Skocz do zawartości
ONE

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pytanie co do kilku trofików..

1.LEGENDA KLUBU ( co trzeba zrobiać aby zostać legendą zespołu ?)

2.ZAGORZAŁY BRAMKARZ (najlepszy sposób na zrobienie trofiku.)

3.UKRYTE TROFEUM

4.MAM TO WE KRWI! (pomoocy )

Z GORY DZIEKI !!

jakby co moje id na PSN : realdawid1997

Zagorzały bramkarz

Przejdź do edycji swojego Wirtualnego Zawodnika, następnie zmień jego pozycję na bramkarza. Gdy to wykonasz, stwórz nową karierę, wybierając „zawodnik”. Po kilku okienkach na ekranie pojawi się opcja grania Wirtualnym Zawodnikiem - wybierz ją. Teraz najłatwiejsze: kiedy sezon się rozpocznie, wejdź w kalendarz i symuluj wszystkie mecze. Po prostu wybierz ostatni miesiąc i ustaw symulację do ostatniego dnia w sezonie. Trochę to potrwa, ale drastycznie skraca czas wykonania tego trofeum.

Mam to we krwi

Rozpcznij karierę jako zawodnik (użyj Wirtualnej Gwiazdy), by skończyć jako trener. Na początku postaraj się, by mieć jak najwięcej punktów umiejętności własną Wirtualną Gwiazdą. Teraz wszystko zależy od Twego wyszkolenia. Staraj się wygrywać wszystkie spotkania i strzelać jak najwięcej bramek. Spróbuj też zostawać zawodnikiem meczu - to znacznie przyspieszy cały proces. Po 3-4 sezonach powinieneś dostać ofertę , dzięki której będziesz mógł zostać trenerem. Po prostu wybierz ją, a trofeum będzie Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ludzi do trofeum z 10 ludżmi, najlepiej chciałbym się dołączyć do grupy ludzi w której brakuje kilku. PSN Nowik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

PILNE !!

ZBIERAM LUDZI NA TROFEUM KLUBOWA CHWAŁA (wygraj puchar jako zawodnik wirtualnego klubu)

KTO NIE MA PISAC DO MNIE NA PW ID; realdawid1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest myk na robienie wyzwań wirtualną gwiazdą. Zapraszasz kumpla do gry przez 'Gra niestandardowa'->'Zagraj ze znajomym'-> mecz nierankingowy. Bierzesz zespół, w którym masz WG, najlepiej jakiś dobry, Twój kolega bierze jakieś cieniasy.

Aaa, wyzwania wpadają tylko dla hosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zrobic trofeum szczelajac bramkarzem, wczoraj szczelalem rzut karny i nie wpadlo czy tak sie da ? czy musze strzelic z akcji ? jak ktos wie jak to zrobic prosze o wskazowki

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zrobic trofeum szczelajac bramkarzem, wczoraj szczelalem rzut karny i nie wpadlo czy tak sie da ? czy musze strzelic z akcji ? jak ktos wie jak to zrobic prosze o wskazowki

dzieki

SZCZEL Z AKCJI, SZCZEL.

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w trening bierzesz mecz 11vs1 i strzelasz gola bramkarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jak moge zmienic klub w trybie treningu zeby zrobic trofeum "Groźny w powietrzu - Aerial Threat" nie umie tego przewalczyc podpowie ktos jak to mam zmienic ?

dzieki

Kolejny problem mam nie umie sie polaczyc z kumplem z tej samej sieci zeby zagrac przez neta a z innymi ludzimi lacze sie bez problemu, PS3 laczy mi sie przez router wszystkie porty mam odblokowane tak jak jest napisane w instrukcji str 19 chyba, nie wiem gdzie jest problem czy umie to ktos rozwiazac ?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam ludzi do klubu w celu zrobienia trofeum wirtualna pilka nozna i klubowa chwala

chętni niech pisza na gg 1048417 albo wysylaja zaproszenia na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

SZUKAM LUDZI NA PUCHHAR W KLUBIEE !!!

