wplyw na Lost Izalith ma Dark Sun Gwyndolin? Gdy gram "ludziem" podczas zwiedzania Lost Izith wyskakuje komunikat o katastrofach obecnych w związku z D.S. Gwyndolin; jesli ją zabiję to coś się zmieni w tej lokacji?

Tez mialem wczoraj takie komunikaty i nie mam pojecia co oznaczaja. Przed patchem nie uswiadczylem ich ani razu. Dziwne.

Ile potrzeba NG+ zeby zebrac wszystkie czary/magie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten komunikat....w Anor Londo zabijając dla niej winnych :biggrin:

Co do czarów, magii - myślę, że jak to się dobrze rozegra to jedna gra wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary i pyro w jednym przejściu można zrobić. Najwięcej czasu zajmują cuda, oprócz broni oczywiście.

Jaki znowu komunikat? Jest coś o czym nie wiem? oO Właśnie ubiłem tego hermafrodytę. Coś się zmieni w Izalith?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwyndolinę :P

WNG+ ją zostawiłem, żeby dostać od niej miracle.

Ale też nie rozumiem o co chodzi z tym komunikatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ognik zostajesz na sl 122 czy jeszcze bedziesz podbijal? Mam 131 lvl (wyżej nie jade) więc teoretycznie jestesmy w zasiegu połączenia.

BTW Jaki wplyw na Lost Izalith ma Dark Sun Gwyndolin? Gdy gram "ludziem" podczas zwiedzania Lost Izith wyskakuje komunikat o katastrofach obecnych w związku z D.S. Gwyndolin; jesli ją zabiję to coś się zmieni w tej lokacji?

Do 125 mogę podbić lub do 130,więcej już nie podbijam.I zaczynam ng+ więc możemy się zgrać.Zaczynam od piatku bo teraz jestem na wyjeździe służbowym.Dodaj mnie do znajomych do pogramy

Edytowane przez ognik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedłem do pierwszego dzwonu, dalej zostaje mi zamknięta brama (do lasu jak mniemam), stwór na dole obok kowala, oraz The Catacombs i podziemia pod Firelink Shrine pełne duchów na które nie mam żadnej skutecznej broni i tu rodzi się moje pytanie, gdzie powinienem iść teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedłem do pierwszego dzwonu, dalej zostaje mi zamknięta brama (do lasu jak mniemam), stwór na dole obok kowala, oraz The Catacombs i podziemia pod Firelink Shrine pełne duchów na które nie mam żadnej skutecznej broni i tu rodzi się moje pytanie, gdzie powinienem iść teraz?

Do Depths albo Blightown jak masz Master key.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedłem do pierwszego dzwonu, dalej zostaje mi zamknięta brama (do lasu jak mniemam), stwór na dole obok kowala, oraz The Catacombs i podziemia pod Firelink Shrine pełne duchów na które nie mam żadnej skutecznej broni i tu rodzi się moje pytanie, gdzie powinienem iść teraz?

Do Depths.Na przeciwko czerwonego smoka jest wieża i przejście do podziemi.Ubij tam Capra Demons,weź od niego klucz i uderzaj na sam dół do zamkniętych drzwi.To właśnie Depths.Ubijasz tam Gaping Dragona i do Blightown odpalić drugi dzwon.

Edytowane przez ognik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedłem do pierwszego dzwonu, dalej zostaje mi zamknięta brama (do lasu jak mniemam), stwór na dole obok kowala, oraz The Catacombs i podziemia pod Firelink Shrine pełne duchów na które nie mam żadnej skutecznej broni i tu rodzi się moje pytanie, gdzie powinienem iść teraz?

Hah mialem zadawac to samo pytanIe :P

Wczoraj sid jednak zdecydowalem na dsa i za jednym posiedzeniem doczlapalem do 1 dzwona.

Za tym stworem (obok kowala) jest jakas puszcza. Zwiedzilem calosc, ale progresu nie zrobilem.

Tam jest moolight butterly (podobno opcjonalny)

Drake's valley ( zrezygnowalem po 10 smierci) i jakies zamkniete drzwi ( otwierane jakims itemem za 20k souli lub droga okrezna przez hydre [do ktorej balem sie podejsc])

Czytalem gdzies, ze z undead parish jest droga do drugiego dzwona, ale nie wiem gdzie :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcji masz wiele, proponuje samemu dobrze porozgladac sie po okolicy :)

... a jak ci sie nie chce to tak jak koledzy wyzej wspomnieli lub np. do Darkroot Garden i zmierzyc się z Moonlight Butterfly zeby zdobyc pewien klucz i nie tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Depths.Na przeciwko czerwonego smoka jest wieża i przejście do podziemi.Ubij tam Capra Demons,weź od niego klucz i uderzaj na sam dół do zamkniętych drzwi.To właśnie Depths.Ubijasz tam Gaping Dragona i do Blightown odpalić drugi dzwon.

Możesz również podbić sobie level jak masz ochotę.Kup u kowala klucz za 20000 dusz i biegnij do lasu omijając po drodze Demona bez nogi.Otwierasz bramę w lesie i farmisz dusze na leśnych ludkach.6000 za jednym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja pomęcze głowe.. :D. Jestem na granicach Qlegegss domain i Demons ruins. Zadzwonilem w drugi dzwon i otworzyla mi sie brama w undead praish. Gdzie mam teraz isc ? Jak chcialem isc do demons ruins to na poczatku te robaki w kokonach o malo co mnie nie zabily kilkukrotnie, wiec nie chce wiedziec co by bylo dalej tym bardziej bez zadnej pomocy. Jak najszybciej moglbym wrocic do undead parish... i prosze nie mowcie ze na piechote taki kawal :D..? Jak jestem klerykiem warto przylaczac sie do tego convenantu z ta połpajęczycą za tymi ukrytymi drzwiami ?

Edytowane przez specu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×