Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, gdzie w Krakowie można dostać PS move? Sam kontroler bez starter packa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się o dostępności Uncharted 2 w poznańskim MM na ul. Szwajcarskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kupuj na szwajcarskiej bo dla mnie nie będzie :) (jeśli jeszcze jest kilka szt.) a co do samego kontrolera move to wiem że są na allegro po 200zł ( i ludzie do kupują ahhahahhahahah) ale noobki. W Media Expert są start packi po 200zł. Kamerke se możesz sprzedać. Sony coś dostaje ataku z dystrybucją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W Media Expert są start packi po 200zł. Kamerke se możesz sprzedać. Sony coś dostaje ataku z dystrybucją

Jakbyś przeczytał kilka wątków wcześniej to byś wiedział, że startery w media expert poszły wszystkie w pierwszych minutach promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie w Krakowie można dostać PS move? Sam kontroler bez starter packa

Jak bardzo chcesz mogę CI przywieść z Włoch, cena 40 Euro. Ale gwarancja 1 Rok, realizacja tylko w punktach SONY. Jak coś to info na PM

Andrzej

post-28453-0-18531000-1292932471_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS move wszędzie poszło w górę, nie wiem czy da się teraz taniej kupić starter packa za mnie niż 260, a nie mówie już o samym kontrolerze który jeszcze nie dawno chodził po 150, a teraz ponad 250....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj paczkę z zavvi.com - czas oczekiwania to 15 dni od dnia wysłania.

Jedno co mnie zdziwilo - to ze gra nie bylo zafoliowana. To jest normalne czy ja takiego pecha miałem?

Co istotne to plyta jest w stanie idealnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kontrolery same nie chodzą po 260zł bo taniej start packa kupić można. Tylko ludzie są naiwni i po tyle kupują same kontrolery na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic, ale w Euro rtv Red Dead Redemption za 159 zł (normalnie 189)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic, ale w Euro rtv Red Dead Redemption za 159 zł (normalnie 189)

189? Ja w wakacje kupowałem za 170 nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

189? Ja w wakacje kupowałem za 170 nówkę.

Bazuje na obecnych cenach dostępnych na stronce euro. Wiadomo, że w Święta drożej dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty masz jakas umowe z "euro"? calys czas piszesz o tym "euro", ze x tam tyle kosztuje, ze y mozna za tyle kupic itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku listopada kupilem RDR w Media Markt za 159 zl - wtedy w Euro gra była w granicach 180zł ;)

Dlatego warto sprawdzać gdzie i za ile gry są. Bo ceny się szybko zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty masz jakas umowe z "euro"? calys czas piszesz o tym "euro", ze x tam tyle kosztuje, ze y mozna za tyle kupic itp

Umowy z euro nie mam :rolleyes:, ale wchodzę i sprawdzam ich ofertę, bo po prostu tam mam najbliżej i chcę być na czasie jak coś fajnego wyjdzie a mnie oferta ominie.

Bo do Media Marktu i do Saturna mam prawie 1h drogi kolejką, więc sam rozumiesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic, ale w Euro rtv Red Dead Redemption za 159 zł (normalnie 189)

hehe a ja miesiąc temu kupiłem nówkę w folii z DLC za 95 zł... także "krajowe" ceny są boskie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja miesiąc temu kupiłem nówkę w folii z DLC za 95 zł... także "krajowe" ceny są boskie!

wiadomo że oprócz paru tytułów w naszym kraju nie opłaca się

gdzie wyrwałeś taką atrakcyjna cenę? na zavvi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że oprócz paru tytułów w naszym kraju nie opłaca się

gdzie wyrwałeś taką atrakcyjna cenę? na zavvi?

Na amazonie, tam ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Warto śledzić codziennie.

Przykładowo:

http://www.amazon.co.uk/Electronic-Arts-FIFA-11-PS3/dp/B003T9W2UU/ref=pd_ts_vg_h__1?ie=UTF8&s=videogames

czy

http://www.amazon.co.uk/Take-2-Borderlands-PS3/dp/B0026IBHI8/ref=pd_ts_vg_h__52?ie=UTF8&s=videogames

PS. z zavvi już się wyleczyłem, mam dość czekania ponad 2 tyg ze względu na urząd celny. No i wysyłka 1 funt za każdą sztukę..... a na amazonie za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie, tam ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Warto śledzić codziennie.

Przykładowo:

http://www.amazon.co...F8&s=videogames

czy

http://www.amazon.co...F8&s=videogames

PS. z zavvi już się wyleczyłem, mam dość czekania ponad 2 tyg ze względu na urząd celny. No i wysyłka 1 funt za każdą sztukę..... a na amazonie za darmo ;)

za darmo jak zakupy sa powyzej 25 funtow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy F1 w wersji ang po wlaczeniu w Polsce sciagnie patcha w rodzimym jezyku ? Bo jesli mam dac 30-50 zl wiecej tylko i wylacznie za polska instr. obslugi to wole przyoszczedzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj paczkę z zavvi.com - czas oczekiwania to 15 dni od dnia wysłania.

Jedno co mnie zdziwilo - to ze gra nie bylo zafoliowana. To jest normalne czy ja takiego pecha miałem?

Co istotne to plyta jest w stanie idealnym

jesli dostales castlevanie to tak juz jest z grami od konami. jak zamawialem batmana to byl w folii wiec wszystko jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za darmo jak zakupy sa powyzej 25 funtow :)

no tak, dla mnie to oczywiste bo nie kupuje za mniej niż 25...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś spotkał się w stacjonarnym sklepie gdziekolwiek z just cause poniżej 100 zł?

Bo one weszło chyba do platyny to powinno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×