Skocz do zawartości
Asasyn

Castlevania: Lords Of Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jak ma się demo do finalnej wersji? Ponieważ demo mnie zachwyciło i teraz nie wiem czy warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak ma się demo do finalnej wersji? Ponieważ demo mnie zachwyciło i teraz nie wiem czy warto kupić.

Mnie demo nie zachwyciło ale zaryzykowałem i kupiłem. Po skończeniu stawiam tą grę na równi z GOW3 i Uncharted2, dla mnie jedna z najlepszych gier na PS3 :biggrin: Kupuj, na pewno nie będziesz żałował. Demo to mały fragmencik moim zdaniem niefortunnie wybrany bo nie pokazuje świetnej grafiki ani świetnego bestiariusza

Edytowane przez Lukasss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaryzykowałem i jestem zadowolony aczkolwiek miałem chwile zwątpienia, jak dla mnie 2 pierwsze rozdziały były zbyt nudne i monotonne przez co prawie sprzedałem grę ale kiedy skończyłem te rozdziały gra przybrała tempa i naprawdę gra godna polecenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro dla was demo było kiepskie to z pewnością całość mi się spodoba. Jedynie śmieszy mnie brak proporcji w ciele głównego bohatera, mam na myśli tutaj strasznie wielkiego chłopa z małą główką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić to co już wyżej napisano, mnie też początek gry zawiódł, myślałem sobie "kurde czym Ci ludzie się tak podniecają" ale poźniej....poezja dawno nic mnie tak nie wciągnęło, gra jest w moim prywatnym TOP 10 na PS3, po 2 miesiącach przerwy zacząłem robić triale i gra zyskała drugie życie...a zakończenie :) dawno nie widziałem czegoś takiego, co tak działa na wyobraźnie zaskakując jednocześnie :)

Reasumując - nie można tego tytułu pominąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafascynowałomnie zakończenie teraz muszę włożyć Castlevanie do czytnika za kilka h zdam relacje ;d

Edytowane przez Omek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie rozumiem pewnej rzeczy w walce z bossem w dziesiatym chapterze , nazwa Fire Pinnacle. Mianowicie pod koniec walki, nastepuje minigierka boss rzuca we mnie bumerangiem, ktorego ja w zaden sposob nie potrafie uniknac, po czym boss'owi odnawia sie troche energii i musze walczyc z nim ponownie. Jak uniknac rzutu bumerangiem? jaki przycisk trzeba wcisnac i w ktorym momencie? Podczas tej gry bylo wiele minigierek QTE i do tej pory nie mialem z nimi problemow. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie rozumiem pewnej rzeczy w walce z bossem w dziesiatym chapterze , nazwa Fire Pinnacle. Mianowicie pod koniec walki, nastepuje minigierka boss rzuca we mnie bumerangiem, ktorego ja w zaden sposob nie potrafie uniknac, po czym boss'owi odnawia sie troche energii i musze walczyc z nim ponownie. Jak uniknac rzutu bumerangiem? jaki przycisk trzeba wcisnac i w ktorym momencie? Podczas tej gry bylo wiele minigierek QTE i do tej pory nie mialem z nimi problemow. Z gory dziekuje za pomoc

Może ten filmik pomoże -> Mój odnośnik

A unikać ciosów to :l2:+ gałka w lewo lub prawo , ja tak robiłem i działało :whistling:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kapitalna narazie Chapter 2 i Dark Dungeon ale no w batlefielda tez trzeba pograc :P narazie wkurza mnie jedno co także jest plusem iz muszę przeszkody pokonywać na zwierzakach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kapitalna narazie Chapter 2 i Dark Dungeon ale no w batlefielda tez trzeba pograc :P narazie wkurza mnie jedno co także jest plusem iz muszę przeszkody pokonywać na zwierzakach:)

Nie mów że genialna,poczekaj aż dojdziesz do końca i zobaczysz Epilog i zrobisz tak :shok: (i powiesz że jest mega-genialna ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciężko, co prawda jeszcze nie mam platyny bo mam teraz inne ciekawe pozycje więc LoS czeka na wolny czas ale poza kilkoma challengami to trudności nie ma. Zapewne challenge w Fire Pinnacle i u ostatniego bossa mogą być wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po pierwszym przejsciu gry, odpalajac ja po raz drugi startuje z juz kupionymi kombami i wszytkim innym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tylko sprawia wrażenie wymagających. Jak będziesz miał problemy, to na youtube jest pełno przewodników. Platynka w tej grze dla mnie jest jedną z przyjemniejszych.

