Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W Singlu to możesz potrenować sterowanie i obsługę pada jak masz z FPS na konsoli pierwszy raz styczność. Pobierz Homefronta DEMO Multi z PSS i tam możesz sobie potrenować granie w multi. Będziesz miał już troche wprawy w multi. Nie poddawaj sie jaak będziesz na początku dostawał baty. Trening trening i jeszcze raz trening może z ciebie zrobić miszcza.:thumbsup: Powodzenia.

Dzięki bardzo :thumbsup: pozdrawiam :thumbsup:

Edytowane przez UltrasPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi nie ma sztucznej inteligencji :smile: Chyba że grasz z botami.

Zastanów się raz jeszcze co miałem na myśli :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie male pytanie poboczne....gralem sobie codziennie od momentu startu - w bete i od jakiegos tygodnia nie moge sie polaczyc z multiplayerem :-( Juz ja zciagneli z serwerow czy to moj jakis osobisty problem? :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie male pytanie poboczne....gralem sobie codziennie od momentu startu - w bete i od jakiegos tygodnia nie moge sie polaczyc z multiplayerem :-( Juz ja zciagneli z serwerow czy to moj jakis osobisty problem? :>

:shok: Czasami dzieją się rzeczy,które nawet fizjologom się nie śniły...

Wszyscy już to widzieliśmy kilka dni temu i w dodatku w jakości HD i nie z partyzanta :D Więc nie wiem jakim ma sens kręcenia tego.

Ps.Co tak piszczy? Tak jakby woda w czajniku się gotowała.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha urzekła mnie twoja historia rofl.gif beta skończyła się 10.10.2011 thumbsup.gif

widzisz, nie siedze non stop w necie na forach itp, mam czas to odpale sobie sesyjke multiplayera..nie zledze co gdzie i kiedy sie zaczyna i konczy..za stary na to juz jestem i szkoda mi sil marnowac :-)

dzieki za info?

bedzie jeszcze jakies demko do czasu wydania premiery gry?

:shok: Czasami dzieją się rzeczy,które nawet fizjologom się nie śniły...

Spokojnie, mamy XXI :biggrin: wiek i na szczescie sa lekarze i z pewnoscia znajda sposob na twoja dolegliwosc...:scare:

:tongue:

:thumbsup:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee napisałeś że grałeś w betę codziennie a nie miałeś czasu zobaczyć kiedy się ona kończy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, nie siedze non stop w necie na forach itp, mam czas to odpale sobie sesyjke multiplayera..nie zledze co gdzie i kiedy sie zaczyna i konczy..za stary na to juz jestem i szkoda mi sil marnowac :-)

dzieki za info?

bedzie jeszcze jakies demko do czasu wydania premiery gry?

No ok,ale dla tych,którzy są w tym wątku od dawna to wydaje się śmieszne :D Lubię ten tekst,,A gdzie ty byłeś? w bunkrze?'' ;p

Ps.Demko może się pojawi i szczerze mam taką nadzieję :) Jeśli już to na pewno będzie to Operacja Gilotyna.Poczekamy zobaczymy.Tym czasem zdenerwowałem się gdy zobaczyłem,że na torrentach jest już wersja PC battlefield 3 ;/ Kwestia 2-3 dni i piraci grają i się śmieją z tych co będą czekać na premierę...A niech grają w tego singla,ale największej przyjemności czyli Multiplayer nie doświadczą.ajm hołp są xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mamy XXI :biggrin: wiek i na szczescie sa lekarze i z pewnoscia znajda sposob na twoja dolegliwosc...:scare:

:tongue:

:thumbsup:

+1 :D

Ma racje, nie każdy jest na bieżąco tak jak my :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee napisałeś że grałeś w betę codziennie a nie miałeś czasu zobaczyć kiedy się ona kończy :thumbsup:

na bete zawsze mialem czas :)

gdyby w ekranie bety bylo info ze wygasa wtedy a wtedy to bym...jak sadze :> doczytal :-)

No ok,ale dla tych,którzy są w tym wątku od dawna to wydaje się śmieszne :D Lubię ten tekst,,A gdzie ty byłeś? w bunkrze?'' ;p

Ja calkiem przypadkowo wpadlem tu dzisiaj...wiem ze dlaa Was jestem tu kosmita :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za fota? Nie mow, ze to z jakiegos magazynu wysylkowego z juz zapakowana gra do wysylki..z tyloma obecnymi bledami to by byla porazka... :-?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za fota? Nie mow, ze to z jakiegos magazynu wysylkowego z juz zapakowana gra do wysylki..z tyloma obecnymi bledami to by byla porazka... :-?

