Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiego powodu tak się dzieje że wszystkie tworzone przez użytkowników tematy zostają automatycznie zamykane?? Jak kącik ma się w ogóle rozwijać skoro po maksymalnej godzinie naprawdę dobrej konwersacji i co najważniejsze na temat, wątek szybko trafia do śmietnika?? czy jako użytkownicy możemy wiedzieć czym to jest spowodowane ??

Czy ten temat również za 30 minut przestanie istnieć.

Człowiek korzysta z forum tematycznego (w tym wypadku rpg) alby podzielić się swoimi refleksjami w tej dziedzinie. Wątek nigdy nie pozyska nowych użytkowników a forum (przynajmniej kącik rpg) z czego widzę i tak powoli pada.

Proszę o odpowiedź kogokolwiek z administracji tego tematu oraz również jakiś odzew od reszty użytkowników która się ze mną zgadza (myślę że są tu takowi).

Pozdrawiam. I liczę na odpowiedź.

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu został zamknięty tamten temat, rozumiem że admini nie chcą żeby zaśmiecać forum, ale można było tamten akurat zostawić, w pierwszym poście zrobić liste rpgów, jakies opisy, a w temacie prowadzić można by dyskusje odnośnie gier rpg.

Nie zapominajmy że jest to forum między innymi o grach, a taki temat by nikomu nie przeszkadzał, a pewnie pomoże sporej liczbie osób. Jeśli ktoś będziesz szukał porady w sprawie kupna gry rpg to lepszą pomoc znajdzie w takim temacie niż w Co wybrać..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki temat Wam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był temat, ktoś pytał się o wybór gry RPG, jakie są dobre, i o język. Ostatnio zauważyłem że sporo osób się pyta własnie o gry rpg, a jako że takich gier jest mało, myślę że dobrzy by stworzyć temat dotyczący tylko gier rpg w dziale z tymi grami.

Myśle że ludzie by otrzymali w razie czego o wiele lepszą pomoc niż w wypadku Co wybrać, a poza tym można by prowadzić swobodne rozmowy odnośnie gier rpg, a co wybrać chyba nie warto zaśmiecać takimi rozmowami.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz "j-rpg od square" który spowodowałby konwersację a nie zaśmiecanie wątków typu ffXII-2 czy ffx hd.... Jest tu wielu którzy coś mogą o tych tytułach popisać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi dobę (może mniej) wybadam temat u reszty ekipy i dam Wam info zwrotne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że pare osób jest zainteresowanych takim tematem, a poza tym w dziale RPG panuje porządek, więc taki temat nikomu nie będzie przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wszystko rozumiem, ale ten dział to nie moja bajka, nie wiem kto Wam usunął temat i nie to jest teraz w sumie istotne. Dostrzegam potrzebę i postaram się Wam pomóc ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takowych problemów narazie nie znajduje. BTW. Jak wsadzić takie obrazki jak ma Tomo i reszta hę? Jakoś nie wiem a chciałbym sobie coś takiego ustawić:). Anyway: Posprawdzam jeszcze ,ale jak mówię. Jako tako narazie nie zauwazyłem niczego złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konta, pozycja sygnatura ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym kącikiem rpg?? 24 godziny mijają i żadnego info.

ps. zmieńcie admina od kącika rpg lub zmieńcie mu dilera.. 0 postów + kasowanie wszystkiego z 0wym wyjaśnieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym pomoderować, już kiedyś to robiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abrakadabra!

Temat powstał, dbajcie o niego :ok:

tumblr_ly7mxgqZok1r09dxbo4_400.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wertować całego tematu więc zapytam. Dlaczego moja odpowiedź na pytanie w czasie rejestracji jest nieprawidłowa niezależnie od tego jak ją zapiszę? Nie chcę wchodzić przez gów******o fejsa tyko normalnie się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Nie dostaję plusów i nie wiem czym to jest spowodowane. Usunąć ciasteczka czy to nic nie pomoże? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wertować całego tematu więc zapytam. Dlaczego moja odpowiedź na pytanie w czasie rejestracji jest nieprawidłowa niezależnie od tego jak ją zapiszę? Nie chcę wchodzić przez gów******o fejsa tyko normalnie się zarejestrować.

Jakie masz pytanie i jaką dajesz odpowiedź?

@Daraya

Mówiłem Ci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np 2+2*2= i wpisuję osiem lub 8, albo biorąc pod uwagę pierwszeństwo wykonywania działań szesc, sześć lub 6. Zawsze zdaniem systemu odpowiedź jest nie prawidłowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pewien problem ... Tydzień temu zakupiłem pada w sklepie ps3site. Natychmiast dokonałem wpłaty za zakupiony towar i przesyłkę kurierską. Mija juz ponad tydziń od zakupu. a ja nie otrzymałem zakupionego towaru , ani żadnej informacji o statusie wysyłki. Kontakt telefoniczny również jest ignorowany , moje maile rownież nie przyniosły skutku. Co powinienem teraz zrobić? Potraktować to jako wyłudzenie i zgłosić sprawe na policję czy spokojnie czekać na informację szanownego sklepu? Liczę na pomoc moderatorów w rozwiązaniu problemu. Być może macie kontakt z Panem Tomaszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum nie ma praktycznie nic wspolnego ze strona glowna, a co za tym idzie ze sklepem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pewien problem ... Tydzień temu zakupiłem pada w sklepie ps3site. Natychmiast dokonałem wpłaty za zakupiony towar i przesyłkę kurierską. Mija juz ponad tydziń od zakupu. a ja nie otrzymałem zakupionego towaru , ani żadnej informacji o statusie wysyłki. Kontakt telefoniczny również jest ignorowany , moje maile rownież nie przyniosły skutku. Co powinienem teraz zrobić? Potraktować to jako wyłudzenie i zgłosić sprawe na policję czy spokojnie czekać na informację szanownego sklepu? Liczę na pomoc moderatorów w rozwiązaniu problemu. Być może macie kontakt z Panem Tomaszem.

Odczekaj jeszcze tydzień a w tym czasie postrasz policją, później na nią pójdź.

Jak pisze kakaroto, forum nie jest powiązane ze stroną główną. Po za tym, o sklepie PS3site dużo było pisane, głównie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypomnę, że obsługą sklepu zajmuje się zewnętrzna firma. Ubolewam, ale forum nie jest odpowiednim miejscem do zgłaszania tego typu problemów.

http://www.ps3sklep.pl/kontakt,1.html

Telefon jest podany. Dzwonić, dzwonić, jeszcze raz dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×