Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

No grunt to przygotowanie i dobry sprzęt reszta to kwestia gustu i przyzwyczajenia ja grałem praktycznie zawsze wojami a w tej grze mało kiedy wchodziłem w full-kontakt he he były takie momenty ale magią mi jakoś lepiej szło.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie swoj problem rozwiazalem dzieki pomocy losmen-a, dzieki chlopie. szkoda ze tak ciezko stworzyc postac ktora moglaby byc niezlym wojem i dobrym magiem. ale to jest piekno tej gry. musze sie przyznac ze wlasnie przez przypadek zaatakowalem i niestety zabilem, tego NPCa piromante z firelink shrine... szkoda bo nie zdarzylem pokupowac sobie u niego jeszcze paru skrolli... no ale takie efekty sa szybkiego kladzenia pada na sofie. R2 sie wcisnelo i po zabawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problemo.a co do zabicia npc to nic straconego.przeszukaj dobrze lokacje blighttown,a twój problem z zakupem "skroli" zostanie rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem w blighttown, problem to ja mam z tymi goscmi co srzelaja zatrutymi strzalkami, ale jeszcze z 5 razy i na pamiec sie ich naucze :D mowisz ze tam tez sprzedaja? no to dobrze bo powoli mi sie koncza zaklecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dnie Blighttown przy jednym z filarów siedzi właśnie ten NPC. Poszukaj dokładnie, bo może Ci umknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rczej znajde bo laze wszedzie gdzie sie da, zluje tylko troche ze ani razu nie dropnela mi sie halabarda czarnego rycerza :( ciekwa bron i ulepszyc niezle ja mozna z tego co widzilem na DS Wiki... tak to latam z Drake sword jak narazie a chce ulepszyc uchigatane na chaos lub fire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jedno pytanie przed skończeniem gry powiedziałem sobie że znajdę wszystkie FKS lecz moje plany skończyły się na 5. Już jestem na Ng+ i dalej mam butelki na+5 więc myślę że zostały mi tylko tamte 2 duszę. Wiem gdzie są. Jedna jest w więzieniu z ośmiornicami z kratą tam gdzie Big Hat Logan<chyba tak się nazywał>ale nie mogę znaleźć tam klucza ktoś może pamięta gdzie on jest? A 2 to widziałem filmik na yt jak koleś w anor londo użył jakiegoś kamienia i przeteleportował się do miejsca gdzie walczył z 3 gościami po czym z 1 wypadło FKS a potem w normalnym świecie znalazł jego zbroje i oto 2 pytanie jak zdobyć ten kamień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem w blighttown, problem to ja mam z tymi goscmi co srzelaja zatrutymi strzalkami, ale jeszcze z 5 razy i na pamiec sie ich naucze :biggrin: mowisz ze tam tez sprzedaja? no to dobrze bo powoli mi sie koncza zaklecia

na szczęscie oni są spokojnie do zrobienia,bez stresu,tarcza i na przód :).i jak Lars wspomniał szukaj dokładnie,warto.ta lokacja ma fajne gifty dla wytrwałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jedno pytanie przed skończeniem gry powiedziałem sobie że znajdę wszystkie FKS lecz moje plany skończyły się na 5. Już jestem na Ng+ i dalej mam butelki na+5 więc myślę że zostały mi tylko tamte 2 duszę. Wiem gdzie są. Jedna jest w więzieniu z ośmiornicami z kratą tam gdzie Big Hat Logan<chyba tak się nazywał>ale nie mogę znaleźć tam klucza ktoś może pamięta gdzie on jest? A 2 to widziałem filmik na yt jak koleś w anor londo użył jakiegoś kamienia i przeteleportował się do miejsca gdzie walczył z 3 gościami po czym z 1 wypadło FKS a potem w normalnym świecie znalazł jego zbroje i oto 2 pytanie jak zdobyć ten kamień?

Klucz do tych krat jest niedaleko Bonfire w Duke's Archives (za ukrytym przejściem za półką z książkami).

