Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

FIFA 12 najtaniej we wszystkich sklepach stacjonarnych, które obejmuje promocja od EA. Jeśli chodzi o Mortala to w RTV Euro kupisz obecnie za 129 zł.

Dzięki! A wiesz może jakie to są sklepy? MM? Empik?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie w jakim internetowym sklepie są najtańsze gry albo jakieś fajne promocje. Bo przejrzałem ofertę sklepu Muve ale z tego co tam mają (chodzi o ofertę 2 gry w tym 2 40%taniej) wygląda na to że np. Mortal Kombat normalnie kosztuje ok. 160zł bo po tej zniżce 84zł jak zajrzycie to będziecie wiedzieć o co mi chodzi

Na allegro nówkę MK wyrwiesz za 100 więc, jeśli chcesz kupić specjalnie jakąś grę żeby mieć MK taniej o 16zł to raczej żaden interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A wiesz może jakie to są sklepy? MM? Empik?...

Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Carrefour, Tesco, Ultima.pl, Sklep.PSXExtreme.pl, Sklep.Gram.pl, Sklep.Gry-Online.pl, Merlin.pl i Empik.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na te gry z RGD ATV.Kupilem nie dawno BATTLEFIELDA 3 w tej promocji 129zł. Niebył oryginalnie zapakowany.ONLINE PASS na szczescie nieuzyty.Płyta posiadała drobna cienką rysę co mnie wkurzyło bo jestem wyczulony na takie rzeczy.Jakbym chciał kupić uzywke to bym kupil a te otwieranie w sklepach gier to są jakies jaja i kpina tzreba cos z tym zrobic niesadzicie? Dodam tez ze bylem spytac w tym  RTV Euro AGD czy jest mozliwosc oddania tej gry z rysą i wymienic na nowa to Pani w tym sklepie w bardzo niemily sposob odpowiedziala mi ze niemoge jej zwrocic poniewaz to ja sam moglem ja porysować...No ludzie żal;/ Moglem  sie nie dac ale w koncu to olalem.Uwazajcie na te otwierane gry bo niewiadomo co moze was spotkac.   ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już niestety standard. Większość stacjonarnych sklepów sprzedaje używki w cenie nowej gry.

Ja zawsze bardzo dokładnie oglądam pudełko, bacznie zwracam uwagę na to jak zapakowana jest gra.

Bardzo często rezygnuję z zakupu,a w niektóre sklepy omijam szerokim łukiem.

To co to robią te sklepy to czyste złodziejstwo, okradają graczy z 30-40% wartości gry.

Co można wyczytać w komentarzach taki stan rzeczy uważany jest za normę jako bonus dla pracowników.

Przydało by się nagłośnić ten problem w mediach growych jak i mainstreamowych.

Nie dajmy się więcej okradać!!!

Może to trochę offtop, bo to nieodpowiedni temat na taką dyskusję. Przydałby się osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już niestety standard. Większość stacjonarnych sklepów sprzedaje używki w cenie nowej gry.

Ja zawsze bardzo dokładnie oglądam pudełko, bacznie zwracam uwagę na to jak zapakowana jest gra.

Bardzo często rezygnuję z zakupu,a w niektóre sklepy omijam szerokim łukiem.

To co to robią te sklepy to czyste złodziejstwo, okradają graczy z 30-40% wartości gry.

Co można wyczytać w komentarzach taki stan rzeczy uważany jest za normę jako bonus dla pracowników.

Przydało by się nagłośnić ten problem w mediach growych jak i mainstreamowych.

Nie dajmy się więcej okradać!!!

Może to trochę offtop, bo to nieodpowiedni temat na taką dyskusję. Przydałby się osobny temat.

jedyną możliwością walki jest baczne oglądanie pudełka i kupowanie tylko tych oryginalnie zapakowanych

inną sprawą że jesteśmy małą garstka uświadomionych,tłumy w saturnie łykają wszystko

to jest patologia a juz z bf3 to kompletne przegięcie

nie interesuje mnie ta gra ale dokładnie policzyłem sztuki na półce w saturnie ostatnio jak byłem-31

wszystkie były otwierane-no i co ma zrobić ten co chciałby kupić a wie o tym?

albo jest twardy i szuka w innym sklepie albo bierze używkę w cenie nowej

jest to chore żeby kupować nową grę i zastanawiać się czy nie jest porysowana albo kody zużyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by jednak stworzyć osobny temat i pisać o tym:)? Trzeba to nagłośnić tak niemoze byc przeciez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by jednak stworzyć osobny temat i pisać o tym:)? Trzeba to nagłośnić tak niemoze byc przeciez...

Tu na forum to sobie możesz pisać...

