Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z wersji mobilnej na telefonie i mam to samo , kiedy przeprowadzka sie zakonczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokojnie popracować ekipie, która robi przeprowadzkę na nowy serwer. Skończą, to pewnie się o tym dowiemy. A międzyczasie można choinkę ubrać albo ugotować co dobrego na wigilijny stół :banana:

Spokojnych Świąt wszystkim, są przecież ważniejsze rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z poradnikiem do Borderlands 2. Chciałem go zaktualizować, bo poprawki do gry wprowadziły dużo zmian itp. Edytowałem drugiego posta w temacie bez problemu, ale kiedy chcę edytować pierwszego posta, wyrzuca mnie do białego ekranu po kliknięciu w przycisk "wyślij zmieniony post". Ponadto, moja edycja nie jest widoczna w poście w widoku tematu, ALE kiedy znów kliknę "Edytuj", to w oknie edycji już te zmiany widoczne są. Czy ktoś z załogi forum może powiedzieć, o co chodzi i czy mogę coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dlaczego wiec siedzimy na przeciążonym serwerze?

Bo forum zmieniło administratora a nowemu być może;

hajsu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma zmiana właściciela od padania strony? To pewnie wina skryptów bo ktoś może się bawi jak ja kiedyś i stronę rozwaliłem XD (było tak samo jak tu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma zmiana właściciela od padania strony? ...

Tyle że poprzedni siedział tu cały czas i pilnował aby wszystko śmigało, do tego miał o tym arcyzajebiaszcze pojęcie. Na domiar złego, wraz ze zmianą admina zmienił się serwer (mam wrażenie że na gorszy) :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiedzy, jedyne co sam wiem i czym mogłem Wam się wytłumaczyć to że;

- forum ma nowego admina,

- nie angażuje się on w to co tu się dzieje (narazie),

- w ostatnim czasie miała miejsce migracja portalu i forum na inny server,

Więcej grzechów nie pamiętam, bądźcie wyrozumiali, mnie też działanie mojego ulubionego miejsca w sieci doprowadza do szewskiej ku*wicy :( oby poprawa rychło najszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra zwracam honor jak hostnig się zmienił (nie server ;) ). Często się zdarzają słabe hostingi. Darmowe hostingi (dobre) są w tokelau (.tk)

Podam wam link do strony w spoilerze żeby nie było.

www.theroyalcraft.tk

Stronę wykonał 15-latek i jest bardzo schludna :biggrin:. Typ zrobił tam odnośnik do forum i sklepu. (UWAGA TEMATYKA JEST MINECRAFT,to jest sieć serverów do gier.)

Dobra spoileru znaleźć nie mogę ;_;.

Edytowane przez Tomo
Ja znalazłem za Ciebię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem, narzędzia moderacyjne forum to dla mnie poziom supa-high :) Wiecie jednak co mam na myśli i to zapewne jest przyczynkiem naszych problemów. 3mamy kciuki za szybką poprawę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było naprawić forum bo po ciężkim dniu w szkole fajnie ''tutaj posiedzieć''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - ja rozumiem niechęć do wszystkiego co związane jest ze stroną główną i tworzenie tutaj enklawy na zasadzie "my jesteśmy fajni - oni nie", ale nie rozumiem wypowiadania się na temat spraw o których się nie wie (co sam przyznajesz). Dodam, że forum właściciela to zmieniło hen dawno temu, a nie ostatnio jak sugerujesz.

Odpowiadając na zapytanie - dlaczego pada serwer. Serwery są wymienione, to fakt. Admin jest nowy - to fakt. Kłamstwem jest że ktoś nie ma kasy (jakby nie było to by nie było 2 nowych serwerów) czy ktoś olewa forum czy coś ma gdzieś. Aktualny admin siedzi codziennie nad serwerem by zlokalizować problemy go nękające, nierzadko wisząc na telefonie ze mną lub zarywając noce. Także nie jest tak, że to ktoś ma głęboko. Są wiadomości prywatne na forum skoro ktoś brzydzi się wejść na stronę główną i w formularzu napisać co jest nie tak. Ja tutaj nie siedzę non stop, bo nie jestem tu mile widziany przez moderację i adminów forum, więc nie wiem co na bieżąco jest nie tak.

Uprzedzając - dzisiaj około 21 forum może zniknąć bo restartowany będzie serwer by wprowadzić kolejne zmiany optymalizujące działanie. I oby na nich się skończyło i wszystko działało jak powinno.

A na przyszłość polecam napisać w kontakt jak coś jest nie tak, tworzenie dziwnych historii jest zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że zabrałeś głos, ciekawe też skąd mam mieć wiedzę na temat problemów skoro nikt nie pofatygował się nas w nią zaopatrzyć (uprzedzić), mam jednak świadomość jak dużo osób napisało dzisiaj do mnie pytając "o co kaman?" i jak wielu z nich powoli myśli o pójściu w przysłowiowe "pizdu." Jesli niezlośliwe pomawianie Was o złe intencje jest jedyną formą wywołania do tablicy to niech stracę, mogę wyjść na pieniacza. Szkoda jednak że nikt nie zadaje sobie grama trudu by złapać z nami kontakt i zrozumieć jak bardzo sie pomylił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, czy wiesz czy też nie, bo logiczne jest, że nie będziesz wiedział. Ale po co sugestie, że ktoś nie ma kasy i nowy admin olewa forum? Sprawa tyczy się serwera, nie skryptu forum. Gdy forum nie działało - poszedł cynk i zostało to naprawione mimo świąt. Tutaj nikt nie chce nikomu robić na złość. Jest jakiś uraz odnośnie strony głównej to okej, niech jest. To już nie moja sprawa skąd i dlaczego macie takie podejście. Chodzi jedynie o fakt, że jeśli ktoś pisał do Ciebie, a było tego dużo - wystarczyło napisać wiadomość do mnie na forum (wpadam tutaj, ale nie codziennie) lub na skrzynkę kontaktową podrzucić info.

Więc by przekaz był jasny - wszyscy jesteśmy świadomi problemów i admin z nimi walczy non stop. Bo one nie tylko dotykają forum ,ale także portal ten, jak i ppe.pl i forum psxextreme, więc nikt tego nie olewa. Jak jest z czymś problem, coś nie działa, gdzieś zamula lub się wiesza - piszcie do mnie wiadomości prywatne - wtedy przekażę to odpowiednim osobom, bo ja jestem tylko łącznikiem całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizass! Z kasą to była ironia a co do admina to napisałem że się tu w życie forum nie angażuje narazie co przecież jest faktem. Reszta (post 589) to cała moja wiedza sprzed 1h którą wyłożyłem na tacy po to aby mi już GG zawału nie dostało. Do głównej nie mam awersji może poza poziomem niektórych komentujących Wasze wpisy, na forum już dawna ukręciliśmy takim jajca i dlatego preferuje ten odłam całego portalu. Na przyszłość dajcie szczątkowe info choćby na PW bo my tu zostaliśmy jak ślepe kotki a ludzie wsparcia i pomocy szukają właśnie u nas, ja niestety nie umiem ich olewać. Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie skumałem ironii. Jak będę wiedział coś o jakichś przerwach to będę tutaj wpadał i pisał albo w temacie tym (o ile to odpowiednie) albo/i w szałtboksie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka zaczyna wracać do życia, u mnie na razie wszystko działa, tj. strona główna i forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jako sygnaturki nie mogę użyć obrazka PSnProfiles z trofeami? Pisze że za duży. I nie można użyć odnośniku na nim, do mojego profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku (albo i dłużej) nie da się ustawić awatara. Nieważne jaki rozmiar, cały czas wywala błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×