Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops [Trofea]

Rekomendowane odpowiedzi

Kusza musi byc ulepszona, i musisz strzelic w kogos, albo ktos w ciebie ( tak ze strzala wbije sie w twoje cialo ) wtedy ty albo druga osoba wpycha sie w zombie jak sie da. i wubuch musi zabic 6 zombie.

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny na trofki w zombie Mój PSNid : MuhMore.

MuhMore.png

Edytowane przez MuhMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeum za uzyskanie 10 poziomu w szkoleniu , mam już 20 ,a trofik nie wpadł , wie może ktoś w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy napewno zrobiles 10 lvl w combat trening? i czy byles 5 w "in the money " na wager matchu?

Tak nabiłem 14 lvl i nic, a w "in the money" grałem wiele i samych wygranych (w pierwszej trójce) będzie z 15. Jeżeli wam wskoczyło normalnie to nie wiem co ja mam nie tak, aktualizuje system jak tylko owa aktualizacja wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z tymi trofeami , a raczej miałem , bo grę zwróciłem koledze .

Nie wpadło mi ani za szkolenie , doszedłem do 27 rangi i nic . To samo z trofeum za zgarnięcie puli w grze o kasę , z 20 razy byłem w pierwszej trójcę .

Moim skromnym zdaniem winę ponosi za to nowa aktualizacja do Black OPS . No nic jedna Platynka mniej ,a szkoda bo lubię serię Call of Duty .

Demon-dono daj sobie spokój szkoda czasu , ja robiłem resety aktualizacji i save i nic to nie dało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, no też mi nie wpadło za szkolenie mam 12 poziom/rangę i nic, usunąłem saiva i też nic, dane z multiplayera pozostały. Szkoda bo widzę, że problem jest.

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak się zapytam, czy uporał się już ktoś z tym trofikiem dotyczącym wbicia 10 lvl'u w szkoleniu? Pierwszy i ostatni raz kupiłem grę treyarch'u (fanboi xbox'a) same problemy, w kampanii też miałem różne przypadki, ale jakoś udało się wybrnąć lecz teraz jestem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam takiego trudnego jest? Trzeba po prostu wbić 10lvl z grze z botami, co nie jest trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o stopień trudności ale o to że wbijam (i widze że nie tylko ja) ten 10 lvl' (aktualnie mam 20) i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu 1.07 jest problem z dwoma trofeami 10 level w Szkoleniu oraz 5 razy zgarnij pulę w meczach o kasę.

Rozwiązanie z PS3Trophies.org

"Absolutely wonderful .. it works guys. The newly-named "Holy_Shite work-around" works (what an appropriate name by the way) !! My trophy Ready for deployment just popped right in front of my stunned eyes a few minutes ago .

...

So I'd tried it. My main account kazimodo99 was already at level 14. So what I did, recommended by Holy_Shite was to set up a combat training session with 2 Controllers split screen and with those settings (Time limits : 30 min, Score limits : 30 000 pts, 2 friends against 9 ennemies, 2nd class difficulty).

So the game starts. At first, I'm using my regular account player/controller one named kazimodo99 and walk aroung killing people until I levelled up. During that time, since I was playing solo, the 2nd controller/player was idle, not moving. As soon as I've levelled up (now to level 15), I changed controller (now playing with kazimodo(2) ). Since it is a copy of your initial account he is on level 14 as well. So basically, I start killing AI and levelled up to 15 as well.

And Bingo, as soon as I reached level 15 with my second controller.. Bingo : the trophy popped. Brilliant.. absolutely brilliant

Hope I'm explaining it well .. if not reached me and I'll try to guide you.

...

Great work guys.

U mnie ten sposób zadziałał na trophy "In the money" :thumbsup:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, najpierw muszę drugiego pada kupić... ale lolcjusz....lecz ważne że działa z tego co piszesz.

Edytowane przez MOLO47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie Bojowe dopiero dostałem na 37 poziomie :P , a gre o klasę nie miałem problemu zagrałem i dostałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, właśnie zagrałem 2-gim padem i Szkolenie Bojowe wpadło po osiągnięciu następnego poziomu, nie grałem jeszcze o kasę więc nie wiem.

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam , dzisiaj spróbowałem na podzielonym ekranie , dwoma padami . Grałem jako drugi gracz , wystarczy że dokończyłem rangę , w tym przypadku była to 28 ranga i trofik wpadł .

