Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Aj, wolałbym żeby była bardziej lajtowa :) no ale cóż dzięki za odpowiedzi, pomyślę jeszcze nad zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się gra w ogole online? Tylko razem gra sie na bosach i pvp? Fajnie by bylo jak by mozna było z kolegą ogolnie gre przechodzic od początku do konca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu summonujesz kogoś i łazicie razem aż do ubicia bossa ponieważ potem jest odwoływany summon...ale nie trzeba w cale iść na bossa tylko można sobie łazic i expic...

Dzięki temu dzisiaj już 4x zabiłem bossa z ruin...a sam solo nie mogę nawet do niego iść ponieważ mam drogę zablokowaną :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grę jak najbardziej można przechodzic od początku do końca,ale tak czy inaczej najwięcej znaków leży w okolicach aren z bossami.no i bonefire oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mnie się to że w końcu twórcy dali możliwość pozbycia się zbędnych itemów ze skrzyni za pomocą karmienia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nirv i tutaj owNeD.bY.NeVA CIę nie wkręca...tak na serio jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale bardziej mi chodzi o to, czy znowu musze szamieniac sie w ludzka postać, i odnowa "przywolywać" kogos do wspolnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy możesz grać jako zombie albo jak człowiek to różnicy raczej nie robi...o ile do kindlowania ( upgrade ) ognisk musisz być na pewno żywy...tak samo żeby summonować NPC do pomocy z bossami też musisz być żywy...a co do grania po multi to tak...co ty lub osoba przywołana zginie to musisz od nowa ją przywoływać, chyba że nie zostawi swojego znaku do przywoływania...

EDIT: http://tinyurl.com/7m57ltj

Jakieś porady co bardziej rozwijać ?

EDIT2: Pomoże ktoś w New Londo Ruins...masakra...nie jestem w stanie przejść tego...a jeszcze powroty z jakiegoś oddalonego ogniska są denerwujące...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłam gargulce i nie wiem co dalej. Musze zabić tego capra demona? Na wejsciu skladam sie na 2 hity :<. Widzialam na YT poradnik, ale ja nawet wyminąc go nie mogę. A mimo tarczy sklada mnie jak chce, i jeszcze te psy o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabiłaś gargoyle to idziesz tam do wieży gdzie na parterze stoi NPC i po drabinie na górę żeby zadzwonić dzwonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kumam i jakoś intuicyjnie udalo mi się to zrobić, zaraz po zabiciu tych brzydali. Teraz nie wiem, co mam robić, męczyć się z capra demonem, czy mogę iść gdzieś indziej cos podziałać. ( nie mam tu na mysli, poraz enty zwiedzać te same lokacje) W roznych poradnikach roznie pisze :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabij capra demona i lecisz do kanałów.. capra jest łatwy, najgorsze są pierwsze 3 sekudny.. lecisz po schodach na góre, tam starasz się zabić psy i później możesz powtarzaćschody -> blok -> skok na capra -> schody..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy konsolowa edycja Dark Souls:Prepare Die doczeka się jak Pc lokalIzacji(ale znając "CENEGLE" to nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Demon Ruins mam zablokowane wejście do bossa przez jakąś moc...może mi ktoś powiedzieć co muszę tam zrobić ? tak samo w New Londo Ruins nie mogę iść dalej ponieważ winda nie działa a furtka jest zamknięta...czy trzeba tam dojść jakoś inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyc lordvessel w anor londo -> pokonać braciszków, i pogadać z cycolina. (jeśli chodzi Ci o tą złota brame/moc)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak do nich dojść ? obszedłem całe New Londo Ruins i nie mam nigdzie przejścia dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak do nich dojść ? obszedłem całe New Londo Ruins i nie mam nigdzie przejścia dalej...

Musisz iśc do Sens Fortress tam gdzie siedzi Sigmayer of Catarina po zadzwonieniu w drugi dzwon to wejście się otwiera tam na samej górze pokonujesz bossa i przenosisz się do Anor Londo i tam nadal długa droga to Lordvassel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...byłem przy tym "grubasku" przy bramie ale dalej ( nawet po zadzwonieniu drugim dzwonem ) wyskakuje mi że jest zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...po zadzwonieniu u Quellag poszedłem nawet na sam koniec Demon Ruins gdzie 3x zabiłem ostatniego bossa, oczywiście nie u siebie...zostawiłem znak do summonowania i 3x pomogłem zabić bossa...

EDIT: tak samo znowu pojawił mi się smok z którego miałem Drake Sword...teraz chyba pójdę go zabić drugi raz żeby znowu zdobyć DS i go spieniężę...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×