Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops [Trofea]

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem chętny do zombi. Posiada ktoś jakiś filmik jak zdobyć wszystkie dane wywiadowcze? Pozdrawiam

tutaj filmik do wszystkich intelów

natomiast w zombi z chęcią pogram więc piszcie PSid: elvisss81

HS jest thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj filmik do wszystkich intelów

natomiast w zombi z chęcią pogram więc piszcie PSid: elvisss81

HS jest thumbsup.gif

Dzięki ! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Potrzebuję pomocy w trofeach zombie. ( kusza, ballistic knife i collector )

Nie posiadam headsetu, ale mam ps3 eye i mogę rozmawiać podczas gry.

Moje PSN ID to Shivvi_Desotroya

Gram w godzinach od 13:00 do 18:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Elviss81 wczoraj bylo już tak blisko....Trzeba powtórzyć.

Kuszę robimy na mapce five ( winda na piętrze gdzie zaczynamy) to tak dla innych.

Ja już mam calaka tak więc ustawiajcie się z Elviss81 ja muszę od tego odpocząć.

sosiu.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Elviss81 wczoraj bylo już tak blisko....Trzeba powtórzyć.

Kuszę robimy na mapce five ( winda na piętrze gdzie zaczynamy) to tak dla innych.

Ja już mam calaka tak więc ustawiajcie się z Elviss81 ja muszę od tego odpocząć.

Dokładnie było bardzo blisko i kusza i nóż plan jest bardzo dobry brakuje tylko szczęścia

dzięki serdecznie za grę, emocje były niesamowite.

gdybyś kiedyś miał ochotę wspólnie pograć to jestem do dyspozycji. thumbsup.gif

Pozdrawiam

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto chetny do zombie, brakuje mi trofeum z kusza z innymi chetnie pomoge. dodawac na ps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę wbić platynki bo mi się trofki nie zaliczają z tym Veteranem. A to jest tak zbugowane, tutaj nie licza się twoje umiętności, tylko fart. Inteligencja botów na poziomie 1/10 biegną do przedu nic ich nie interesuje. Ale najlepszy motyw jest taki że bot cię zabija zanim wybiegnie zza ściany, już widzisz łokieć a nagle leżysz na zmieni. Jeden wielki BUG

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do zrobienia 3 trofików z Zombie.Collectora i dwa z kuszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również szukam chętnych na trofea z zombie! MarekINT - zapraszajcie! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich graczy.

Chcialbym zaprosic do wspolnego mordowania zombiakow xD e Call of Duty Black Ops

Wczesniej nie przywiazywalem do survivalu wiele uwagi, jakos nie zauroczyl mnie, ale od pewnego czasu neka mnie swiadomosc, ze fajnie by bylo zamknac gre na platynce.

Pozostaly mi jedynie 4y trofiki do zgarniecia, tylko i wylacznie w trybie zombi.

-RECE PRECZ

-KOZIOL OFIARNY

-KOLEKCJONER

oraz jedno ukryte trofeum

Tak wiec chetnych zapraszam. Komunikacja glosowa niestety jest tymczasowo niedostepna, ale w krutce bedzie.

Edytowane przez PL_BLIzzARD_UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea wpadły i platynka zdobyta :smile: ktos potrzeboje pomocy, to z chcecia pomoge gram wieczorami, Jak co to pisac, hs jest:D

Edytowane przez Pawel5-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam brakuje mi 4 trophy do platynki :

- The Collector

- See Me, Stab Me, Heal Me

- Sacrificial Lamb

- Hands Off The Merchandise

bardzo prosil bym pomoc , mam juz platynke w cod waw i mw2 , zatrzymalem sie na 92% w black opsie. moje Id: R3SP3CT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny porobić te trofiki związane z zombi ze mną? Dostałem dziś grę na tydzień, więc spróbuję platynkę zrobić, heh. Tak, więc pisać do mnie na PSN - tylko ogarnięci :D

HS mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam brakuje mi 4 trophy do platynki :

