Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka Cie teraz niestety żmudna acz satysfakcjonująca czynność. Po pierwsze należy przygotować pudełko z gra, należy pamiętać ze w pudelku znajduje się zapewne nośnik blu ray. Zachowując największa możliwa ostrożność (osobiście radze zainwestować w kombinezon anty promienny) należy wyjąć dysk z grą z pudelka i umieścić w module czytnika optycznego Playstaion 3 (taka mała szczelina z przodu). Po dokonaniu tej czynności rozpocznie się rozszczepianie atomów zawartych w reaktorze konsoli (poprzednia czynnością było dostarczenie paliwa do reaktora), reakcja łańcuchowa z tym związana uruchomi DFGT, które spróbuje namierzy biegunowość ziemi i obliczyć kat padania promieni słonecznych w dniu 22 marca na zwrotniku raka o współrzędnych 23°27'N.

Po ustaniu wszelkich widocznych ruchów urządzenia, mamy pewność ze wszystko przebiegło zgodnie z planem i sprzęt będzie gotowy do użycia (można zdjąć kombinezon przeciw radiacyjny).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam kombinezonu :\ Gdzie go kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LIDLU :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie przecież dawali...nie dostałeś? To musieli Ci go wyciągnąć z pudełka.

Ja swój miałem zapakowany w folii, żeby mi go mole nie zeżarły.

Idź z tym na reklamację, bo najzwyczajniej w świecie zostałeś wyruchany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dlatego żadnego sprzętu elektronicznego nie kupuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOWI

Hhahahahahahahaahah :rofl: jestes mistrzem, grubo sie musiałes zjarać !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na reklamacji, bardzo przepraszali i dali na przeprosiny LOGITECH G700 NANO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę podłączyć? Jak nie - pisz PW do Kowiego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak latwo z podlaczeniem nie bedzie, ale mysle ze damy rade podzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DFGT ma takie "ograniczenie" obrotu jak w Dircie 2 czy trzeba na nawrotach machać 900 stopni?

w gt5 jest tylko obrot 900 stopni i tego chyba nie da sie zmienic, ale co do f1 to sam mozesz sobie ustawic promień skrętu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gt5 jest tylko obrot 900 stopni i tego chyba nie da sie zmienic, ale co do f1 to sam mozesz sobie ustawic promień skrętu ;)

Co Ty mówisz...

W DFGT nie ustawisz kąta skrętu ręcznie jeśli gra Ci na to nie pozwoli, a F1 2010 nie pozwala.

Saturacja, itd. to zupełnie inne rzeczy.

Blokada jest chyba na około 220 stopniach jeśli dobrze pamiętam.

W każdym razie musisz grać tak jak gra Ci karze.

Jedynym wyjątkiem jak na razie na konsolę z jakim się spotkałem to NFS Shift, tam była możliwość zmiany kąta skrętu w opcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DFGT nie ustawisz kąta skrętu ręcznie jeśli gra Ci na to nie pozwoli, a F1 2010 nie pozwala.

Saturacja, itd. to zupełnie inne rzeczy.

Blokada jest chyba na około 220 stopniach jeśli dobrze pamiętam.

W każdym razie musisz grać tak jak gra Ci karze.

Właśnie o taką informację mi chodziło. Mam GT5 i wiem , że tam to tylko pełne 900 stopni ale w Dircie ku mojemu zdziwieniu była blokada, co jak dla mnie jest plusem bo nie trzeba kręcić tak dużo. W F1 tym bardziej taka blokada jest potrzebna i chciałem się upewnić przed zakupem gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokady nie ma ale nie przeszkadza to w normalnej grze. Ogólnie rzadko kiedy trzeba było krzyżować ręce podczas jazdy także bez obaw, jeżeli tylko od tego uzależniałeś zakup to nie masz się co martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Blokady nie ma ale nie przeszkadza to w normalnej grze. Ogólnie rzadko kiedy trzeba było krzyżować ręce podczas jazdy także bez obaw, jeżeli tylko od tego uzależniałeś zakup to nie masz się co martwic.

Blokada jest chyba na około 220 stopniach jeśli dobrze pamiętam.

:) to jest czy nie ma ?:) nie jest to na tyle istotne by uzależniać od tego zakup gry bo miałem ją na xboksie i spodobała mi się bardzo :D, a teraz z przyjemnością na kierownicy pograłbym. Skoro nie trzeba krzyżować rąk zbytnio to pewnie bedzie dobrze , bo nieraz w GT5 mnie wkurzało 900 stopni a w Dircie 2 choć blokada była na 270 chyba, albo coś koło tego, to na nawrotach idealnie to mi pasowało. Tak pomyślałem, że skoro dirt i f1 są od CM to i w jednej i w drugiej będzie coś podobnego :)

Edytowane przez JeffreyJeff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydawalo ze mozna zmienic w f1 kąt obrotu, a pozatym f1 i dirt maja chyba bardzo podobne ustawienia kiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o brak oporu na kierownicy przy skręcaniu. Nie ma żadnej wyczuwalnej blokady, może za to być jakieś ograniczenie stopni ale ja takiego nie zauważyłem. Wszystko pewnie dlatego, że jestem inny :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokady takiej, że dalej skręcać się nie da to nie ma. Ale masz blokadę tzw. softową (narzuconą przez grę).

Czyli kręcisz 220 stopni i w tym momencie czujesz, że kierownica ma maksymalny opór po tym kącie.

Możesz kręcić dalej, ale nic Ci to nie daje w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie całkowicie niezwiązane z F1: Jaki program polecacie do obróbki własnych filmów? Najlepiej jakby był mało skomplikowany :sweat:

Już mam

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam taki problem: pękła mi płyta z grą F1 2010 i jestem uziemiony ze startem w lidze.

Skontaktowałem się z wydawcą gry, firmą LEM i mogą wymienić mi nośnik, ale jest jeden warunek - potrzebny jest paragon zakupu, a ja swój wyrzuciłem - i mam takie może trochę naiwne pytanie - czy mógłbyć ktoś tymczasowo użyczyć mi swój paragon, albo przynajmniej skan paragonu - obiecuję się odwdzięczyć :)

Pomóżcie zdesperowanemu koledze :) Mój adres mailowy: slam@poczta.fm - przynajmnije za skan będę wdzięczny, a jakby trafił się oryginał, to już wogóle wypas!

Z góry dzięki i liczę na wsparcie :)

Pozdrawiam

Slam-PL (Liga 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jakie "cudo" Microsoft serwuje swoim "graczom"...

Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak na to patrzę.

601159484.jpg

Szkoda mi tylko ludzi, którzy to kupią i myślą, że mają sprzęt do wymiatania w samochodówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xzibit-happy.jpg

Przynajmniej nie muszą się martwić o stojaki :P

Nie wyobrażam sobie za bardzo grania na czymś takim. Jak się to cudo nazywa? Bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym.

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanie zapewne dla wszystkich będzie dosyć żenujące, ale zadam je.

Dziś kupiłem Logitecha DF GT do grania wyłącznie póki co w F1 2010, z racji że jest to moja pierwsza kierownica lekko nie ogarniam ustawień jej. Moje pytanie brzmi: Jak ustawić ją tak aby sama kierownica chodziła po prostu jak najlżej, bo obecnie chodzi ona ciężko co nie czyni grę zbyt przyjemną.

Odnoszę wrażenie, że ten azjatycki kolega operuje samym kółkiem dużo bardziej sprawnie i lżej.

Edytowane przez Foresss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×