Ten kamień, o którym mówisz, to Black Eye Orb. Po wizycie w Blighttown NPC o nazwie Knight Lautrec of Karim zabije Firekeeper'a w Firelink Shrine. Jeżeli podejdziesz do krat w Firelink Shrine, Twoja postać podniesie właśnie ten kamień. Będziesz mógł go użyć w Anor Londo. Po zabiciu Lautreca (po teleportacji do jego świata) dostaniesz duszę Firekeeper'a. Jeżeli jednak jej użyjesz do ulepszenia Estusa, to nie będziesz mógł wskrzesić tego Firekeeper'a w Firelink Shrine, więc musisz wybrać.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz do tych krat jest niedaleko Bonfire w Duke's Archives (za ukrytym przejściem za półką z książkami).

Ten kamień, o którym mówisz, to Black Eye Orb. Po wizycie w Blighttown NPC o nazwie Knight Lautrec of Karim zabije Firekeeper'a w Firelink Shrine. Jeżeli podejdziesz do krat w Firelink Shrine, Twoja postać podniesie właśnie ten kamień. Będziesz mógł go użyć w Anor Londo. Po zabiciu Lautreca (po teleportacji do jego świata) dostaniesz duszę Firekeeper'a. Jeżeli jednak jej użyjesz do ulepszenia Estusa, to nie będziesz mógł wskrzesić tego Firekeeper'a w Firelink Shrine, więc musisz wybrać.

Jeste jescze chyba 2 Firekeeper'ów których zabiłem w poprzednim przejściu więc teraz ich nie zabije. A czy chodzi o tego złotego rycerza jak tak to ja do praktycznie odrazu po uwolnieniu zabiłem bo mnie kumpel podpuścił że daje dobry pierścień. Czyli mam go nie zabijać jak dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o niego chodzi. Możesz zabijać, jeżeli chcesz się przez jakiś czas borykać z brakiem Bonfire w Firelink Shrine. Jak nie, to zabij po prostu innego Firekeeper'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o niego chodzi. Możesz zabijać, jeżeli chcesz się przez jakiś czas borykać z brakiem Bonfire w Firelink Shrine. Jak nie, to zabij po prostu innego Firekeeper'a.

Czekaj czyli jak ona zginie to nie mogę korzystać z głównego ogniska? To muszę to przemyśleć. A pozatym właśnie dotarłem do Tzw w polskiej wersji "Parafii Nieumarłych" i znalazłem znowu FKS więc jeżeli wszystkie się zrespiły to jest możliwość ulepszenia butelek na wyższy poziom niż +7?

A i jeszcze jedno czytałem gdzieś jak dołączyć do jakiegoś konwentu i było napisane że nie mogę gadać z tym wężem w Firelink Shrine i mam iść zabić Four Kinga i tam się pojawi jakiś 2 wąż który chyba mnie przyjmie do przymierza. I jest jedno ale przecież dopóki nie odłożę pewnego przedmiotu do miejsca w które teleportuje mnie ten wąż w Firelink Shrine przy bossach będą złote mgły więc jak to zrobić?

Edytowane przez bykczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zginie, to zabijasz Lautrec'a i otrzymujesz tym sposobem skradzioną duszę tego Firekeeper'a. Możesz wtedy albo ją użyć do ulepszenia Estusa, albo zwrócić tę duszę Firekeeperowi w Firelink Shrine i wskrzesić go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki: gral ktos biczami? jak sie tym gra, pozyteczne to czy raczej nie?

Edytowane przez gitarzysta6662

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki: gral ktos biczami? jak sie tym gra, pozyteczne to czy raczej nie?

