Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem, że w tej części mają postawić na aktorów już sprawdzonych w dubbingach, więc naprawdę spodziewam się najgorszego. Nie mogę już słuchać tych samych drętwych głosów, które pojawiają się w prawie każdej lokalizowanej grze. Najgorszy jest często aż rażący brak dopasowania głosu do odgrywanej postaci, zarówno pod kątem wieku, jak i budowy ciała. Do tego ta nieznośna, sztuczna, teatralna dykcja, która kompletnie nie nadaje się do gier i filmów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy fake, nie obraził bym sie jak bym dostał taką edycję limitowaną :whistling::

BF3-Limited-Edition-Physical-Warfare-Pack.jpg

Pudełka metalowe w Saturnie po 29 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie nieznanych lub mało znanych aktorów albo kogoś od słuchowisk radiowych, wtedy masz pewność że pieniądze które za to wezmą będą dla nich coś znaczyły i przyłożą się do pracy, bo jak dobrze się spiszą to będą mogli liczyć na kolejne zlecenia ;) dubbing kz2 nie był najgorszy, było kilka niepasujących tonowo kwestii (sony mogło je podmienić w jakimś patchu :(); podkład w Uncharted jest chyba najlepszy z jakim się spotkałem (nawet przez chwile nie skojarzyłem głosu Drake'a z postacią Jarosława Bobereka, wystąpił też w wielu innych grach, o czym dowiedziałem się na jego profilu wikipedi - tak bym nigdy nie wiedział), w KZ3 najgorszym podkładem był głos Englerta jako Narville'a (przecież aktor jest stary, jak może podkładać głos pod kogoś w średnim wieku?);

ktoś pytał dlaczego wielu na forum pyta o ew. zmianę wersji językowej? odpowiedź na to kryje się pod tym linkiem

:D

Masz rację,ale wielkie koncerny jak Sony czy EA nie zatrudnią mało znanych aktorów, bo to znane nazwiska sprzedają grę. A szkoda :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w empikach te metalowe pudełka się pojawią czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak to bedzie z battlelogiem trzeba bedzie od nowa wszystkich zapraszac i tworzyc plutony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuję metalowego pudełka do BF3,ponieważ grę będę "przechowywał" w napędzie konsoli :biggrin:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w empikach te metalowe pudełka się pojawią czy nie?

Nie tyle pojawią, co powinny od dawna być. Steelboxy są w Media, Saturnach i wlaśnie w stacjonarnych empikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak to bedzie z battlelogiem trzeba bedzie od nowa wszystkich zapraszac i tworzyc plutony

Podbijam pytanie, ma ktoś jakieś info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem ci 26tego :)

Sam sobie odpowiem 25 ;D

Edytowane przez lewis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Slizer, a nie którzy od razu stękali, że NA PEWNO nic nie poprawią jeśli chodzi o grafikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slizer to i tak był kod z przed paru miesięcy, grałem i grafika była jadalna a jak teraz jeszcze ją doprawią to będzie MNIAM!!! palce lizać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Był to kod z targów, który był pokazywany dziennikarzom. (tak powiedziano na pokazie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wyglada porownujac Gilotyne do singla BFBC2. Jest duzy skok jakosciowy, maly, czy efekty swietlne sa takie same jak w KZ2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zajebiście i efekty dźwiękowe są bardzo dobre, oświetlenie super, chyba prócz Killzone 3 najładniejsza gra. Na razie nie widziałem ładniejszej gry od Killzone 3. Nie licząc Exów to B3 nie ma w sobie równych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem,że ten pokaz będzie w Pasażu.verymad.gif

Przychodzę do Pasażu,a tu pusto.Mówię: Ku... o co chodzi?unsure.gifDopiero od gościa dowiedziałem się,że pokaz jest w Magnolii.

I wróciłem do domu ze skuloną głową.confused.gif

To moja relacja.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :thumbsup: Mam takie dość nietypowe pytanie,ale prosze o odpowiedz...