Tak, to gry zapakowane do wysyłki. A kod gry, w który grałeś był ponad 2 miesiące starszy od tego, który siedzi zamknięty w pudełkach :thumbsup:

Wszystkie błędy zostały wyeliminowane, i nawet wersja na PS3 graficznie jest lepsza. Dodali tez opcje zainstalowania Hi-res teksturek na dysku twardym ( Opcjonalnie) aby to wybrednym lepiej sie grało.

Edytowane przez monobloss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak to spokojnie moge czekac na kuriera :-)

Co do bledow to wszystkich raczej nie usuneli..zawsze jakiess po drodze sie wykrywa....pewnie wkrotce po premierze bedzie jakis patch nad ktorym byc moze juz pracuja...kto wie

Jesli grafika bedzie nie gorsza od tej w BF BC2 to osobiscie mi pasuje. Full HD bez pixelli wymagam w filmach na BD a gry maja chodzic...plynnie chodzic a obecnie niemal kazda grafika oko cieszy.:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , spróbuj na merlin.pl ja tam 14.10 zamówiłem właśnie wersje limitowaną mają jeszcze parę sztuk a jak nie tam to na allegro też się pojawiły ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to gry zapakowane do wysyłki. A kod gry, w który grałeś był ponad 2 miesiące starszy od tego, który siedzi zamknięty w pudełkach :thumbsup:

Wszystkie błędy zostały wyeliminowane, i nawet wersja na PS3 graficznie jest lepsza. Dodali tez opcje zainstalowania Hi-res teksturek na dysku twardym ( Opcjonalnie) aby to wybrednym lepiej sie grało.

A ile taka instalka dobry człowieku zajmuje na HDD? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem w sklepie psx i bez pudla sie udalo z tym ze to byl 21 wrzesnia ;) zobacz moze jeszcz sie tam uda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir, pamiętam jeszcze jak taka łatka polepszająca grafikę była w Dragon Age II. Wtedy zajmowało to chyba lekko ponad 1 GB, ale tu to pewnie będzie trochę inna bajka i zamknie się na 2-3 jakbym miał strzelać.

Co do limitek to widzę, ładny meksyk się zrobił. Sam pamiętam miałem zamawiać jakoś tyg przed premierą ( bo niby były inne rozkminy typu- może jeszcze coś dodadzą czy będzie tańsza itd.), na szczęście mam już od sierpnia na ultimie zamówione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem do sklepu 3kropki.pl i mają jeszcze 9 sztuk edycji limitowanych w polskiej wersji na stanie :) dobrze że mi sie udało... tak to jest jak się zwleka do końca..;) do popularnych sklepów nie ma już co walić bo wszędzie juz limtek już brak... obdzwoniłem chyba wszystko.

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre xD Teraz czekamy na atak na konsole.

Ps.Widzieliście na głównym info o Battlefield 3?

Wersja na konsole będzie wyglądać jak najniższe możliwe detale na PC! Nie wiem czy mam płakać czy się śmiać...Jeżeli już to jak srednie,ale nie najniższe z możliwych!.Widzieliśmy przecież ostatnie gamepleye z nowych map do multi i każdy się chyba ze mną zgodzi,że wygląda grafika bardzo dobrze na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Wersja na konsole będzie wyglądać jak najniższe możliwe detale na PC! Nie wiem czy mam płakać czy się śmiać ... każdy się chyba ze mną zgodzi,że wygląda grafika bardzo dobrze na PS3.

No to nie znaczy że wersja na PS3 jest słaba, bardziej bym postrzegał to że na PC jest po prostu bardzo mocna :) Pytanie czy szklanka jest w połowie pusta czy w połowie pełna? :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze wyglądać na ps3 ale do średnich z pc będzie jeszcze brakowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×