Trzeba poinformować o całym procederze ludzi odpowiedzialnych za dystrybucję gier na Polskę: CD Project, Cenega, Sony itd. Bo wymiana poglądów między użytkownikami spowoduję, że przestaną kupować tam gry a proceder dalej będzie kwitł, niekumaci ludzie i tak będą brać gry z "tych" sklepów pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze czas napisac jakąś wiekszą notkę z kilkoma komentarzami jak ludzie kupili uzywki w sklepach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jak wyglądają takie pudełka, które są pakowane po raz drugi? Jaka jest różnica między nimi, a tymi oryginalnie zapakowanymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jak wyglądają takie pudełka, które są pakowane po raz drugi? Jaka jest różnica między nimi, a tymi oryginalnie zapakowanymi.

Na folii zapakowanej drugi raz nie ma paska z logosami ps3. Taki pasek, nie wiem jak go nazwać profesjonalnie - ale służy do "rozdzierania" folii tongue.gif

Na obrazku masz oryginalna folie z paskiem w dole pudełka.

http://fotofotki.pl/images/dkco5xkl21d3h6kxin.jpg

Edytowane przez krettinio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, teraz wiem na co uważać :)

Właśnie myślałem o tym pasku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w rtv euro agd. u mnie w sklepie i chyba w każdym w sieci te gry które są wystawione na sklepie to są same pudełka, a płyty mamy w klaserze, to co jest w zapasie czyli więcej niż jedna sztuka są oryginalnie zapakowane. Gry wyciągamy z pudełka po to żeby zmniejszyć możliwość kradzieży za, którą jesteśmy obciążani, bo wynieść taką gre to nie problem więc musicie to zrozumieć bo nie każdemu uśmiecha się pracować po to żeby później z wypłaty cię kasowali. Nie wiem w jaki sposób gry wystawione są w Saturnie, ale wnioskując po tym co piszecie to chyba oryginały leżą na półkach, wieć pomyślcie o tym, że nie ma większego problemu wziąć gre, odpakować ją między regałami i spisać np. kod online, więc tu też winni są klienci, a nie sam sklep. Troche więcej kultury wśród ludzi i nie byłoby takich sytuacji.

Chcecie pisać jakieś pisma do producentów, żeby cośz tym zrobili, a wystarczyłoby aby producenci udostępniali jakieś pokazowe pudełka, ale to znając życie byłby za duży koszt i koło się zamknie, czyli dalej będziemy mieli to co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gry które są wystawione na sklepie to są same pudełka, a płyty mamy w klaserze,

a inne sieci mają gry np. w pudełkach z zamkiem magnetycznym... albo w gablotkach. Jak sklepu nie stać, to niech się na jakiś tańszy towar przerzuci..

Edytowane przez Tecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mame też takie pudełka, jak myślisz że w jakiś sposób ochroniłoby to przed kradzieżą to sie grubo mylisz. Potrafią kraść aparaty, telewizory to i gre ukradną. A co do magnetycznych zabezpieczeń to nie chce nikomu podpowiadać ale wystarczy jak masz siatke, torbe, kieszeń wyłożoną folią aluminiową to już na bramkach nie bedziesz "piszczał" więc trzeba sie w inny sposób zabezpieczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poinformować o całym procederze ludzi odpowiedzialnych za dystrybucję gier na Polskę: CD Project, Cenega, Sony itd.

Toście się nagle obudzili i odkryli Amerykę. Wiadomo o tym od wielu lat, pisano w prasie a było nawet kilku takich co poszło na policję. I .ówno z tego wyszło bo brak poszkodowanych. Takie oficjalne stanowisko organów ścigania.

Więc dajcie sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w rtv euro agd. u mnie w sklepie i chyba w każdym w sieci te gry które są wystawione na sklepie to są same pudełka, a płyty mamy w klaserze, to co jest w zapasie czyli więcej niż jedna sztuka są oryginalnie zapakowane. Gry wyciągamy z pudełka po to żeby zmniejszyć możliwość kradzieży za, którą jesteśmy obciążani, bo wynieść taką gre to nie problem więc musicie to zrozumieć bo nie każdemu uśmiecha się pracować po to żeby później z wypłaty cię kasowali. Nie wiem w jaki sposób gry wystawione są w Saturnie, ale wnioskując po tym co piszecie to chyba oryginały leżą na półkach, wieć pomyślcie o tym, że nie ma większego problemu wziąć gre, odpakować ją między regałami i spisać np. kod online, więc tu też winni są klienci, a nie sam sklep. Troche więcej kultury wśród ludzi i nie byłoby takich sytuacji.

