Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będąc na 177lvl nie mam problemów z najechaniem kogoś, a tym bardziej ktoś mnie. Praktycznie co chwilę ktoś się pojawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a mi sie wydaje ze wlasnie wspolne trudy przy monsterach i na sam koniec zabicie bosa daje niesamowita radosc niz w pojedynke plus wspolne laczenie postaciowych zalet np woj z magiem daje wieksza radoche z gry niz osobiste podrozowanie po swiecie mowie tylko swoim zdaniem jasne ktos moze miec inne ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jednak można :biggrin: Przeszedłem grę nie wyciągając nawet broni na żadnego bossa :) I ta gra jest trudna? :biggrin: :D :D

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe!!! Tylko i wyłącznie za pomocą phantomów, przy żadnym bossie nie użyłem siły czyli tylko się broniłem bądź chowałem - zero przemocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, teraz mam zdanie, że to jest jedna z najprostszych gier w jakie grałem :D Chociaż można sobie utrudnić na siłę np. grać w samych gaciach i na 5 lvl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejść DS w samych gaciach, bez broni na 1lvl... powodzenia :P

Chociaż pewnie jak ktoś ma upór i zna b. dobrze mechanikę gry da radę.

Swego czasu robiłem "no upgrade run" w GOW 3, ale GOW i DS to zupełnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, teraz mam zdanie, że to jest jedna z najprostszych gier w jakie grałem :biggrin: Chociaż można sobie utrudnić na siłę np. grać w samych gaciach i na 5 lvl :biggrin:

Ja doszedłem na lev.65 do ng+++++++. Faktycznie gra staje się po 130+ godzinach prosta. W praktyce frustrujące potrafi być głównie łóżko chaosu i 4 króli, najgorsze jest to, że korzystając z pomocy phantomów na wysokim ng trudno znaleźć graczy, którzy nie lecą bezmyślnie na boss'a tylko po to, aby okazać się ćwierćstrzałowcami. Reszta jest do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejść DS w samych gaciach, bez broni na 1lvl... powodzenia :P

Chociaż pewnie jak ktoś ma upór i zna b. dobrze mechanikę gry da radę.

Swego czasu robiłem "no upgrade run" w GOW 3, ale GOW i DS to zupełnie inna bajka.

Kiedyś przelazłem grę na 1 lvl w szacie pyromana a to prawie jak w gaciach - hhehe jakieś 30 -40 podejść do 4 Kings grając tylko sprzętem startowym no ale ulepszonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ukończyłem golasem z samym toporkiem

ubicie robala w bed of chaos golasem jest mega proste

Edytowane przez NaPeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnośnie walki w Anor Londo z Ornstein&Smough. Walczę juz prawie "3 dzień z rzędu" i nie udaje mi się ich pokonać. Udaje mi się zabić Ornsteina ale na Smougha brakuje już Estusów i koncepcji jak go wyeliminować. Może ktoś podpowie ewentualną z doswiadczenia własnego taktykę na nich . Dodam że jestem na 62 lvl i mam założony set Gold-Hemmed Black oraz Raw Zweihander +5 lub Raw Claymore +5. Nie mam żadnych broni na Fire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz tu mój filmik od ok.20 min walczę z nimi

Jestem na 72 sl chyba Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnośnie walki w Anor Londo z Ornstein&Smough. Walczę juz prawie "3 dzień z rzędu" i nie udaje mi się ich pokonać. Udaje mi się zabić Ornsteina ale na Smougha brakuje już Estusów i koncepcji jak go wyeliminować. Może ktoś podpowie ewentualną z doswiadczenia własnego taktykę na nich . Dodam że jestem na 62 lvl i mam założony set Gold-Hemmed Black oraz Raw Zweihander +5 lub Raw Claymore +5. Nie mam żadnych broni na Fire.

A jaki masz level na Inteligence? Nie ma nic prostszego jak zabić ich magicznymi arrow'ami. Kilka dni temu pomagałem koledze. Za pierwszym podejściem mi wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fighterzysko za załączony filmik. Dzielą mnie lata świetlne jesli chodzi o twoje umiejetności walki odemnie oczywiście na moją niekorzyść, a wyposazenie również daleki jestem od twojego ekwipunku. Ale dzieki za pomoc spróbuje sie czegoś nauczyć choćby co do ewentualnego setu do walki z nimi.

Jesli chodzi o level inteligence to mam 12 i szczerze nie uzywałem jeszcze żadnej magii, ale może jest w tym jest w tym jakiś pomysł na pomoc w walce z nimi. Dzieki Castiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fighterzysko za załączony filmik. Dzielą mnie lata świetlne jesli chodzi o twoje umiejetności walki odemnie oczywiście na moją niekorzyść, a wyposazenie również daleki jestem od twojego ekwipunku. Ale dzieki za pomoc spróbuje sie czegoś nauczyć choćby co do ewentualnego setu do walki z nimi.

Jesli chodzi o level inteligence to mam 12 i szczerze nie uzywałem jeszcze żadnej magii, ale może jest w tym jest w tym jakiś pomysł na pomoc w walce z nimi. Dzieki Castiel.

No to widzę, że walczysz tak jak ja. Mieczem. Ja generalnie czarów nie używam żadnych, akurat tamten przypadek to wyjątek bo kolega rozwija postać pod magie i musiałem się dostosować. Zweihander jest dla mnie za wolny, Claymore za słaby. Generalnie to używam broni Black Knight'ów - Sword albo GreatAxe. Spróbuj przywołać kogoś na pomoc. Wtedy pójdzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa...

Wiem jak PRZENOSIĆ itemy z jednej postaci do drugiej, a nie umiem podwajać itemów tzn. z 1. zrobić 2, z 2 - 4 itd.

Pomoże ktoś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa...

Wiem jak PRZENOSIĆ itemy z jednej postaci do drugiej, a nie umiem podwajać itemów tzn. z 1. zrobić 2, z 2 - 4 itd.

Pomoże ktoś? :biggrin:

A można coś takiego zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa...

Wiem jak PRZENOSIĆ itemy z jednej postaci do drugiej, a nie umiem podwajać itemów tzn. z 1. zrobić 2, z 2 - 4 itd.

Pomoże ktoś? :biggrin:

Podwajać sie nie da, lecz można zrobić coś takiego:

http://www.dark-souls.pl/index.php?file=Forum&page=viewtopic&forum_id=4&thread_id=53

Niestety do tego potrzeba kumpla i troszke czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, ma ktoś może za dużo dusz Soul of Gwyn i Soul of Sif? bo potrzebował bym dość pilnie, lvl 131, lokacja firelink shrine, pozdrawiam baryla071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×