Skocz do zawartości
Asasyn

Castlevania: Lords Of Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

No to fajnie bo nie chec mi sie wracac teraz i szukac tych wszystkich Ark. W sumie dopiero teraz zaczalem uzywac wrozek i kamienia mocy. Niektore triale wydaja sie dosc wkurzajace a juz trofik za 100000 exp to jakas abstrakcja IMO. Nie wyobrazam sobie zebym przy dwoch przejsciach gry uskladal tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie masz się co martwić. Uskładasz, jeśli masz zamiar robić triale i przechodzić grę na Paladynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem juz co te trile..Teraz mi powiedzcie o tym kupnie comba bo napewno nie kupilem bo by mi wpadł pucharek za kupno a go nie mam kupilem wszystkie obrazki i pucharek wpadł.przechodzilem gre na warrior.Powiedzcie mi co trzeba zrobić żeby przy 2 podejsciu do gry wpadła platynka mam zamiar teraz przechodzić z filmikami z youtube i na najwyższym poziomie wystarczy to??chodzi mi o to żeby nie ominąć brylantów.

Buy a combo ten pucharek sie nazywa NIE MAM go.i jak zdobywac te pucharki srebrne żeby wpadły trophy hunters patrzyłem nazywają sie tak ukoncz próby w chapter np.I II III IV V itd to są pucharki srebrne gre przeszedlem bez kupno combo :confused: i bez poradnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie ostro powstrzymywac zeby mnie nie ponioslo...

Select->L1->wybiersz z listy i kupujesz X

Nie mam pojecia jak Ty ta gre skonczyles skoro tak prostych czynnosci nie potrafisz wykonac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie ostro powstrzymywac zeby mnie nie ponioslo...

Select->L1->wybiersz z listy i kupujesz X

Nie mam pojecia jak Ty ta gre skonczyles skoro tak prostych czynnosci nie potrafisz wykonac...

Spoko ziomek to jest forum żeby sie pytac i odpowiadać dzięki za odpowiedzi ale mogleś napisać ze w czasie gry kupuje te combo to więcej bym nie zadawał głupich pytan :rolleyes: a ja je szukałem tm gdzie obrazki :confused: teraz będę przechodził 2 raz bo nie mam nowych gier.

a jak chcesz zobaczyć gdzie raki zimują to dawaj w call of duty blac ops pogramy :scare:

pozdro bez urazy jak coś to nie mam HS to nie pogadamy ale pograć mozna.

PS mnie też kurwica strzelała,widocznie jestem dobry jak bez combo przeszlem gre heh teraz to nadrobie....

Edit: Robie już 110%powiem tyle za pare dni będzie platynka za jakiś czas kupie dlc bo to fajna gra ale bóg jest tylko 1 GOD OF WAR

Dabrusdan.png

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki z "sub-bossami" sa bardziej frustrujace niz z tymi glownymi. Malo mnie szlag nie trafil przy walce z mechanicznym pajakiem. Trafienie w ten przycisk na podlodze to jest mordega. Kolejny plus w starciu z GoW'em to duzo wiecej zagadek i sa one ciekawsze niz w trzeciej odslonie gry z Kratosem w roli glownej.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Reverie to taki trochę śmiech na sali. Stanowczo za krótkie. Większość czasu spędzasz na rozwiązywaniu zagadek (co poniekąd jest plusem). Reverie jest nagle po chamie ucięte cut-scenką i aby grać dalej, musisz kupić Resurrection, które jest jeszcze bardziej żałosne, bo to walka z bossem podzielona na 2 chaptery. I te dwa dodatki to 72 zł... Jeszcze Reverie ujdzie, ale sam bym go za Chiny nie kupił. Pobrałem tylko dlatego, bo kupiłem ze znajomym na spółkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomek to jest forum żeby sie pytac i odpowiadać dzięki za odpowiedzi ale mogleś napisać ze w czasie gry kupuje te combo to więcej bym nie zadawał głupich pytan :rolleyes: a ja je szukałem tm gdzie obrazki :confused: teraz będę przechodził 2 raz bo nie mam nowych gier.

a jak chcesz zobaczyć gdzie raki zimują to dawaj w call of duty blac ops pogramy :scare:

pozdro bez urazy jak coś to nie mam HS to nie pogadamy ale pograć mozna.

PS mnie też kurwica strzelała,widocznie jestem dobry jak bez combo przeszlem gre heh teraz to nadrobie....

Edit: Robie już 110%powiem tyle za pare dni będzie platynka za jakiś czas kupie dlc bo to fajna gra ale bóg jest tylko 1 GOD OF WAR

Dabrusdan.png

Ekhm , jak czytam Twoje posty to aż nie chce mi się wierzyć ,że udało się Tobie tą grę ukończyć - przecież ty PODSTAW nie ogarniasz!!!!!