Chcecie pisać jakieś pisma do producentów, żeby cośz tym zrobili, a wystarczyłoby aby producenci udostępniali jakieś pokazowe pudełka, ale to znając życie byłby za duży koszt i koło się zamknie, czyli dalej będziemy mieli to co jest.

Mame też takie pudełka, jak myślisz że w jakiś sposób ochroniłoby to przed kradzieżą to sie grubo mylisz. Potrafią kraść aparaty, telewizory to i gre ukradną. A co do magnetycznych zabezpieczeń to nie chce nikomu podpowiadać ale wystarczy jak masz siatke, torbe, kieszeń wyłożoną folią aluminiową to już na bramkach nie bedziesz "piszczał" więc trzeba sie w inny sposób zabezpieczać.

Dawno temu pracowałem na ochronie w podobnym sklepie i nie zgadzam się z Tobą, to że ludzie kradną to problem sklepu to raz. A dwa, najwięcej kradną pracownicy sklepów, a nie zwykli ludzie, zanim oskarżysz klientów pierw lepiej sprawdź swoje szeregi. Nawet był o tym ostatnio obszerny dokument (Youtube, nastepnie TV) o pracownikach EURO,mm,saturn itd. największy udział w znikaniu artykułów mają pracownicy sklepów.

Jestem pewien że owe markety stać na 1 ochroniarza postawionego przy grach, jeżeli to jest taki problem, ale oczywiście łatwiej wymyślić klaser. Jestem pewien że tym sposobem tracicie klientów. (np mnie z tego powodu) Wiem, że z pozycji kasjera ciężko coś z tym zrobić, ale nie zwalajmy całej winy na klientów i nie sprzedawajmy im pół produktów (klient powinien być o tym informowany, produkt bez folii, produkt rozpakowany itd itp. cena odpowiednia niższa). Z resztą ceny są tak wygórowane, że kradzież jednej gry zwróci się przy sprzedaży 2,3, więc nigdy nie pomyślę biedny duży market.

Jeszcze raz powtórzę kradzież to problem sklepu i sprzedawanie używanych lub też 'odfoliowanych' gier jest typem cwaniactwa, jak i kradzież. Jak zwykle tracą na tym uczciwi ludzie...

Edytowane przez Marcoch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema sory że troche nie w temacie ale nie wiem gdzie to umieścić. Wczoraj włożyłem do napędu swojego ps3 gta 4 zaczeła sie instalacja gdzieś przy połowie może 60 % instalacja sie zatrzymuję i nie chce ruszyć dalej ? o co chodzi ?

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w rtv euro agd. u mnie w sklepie i chyba w każdym w sieci te gry które są wystawione na sklepie to są same pudełka, a płyty mamy w klaserze, to co jest w zapasie czyli więcej niż jedna sztuka są oryginalnie zapakowane. Gry wyciągamy z pudełka po to żeby zmniejszyć możliwość kradzieży za, którą jesteśmy obciążani, bo wynieść taką gre to nie problem więc musicie to zrozumieć bo nie każdemu uśmiecha się pracować po to żeby później z wypłaty cię kasowali. Nie wiem w jaki sposób gry wystawione są w Saturnie, ale wnioskując po tym co piszecie to chyba oryginały leżą na półkach, wieć pomyślcie o tym, że nie ma większego problemu wziąć gre, odpakować ją między regałami i spisać np. kod online, więc tu też winni są klienci, a nie sam sklep. Troche więcej kultury wśród ludzi i nie byłoby takich sytuacji.

Chcecie pisać jakieś pisma do producentów, żeby cośz tym zrobili, a wystarczyłoby aby producenci udostępniali jakieś pokazowe pudełka, ale to znając życie byłby za duży koszt i koło się zamknie, czyli dalej będziemy mieli to co jest.

Ok. Wyciągacie gry i kładziecie puste pudełka. Tylko czemu z jednej gry kilkanaście pudełek, które leża na półce są zapakowane w nieoryginalną folie?? Wystarczy chyba jedno pudełko otworzyć i dać na półkę, a reszta niech leży na magazynie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. rezerwowałem przez internet, potem podszedłem do kolesia. Gdy wrócił z magazynu dał mi nieoryginalnie pakowane(pewnie przed chwilą) Niestety zauważyłem to dopiero w domu ponieważ się spieszyłem. No trudno. Przynajmniej działa :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że kolega chce bronić duże sieci, ale my mówimy o przypadkach gdy płyty normalnie są w pudełkach, a widać nieoryginalne foliowanie. A to co innego niż trzymać płyty w klaserach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może telewizory też bedziecie z obudowy wyjmować i kłaść samą obudowę na półkę? Żeby było bezpieczniej?

