Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się pisał. Ale tak zapewne wieczorem pogram, wiec ja być cosik to proszę zapraszać. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie do czego służą te przyciski góra/dół oraz czerwone pokrętło w DFGT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie do czego służą te przyciski góra/dół oraz czerwone pokrętło w DFGT?

DFGT jest kierą zrobioną specjalnie z myślą o GT5prologue/GT5, więc te przyciski i pokrętła służą w tych grach do regulacji różnych rzeczy podczas jazdy takich jak wł./wył. kontroli trakcji, balansu hamulców i innych pierdółek. Nie wiem, czy te +i- oraz pokrętło znalazły zastosowanie w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo nad tym ubolewam bo jak już wcześniej mówiłem, to jest po prostu świetny patent, który już dawno powinien być w każdej kierownicy.

Możliwość zmiany balansu, siły kontroli trakcji, siły hamowania, docisku, itd. podczas jazdy to po prostu mistrzostwo.

Bardzo żałuje, że F1 2010 tego nie obsługuje bo jakby nie patrzeć to bolidy F1 są stworzone pod to takie ustawianie w locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja sie nie moge doczekac jak  pierwszy raz uslysze dzwiek po nacisnieciu tego cudownie swiecacego klaksonu na dfgt ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja sie nie moge doczekac jak  pierwszy raz uslysze dzwiek po nacisnieciu tego cudownie swiecacego klaksonu na dfgt ;D

Na YT możesz sobie posłuchać jak będą "trąbić" niektóre fury w GT% :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś kto zamawiał stojak do kiery ldfgt z http://wheelstandpro.pl/ powiedzieć ile trwa przesyłka?

Hehe, śmieję się, bo właśnie dzisiaj dotarło do mnie to cudo :)

Naprawdę bardzo fajna sprawa.

Jeżeli chodzi o terminy. Zamówiłem 2 listopada (zeszły wtorek), ale mieli problemy z natłokiem zamówień i wysłali dopiero w piątek.

Dzisiaj otrzymałem - czyli tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tez posiadam taki stojaczek pod g25 swietna sprawa wreszcie wszystko moge rozlozyc i zlozyc wszystko w kilkanascie sekund a nie jak przedtem zamawialem na alegro trzy dni oczekiwania

Edytowane przez ptychu28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tez posiadam taki stojaczek pod g25 swietna sprawa wreszcie wszystko moge rozlozyc i zlozyc wszystko w kilkanascie sekund a nie jak przedtem zamawialem na alegro trzy dni oczekiwania:thumbsup:

Z cala odpowiedzialnoscia bral bym ten co podales w linku pierwszym jak wyzej pisalem jestem zadowolony w 100 % :ok: jakosc wykonania naprawde na wysokim poziomie cena jak sie nie myle troche wyzsza jest ale pewne ze bubla nie kupisz :smile: wybor nalezy do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsi13 macałem ten stojak, spodobała mi się w nim 3 punktowa regulacja ramienia która pozwala na ustawienie go w dowolny sposób, czego nie ma w WSP

Sam już zamówiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsi13 macałem ten stojak, spodobała mi się w nim 3 punktowa regulacja ramienia która pozwala na ustawienie go w dowolny sposób, czego nie ma w WSP

Sam już zamówiłem :P

Dzięki za wpisy, zamówiłem jednak tą opcje z allegro, mimo iż chyba 3 razy zmieniałem zdanie. Bez rurki między kolanami będzie mi chyba wygodniej :)

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpisy, zamówiłem jednak tą opcje z allegro, mimo iż chyba 3 razy zmieniałem zdanie. Bez rurki między kolanami będzie mi chyba wygodniej :)

Jak bez rurki? jak w jednym i drugim stojaku masz rurke:|

daj znać jak dojdzie, jak wrażenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bez rurki? jak w jednym i drugim stojaku masz rurke:|

daj znać jak dojdzie, jak wrażenia....

Tyle, że w tym co zamówiłem, możesz sobie tak ustawić, że rurka będzie dalej od ciała, bo będzie to jakoś wygięte :) Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wystarczy zobaczyć na zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rurki w WSP w ogóle nie czuć...nie wiem jakie trzeba by mieć nogi, żeby ją poczuć...jak gram cały czas na tym stojaku tak nigdy nawet odczułem, że tam cokolwiek jest.

Także proszę nie wciskajcie ludziom ciemnoty, bo teorie "obijania nóg o rurkę" można włożyć między baje.

PS.

Przeniosłem rozmowę do paddocku bo ma mało wspólnego z samą grą.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem stojak o którym pisałem wyżej i nie powiem bym był w pełni zadowolony. Raz, że z tymi śrubami to trzeba się namęczyć by stojak się nie rozjeżdżał dwa, że jak nie dokręcę tych śrub gdzie są zaciski to stojak mi się rozjeżdża, trzy jak je mocno dokręcę to strasznie ciężko wówczas złożyć stojak bez ich ponownego odkręcenia imbusem. W związku z tym składanie i rozkładanie stojaka to trochę niezbyt fajna sprawa. A może ja coś źle robię i źle dokręcam? Też tak macie? Żeby było jasne dokręcam śrubę gdzie jest imbus i na klucz i śrubę gdzie jest na imbus i ten zacisk.

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zł będzie ciężko, jeśli nie da rady paru zł dozbierać i kupić DFGT, to w ostateczności możesz zaryzykować i wybrać Thrustmastera

http://www.redcoon.p...37/refId/ceneo/

Ma ktos moze tą kierowajke równiez chce kupic ten model ale czytałem gdzies na necie ze nie ma wibracji na PS3 czy to prawda moze ktos cos powiedziec na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś w Saturnie to zagadałem do kolesia w dziale z grami, to powiedział, że jest szansa, że grę będą mieli już w Poniedziałek ;) I Obiecał, że jak coś to zadzwoni i wyda z pod lady ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś w Saturnie to zagadałem do kolesia w dziale z grami, to powiedział, że jest szansa, że grę będą mieli już w Poniedziałek ;) I Obiecał, że jak coś to zadzwoni i wyda z pod lady ;p

będziesz miał F1 w poniedziałek z pod lady no to normalnie szacuneczek dla Ciebie hehehhehe ;)

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdaża mi się czasem że po wjeździe do pitstopu przestaje działać mi kiera, gubi się opór na niej, bolid nie reaguje na ruchy, wystarczy że szybko wejdę w ustawienia sterowania i wszytko wraca do normy, czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie ale zobaczymy.

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy pod F1. Ze względów techniczyny najbardziej pasowała by mi kierownica: Thrustmaster Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia Edition Controller (strona: http://allegro.pl/kierownica-thrustmaster-ferrari-wi-fi-do-ps3-i-pc-i1444655104.html)

Ma ktoś tą kierownice? Pasuję pod F1 2010/2011? Nie ma D-pada (przynajmniej tak mi się zdaję czy to duży problem) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za wynalazek...

Chłopie kup poczciwą DFGT + stojak Wheel Stand Pro i będziesz miał zestaw nie dość, że tańszy to 10x lepszy od tego co Ty podałeś.

PS.

Poza tym ta kierownica nie jest nawet wspierana we wszystkich grach. Jeśli w ogóle to jest ta sama kiera co Ferrari 430.

A czy pod F1 2011 będzie cokolwiek pasowało to jedynie można być pewnym o produkty Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pożyczyłemod kolegi DFGT i teraz kolejne pytanie: Jak dobrze ją ustawić żeby przyjemnie się jechało (szybkie czasy) ?

Edytowane przez krisrpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×