@Adrian

Tak. Aby przejść grę na wyższym poziomie po prostu idziesz w opcje i zmieniasz (przed odpaleniem jakiegoś chaptera). Wszystkie umiejętności zostają.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje tylko trzech trofeów do platyny , wszystkie Triale pozaliczane :whistling:.Zostało mi tylko przejść na poziomie trudności Palladyn , i z niecierpliwością czekam na dodatki do tej gry :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z trialem:

The Crow Witch

na filmach widzę jak Gabriel rzuca jajkami we Wronią Wiedźmę ja natomiast rzucam pierwszym i zaraz muszę walczyć z synami bo nie mam jak chwytać i odrzucać pozostałych jajek bo po prostu nie lecą/wrona nie rzuca/ja nie umiem chwycić...jaki jest sposób żeby moc odrzucić 3 jajka nie jedno?

jak ktoś mógłby pomoc będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam problem z trialem:

The Crow Witch

na filmach widzę jak Gabriel rzuca jajkami we Wronią Wiedźmę ja natomiast rzucam pierwszym i zaraz muszę walczyć z synami bo nie mam jak chwytać i odrzucać pozostałych jajek bo po prostu nie lecą/wrona nie rzuca/ja nie umiem chwycić...jaki jest sposób żeby moc odrzucić 3 jajka nie jedno?

jak ktoś mógłby pomoc będę wdzięczny

Trzeba się cofnąć pod samą ścianę , i szybko chwytać te jaja , jedno ci zostanie a reszta uderzy , jak będziesz robić drugie podejście to znów to samo dwa trafisz i znów trzecie zabijesz , i w konsekwencji wyjdzie tylko 2.A tutaj masz filmik jak coś -> http://www.youtube.c...player_embedded

A chwytanie tych jaj to :r2:+ lewa gałka

PS.Platyna wpadła , 35 godzin grania.Grę przeszedłem 3 razy i mógłbym jeszcze raz przejść :thumbsup:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cofnąć pod samą ścianę ,

moze rzeczywiście za blisko stoje sprobuje stanąc dalej moze to o to chodzi

dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj skończyłem Castlevanie i zaskoczyło mnie zakończenie.

Kontynuacja będzie w teraźniejszych czasach, czy jak? I dlaczego Gabriel zmienił się w ,,dracule" ?

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam prośbę, jakiś czas temu zakupilem Castlevanie pogralem chwilę i teraz do niej wrocilem. Moje pytanie dotyczy początkujacych zielonych bagien, a dokladniej chodzi mi o to że czasem pojawiają się takie jakby zakola na rzece i gdy się w nie wejdzie to chwyta mnie jakaś ręka i wciąga a wiem że jest czas na zadanie ciosu ponieważ pojawiają się specyficzne biale obramowki tylko nie pamietam co trzeba bylo nacisnac by nie pozwolic sie wciagnąć - gdyby ktos mogl mi podpowiedziec bede niezmiernie wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam prośbę, jakiś czas temu zakupilem Castlevanie pogralem chwilę i teraz do niej wrocilem. Moje pytanie dotyczy początkujacych zielonych bagien, a dokladniej chodzi mi o to że czasem pojawiają się takie jakby zakola na rzece i gdy się w nie wejdzie to chwyta mnie jakaś ręka i wciąga a wiem że jest czas na zadanie ciosu ponieważ pojawiają się specyficzne biale obramowki tylko nie pamietam co trzeba bylo nacisnac by nie pozwolic sie wciagnąć - gdyby ktos mogl mi podpowiedziec bede niezmiernie wdzieczny

Nie ma znaczenia jaki przycisk wciskasz, może być x.png albo cicle.pngsquare.pngtriangle.png. Ważne tylko żebyś wciskał jak okrąg będzie już w środku tego mniejszego. Niektórzy myślą, że trzeba wciskać tak aby w niego utrafić a to błąd. Sam tak z resztą myślałem na początku sweat.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje slicznie za odpowiedz + to oczywista sprawa. Klaniam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba wszyscy zapomnieli o Gabrielu :P

Ktoś wie po ile może być Reverie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba wszyscy zapomnieli o Gabrielu :P

Ktoś wie po ile może być Reverie?

W recenzji dodatku w PSX Extreme podano jako cenę 29zł więc powinno kosztować...29zł :laugh:

Wszyscy grę skończyli, sprzedali lub odłożyli na półkę trochę za długo kazali czekać na obiecane DLC moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×