Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

ja marzylem o dropie halabardy czarnego ryczerza... no ale dupa, nie wyszlo

Ta halabarda jest naprawdę dobra, szybka i zadaje sensowne obrażenia. Zrobiłem ją +5 i praktycznie używam jej cały czas(Gwyn-a nią ubiłem, jak i większość bossów). :) Ja ją zdobyłem podczas wędrówki po Darkroot Basin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta halabarda jest naprawdę dobra, szybka i zadaje sensowne obrażenia. Zrobiłem ją +5 i praktycznie używam jej cały czas(Gwyn-a nią ubiłem, jak i większość bossów). :) Ja ją zdobyłem podczas wędrówki po Darkroot Basin.

wiem wiem gdzie one sa ale drop nie zawsze jest pewny, to ze jest mocna i szybka to wiem :) dlatego ja chcialem, ale trudno... co innego sie znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem gdzie one sa ale drop nie zawsze jest pewny, to ze jest mocna i szybka to wiem :) dlatego ja chcialem, ale trudno... co innego sie znajdzie :biggrin:

Jeśli bardzo ją chcesz i masz podobny lvl do mojego to mogę ci 1 dać bo mam 4 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lvl 42 chyba z tego co pamietam w tym momencie :)

To szybciej ją zdobędziesz niż dobijesz 94 lvl :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpliwa sprawa bo zostal tylko jeden czarny rycerz (w Kiln of the First Flame) a reszta nie dropnela mi jej :) ale tak czy siak dzieki za checi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpliwa sprawa bo zostal tylko jeden czarny rycerz (w Kiln of the First Flame) a reszta nie dropnela mi jej :) ale tak czy siak dzieki za checi :)

Wiesz jak znajdziesz złoty wężowy pierścień w sen fortres <zwiększa drop> to nie idz odrazu na last bossa tylko pofarm tych 5 rycerzy w ostatniej miejscówce dają dobre surowce + każdy inną broń + tarcze więc ja tam pofarmiłem 1h na minerały a nawet o halabardy się nie prosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę spear- Dragonslayer spear lub Demons spear no i jeszcze mam Great sword Of Artorias i takim sprzętem daję rade niszczyć heh heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak znajdziesz złoty wężowy pierścień w sen fortres <zwiększa drop> to nie idz odrazu na last bossa tylko pofarm tych 5 rycerzy w ostatniej miejscówce dają dobre surowce + każdy inną broń + tarcze więc ja tam pofarmiłem 1h na minerały a nawet o halabardy się nie prosiłem.

o dzieki, przyda sie wiedziec, moze akurat cos mi ciekawego w koncu wypadnie, bo jak narazie mam cholernie zle dropy... same kichy i smalec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne w Blighttown. Tamtejszy framerate jest niemalże legendarny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz jedną zagadkę i jeden problem. Tak więc najpierw zagadka. Byłem dziś na bagnach w Blighttown i postanowiłem przeszukać je całe. Kiedy trafiłem do miejsca gdzie można iść po gałęzi do Great Hollow i skoręciłem w prawo za drzewo ukazała mi się grupa pijawek ale zanim do nich podszedłem pojawił się napisa jak przy tym jak ktoś cie najeżdża mignął 2 razy i znikł a ja nie zdążyłem całego przeczytać tylko wychaczyłem 2 ostatnie słowa a dokładniej Gravelord oraz Serpawnt <drugiego nie jestem pewny czy tak się pisze> i czy ktoś tak miał i o co z tym chodzi.A teraz pytanie na yt widziałem gdzie jest master piromancer w blighttown ale ja go niestety nie mam w tym miejscu więc czemu i gdzie może jeszcze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaatakował Cię pewnie Black Phantom Maneater Mildred. Nie, to nie to, pomyłeczka.

Członkowie covenantu Gravelord Servant mogą użyć przedmiotu Eye of Death, co skutkuje wysłaniem do 3 różnych graczy dodatkowych potworów (w formie BP). Komunikat, który Ci się ukazał oznaczał, że te dodatkowe moby w Twoim świecie zniknęły, bo gracz, który je wysłał umarł/wylogował się.