Nie. Szkoda na to czasu. Są żeby były, a pożytek z tego żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel żadna broń w tej grze nie jest ot tak sobie.biczami walczyło ze mna sporo osób i czasem cieżko było i poległo sie tez parę razy,więc nie pisz bzdetów tylko zbuduj postac do tej broni,opanuj moveset,pograj i potem wydaj opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze raczej na PVP to lepsza bron jest albo na slabszych przeciwnikow. maly DMG ma i nawet po modyfikacji sa nie najlepsze ale fakt, dobry skill i nauka moveset moze cos z niej zrobic, na YT jest mily filmik jak gosc przechodzi NG+ tylko z biczem, wiec da sie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy do głowy by mi nie przyszło by robić postać pod jakiś bicz. Nigdy nie trafiłem w pvp na użytkownika, który by tego używał. Miałem postać pod każdą cechę i rozegrałem w tej grze sporo godzin więc wiem o czym mówię. Najlepiej mi się gra postacią w wysokim FAITH i STR. Jedno do obrony drugie do ataku. Każdy ma swój pomysł na postać. Bicz nie gwarantuje równowagi. Możesz mieć bardzo dobrą obronę, ale w ataku jest kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd możesz wiedzieć czy daje on równowagę czy nie skoro nigdy nim nie walczyłeś ?z resztą każdy rodzaj oręża ma swoje plusy i minusy,nie ma idealnego zestawu którego nie dało by sie przejsć.biczem raczaj kąsasz przeciwnika niż próbujesz go otwarcie atakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd możesz wiedzieć czy daje on równowagę czy nie skoro nigdy nim nie walczyłeś ?z resztą każdy rodzaj oręża ma swoje plusy i minusy,nie ma idealnego zestawu którego nie dało by sie przejsć.biczem raczaj kąsasz przeciwnika niż próbujesz go otwarcie atakować.

Widzę po statystykach i po DMG jaki zadaje. To zabawka, a nie broń. Coś jak Cestus. To tak jak porównać cycki 10-letniej dziewczynki do piersi 30 letniej kobiety. Nikt tego nie używa bo to słaba broń. Zabawka jak się komuś nudzi. Ja tam nikomu nie bronie używania różnych broni. Każdy gra czym mu sie podoba. Stając do pvp z biczem na starcie ma się znacznie utrudnione zadanie. Dobrą bronią jest np Greatsword Of Artoria bo w moim przypadku zadaje 651 DMG, mogę nim tłuc kościotrupy w Katakumbach, a jak będę się bronił tylko nim to nie padne od jednego ciosu. Pod INT Moonlight Greatsword to dobra broń. Jak już ktoś rozbudowuje postać pod DEX to prędzej weźmie jakąś Katane niż Whip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stając do pvp z biczem na starcie ma się znacznie utrudnione zadanie"

i wydaje mi się że o to chodzi ludziom którzy grają tymi "zabawkami" lub małymi cyckami,jak to zgrabnie ująłeś :) ale trzeba pamietać że staty to nie wszystko,dopełnieniem całości jest gracz.to czy potrafi ocenić z kim przyszło mu walczyc,jaką taktykę przyjąć.moimi ulubionymi broniami są piki,katany i claymory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprawę. W tej grze chciał bym zrobić platyne a do tego potrzebne są wszystkie rzadkie bronie, cuda, czary,piromancje.I tu leży mój problem.Żeby to wszystko osiągnąć potrzeba mieć zaliczone conwenty, nie mówie tu o np kowenancie w dark rod forest(czy jakoś tak) bo to wystarczy założyć pierścień i jazda. Mówie tu jednak o kowenantach typu Warrior of Sunlight gdzie żeby dołączyć potrzeba statystykę wiary na 25 poziomie. Lecz gdzieś wyczytałem że pomaganie graczom zabijać bossów zmniejsza potrzebę o 5. Tak więc mam tą statystykę na poziomie 12 i raz pomogłem czyli już jak by 17 przez co muszę pomóc jeszcze 2 razy bo punktów nie chce mi się na to wydawać. Jednak problem jest w tym że dziś od 8 rano do teraz czyli 15:01 miałem ps3 włączone i czekałem aby mnie ktoś przyzwał na samym początku forestu z drogą do sifa. Zaprosiło mnie chyba osób przy czym 4 nie chciały iść tylko bić się z phantomami a z 1 zrobiłem. Tak więc szukam osoby która mogła by mi w tym pomóc :>

Edytowane przez bykczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja marzylem o dropie halabardy czarnego ryczerza... no ale dupa, nie wyszlo

Następnym razem możesz pofarmić w Kiln of the First Flame. Na końcu znajduje się respawnujący się Black Knight z Halabardą.

A ja mam sprawę. W tej grze chciał bym zrobić platyne a do tego potrzebne są wszystkie rzadkie bronie, cuda, czary,piromancje.I tu leży mój problem.

Jakbyś miał problemy z innymi broniami albo trofeami, to może pomoże Ci mój poradnik z naszego forum: klik. Powodzenia :)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×