Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Chwalą się pewnie tylko wersją z PC, bo zapowiadali że na nią kładą nacisk. To tak jak Call of Duty i wsparcie dla Xboxa. Tam też chyba wszystkie materiały pochodzą z X'a.

Gdyby kampania promocyjna byla wylacznie z konsolowego gameplay'u, to DICE moglo by zapomniec o tych dziesiatkach nagrod zdobytych na tegorocznych targach. Swoja droga widzialem tabele z pre-orderami na platformy z USA. Na xbox360 580 tys, na Ps3 280 tys. Na pc nie bylo. W kazdym badz razie widac, jaka moc maja te teasery z PC. :)

Scley kiedy będzie beta BC 3 ?

We wrzesniu! :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiacie, gdzie taniej i czy zamówienie pre-order'a w poszczególnych sklepach rożni się zawartością? Czekam na Wasze propozycje, a najciekawszą w moim mniemaniu podam na 1st stronie, żeby Inni też skorzystali :thumbsup: oraz samemu zamówię w najbliższym czasie ;). Podajcie cenę i inne detale!

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartosc sie niczym nie rozni. Muve ma cene 199zl -20zl wiec teoretycznie za 179zl limitka,ale nie wiem dokladnie o co w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartosc sie niczym nie rozni. Muve ma cene 199zl -20zl wiec teoretycznie za 179zl limitka,ale nie wiem dokladnie o co w tym chodzi

Jak zamówisz bf3 na muve.pl dostajesz dodatkowo 20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam preorder na ultimie,myśle że się nie zawiodę skoro Resistance 3 dostałem tydzień przed premierąthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta bedzie niby 11 09 2011

tak wyczytalem na zagranicznym forum,poczekamy zobaczymy

Przestań czytać plotkarskie portale. Beta najwcześniej pod koniec m-c, jak nie później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może na temat ewentualnej obsługi Move'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie działać jak "Black" ? jeżeli nie to dla mnie zwykły crap

battlefield bad company 2 to zwyczajne g...o. Czy otrzymam to samo ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie działać jak "Black" ? jeżeli nie to dla mnie zwykły crap

battlefield bad company 2 to zwyczajne g...o. Czy otrzymam to samo ?

Ban 12 godzinny mało było? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba jest niereformowalnym idiotą.Takie rzeczy wynosi się pewnie z domu...Jestem trochę zawiedziony że beta nie jest jeszcze dostępna.Mam nadzieję że udostępnią jak najszybciej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba jest niereformowalnym idiotą.Takie rzeczy wynosi się pewnie z domu...Jestem trochę zawiedziony że beta nie jest jeszcze dostępna.Mam nadzieję że udostępnią jak najszybciej.

Sądzę że "betę" która w zasadzie powinna się nazywać demo MP, zobaczymy pod koniec miesiąca jeśli w ogóle.Powodów może być wiele, ja obstawiam marketingowe, wziąwszy pod uwagę że wiele ostatnich wiadomości mocno zaniepokoiła światową społeczność BF-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na betę aż tak bardzo się nie napalam. Chętnie obadam jak wyjdzie, ale tym razem nie chcę przesadzić jak z BC2. W tamtą trzaskałem dzień w dzień, więc jak kupiłem pełną wersję, odpaliłem multi i jako pierwsza mapa zaczął się ładować Valdez ,aż przysiadłem lol.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobra informację dot. samolotow :)

Łapcie gameplaya

.

_____________________________________________________________________________

A swoją drogą gra ktos jeszcze w 1943 czy bad company 2 ? Bo bylbych chetny na squad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakim cudem niby wygląda Ci to na gameplay z BF3? To BFplay4free dry.gif Minus!

Edytowane przez Bas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oznacza ta magiczna liczba 12,ktora sie pojawila na tweeterze chyba 2 dni temu. Data ogloszenia "bety" a moze tyle wlasnie dni pozostalo jej wypuszczenia. Dobrze chociaz,ze bedzie wyszukiwarka serwerow i voice-chat. Ciekawi mnie tez ile bedzie hejtowania DICE za to,ze gra wyglada tak a nie inaczej :biggrin:

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oznacza ta magiczna liczba 12,ktora sie pojawila na tweeterze chyba 2 dni temu.

to ilość do której DICE zredukowało liczbę graczy na mecz w rozgrywce online na konsolach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twittera, info zdjęcie ze wczoraj, ale dopiero teraz miałem czas wrzucić.

Edytowane przez Scley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twittera, info zdjęcie ze wczoraj, ale dopiero teraz miałem czas wrzucić.

czyli jezeli dzisiejsza data jest juz raczej nieaktualna, to bety mozemy sie spodziewac w przeciagu tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga część trailera/teasera ma wyjść 16 września więc nie sądzę żeby w tym tygodniu dane nam było zagrać.

A moze sie mylisz?... Czyzby licznik do bety open i posiadaczy MOh'a?

http://www.physicalwarfare.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×