Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Firma to nie miasto. Nie dziwcie sie ze ludzie zadaja pytania dotyczace sklepu na forum. A odpowiedzi typu "To nie nasz problem" uwazam delikatnie mowiac za niestosowne.

Nie macie nawet nr. tel albo maila do dzialu reklamacji?

Przykro mi ale zabrakło w sieci facepalmòw na dalsza dyskusję :wacko:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem... Nie ma to jak odpowiadac na pytania emotkami. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki on nasz jak i Twój, nie pomożemy bo Sklep i Forum to zupełnie suwerenne jednostki, łączy nas jedynie wspólna domena i tyle w tym temacie ...

Wytłumacz mi jak mogłem jaśniej dobrać słowa żebyś zrozumiał?

@Down

To by nie wystarczyło, wielu i tak by nie mogło pojąć jak to możliwe że nie mamy możliwości ich z nimi skontaktować ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo się ostatnio pojawia takich postów/tematów o sklepie ps3site. Ja tam nie kupowałem i z tego co się naczytałem to kupować u nich nie będę.

Może by dopisać to regulaminu na czerwono, albo jakoś zaznaczyć, że forum, a sklep to są dwie zupełnie niezależne od siebie jednostki, zarządzane przez innych ludzi.

@Up

To ja już nie wiem jak to dosadniej wytłumaczyć...

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorki wlasnie sie dowiedzialem w jakiej sytuacji jest sklep. Juz rozumiem dlaczego nie chcecie miec z nimi nic wspolnego :D

@down: Ok juz wszystko wiem.

Edytowane przez warezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tyle co nie chcemy, co po prostu nie mamy. co innego jakbyśmy mieli jakąś możliwość . . .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla modów, jak wchodzę na forum Gry -> Playstation Move wyskakuje info o złośliwym oprogramowaniu.

Chyba ktoś wrzucił jakiś podstępny link.

Pytanie czy na forum istnieje opcja oznaczenia całego forum jako przeczytane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla modów, jak wchodzę na forum Gry -> Playstation Move wyskakuje info o złośliwym oprogramowaniu.

Chyba ktoś wrzucił jakiś podstępny link.

U mnie NIS 2012 niczego nie wykrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Pytanie czy na forum istnieje opcja oznaczenia całego forum jako przeczytane...

beztytuueuo.png

Wystarczyło przejechać na sam dół strony :thumbsup:

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem w jakim dziale to pytanie umieścić, jeśli nie tu gdzie trzeba to proszę o przeniesienie.

Ciekawi mnie następujące zagadnienie. Z jednej strony na portalu i forum "piractwo" jest piętnowane, na samo słowo torrent wszczyna się świętą wojnę o dobra wydawców, a z drugiej strony na stronie głównej znajduje się artykuł w którym umieszczonych jest 10 intro do gier. Są one tak samo chronione przez prawo jak cały produkt. Skąd ta niekonsekwencja w redakcji w tak istotnej kwestii jak ochrona "własności intelektualnej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to portal nie jest związany z forum, tworzy go inna ekipa. A po drugie to twoim tokiem rozumowania umieszczanie gameplay'ow z gier to też jest piractwo... Jak sobie obejrzysz intro to wydawca nic nie traci, nie pograsz w intro...

Edytowane przez maciek1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z twoją logiką to torrenty powinny być legalne, ja nie udostępniam całej gry tylko np. 5% - posiadając tyle nikt nie pogra. Po drugie weź do ręki dowolne pudełko z grą na PS i przeczytaj uważnie co tam jest napisane, pozwolę sobie zacytować:

"Zabrania się nieautoryzowanego udostępniania lub rozpowszechniania produktu (...) lub elementu chronionego prawem autorskim stanowiącego część tego produktu"

Cytat z pudełka Gran Turismo na PSPIntro jest częścią produktu i jest tak samo chroniona jak wszystkie elementy gry.

No i po trzecie, nie kupiłem i nie mam zamiaru kupić np. Fify 12 - czy mogę ją ściągnąć z sieci? Wydawca nic nie traci.

Edytowane przez panPierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna z portalem, przeczytajcie chociaż kawałem tego tematu bo nazywa się on "Problemy z FORUM" zanim napiszecie kolejny post o stronie głównej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proste pytanie. Nie widzę działu dotyczącego forum więc zadaję je tu.

W jaki sposób można być zalogowanym na forum na dwóch komputerach?

Jak zaloguje się na forum na jednym komputerze to wylogowuje mnie na drugim. Nie chodzi mi o przebywanie na forum jednocześnie, zaglądam tu na komputerze w pracy i w domu, nigdy jednocześnie. Nie jest to może wielka niedogodność, ale może jest na to jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Często wchodzę na ps3site.pl i często po 2 minutach wychodzę a to za sprawą tych posranych reklam.

Wyskakują na cały ekran i nijak się je da wyłączyć.

Klikasz "Yes" nie zniknie , klikasz "No" nie zniknie , o krzyżyku "x" już nawet nie wspominam.

