Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że dawanie warnów jest tu zbyt pochopne ;)

Do tych co maja warny. Sluzcie pomoca dla innych uzytkownikow forum to warny znikna.

A nie jak ktos dostal warna za zakladanie np. Po kilka razy jednego tematu, ublizanie innym . nic z tym nie robi. Niech taka osoba wezmie sie za siebie i wypracuje sobie jakas pozycje na forum.

Sam kiedys dostalem warna od Tomo, ale sluzylem pomoca dla nowych uzytkownikow i teraz moderatorem jestem

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisanie wierszyków w statusach nie liczy się jako służba ludzkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo, dla mnie wrecz jest to irytujace :P

ale czasem czytanie statusów poprawia mi to humor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy, w nocy miała miejsce awaria serwera. Pech chciał, że nastąpiło to przed codziennym backupem. Przywróciliśmy już najaktualniejszą bazę danych, niestety nie zapisały się posty z wczoraj, tj 14 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie. Pisałem wczoraj no ale cóż posty zniknęły z powodu awarii.

Dlaczego w Chromie nie chcą mi się otwierać spoilery. ? Mozilla tak nie ma. Gdy klikam "show" pokazuje mi się "pokaż" i nic dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy, w nocy miała miejsce awaria serwera. Pech chciał, że nastąpiło to przed codziennym backupem. Przywróciliśmy już najaktualniejszą bazę danych, niestety nie zapisały się posty z wczoraj, tj 14 maja.

Tia, bana mi nawet skasowała ta awaria. :D

[student talk mode on] Znaczy się, nic się nie stało, wszystko się zgadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie. Pisałem wczoraj no ale cóż posty zniknęły z powodu awarii.

Dlaczego w Chromie nie chcą mi się otwierać spoilery. ? Mozilla tak nie ma. Gdy klikam "show" pokazuje mi się "pokaż" i nic dalej...

Może źle pobrało któryś javascript. Wyczyść cache przeglądarki, lub przeładuj stronę na której jest spoiler via CTRL+SHIFT+R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem i pomaga na 5-6 spoilerów , później to samo...

Spróbuje z tym przeładowywaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu zniknęła 1 strona z tematu Max Payne 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą awarię, patrz strona wcześniej. Wszystko, co było wczoraj na forum (posty, tematy, statusy) zostało skasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą awarię, patrz strona wcześniej. Wszystko, co było wczoraj na forum (posty, tematy, statusy) zostało skasowane.

Ok, dzięĸi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę zalogować się na forum przez fejsa dopiero jak założyłem na konto na Twiterze to się zalogowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę zalogować się na forum przez fejsa dopiero jak założyłem na konto na Twiterze to się zalogowałem.

Mam podobny problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy znowu była jakaś awaria ? Nie widzę aktualizacji statusów na forum ... a na stronie głównej ps3site była cofka do 16 -18 maja w neewsach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była - nie można było się wbić ani pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to taka potezna byla bo ostatni post w dziale BF3 widzialem z 16 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do adminów - nie dałoby rady robić backupów co 24h czy cuś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Backupy są dla mięczaków...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak jak savepointy w grach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arab

jak moge dodac swoje zalaczniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arab

jak moge dodac swoje zalaczniki ?

"Więcej opcji" i pod polem pisania powinieneś mieć dużą czcionką "Dodaj Plik".

Jak nie masz to pewnie opcja tylko dla modów :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o dadanie grafiki to sygnatury nie do postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ekhem. Proszę o uwagę.

Jako, że jest to FORUM przeznaczone do DYSKUSJI więc chciałbym poruszyć bardzo wrażliwy temat czyli naruszenie § III pkt.7 regulaminu forum przez niejakiego podejrzanego DJYano. Czy tylko dla mnie to bardziej wygląda na szukanie na siłę paragrafów żeby zamknąć temat, przecież jeśli to podpadało pod reklamowanie innych stron to czy tym samym(albo jeszcze gorszym) nie będzie umieszczanie linków do ofert i promocji w dziale "Gdzie kupić, za ile?", przecież dzięki temu inni dowiadują się o ofercie sklepu i wydają tam pieniądze...czyli reklama jak w mordę strzelił. A jeśli temat jest zamykany po naradzie co oznacza, że sytuacja nie była klarowna to dlaczego nikt nie jest karany za jawne łamanie regulaminu w postaci używania wulgaryzmów? Przecież tu nie ma żadnej dyskusji, każdy wie jakie słowa są uznawane za wulgaryzmy i żadne narady nie są potrzebne. Tomo kiedyś pisał, że lubi i wspiera każdą inicjatywę na forum bo jest ich tak mało, a gdy pojawia się ciekawa inicjatywa ludu z forum dla graczy, z którą można się utożsamiać i wspierać w rozwoju to jest ona perfidnie dławiona w zarodku. Komu to przeszkadzało? Przecież chłopaki na tym nie zarabiali(w przeciwieństwie do sklepów, których oferty są linkowane w wyżej wspomnianym temacie), poświęcali swój czas żeby przybliżyć innym gry czyli jak najbardziej wpisywali się ze swoją działalnością w profil forum(bo przecież nie jest to forum dla gospodyń domowych). Akurat ja niekoniecznie byłem odbiorcą treści tych filmików ponieważ dosyć mocno jestem zagłębiony w tematykę gier czy newsów i wiem co wychodzi i czym ja jestem zainteresowany oraz w co będę grał do 2015 roku, ale dla osób mniej zorientowanych forma była jak najbardziej odpowiednia. Albo skoro linkowanie youtube jest zabronione to co z filmikami w dziale "Humor" czy chociażby filmiki dołączane do poradników, czyż nie reklamują one portalu youtube lub pojedynczych kanałów(np: PowerPyx)? Albo czym to się różni od kanału Dark Archona, który robi Weekly? Przecież to prawie to samo, tylko że On opisuje zawartość sklepiku, a tu opowiadają o grach co nie zmienia faktu, że forma jest taka sama czyli powinni zostać potraktowani jednakowo, a jednak temat Weekly od miesięcy wisi w dziale "Gry" gdzie nawet Tomo i kill wyrażali swoją aprobatę dla tego typu przedsięwzięcia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, fajny obrazek, a rozumiem że regulamin jest do podcierania tyłka? Czy raczej to się ładnie nazywa "swobodną interpretacją"?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×