A co do tego nie pojawiania się Quelany, to są różne opcje. Na Dark Souls wiki jest informacja, że pojawi się tylko, jeżeli mamy Pyromancy Flame+10, ale średnio mi się chce w to wierzyć. Do tego inni użytkownicy pisali, że natknęli się na nią nawet nie mając Pyromancy Flame, więc to pewnie jakaś bajka. Jeżeli naprawdę jej nie widzisz, to moim zdaniem pojawi się po zabiciu Quelaag w Quelaag's Domain. Zabij bossa, wróć w to miejsce i powiedz czy jest.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Disasters are gone after the defeat of the Gravelord Servant"

To znaczy, że członek Gravelord Servant covenant "zainfekował" Twój świat. Teoretycznie trzeba znaleźć jego znak, zinvadować gościa i zabić, bo inaczej mogą zacząć spawnować się w Twoim świecie mocniejsze wersje przeciwników - Black Phantom. To jest jednak zglitchowane podobno - u mnie ani razu nie było żadnych przykrych konsekwencji takiego "zarażenia", a komunikaty pojawiają mi się dość często.

Taki Gravelord Servant może zainfekować maksymalnie trzy światy, ale wystarczy by tylko jeden gracz pozbył się natręta. W tym wypadku jednak wierzę na słowo forumowiczom i wiki ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaatakował Cię pewnie Black Phantom Maneater Mildred. Nie, to nie to, pomyłeczka. A co do tego nie pojawiania się Quelany, to są różne opcje. Na Dark Souls wiki jest informacja, że pojawi się tylko, jeżeli mamy Pyromancy Flame+10, ale średnio mi się chce w to wierzyć. Do tego inni użytkownicy pisali, że natknęli się na nią nawet nie mając Pyromancy Flame, więc to pewnie jakaś bajka. Jeżeli naprawdę jej nie widzisz, to moim zdaniem pojawi się po zabiciu Quelaag w Quelaag's Domain. Zabij bossa, wróć w to miejsce i powiedz czy jest.

Tylko tego bossa zabiłem zanim przeszukałem blighttown :< więc to nie to,

Ale i tak uważam że ta gra jest boska. Mam już jakieś 50h a o tyle rzeczy muszę się pytać.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Disasters are gone after the defeat of the Gravelord Servant"

To znaczy, że członek Gravelord Servant covenant "zainfekował" Twój świat. Teoretycznie trzeba znaleźć jego znak, zinvadować gościa i zabić, bo inaczej mogą zacząć spawnować się w Twoim świecie mocniejsze wersje przeciwników - Black Phantom. To jest jednak zglitchowane podobno - u mnie ani razu nie było żadnych przykrych konsekwencji takiego "zarażenia", a komunikaty pojawiają mi się dość często.

Trudno by było znaleźć jego znak ;) Może go w ogóle nie być. Prędzej wystarczy zrobić reloga. To raczej nie jest zglitchowane. Pewnie po prostu nie natknąłeś się na te moby. Jednak ja też te moby widziałem w sumie jeden raz, a komunikaty też otrzymywałem dosyć często...

Tylko tego bossa zabiłem zanim przeszukałem blighttown :< więc to nie to,

Ale i tak uważam że ta gra jest boska. Mam już jakieś 50h a o tyle rzeczy muszę się pytać. :biggrin:

Dobra, ale i tak postarajmy się to ogarnąć, bo więcej ludzi może mieć ten problem. Poza tym, chciałbym tą informację dopisać do poradnika, więc w miarę możliwości prosiłbym o Twoją pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale i tak postarajmy się to ogarnąć, bo więcej ludzi może mieć ten problem. Poza tym, chciałbym tą informację dopisać do poradnika, więc w miarę możliwości prosiłbym o Twoją pomoc :)

Ja myślę że pewnie był ten npc ale poszedł do innego miejsca jak zabiłem bossa. Ale jak go gdzieś znajdę to ci napiszę napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie on nigdzie nie powinien iść :/ Teraz dwa pytanka do Ciebie:

1. Masz przy sobie Pyromancy Flame (jeżeli tak, to +ile)?

2. Byłeś już w Lost Izalith i zabiłeś Bed of Chaos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pójdź jeszcze raz w to miejsce mając Pyromancy Flame i powiedz czy coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lars - no ja właśnie wyczytałem, że to jest zglitchowane. Lub po prostu niedopracowane, bo natknąć się na znak, jaki i Black Phantomy graniczy z cudem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powoli kończą mi się pomysły. A ten Pyromancy Flame + ile jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×