Tak samo postąpiłem w grze o kasę , też grałem drugim graczem , ale nie wystarczyło 5 razy być w pierwszej trójce . Nie wiem ile razy , bo przestałem liczyć , ale ze 30 na pewno .

Ale trofik w końcu wpadł .

Teraz jeszcze trofik za kuszę , nóż i ustrzelić doktorka i powinna być Platyna .

Jeżeli jest ktoś chętny na te trofea i na wspólną grę , to śmiało pisać , zwłaszcza na te dwa trofiki za kuszę i nóż .

Bo doktorka się jakoś ustrzeli . Tylko proszę osoby posiadające HS , nie mam zamiaru w czasie gry pisać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam , dzisiaj spróbowałem na podzielonym ekranie , dwoma padami . Grałem jako drugi gracz , wystarczy że dokończyłem rangę , w tym przypadku była to 28 ranga i trofik wpadł .

Tak samo postąpiłem w grze o kasę , też grałem drugim graczem , ale nie wystarczyło 5 razy być w pierwszej trójce . Nie wiem ile razy , bo przestałem liczyć , ale ze 30 na pewno .

Ale trofik w końcu wpadł .

Teraz jeszcze trofik za kuszę , nóż i ustrzelić doktorka i powinna być Platyna .

Jeżeli jest ktoś chętny na te trofea i na wspólną grę , to śmiało pisać , zwłaszcza na te dwa trofiki za kuszę i nóż .

Bo doktorka się jakoś ustrzeli . Tylko proszę osoby posiadające HS , nie mam zamiaru w czasie gry pisać .

Ja też mam te 2 trofea do zrobienia kusza i nuż balistyczny :)))) Masz headseta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam , dzisiaj spróbowałem na podzielonym ekranie , dwoma padami . Grałem jako drugi gracz , wystarczy że dokończyłem rangę , w tym przypadku była to 28 ranga i trofik wpadł .

Tak samo postąpiłem w grze o kasę , też grałem drugim graczem , ale nie wystarczyło 5 razy być w pierwszej trójce . Nie wiem ile razy , bo przestałem liczyć , ale ze 30 na pewno .

Ale trofik w końcu wpadł .

Teraz jeszcze trofik za kuszę , nóż i ustrzelić doktorka i powinna być Platyna .

Jeżeli jest ktoś chętny na te trofea i na wspólną grę , to śmiało pisać , zwłaszcza na te dwa trofiki za kuszę i nóż .

Bo doktorka się jakoś ustrzeli . Tylko proszę osoby posiadające HS , nie mam zamiaru w czasie gry pisać .

Też to chętnie wbije. Hs jest, a więc pisać ktokolwiek.

Psn: VexyrQQ

Edytowane przez Vexyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec mordowania się w Zombi platyna w końcu wpadła :) Dzieki wojtekg :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :D

Edytowane przez mechaj3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy by wbic trofeum z kuszą. Chetnych zapraszam na ps3 mój id: kaczor77

troszke juz opanowałem zombii sam doszedłem do 23 poziomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trofik w "grze o kase" to on wpada w miare normalnie(przynajmniej u mnie), jeśli pominiemy fakt że trzeba być więcej niż 5 razy w pierwszej trójce ;-P, chyba że twórcom chodziło o to żeby być na pierwszym miejscu 5 razy, nie wiem bo nie liczyłem ile razy byłem na jakim miejscu. Jestem skłonny przyłączyć się do kogoś w próbie zdobycia trofika z kuszą i nożem (ew. złodziejem z pentagonu), czekam na pm tu, albo na psn (nick widoczny w profilu).

Edytowane przez MOLO47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wbiję trofea związane z zombie( wszystkie bronie, nóż i kusza). Bardzo proszę, rozgarnięte osoby o napisanie do mnie i spróbujemy razem się pobawić:) Psnid: guteczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam bardzo duży problem i liczę na wasze rady. Mam zbugowane trofeum gdzie trzeba rozegrać 5 meczy o kasę i zgarnąc częśc puli. Dokonałem tego już ponad 20 razy i trofeum nie ma! O co chodzi? Proszę o wypowiedzi.Może ktoś się uporał z tym problemem? Wkurza mnie to bardziej bo jest to moje ostatnie trofeum do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj save'a a potem go usuń razem z patchem. I wtedy spróbuj, że tak powiem na świeżo. Po wszystkim jak wpadnie platyna możesz sobie podmienić save na stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×