Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops [Trofea]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do Black Opsa czy w dzień premiery 9 paździera będzie ona o godz. 0.00 i jak tak to w jakich sklepach, przy okazji jestem z Warszawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Black Opsa czy w dzień premiery 9 paździera będzie ona o godz. 0.00 i jak tak to w jakich sklepach, przy okazji jestem z Warszawy ;)

Kto Ci otworzy sklep o godzinie 0.00 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Black Opsa czy w dzień premiery 9 paździera będzie ona o godz. 0.00 i jak tak to w jakich sklepach, przy okazji jestem z Warszawy ;)

Myślę że 9 października żaden sklep nie wystawi się na pośmiewisko i nie zrobi premiery COD BO o północy - może dlatego że premiera jest w listopadzie :)

A tak serio, to znając Wawe to będziecie mieć premiere parę dni wczesniej i będa sprzedawali spod lady albo na giełdach. Mnie bardziej martwi kwestia polskiej wersji - mam nadzieje że będzie sprzedawana oryginalna ver. językowa (tj. angielska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku...rde a ja się najaralem na październik ... a tak po za tematem kiedy premiera bulletstorma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje ile jest tych broni do kupienia w trybie zombi w trofeum The Collector i czy jest jakaś wypracowana strategia/ściezka/kolejność ich zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych na Zombie oraz trofea, SeLeR_13 (PSN id)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy "In The Money". Wystarczy ukończyć 5 meczy o kase np "zabawa z bronią" czy trzeba je wygrać ?

------------------------

NVM zrobilem juz

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na trofea związane z zombiakami ? :) Jakby co, dodawać i zapraszać do gry: CritiCalzPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy "In The Money". Wystarczy ukończyć 5 meczy o kase np "zabawa z bronią" czy trzeba je wygrać ?

------------------------

NVM zrobilem juz

Trzeba zająć miejsce w pierwszej trójce(zgarnąć część puli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie w tryb zombie zagram. Jutro mogę od rana grać :) (czyli dzis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam taki problem przeszedłem GOS , ZDRAJCĘ na poziomie veteran a trophy mi nie wpadło . Czytałem na innym forum że jest to Bug . Teraz mam do was pytania co mam zrobić w tej sytuacji ? Czy jest na to jakiś sposób/sposoby ? czy ktoś spotkał się już z tym problemem ? Jeśli tak to bardzo bym prosił o wyjaśnienie co muszę zrobić aby wpadły mi trophy związane z przejściem kompani na Veteranie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... Ukończyłem misje "Operation 40", "Vorkuta" i "Executive Order" na Veteranie i nie dostałem trofeum Cold Warrior :confused: Nie wiem, czy teraz muszę wszystkie jeszcze raz przechodzić na Veteranie, czy może tylką tą ostatnią... Jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał, niech napisze... :huh:

Dodam jeszcze, że brat przechodził te misje godzinę wcześniej, również na Veteranie, i trofeum otrzymał. WTF? :blink:

Edit:

Po przejściu jeszcze raz misji Executive Order na Veteranie trofeum Cold Warrior wpadło. Oby więcej to się nie powtórzyło :confused:

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy trofki "the Collector" i "hands off the merchandise" mozna robic z kimś czy należy podejsc do nich w pojedynke - jesli da sie z kims to zapraszam DellaPorta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z kimś. Sam raczej nie dałbyś rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedną, tą trzecią. Widocznie to jej mi nie zaliczyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z kimś. Sam raczej nie dałbyś rady :D

A przypadkiem The Collector nie trzeba przejsc na gdzie solo?? Skąd masz takie info ze mozna w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki na YT. Musisz kupić wszystkie bronie na danej mapie - nie ważne jak i z kim grasz. Sam po prostu nie dałbyś rady tego zrobić :)

PS. Odnośnie trofea za misje na Veteranie - przeszedłem wczoraj GOS i Zdrajcę i trofeum dostałem :D Wcześniej musiał być jakiś bug, że nie zaliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki na YT. Musisz kupić wszystkie bronie na danej mapie - nie ważne jak i z kim grasz. Sam po prostu nie dałbyś rady tego zrobić :)

PS. Odnośnie trofea za misje na Veteranie - przeszedłem wczoraj GOS i Zdrajcę i trofeum dostałem :D Wcześniej musiał być jakiś bug, że nie zaliczyło.

Na youtube są filmiki jak gościu zrobił solo the collector, wystarczy wytrwać do 7-8 rundy ;] osobiscie dotrwalem do 7, wiec sadze ze da rade solo, chodz z kims byloby duzo łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że problem z trofeami na VETERANIE polega na tym że zapisywanie stanu gry traktowane jest jako cheat!!!!

przeszedłem na dwa razy veterana

1. doszedłem do SOG i save

2. odpaliłem po kilku dniach i skończyłem

3. nie zaliczyło SOG więc powtórka z rozrywki i wpadło

dziwne ale prawdziwe

p.s. kampania to jakaś mega pomyłka, też zdarzyło się wam celować head'a a bot wbiega przed was? LOL, poza tym AI kumpli botów to poziom 20 w skali IQ

pozwalają na wszystko przeciwnikom a sami walą na oślep - no i moja 'ulubiona' akcja kiedy przeciwnik wystawia tylko broń zza osłony i BOOM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Czyli Kompanię na Veteranie ,muszę zaliczyć bez zapisywania stanu gry czyli na raz??? Jeśli możesz to bardziej rozwiń swoją wypowiedz odnośnie trophy z veteranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz za jednym razem. Mi raz nie zaliczyło, a teraz gram, wyłączam w trakcie misji, potem włączam i jak na razie zalicza bez problemu ;) Jutro kończę kampanię i zostaną mi do zrobienia tylko 4 trofea związane z Zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×