Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Małe sprostowanie ten ring co się chodzi po lawie dostaje się zaraz po walce z tym bossem lub zaraz jak się wchodzi nie trzeba mu ogona rozwalać , co do tych potworków to kolega dobrze napisał właź na tower i lutuj z tym że lepiej jakbyś miał Dragonslayer Greatbow bo zwykłym łukiem to mu dużo hp nie zejdzie a te stwory mają coś koło 1000hp a z DG brałem im coś koło 200hp jednym strzałem czasem mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie może mi ktoś opisać w jakich miejscach po kolei jest żołnierz w tej dużej zbroi <zbroja catariny chyba> bo od niego się dostaje 1 cud który potrzebuje do trofka a widziałem go tylko przy sen fortres :<

Małe sprostowanie ten ring co się chodzi po lawie dostaje się zaraz po walce z tym bossem lub zaraz jak się wchodzi nie trzeba mu ogona rozwalać , co do tych potworków to kolega dobrze napisał właź na tower i lutuj z tym że lepiej jakbyś miał Dragonslayer Greatbow bo zwykłym łuki'em to mu dużo hp nie zejdzie a te stwory mają coś koło 1000hp a z DG brałem im coś koło 200hp jednym strzałem czasem mniej.

A to tego to nie wiedziałem, ja zawsze dostawałem go jak zabijałem ogon ale wierze ci na słowo bo właśnie się tak zastanawiałem jak bez tego przejść dalej jak jest pełno lawy:> Edytowane przez bykczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen's Fortress

Right outside the Gate.

Prior to both Bell's of Awakening being rung.

2

Sen's Fortress

On a ledge, below the first hill, where the rolling boulders are encountered.

Prior to changing direction of boulders.

3

Anor Londo

Deep inside the castle, past the bonfire with Solaire and a few Silver Knights spawns.

After Killing the Sliver Knights, gives Tiny Being's Ring as reward.

4

Firelink Shrine

Standing beside the Bonfire.

Gives Emit Force spell as reward for help.

5

Blighttown

Opposite end of the swamp where the boss is located, close to the The Great Hollow entrance.

He asks for 3 Purple Moss Clump. He thanks you and gives you the Pierce Shield.

6

Lost Izalith

In the room where the floor collapses, right before the Poison Marsh.

Will help kill the demons below. Reward varies dependent on outcome.

7

Ash Lake

First Bonfire after The Great Hollow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, które to moje przejście gry, ale dzisiaj po raz pierwszy zwiedziłem dolny poziom Sen's Fortress :P W sumie nic tam ciekawego nie ma.

Aby zacząć DLC trzeba:

- oddać lordvessel

- uwolnić maga ze złotego golema za hydrą

- coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie ten ring co się chodzi po lawie dostaje się zaraz po walce z tym bossem lub zaraz jak się wchodzi nie trzeba mu ogona rozwalać

Jednak jeżeli odetniesz mu ten ogon, to zdobędziesz tym samym ten pierścień i jeżeli Centipede Demon Cię zabije, to możesz wrócić do niego już z Orange Charred Ring i nie martwić się lawą. Z tego powodu warto się na tym ogonie skupić. Oczywiście, tak jak mówisz, nawet jeżeli ogona się nie odetnie, to pierścień i tak się zdobędzie po zabiciu bossa.

Nie wiem, które to moje przejście gry, ale dzisiaj po raz pierwszy zwiedziłem dolny poziom Sen's Fortress :P W sumie nic tam ciekawego nie ma.

Aby zacząć DLC trzeba:

- oddać lordvessel

- uwolnić maga ze złotego golema za hydrą

- coś jeszcze?

Jak uwolnisz Dusk of Oolacile, to niedaleko pierwszego Bonfire w Duke's Archives pojawi się inny golem, który po zabiciu wydropi Broken Pendant. Jak z nim wrócisz do tej jaskini za Hydrą, to portal się otworzy.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, które to moje przejście gry, ale dzisiaj po raz pierwszy zwiedziłem dolny poziom Sen's Fortress :P W sumie nic tam ciekawego nie ma.