To ze ludzie kradną i im się udaje to wasza wina macie słabą ochronę.Powinniscie zadbać oto żeby bylo lepiej bo otwierajac gry oszukujecie klientow (Nowa w foli) Ale ludzie są mądrzejsii i potrafią zauważyc bubla z nieorginalną folią.Ja jestem bardzo niezadowolony kupilem otwarta raz gre z rysą a jak chciałem wymienic to spotkała mnie niezbyt miła rozmowa z panią przy kasie ze nieprzyjmie jej bo ja ją sam porysowałem! A KTO JĄ OTWIERAŁ WCZESNIEJ CHYBA NIE JA! To są jakies jaja i kpina.Na potęge otwieracie gry a potem gadacie ze to dla bezpieczenstwa...Jakbym chciał uzywke to bym se kupił na allegro...Róbcie tak dalej a nikt nie będzie uwas gier kupywał.Brawo za takie podejscie...U mnie wasz sklep jest juz przegrany.To porazka na całej lini....Niech ktoś niepowie nie mam troche racji?

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może telewizory też bedziecie z obudowy wyjmować i kłaść samą obudowę na półkę? Żeby było bezpieczniej?

To ze ludzie kradną i im się udaje to wasza wina macie słabą ochronę.Powinniscie zadbać oto żeby bylo lepiej bo otwierajac gry oszukujecie klientow (Nowa w foli) Ale ludzie są mądrzejsii i potrafią zauważyc bubla z nieorginalną folią.Ja jestem bardzo niezadowolony kupilem otwarta raz gre z rysą a jak chciałem wymienic to spotkała mnie niezbyt miła rozmowa z panią przy kasie ze nieprzyjmie jej bo ja ją sam porysowałem! A KTO JĄ OTWIERAŁ WCZESNIEJ CHYBA NIE JA! To są jakies jaja i kpina.Na potęge otwieracie gry a potem gadacie ze to dla bezpieczenstwa...Jakbym chciał uzywke to bym se kupił na allegro...Róbcie tak dalej a nikt nie będzie uwas gier kupywał.Brawo za takie podejscie...U mnie wasz sklep jest juz przegrany.To porazka na całej lini....Niech ktoś niepowie nie mam troche racji?

No dokładnie. Płacąc chce mieć KOMPLETNY PRODUKT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może telewizory też bedziecie z obudowy wyjmować i kłaść samą obudowę na półkę? Żeby było bezpieczniej?

To ze ludzie kradną i im się udaje to wasza wina macie słabą ochronę.Powinniscie zadbać oto żeby bylo lepiej bo otwierajac gry oszukujecie klientow (Nowa w foli) Ale ludzie są mądrzejsii i potrafią zauważyc bubla z nieorginalną folią.Ja jestem bardzo niezadowolony kupilem otwarta raz gre z rysą a jak chciałem wymienic to spotkała mnie niezbyt miła rozmowa z panią przy kasie ze nieprzyjmie jej bo ja ją sam porysowałem! A KTO JĄ OTWIERAŁ WCZESNIEJ CHYBA NIE JA! To są jakies jaja i kpina.Na potęge otwieracie gry a potem gadacie ze to dla bezpieczenstwa...Jakbym chciał uzywke to bym se kupił na allegro...Róbcie tak dalej a nikt nie będzie uwas gier kupywał.Brawo za takie podejscie...U mnie wasz sklep jest juz przegrany.To porazka na całej lini....Niech ktoś niepowie nie mam troche racji?

masz:)

chcą zwalczać piractwo a w sumie w pewien sposób robią podobnie

używają nie swój produkt,grają a później wciskają za wygórowaną cen używany produkt/czasami z wykorzystanymi kodami bo i takie przypadki były

wczoraj kupiłem drogą kamerę cyfrową

co się nadzwoniłem,naszukałem żeby znaleźć ten model

wreszcie znalazłem w jednej z dużych sieci

profesjonalnie podeszli,na drugi dzień po telefonie był na sklepie specjalnie dla mnie,kolor i specyfikacja

zastrzegłem że otwierany sprzęt ma być przy mnie

facet czekał i śmiał się do mnie jak rozpięczętowywał oryginalne plomby sony że normalnie wściskają powystawowy

bo tego dużo zostało

a co ludzie robią z wystawowym sprzętem-kiedyś w satrunie widziałem kolesia który wściskał obiektyw aparatu do środka na chama

nie skumał że wystarczy wyłączyć i sam się schowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem bf3 w ultimie również w tej promocji EA za 129zł i nie miała ona chyba oryginalnej folii bo nie miała na niej tego paska PS3, ale płyta w stanie idealnym i online pass niezużyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×