- The Collector

- See Me, Stab Me, Heal Me

- Sacrificial Lamb

- Hands Off The Merchandise

bardzo prosil bym pomoc , mam juz platynke w cod waw i mw2 , zatrzymalem sie na 92% w black opsie. moje Id: R3SP3CT_PL

- Hands Off The Merchandise, mozesz samemu zrobic na singel, chyba nawet trzeba :P

do See Me, Stab Me, Heal Me juz niestety musisz z kims zagrac ;)

mi brakuje jeszcze 11 trofeow, 2 z zombie a reszta to misje na veteranie i kampania na hardzie. musze sie za to wkoncu wziasc bo czasu ostatnio nie mam : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jaki jest ten ukryty puchar mógłby ktoś powiedzieć za informację dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jaki jest ten ukryty puchar mógłby ktoś powiedzieć za informację dziękuje

idziesz do skrzynki, kupujesz noze balistyczne, odpicowujesz je. kolega idzie w zombie i lezy a ty w niego strzelasz nozem i go ratujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie jak je moge odpicowac ogolnie bronie ze skrzynek bo nie wiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie jak je moge odpicowac ogolnie bronie ze skrzynek bo nie wiem ??

musisz wlaczyc prad, i wtedy wchodzi do teleportera, i cie telepoortuje do pokoju z taka maszynka co ulepsza bronie, kazde ulepszenie kosztuje 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka za 2 posty, ale byscie nia zuwazyli ze znowu napisalem :P

wiec pytanie co do misji na veteranie. zaczolem 2 dni temu misje na veteranie, wiec zaczolem od pierwszej Operacji 40, ale wszystkie po koleji leca. a trofea sa ulozone misjami. wiec jezeli zaczolem grac od operacji 40 ktora jest pirwsza misja, to zaliczy mi trofeum ze przeszedlem kampanie na hardzie albo veteranie? bo jednak nie kliklem zeby zaczac grac od nowa w kampanie tylko w misje i zaczolem od pierwszej.

kurde, gralem dzisiaj w zombie, i mialem crossbow i packa a punch. i zestrzelilem wiecej niz 6 zombie i nie zadzialalo. w kolege strzelilem tez nie zadzialalo. moze to byc wina ze gralismy na private?

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o pomoc w zdobyciu 3 trofeów w zombie z kuszą nożem balistycznym i z kolekcjonerem jest ktoś kto by mógł pomóc jeśli ktoś pomorze prosze o nick na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum z kusza troche meczace jest. Trzeba miec dobrego partnera i sporo szczescia przy losowaniu broni. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japie**dole, wlasnie przeszedlem kampanie na veteranie, i nie zaliczylo mi "

It's your funeral", "Burn Notice" i "BLACK OP MASTER" o co chodzi? czemu mi nie zaliczylo?

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupia rada ale robienie kolekcjonera w multi jest .. hmm ... BEZSENSU ??? Tak to to słowo. Kasy musisz dużo uzbierać więc rób to w solo... jak najszybciej dostań się do mp40 potem jak najszybciej do teleportu, jarzdą rundę zaczynaj w teleporcie jak zombie przycisną teleportujesz się zrzucasz parę granatów przez okienko, gdy już cię "wróci" strzelasz do zombi zycofując się (tak do pokoju z mp40) tam kupujesz amunicje wybijasz wszystkie stojące (chodzące) zombi ZOSTAWIASZ PEŁZAJĄCE a przynajmniej 1 reperujesz wszelkie barykady ładujesz teleport zabijasz nożem zombi i od nowa ; )

PS. PILNIE potrzebuję pomocy w trofikach ze złodziejem i kuszą

PSN ID: K_cper0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, mi tylko juz brakuje z nozem i kusza, ale to z kusza jest nie mozliwe, za kazdym razem jak dostnae w kogos strzele to mi nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć ulepszoną kuszę (za 5 tyś po teleportacji) potem strzelić w kumpla, a kumpel musi wbiec w zombie i zabić wybuchem bełta kuszy co najmniej 6 zombiaków, wtedy i ty i on dostaje trofika

Ps. Nadal szukam pomocy do trofika z kuszą i złodziejem HS obowiązkowo bo do tych trophy trzeba zgrania

Edytowane przez kacper0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×