PISAC NA PSN ; realdawid1997

xD szczegóły pisac do mnie na pw na PSN; realdawid1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realdawid1997 ile masz osob w klubie bo moze bym sie dolaczyl, bedziesz chcial robic trofeum wirtualna pilka nozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę Może ktoś mi wyjaśnić jak zdobyć trofeum świetny miesiąc

Tryb kariery i co biore menadzera czy grającego trenera ??

Dziękuje za odp

Wyczytałem też że mogę wybrać dobra drużynę ze słabej ligi wrzucić do niej samej gwiazdy a z innych ekip w tej samej lidze usunać dobrych zawodników.

Ktoś coś wie o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Zbieram ludzi do zdobycia trofeum Club Glory - klubowa chwała czyli wygraj puchar jako zawodnik wirtualnego klubu i ewentualnie na 50 meczów w klubie.

Mam bardzo dobrą gwiazdę. Pisać śmiało na nick psn: BCantek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam chetnych do wbicia trofeum wirtualna piłka nożna (virtuall football) moj klub to Trophy Hunt FC gramy 24.11.2011 w poniedzialek o 22

Zapraszam wszytskich chetnych Moj PSN to Kulfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również chętny na wirtualna piłka nożna. Ewentualnie mogę też zrobić inne trofea związane z wirtualnym klubem. Mój ps id: Dawidsoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyy, Potrzebuje pomocy z zdobyciu tych trofeów

Zawsze Przyjazny (Bedzie trzeba dodać do znajomych)

Klubowa Chwała

Pierwszy Sukces

Dobra Forma

Przemy po zwycięstwo

Wierny Klubowi

Trening Drużyny

Wirtualna Pilka Nożna

Proszę was, gryż bardzo mi zależy na zdobyciu platyny :PP (54% w FIfie 11 a Złote i Srebrne trofea zrobie sam :])

PSN ID : Hardzik1997 Śmiało zapraszać. Dostępny powinienem być jutro (caly dzień, chory jestem) i 2 tygodnie po tym (ferie). Prosze o jak najszybszą pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie 500 meczów WG.

Jak włączam grę bez włączonego internetu, to pokazują mi się rozegrane mecze. Czy są to właśnie mecze rozegrane WG?

Czy po rozegraniu 500 meczów wpada trofeum? czy trzeba -tak samo jak w 10- jakieś wyzwanie WG ukończyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś wirtualny klub, który jest wstanie zdobyć puchar to proszę o kontakt: Dawidsoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "wszystko sam". To z ręcznym przęłączaniem.

Cały czas mam w ustawieniach, aby zmieniać zawodnika ręcznie, a mimo to trofeum nigdy nie wpada. To jakiś bug, czy co ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do trofeum wirtualna legenda czyli rozegranie 500 meczy wirtualną gwiazdą. chodzi o to czy gdy przed kazdym meczem w karierze zawodnikiem jest mozliwosc sterowania calym skladem lub tylko swoją gwiazda i chce wiedziec czy zalicza mi mecze do trofeum jak steruje calym skladem ? czy musze sterowac tylka swoja gwiazdą. prosze o pomoc i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "wszystko sam". To z ręcznym przęłączaniem.

Cały czas mam w ustawieniach, aby zmieniać zawodnika ręcznie, a mimo to trofeum nigdy nie wpada. To jakiś bug, czy co ? :P

Musisz mieć ustawione WSZYSTKO na manual, nie tylko przełączanie, ale także strzały, podania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam chętnych do zdobycia pucharu w klubie. Klub nazywa się UNITED DEVILS zapraszam wszystkich chętnych. gg:1048417 PSNid: DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie gdzie mozna sprawdzic ile ma nasza wirtualna gwiazda rozegranych meczow potrzeboje tego do trofeum rozegraj 500 meczow WG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie gdzie mozna sprawdzic ile ma nasza wirtualna gwiazda rozegranych meczow potrzeboje tego do trofeum rozegraj 500 meczow WG

Bodajże : WIRTUALNA GWIAZDA < WYZWANIA < FIZYCZNE i tam szukasz , będzie wyzwanie za rozegranie 500 meczy :D

Jak pomogłem daj "+" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×