Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekam z FIFA do piątku własnie dzwoniłem do MM w czeladzi i już mają ale 199zł , gośc powiedział że w piątek w gazetce ma byc i cena pewnie będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na fifę czekam do czwartku/piątku. Zakładam, że będzie w gazetce MM/Saturna za 159zł około albo jakieś promo empikowe. Co roku były jakieś promocje to w tym roku też będą:)

W ubiegłotygodniowej gazetce z MM z Kalisza określono cenę Fify 12 na konsole na 169 zł, a na pc na 99 zł, tak więc myślę, że taka cena będzie obowiązująca w tych sieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj na nikogo nachodzić ani nic , ale Ultima i inne sklepy wysyłkowe już powinny mieć jeśli Saturny i MM sprzedają już grę. Nie po to składałem pre ordera żeby czekać 2 dni dłużej. Zdaję się , że to mój ostatni pre order tzw ten i PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj na nikogo nachodzić ani nic , ale Ultima i inne sklepy wysyłkowe już powinny mieć jeśli Saturny i MM sprzedają już grę. Nie po to składałem pre ordera żeby czekać 2 dni dłużej. Zdaję się , że to mój ostatni pre order tzw ten i PES.

Z grami od Electronic Arts zawsze tak jest i tak samo będzie z BF3 w sklepach typu MM/Saturn gra będzie dostępna już 24 października :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj na nikogo nachodzić ani nic , ale Ultima i inne sklepy wysyłkowe już powinny mieć jeśli Saturny i MM sprzedają już grę. Nie po to składałem pre ordera żeby czekać 2 dni dłużej. Zdaję się , że to mój ostatni pre order tzw ten i PES.

Masz w tym trochę racji ale ja to rozpatruję w taki sposób, że może Saturny i MMy mają jakieś pierwszeństwo z tego typu dostawami, bo Ultima ogólnie spodziewała się dostać dzisiaj ale ponoć nie dostali, zresztą chyba Ty pisałeś o tym w temacie o FIFIE.

Z 2 strony wydaje mi się też, że Supermarkety w ten sposób walczą o klientów ze sklepami internetowymi, tzn udaje im się dostać gry wcześniej i mniej lub bardziej oficjalnie zaczynają sprzedawać. Z 2 strony zazwyczaj w Supermarketach nie ma wszystkich DLC jakie dostaje się przy zamawianiu ze sklepu internetowego, chociaż z tym to chyba tak różnie bywa.

Ale jest szansa, że coś się zmieni znowu jeśli chodzi o wysyłkę z tych sklepów internetowych bo pamiętam jeszcze parę lat temu to działało tak, że wysyłali dzień przed premierą góra 2 i w dniu premiery bądź 1 dzień przed premierą miałeś grę. Teraz i tak już wysyłają wcześniej, zazwyczaj jest to 3-4 dni przed premierą. A po takich akcjach supermarketów znowu sklepy internetowe będą musiały czymś zachęcić klientów do kupna u nich, jeżeli dużo osób zacznie zaopatrywać się w MM i Saturnach. Ba w marketach jest nawet taniej i to chyba bije w oczy najbardziej w tej chwili...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś kiedyś coś na ultima.pl ? Jak oni się spisują? Kiedy można się spodziewać kuriera z grą? przed premierą w dniu premiery czy już po?

p.s. bo rozpatruje nad zamówieniem Battlefield 3 edycji limitowanej

Ja zamawiam z Ultimy wszystkie gry jakie kupuję.I zawsze było tak,że dzien przed premierą to maksymalnie.Raz w dzien premiery w południe a raz po 18.00.Spodziewam się raczej 25.10.11.Ale jak będzie 24 to się na pewno nie zdziwię.Ultima jest dobra.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sklep z allegro "sklep psx"? kupował tam ktoś?

jak nie to daje na ultimie zamówienie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznan Media Markt Bukowska 179zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn w Lubiniu :

Fifa 12 - 169 zł

Gran Turismo 5, Killzone 3, Little Big Planet 2, Motorstorm Apokalipsa - 79,99 zł / sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie galeria pestka Poznań Fifa za 179 zł, a zakupiona w media markcie na bukowskiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w cenie oraz dostępności w PL headsetu sony 2.0 ( tej nowszej wersji) ?

51572485083f6fb67237z.th.jpg

Edytowane przez vincii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w MM w czeladzi 199zł ale podobno w piatek ma być przecena, a w M1 na stoisku z grami 189zł , w Saturnie 179 zł , Auchan w sosnowcu jeszcze nie ma ale podobno dziś dojedzie w cenie 180 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie po premierze najtaniej dostanę nową fifę bo w dniu premiery mają być jakieś przeceny a nie zalezy mi tak na czasie byle by pograć do dam że jestem ze szczecina więc w grę wchodzą prawie wszystkie sklepy oprócz media expert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Deusem? Miesiąc po premierze jest za 19 funtów na Amazonie. Jest tak tani, że się nie łapie na free delivery. Miałem nie brać za 28 bo funt wysoko stoi, ale przy takiej cenie to się nie opanuję. Jeszcze Rezydent Emil żeby przesyłka była darmowa i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrian , jeśli nie zależy ci na czasie to poczekaj nie więcej niż pół roku a dostaniesz fifę za połowę ceny . ja tak zrobiłem fifą11 , miałem kupić w dniu premiery ,ale odpuściłem i nawet nie zauważyłem jak przeleciało kilka miesięcy i kupiłem na allegro za niecałą stówkę , nówkę w werji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale aż tyle nie chcem czekać ale lepiej dać 150 po 30września niż teraz 200zł

Sądzisz że po 30-stym będzie około 150 zł kosztowała Fifka??

Edytowane przez djh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyjątkowo w tym roku 150 nie będzie nigdzie. Zwykle te promocje były w oficjalną premierę (piątek) lub w premierowy weekend, zwykle ogłaszane w gazetkach kilka dni wcześniej. A teraz ani widu ani słychu, 169 co mają niektóre sklepy to chyba najniższa cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w MM dodatkowo za zakup Fify 12 dostaję się szalik Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj udało w legnickim MM kupić dwie FIFY 12 za 298 (wspólnika mam) czyli po 149 zł, była promocja "druga gra za pół ceny".

Można też skorzystać ze zwykłej promocji i kupić za 179 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×