Nigdzie takiego uporczywego badziewia nie wiedziałem jak na tej stronie.

Apel do moderatorów , zróbcie coś z tym albo napiszcie jak to omijać

Edytowane przez Mlecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Firefoxa ADblock albo program ADMuncher i po sprawie. Wujek Google powie jak je zdobyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

przeglądanie Waszej strony głównej na smartfonach, nie mam na myśli formu ale główną stronę z newsami, jest bardzo uciążliwe. Strona powinna być dostosowana do smartfonów tak jak np Wasze formu, które na telefonie przegląda się wysmienicie.

Był taki moment, że przez chwile nagle ps3site.pl było dostosowane do smartfonów ale gdzieś po tygodniu, coś posypało się z Waszą stroną i po powrocie opcja ta znikła. Wielka szkoda....

Czy coś w tym temacie próbujecie zdziałać ?

pozdrawiam

adamoskiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka problemów: -Nie mogę komentować statusów,gdy klikam dodaj komentarz wywala mnie na górę strony(wyczyszczenie cookies nic nie dało) -Jedynie na IE mogę dodać komentarz a jeśli dodam to mi go dubluje -Nie mogę odczytywać spoilerów Problemy mam na przeglądarkach: Mozilla Firefox,Google Chrome.Na Internet Explorerze mogę coś zrobić ale wspomniany wyżej problem występuje na tejże przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

przeglądanie Waszej strony głównej na smartfonach, nie mam na myśli formu ale główną stronę z newsami, jest bardzo uciążliwe. Strona powinna być dostosowana do smartfonów tak jak np Wasze formu, które na telefonie przegląda się wysmienicie.

Był taki moment, że przez chwile nagle ps3site.pl było dostosowane do smartfonów ale gdzieś po tygodniu, coś posypało się z Waszą stroną i po powrocie opcja ta znikła. Wielka szkoda....

Czy coś w tym temacie próbujecie zdziałać ?

pozdrawiam

adamoskiPL

Powiedz mi proszę, gdzie na stronie www.Ps3site.pl widzisz dopisek forum? W temacie widzisz? Forum nie jest własnością PS3site! Tyle razy się o tym mówiło...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich dniach lub tygodniach zmieniło się na forum coś w sposobie wprowadzania tekstu ? Wczoraj pisałem posta który był dłuższy niż zwykle i chciałem niektóre fragmenty oddzielić od siebie żeby to jakoś ładnie estetycznie wyglądało (dwa razy enter). Nie działa, absolutnie wszystko za każdym razem łączyło się w jedną kupe, linki z tekstem itd. Edytowanie nic nie daje. Tak samo w sygnaturze - chciałem żeby napis "Battlelog: OctaneTwo" znajdował się POD grafiką z cyckami, nie ważne ile razy podczas edytowania dałem enterów zawsze wywala mi ten napis z prawej strony. Kiedyś nie było z tym problemów. Czy to problem forum czy może u mnie ?

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było zmieniane i wszystko działa jak powinno. Właśnie poprawiłem ci sygnaturę. Czyli problem występuję u ciebie :)

Wielkie dzięki za info. Chciałbym to naprawić bo jest to upierdliwe, ale nie mam pojęcia jak. Nawet teraz kiedy cytuję Twojego posta oprócz samych [ quote ] i [ / quote ] tak jak kiedyś miałem, mam jeszcze mnóstwo symboli typu< br > bodajże z htmla jeśli się nie mylę. Nie mogę ani przenieść wiersza dwie linijki niżej ani nawet zrobić dwóch spacji koło siebie bo i tak wszystko łączy mi w jedną całość. Zauważyłem to około tydzień temu. Właśnie zauważyłem że problem występuje jedynie w chromie. Poprzedni post pisałem właśnie w chromie.

Ten piszę z mozilli i tu wszystko gra. Jak widać mogę normalnie oddzielać zdania.

Macie jakieś sugestie jak to naprawić lub co może być przyczyną ? Od razu zaznaczam, że nie "przerzucę" się na firefoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wystarczy zaktualizować Chrome'a? Z tego co pamiętam on sam nie powiadamia o aktualizacji. Trzeba wejść w Ustawienia - Chrome Informacje i tam powinno być info o nowej wersji do pobrania. Ewentualnie sprawdzić Jave i Flasha pod kątem aktualizacji. Nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wystarczy zaktualizować Chrome'a? Z tego co pamiętam on sam nie powiadamia o aktualizacji. Trzeba wejść w Ustawienia - Chrome Informacje i tam powinno być info o nowej wersji do pobrania. Ewentualnie sprawdzić Jave i Flasha pod kątem aktualizacji. Nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Tak się składa że sprawdzałem to już wcześniej bo to są oczywiste rzeczy. Niestety albo stety wszystko jest up to date. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. najwyżej będe czytał w chromie a posty pisał w firefoxie :P Najdziwniejsze jest to, że tylko na PS3Site Forum mam ten błąd w chromie. Na innych forach nie mam takiego problemu korzystając z chroma. Trudno, tak czy inaczej dzięki za odzew. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×