Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiecie gdzie w necie można bezpiecznie i tanio kupić kierownicę G27? Poza allegro oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo, darowałbym sobie już kupowanie teraz G27. Raz, że droga, a dwa to już są plotki że Logitech ma niedługo pokazać kolejny model swoich kierownic.

Także kupowanie teraz tak drogiej kierownicy jest trochę bez sensu wg mnie.

DFGT jest w zupełności do konsoli wystarczająca, dla każdego. No chyba, że planujesz simy na PC, to wtedy można pomyśleć nad takim zakupem.

Ewentualnie właśnie poczekać do premiery nowego modelu, wtedy G27 jeszcze bardziej stanieje.

No, ale to moje zdanie. DFGT jest w zupełności wystarczająca do F1, Gran Turismo, GRID czy DIRT.

Lepsza Ci niepotrzebna, bo i tak jej nie wykorzystasz w 100% przy konsoli.

www.3kropki.pl - tutaj są tanio kierownice, sam tutaj DFGT kupiłem za 350zł.

Sklep mam obok siebie, także odpadły jeszcze koszty wysyłki z tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, jak Logitech zdecyduje się pokazać nową kiere to ja już nie będe miał kasy ^^ Poza tym zamierzam śmigać także na PC (ubiegam się o miejsce w lidze rFactor ^^) więc G27 by się przydało, po drugie G27 jest chyba cichsze od DFGT co też do mnie przemawia. Także póki mam kasę zamierzam się zaopatrzyć w G27. Tylko teraz tak, na tej stronce co podałeś kosztuje 1045,50zł - z kolei na kompusroniku jest za 1099. Różnica niewiekla, pytanie czy ktoś kupował na komputronik? Czy nie było problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w Twoim mieście nie ma tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty, w Zamościu to dopiero biedronki zaczynają furore robić, co mówić takie sklepy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy z tego co widzę to Biłgoraj i Lublin, jak coś to zawsze można, do któregoś z tych miast podskoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to do Biłgoraja bo do Lbln do kierownice to za daleko. Zobaczę jeszczę, a ile przesyłka kosztuje na 3kropki.pl ?? Bo może więcej zapłace za paliwo aby do Biłgoraja dojechać niż za przesyłkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie kolego cena się stabilizuje są już nowe oferty w cenie 200zł także czekać bliżej premiery...:) wtedy kupisz w standardowej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie wiem jakim kretynem trzeba byc zeby skusic sie na taka oferte. Serdecznie komus pogratuluje jak to kupi za 279 zl :) na dodatek wysylka 2-3 dni po premierze. Frajerow szuka i tyle. Kazdy z nas moze w dniu premiery kupic 10 sztuk po 180 zl i sprzedac 2 dni po premierze za 250.

Ja zapewne standardowo zaatakuje jakis sklep na Mirowie w Warszawie (bo tam jakos zawsze szybko maja) dzien przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też zapewne parę sklepów, które dzień lub dwa przed premierą już będą sprzedawały :)

Tak było z Uncharted 3 czy AC:B. Więc nie ma się co spinać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku w dniu premiery można kupić za 179 zł. Tak było w przypadku 2010 i 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo w 3kropkach pewnie kupie bo mam blisko i zawsze mają najtaniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzy pierwszy raz kupić grę w empiku ze względu na to, że zostało mi 20zł na karcie podarunkowej i nie mam ich na co wydać, a tak dołożę i będzie taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych ofert na allegro w cenie ponad 200zł coraz więcej...

Jakim trzeba być głąbem...

I to jeszcze z wysyłką z UK...cwaniaki kupują w sklepie, a potem wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to, że wstawiają to niech sobie będzie, ale jakim trzeba być mózgiem, żeby przepłacić stówę za grę i mieć jeszcze 3 dni po premierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego tematu, właśnie dostałem nową G27, zamówiona z allegro z przesyłką 950zł. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego tematu, właśnie dostałem nową G27, zamówiona z allegro z przesyłką 950zł. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Wyslij linka i napisz jak sie sprawóje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslij linka i napisz jak sie sprawóje :biggrin:

http://allegro.pl/kierownica-logitech-g27-nastepca-g25-racing-ps3-pc-i2548102802.html

A sprawuje się wyśmienicie :D Dużo chcisza od DFGT, myślałem że tak nie będzie ale różnica jest kolosalna jeśli chodzi o to, DFGT w porównaniu z tym to hebel :D Zarówno w F1 jak i w GT5 fajnie się jezdzi, tylko w tym drugim jeszcze nie opanowałem do końca zmiany biegów i czasami za słabo wcisne sprzęgło i nie wskakuje bieg, ale to przyjdzie pewnie z czasem ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MateoF1 mam pytanie da się skonfigurować w F1 tak żeby tu gdzie sprzęgło mieć hamulec albo coś ? standardowo idąc od lewej to masz sprzęgło hamulec gaz... w f1 2012 widziałem jak grali na thrustmaster f1 mieli tu gdzie sprzęgło hamulec i pytanie czy takie coś można na g27 zrobić tak zaprogramować bo dodam że wygodniej to jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w konfiguracje przycisków i przy "Acceleration" wciśnij ten lewy pedał. Jak nie zaskoczy, tzn. że się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu żeby tak skonfigurować G27 - sam tak 2 sezony już przejeździłem i jak dla mnie jest o wiele wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :) interesowała mnie możliwość na tą chwilę nie mam f1 a to mnie ciekawiło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie juz jest pre order do zamowienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×