Jestem świeżym dość graczem jeżeli chodzi o gry typu BF czy MOH,chciałbym się zapytać czy jeżeli chodzi o gre online to są jakieś osobne miejsca dla ''poczatkujących''? Czy od razu rzuca sie kazdego do jednego wora wraz z tymi którzy spędzają po 15h na dzień przy konsoli? :thumbsup: Póki co jedynie grałem w ostatniego MOH-a,no ale online po 30s zazwyczaj było po mnie...czy tutaj da sie inaczej? Czy tylko trening,trening,trening w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pudełek to pojawia się spory nonsens ze strony dystrybutora. Steelbox owszem można kupic, ale na zasadzie pre-ordera który tyczy się wyłącznie wersji standardowej, a w dodatku całe pudełko jest "ponoc" uniwersalne na każdą platformę także panowie dostajemy box od PC/X360 pod pudełko PS# :rofl:

@up

Potrenowac w singlu możesz najwyżej sterowanie. W multi sztuczna inteligencja jest nieco wyższa także jest to różnica, nie uwzględniając już o odmiennym mechanizmie rozgrywki, ale kwestia czasu nim załapiesz styl gry i po początkowej frustracji będzie spora przyjemnośc z gry :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :thumbsup: Mam takie dość nietypowe pytanie,ale prosze o odpowiedz...

Jestem świeżym dość graczem jeżeli chodzi o gry typu BF czy MOH,chciałbym się zapytać czy jeżeli chodzi o gre online to są jakieś osobne miejsca dla ''poczatkujących''? Czy od razu rzuca sie kazdego do jednego wora wraz z tymi którzy spędzają po 15h na dzień przy konsoli? :thumbsup: Póki co jedynie grałem w ostatniego MOH-a,no ale online po 30s zazwyczaj było po mnie...czy tutaj da sie inaczej? Czy tylko trening,trening,trening w singlu?

o ile pamiętam to w bbc 2 był kill level czy cos podobnego i jak Ci słabo szło to przy dołączeniu trafiało sie do serwera z podobnym kill levelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam to w bbc 2 był kill level czy cos podobnego i jak Ci słabo szło to przy dołączeniu trafiało sie do serwera z podobnym kill levelem.

Skill level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi sztuczna inteligencja jest nieco wyższa także jest to różnica

W multi nie ma sztucznej inteligencji :smile: Chyba że grasz z botami.

Jestem świeżym dość graczem [...] czy jeżeli chodzi o gre online to są jakieś osobne miejsca dla ''początkujących''?

Często zdarza się, że drużyny są wymieszane i można spotkać osoby od 1 do maksymalnego poziomu. Jedyna rada, jaka przychodzi mi na myśl, to nie biegać "na pałkę" i licząc na swój refleks i opanowanie pada. Wprawić się można z czasem, ale na początku najlepiej trzymać się w półdystansie. Wyskoczenie 1 na 1 z kimś kto gra od dłuższego czasu to najkrótsza droga do frustracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi nie ma sztucznej inteligencji :smile: Chyba że grasz z botami.

Często zdarza się, że drużyny są wymieszane i można spotkać osoby od 1 do maksymalnego poziomu. Jedyna rada, jaka przychodzi mi na myśl, to nie biegać "na pałkę" i licząc na swój refleks i opanowanie pada. Wprawić się można z czasem, ale na początku najlepiej trzymać się w półdystansie. Wyskoczenie 1 na 1 z kimś kto gra od dłuższego czasu to najkrótsza droga do frustracji :)

No własnie,taką zamierzam przyjąć taktyke na początek :thumbsup: zobaczymy jak będzie,mam nadzieje że nie zniechęce się po kilku dniach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :thumbsup: Mam takie dość nietypowe pytanie,ale prosze o odpowiedz...

Jestem świeżym dość graczem jeżeli chodzi o gry typu BF czy MOH,chciałbym się zapytać czy jeżeli chodzi o gre online to są jakieś osobne miejsca dla ''poczatkujących''? Czy od razu rzuca sie kazdego do jednego wora wraz z tymi którzy spędzają po 15h na dzień przy konsoli? :thumbsup: Póki co jedynie grałem w ostatniego MOH-a,no ale online po 30s zazwyczaj było po mnie...czy tutaj da sie inaczej? Czy tylko trening,trening,trening w singlu?

W Singlu to możesz potrenować sterowanie i obsługę pada jak masz z FPS na konsoli pierwszy raz styczność. Pobierz Homefronta DEMO Multi z PSS i tam możesz sobie potrenować granie w multi. Będziesz miał już troche wprawy w multi. Nie poddawaj sie jaak będziesz na początku dostawał baty. Trening trening i jeszcze raz trening może z ciebie zrobić miszcza.:thumbsup: Powodzenia.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×