Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ tylko, że te wszystkie gry w promocji nie są do kupienia z rabatem 40% od razu, tylko trzeba kupić dodatkowo grę nie przecenioną. Na przykład Deus Ex kosztuje 120zł z rabatem, żeby móc kupić go w tej cenie, do koszyka dodaję jeszcze jedną grę z grupy A ( nie przecenioną ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko, że te wszystkie gry w promocji nie są do kupienia z rabatem 40% od razu, tylko trzeba kupić dodatkowo grę nie przecenioną. Na przykład Deus Ex kosztuje 120zł z rabatem, żeby móc kupić go w tej cenie, do koszyka dodaję jeszcze jedną grę z grupy A ( nie przecenioną ).

Mimo wszystko jeżeli ktoś jeszcze może nie nabył jakiejś gry tak jak ja np. GT5 za 89zł nie jest drogo, a dostaje się 40% na takiego Deusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie niezła opcja, zainteresowała nawet takiego fana zakupów w Anglii jak ja :) Bulletstorm za 9 dyszek jest też na zavvi, a Deus za 120 to już super okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko zacząłem chwalić muve.pl Ogólnie to jakaś padaka, na stanie mają chyba tylko Deusa, na co nie spojrzę to dostępność 3-5 bądź 7-14 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2011 za 159,90 do 15 września dla wybrańców

Promocja!

Każdy, kto nabył w naszym sklepie F1 2010, DIRT 2, DIRT 3 lub GRID na dowolną platformę i zdecyduje lub zdecydował się już na zakup F1 2011 w przedsprzedaży, otrzyma 20 złotych zniżki na tę grę, również na dowolną platformę.

Kto się łapie na promocję to lepszej oferty chyba nie znajdzie.

http://www.gram.pl/sk0_8AffJOq6_F1_2011.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdzie najlepiej i najtaniej kupić przedpremierowo Battlefielda 3.

Pozdrawiam.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, gra nie ma jeszcze miesiąca, a zbiera same wysokie noty. Tylko się lekko zdziwiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwić to się może człowiek nie potrafiący przeliczać walut ;D

£27.99 (cena deusa na amazonie) to zgodnie z dniem dzisiejszym 141zł. Do tego trzeba doliczyć jeszcze procenty które pobiera bank za przelew w innej walucie (około 30 groszy z 1 gbp jeśli się nie mylę) Czyli £27.99 = 150zł. Jeśli wszystko dobrze policzyłem, to cena nie wynosi 130zł, a 150 zł. Pomyłka o 20 zł :P Zresztą z tego co obserwuje serwis amazon, cena zmienia się tam z dnia na dzień w zakresie 1-5 funtów. Jednego dnia La Noire był do kupienia po mniej więcej 110 zł, dwa dni potem kosztował 150zł... Po krótce, z amazonem jest jak z giełdą ;)

Edit:

A propo cen, jeśli kogoś interesuje (nie wiem, czy to atrakcyjna cena), to Dark Souls edycja limitowana jest na amazonie po £36.91, czyli mniej więcej 196zł.

IMO się opłaca ;]

Edytowane przez Asepl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie kupowałem nic w Anglii więc policzyłem funta za 4,7zł. A żadnych procentów nikt nie pobiera, już nie raz kupowałem za granicą i takich opłat nie ma. Może przy przelewach, ale przy płatności kartą na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może tylko niektóre banki pobierają dodatkową opłatę. Co do kursu walut radzę sprawdzić

http://kursy-walut.mybank.pl/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie Fight Night Champion? W polskim sklepie/serwisie/itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał z amazona albo zavvi, ceny różnią się o pare groszy. Wyjdzie mniej więcej 90-100 zł.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przepraszam :P

Edytowane przez Asepl
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej FIFE 12??

W nie których sklepach dają 2 złote paki UT na 6 miesięcy. Do każdej gry jest taki dodatek czy tylko do wybranych??

Jak jest z tymi wersjami ocenzurowanymi. W niektórych wersjach nie PL są niby loga firm bukmacherskich <_<

Nie wiem czy to nie jest dobra oferta:

1. FIFA 12 PS3 + bonus pack + szalik

2. FIFA 12 wysyłka za free

Jeśli macie ciekawsze oferty to dajcie linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej FIFE 12??

W nie których sklepach dają 2 złote paki UT na 6 miesięcy. Do każdej gry jest taki dodatek czy tylko do wybranych??

Jak jest z tymi wersjami ocenzurowanymi. W niektórych wersjach nie PL są niby loga firm bukmacherskich <_<

Nie wiem czy to nie jest dobra oferta:

1. FIFA 12 PS3 + bonus pack + szalik

2. FIFA 12 wysyłka za free

Jeśli macie ciekawsze oferty to dajcie linki

Nie wiem czy najtaniej ale ja zawsze kupowałem fife w sklepie stacjonarnym w MM lub Saturnie. Jeśli masz taką możliwość oczywiście :) Z tego co pamiętam zawsze mieli taniej niż pre ordery na allegro i w dodatku pamiętam że kupiłem już w poniedziałek a premiera była w piątek. Tak przynajmniej było w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej FIFE 12??

W nie których sklepach dają 2 złote paki UT na 6 miesięcy. Do każdej gry jest taki dodatek czy tylko do wybranych??

Jak jest z tymi wersjami ocenzurowanymi. W niektórych wersjach nie PL są niby loga firm bukmacherskich <_<

Nie wiem czy to nie jest dobra oferta:

1. FIFA 12 PS3 + bonus pack + szalik

2. FIFA 12 wysyłka za free

Jeśli macie ciekawsze oferty to dajcie linki

Loga firm bukmacherskich beda ocenzurowane tylko w lidze polskiej? czy w zagranicznych tak samo?

PS jak FIFE kupie w MM albo Saturnie w dniu premiery albo i wczesniej to 2 zlote paki tez beda?

Dzieki z gory za odp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loga firm bukmacherskich beda ocenzurowane tylko w lidze polskiej? czy w zagranicznych tak samo?

PS jak FIFE kupie w MM albo Saturnie w dniu premiery albo i wczesniej to 2 zlote paki tez beda?

Dzieki z gory za odp ;]

Z tego co mi wiadomo to ze wszystkich lig zniknac loga firm bukmacherskich. A Polskiej Ligi nie bedzie. Tzn bedzie ale bez strojow, herbow itd itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otóż przeglądając alledrogo natrafiłem na pewnego użytkownika i aż mi się nie chce wierzyć w tak niskie ceny, ale wydaje się że raczej to nie "cegły". A mianowicie:

LBP2 - 65 zł http://allegro.pl/little-big-planet-2-move-polski-jezyk-wys24h-i1800362046.html

KZ3 - 72,99 zł http://allegro.pl/killzone-3-ps3-move-polski-jezyk-wys24h-fv-i1809944322.html

GT5 - 86,99 zł http://allegro.pl/gran-turismo-5-ps3-polska-wersja-wys24h-fv-i1813976819.html

Szczególnie LBP2 ma mega niską cenę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem na allegro LPB2 w PL lang nowka 67zl w allgame z katowic/na allegro tez sa , dzisiaj ide odebrac ;p cena mega okazyjna prawie polowe mniej niz w sklepach...maja tez ps movy nowki za 128 zl... ;p z tego co mi wiadomo to gry tanie bo powyciagane ze promocyjnych zestawow z lpb2 jak i move starter pack ... i sprzedawane osobno...

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×