Oprócz tego, że można zdobyć 4 "Demon Titanite" i później ubić tego gościa co otwierał bramę do tej lokacji, to prawda. ;) Ale za to DLC to już zupełnie inna bajka. :)

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że ten ogon odrasta cały czas :biggrin:

Cotam tobie to już teraz nie przeszkadza już masz ring i mozesz sobie biegać jak ci się podoba :laugh: , ja osobiście załatwiłem potworka bez rozwalania ogona dostałem ring i sobie wykańczałem te wielkie bestie co do jednego he he.A Boss The Bed Of Chaos to jest totalne nieporozumienie pod warunkiem że się wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że podczas walki w Bed Of Chaos gra zapisuje Twój postęp...dzięki temu jak raz zrobisz mu kuku z lewej strony i on Cie zabije to jak wpadniesz drugi raz do niego to już znowu z lewej bic nie musisz tylko od razu do prawej lecisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że cię skosi w momencie zeskoku z tej "zjeżdżalni", wtedy już nigdzie nie lecisz. :P

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie dał rady skosić nawet mnie nie drasnął , a jak zrobiłem lewą stronę to return to bonfire po prawej to samo a potem a potem to kurna spadłem he he ze dwa razy salto mi nie wyszło ale Boss mnie trafił ani razu.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zostało wskoczyć tylko do środka i zabić to coś w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tak więc znalazłem Siegmeyer of catarina drugi raz w sen fortres i siedzi nad przepaścią i nie mogę z nim gadać chyba jakiś bug. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przestawiłeś ten mechanizm tak, żeby nie posyłał kul na tą stromą ścieżkę, którą się do Siegmeyera dochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że by zmieniło. O to chodzi, prawie za każdym razem gdy go spotykasz, to ratujesz mu tyłek - w tym wypadku blokując te kule. Pogadaj z nim kilka razy, a jak nic nie da, to się tym nie przejmuj. Zacznij się przejmować dopiero wtedy, gdy nie spotkasz go w Anor Londo - wtedy znaczy to już, że coś jest nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodzi o to że chce przejść jego misje a teraz jak jest w sen fortres to podchodzę do niego i klikam :x: to nic się nie dzieje jak by jakiś bug czy cuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem, spróbuj w takim razie wrócić do menu głównego, a potem znów włączyć grę. Wydaje mi się, że on i tak tam będzie siedział dopóki nie wejdziesz do Anor Londo po zabiciu Iron Golema, więc czy to bug okaże się dopiero później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ja już praktycznie skończyłem grę został tylko gwen a gdzie on ma być w anor londo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ja już praktycznie skończyłem grę został tylko gwen a gdzie on ma być w anor londo?

Przy takim otwartym oknie w głównym budynku. Wychodzisz jakby na dach i idziesz na lewo po krótkich schodach w dół. Zresztą czekaj...

4 party wideo. Tu są wszystkie dialogi z nim, a co za tym idzie wszystkie lokacje w których się pojawia. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jużmiałem a w 2 parcie siedzi zaraz przy tym jak spadały kule.I jak podchodzę to nie mogę nic zrobić a pewnie nie pojawi się dalej jak z nim tu nie pogadam:<

No tak byłem przed chwilą w anor londo i go tam nie ma :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jużmiałem a w 2 parcie siedzi zaraz przy tym jak spadały kule.I jak podchodzę to nie mogę nic zrobić a pewnie nie pojawi się dalej jak z nim tu nie pogadam:<

No tak byłem przed chwilą w anor londo i go tam nie ma :<

A walnij mu w łeb konkretnie. Może się ocknie. Jak Ci odda to idz pod pierwszy dzwon i wykup swoje winy. Może pomoże...ale ręki nie dam sobie odciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I BoC padł...miałem problemy z trafieniem po przewrocie ale dałem radę XD teraz kolejny koks :)

Myślałem że Blightown i Lost Izalith jest przewalone...ale crystal cave i chodzenie w powietrzu jest gorsze xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A walnij mu w łeb konkretnie. Może się ocknie. Jak Ci odda to idz pod pierwszy dzwon i wykup swoje winy. Może pomoże...ale ręki nie dam sobie odciąć.

Właśnie o tym samym myślałem. Spróbuje zobaczymy czy pomoże

Edit: nic to nie pomogło:< najwyżej zrobię to przy trzecim przejściu

Edytowane przez bykczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 raz przechodze, ale tym razem od nowa co by postac konkretna zrobic. Bawie sie w pvp i jest super, tylko wkurzaja mnie te backstaby :P. Jesli ktos jest okolo 70 poziomu i ptrzebuje pomocy w postaci itemkow, dusz itp to chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×