Do piaskownicy babki z piasku robić a nie za granie w Castlevanie się bierzesz - No offence

Pozdrawiam posiadaczy platyny w tym jak by nie było magicznym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza grafa

LOL, że tak powiem. Również moim zdaniem gra jest lepsza od trzeciego GoW'a, ale za nic nie zgodziłbym się z Tobą, że prezentuje wyższy poziom graficzny. No, chyba że masz na myśli sam design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile czasu zajmuje przejscie gry? i zrobienie platyny? mam okazje wymienic sie za gow collection ale nie wiem czy warto? Gow juz dawno przeszedlem i sie kurzy :unsure:

Edytowane przez beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto napewno =)

Przejscie gry to 15h+/-

Platyna zajmuje okolo 30h ale wszystko zalezy od twojego skilla

Edytowane przez uniden
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile czasu zajmuje przejscie gry? i zrobienie platyny? mam okazje wymienic sie za gow collection ale nie wiem czy warto? Gow juz dawno przeszedlem i sie kurzy :unsure:

Bierz w ciemno, gra jest długa i się na pewno nie zawiedziesz. 15h grania w pierwszym podejściu a platynowanie wydłuży czas o kolejne 10h :thumbsup:

Jak dla mnie ten tytuł pozamiatał Gow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za komentarze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. zakupilem na playstration store dodatek reverie do gry castelvania lords of shadows. po sciagnieciu go na dysk system w konsoli polecil mi go zainstalowac w "folderze" gry. i tak tez zrobilem. niestety po ponownym wlaczeniu gry nie ma informacji zeby ten dodatek sie zainstalowal i nie moge wlaczyc rozdzialu 13 i 14 ktory mial byc dodatkiem do gry. czy ktros moze juz mial taki problem? i ewentualnie jaka moze byc tego przyczyna. dzieki za odpowiedz.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BLES na płycie i z PSS się zgadza?

a jak to sprawdzic?

iakby ewentualnie sie nie nie zgadzal to jaka jest na to rada?

sam juz sobie odpowiem.

kurcze kupilem w polskim sklepie castelvanie zrobiona na rynek amerykanski... i prawdopodobnie tu jest probelm ze BLS sie nie zgadza. czy ktos ma jakis pomysl jak taki problem rozwiazac? moglbym kupic na amerykanskim pss, ale nie chce dwa razy kasy wydawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to sprawdzic?

iakby ewentualnie sie nie nie zgadzal to jaka jest na to rada?

sam juz sobie odpowiem.

kurcze kupilem w polskim sklepie castelvanie zrobiona na rynek amerykanski... i prawdopodobnie tu jest probelm ze BLS sie nie zgadza. czy ktos ma jakis pomysl jak taki problem rozwiazac? moglbym kupic na amerykanskim pss, ale nie chce dwa razy kasy wydawac...

No mógłbyś kupić na amerykańskim, jeśli na pewno masz amerykańską wersję.

BLES masz z boku pudełka małym drukiem na samym dole.

Rady na to nie ma, jak kupiłeś już na polskim to możesz sprzedać jedynie grę i kupić jakąś na rynek europejski.

Bo domyślam się, że wystarczy europejska wersja i dodatki z naszego PSS będą działały bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. no to wtopa:-( na plycie jest napisane manufactured in U.S.A. wiec raczej to wersja amerykanska. ale nawet do glowy mi nie przyszlo zeby to sprawdzic jak kupowalem.

chyba jednak bedzie taniej kupic dodatek na amerykanskim pss niz kupowac nowa plytke w polsce...

No mógłbyś kupić na amerykańskim, jeśli na pewno masz amerykańską wersję.

BLES masz z boku pudełka małym drukiem na samym dole.

Rady na to nie ma, jak kupiłeś już na polskim to możesz sprzedać jedynie grę i kupić jakąś na rynek europejski.

Bo domyślam się, że wystarczy europejska wersja i dodatki z naszego PSS będą działały bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz będziesz musiał kupić kartę zdrapkę na PSS US bo kartą nie zapłacisz. Już lepiej sprzedać tą i kupić używkę, na GT są średnio po 8 dyszek bo po co dwa razy płacić za jeden dodatek, który ponoć nie jest wcale taki super.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie może się ktoś orientuje kiedy wychodzi CASTLEVANIA wersja goty??. Mam zamiar zakupić bo tytuł świetny, ale wolał bym zaczekać na wersje ze wszystkimi DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania chyba jest zbyt niszową grą, aby byłą wydawana w formie GOTY.

Chociaż kto wie. Na razie takich planów raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania chyba jest zbyt niszową grą, aby byłą wydawana w formie GOTY.

Chociaż kto wie. Na razie takich planów raczej nie ma.

Dzięki za ODP Pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czemu demo zniknęło? Widziałem je wcześniej, chciałem sprawdzić jak to wygląda, a tu lipka.. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×