Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W Empiku to już jest, War in the North 150, The Run 150, Duke 59. W zasadzie to już w zeszłym tygodniu było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka tytulow w gazetce Vobis miedzy innymi la noire za 99 i duke 59

a co do "promocji" gier ea: bf3 fifa i run to sie tak nie jarajcie bo ceny ich gier bardzo szybko spadaja i nie bedzie to dziwne jak za miesiac te tytuly beda juz po 89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka tytulow w gazetce Vobis miedzy innymi la noire za 99 i duke 59

a co do "promocji" gier ea: bf3 fifa i run to sie tak nie jarajcie bo ceny ich gier bardzo szybko spadaja i nie bedzie to dziwne jak za miesiac te tytuly beda juz po 89

co do the runa zgadzam sie zejdzie ponizej 100 ale fifa i bf bedzie trzymal cene 130-170zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka słów na temat promocji EA w warszawie. ceny nie są jednakowe . ja akurat nabyłem bf3 w euro rtvagd za 129 zł, ale w mm ostrobramska, saturn złote tarasy czy empik galeria mokotów ceny fify, nfs,bf3 to 149 zł. w carrefour kolo chciał mi sprzedać bf3 za 130 ale nieorginalnie zapakowaną, po dłuższej rozmowie na temat online passa sam przyznał że kod został wykorzystany. uważajcie na te pieprzone paski z napisem "ps3" na folii jeśli ich nie ma to oznacza że gra była otwierana i jest duuuża szansa że kod online wyparował.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Także nabyłem swoją kopię, ale dopiero w RTV Euro AGD w Forcie Wola za 129 zł (btw, podobno jeszcze tam jest kilka sztuk oraz na okopowej i kasprzaka).

W centrum nie można kompletnie liczyć na cenę poniżej 149 zł. Można tylko się nachodzić i zdenerwować ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt od jutra Battlefield 3, Fifa 12 i NFS The Run za 119 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w sklepie ultima jest jeszcze bf3 za 129 zł ?

Nie wiem. Sprawdź na stronie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt od jutra Battlefield 3, Fifa 12 i NFS The Run za 119 zł

Skąd takie wiadomości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nie ma polskiej flagi, na Battlefieldzie :P

Gdybym był liderem pewnej partii powiedziałbym, że to zakamuflowane działania niemieckiej sieci handlowej, których celem jest wykorzenienie polskiego patriotyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Battlefielda 3 w Rtv EURO Agd za 129 zł. Chyba otwierany bo folia nie była oryginalna. Ale online pass jest, płyta nieporysowana. Niestety okładka(ta kartka) trochę pogięta, ale chyba nie ma sensu oddawać bo przecież nie będę go trzymał w gablotce. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie aktualnie znajdę Demon’s Souls Black Phantom Edition?

171170-dem.jpg</br>

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie aktualnie znajdę Demon’s Souls Black Phantom Edition?

amazon.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos_83 miałeś rację.Przed godzinką kupiłem ostatnie sztuki Fify i Battlefielda w Rtv Euro Agd.258 zł za 2 gry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem kupić kilka gierek na gt ale goście tam chyba żyją w innym świecie i tak uwaga 2 największe hity!

batman ac+nfs the run obie po 160zł!

nfs the run, The Fight, nba2k11, dirt 3, Portal 2 -500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, gdzie mogę Dead Space 2 Edycję Kolekcjonerską po rozsądnej cenie? Na allegro niestety ni ma na chwilę obecną ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, gdzie mogę Dead Space 2 Edycję Kolekcjonerską po rozsądnej cenie? Na allegro niestety ni ma na chwilę obecną ;/

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem kupić kilka gierek na gt ale goście tam chyba żyją w innym świecie i tak uwaga 2 największe hity!

batman ac+nfs the run obie po 160zł!

nfs the run, The Fight, nba2k11, dirt 3, Portal 2 -500zł

Bo prawda jest taka, że nikt na bieżąco nie śledzi rynku i cen. Tak samo jest na allegro. W tych serwisach każdy myśli, że zarobi kokosy. Chociaż jak komuś będzie zależało na sprzedaży to na pewno obniży cenę.

Korzystnych cen trzeba szukać na forach. Często-gęsto jak się weźmie od kilku użytkowników a co za tym idzie - na każdą grę się doliczy te 7zł za przesyłkę to i tak wyjdzie taniej niż pakiecik gier od chcącego zarobić allegrowicza/gametradowicza teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta teraz też będę tak sprzedawał, zawsze dawałem sensowne ceny ale jak widzę dużo osób bierze nfs the run za 150zł:P

Strasznie mnie irytują Ci handlarze na gt, tutaj konto psn jednego z nich:

http://www.yourgamercards.net/profile/kilin25

Koleś nawet nie gra na konsoli i tak żeruje na graczach którzy nie są świadomi cen i wciska im wszystko drożej.

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w saturnie poświęciłem trochę czasu i sprawdziłem parę gier

znajomy tam pracuje i nigdy nie kupuje gier ani nie wymienia a jest na bieżąco:))

no wiec przejrzałem ok 30 bf3-żaden nie był oryginalny,każdy był rozpakowany,przegrany i ponownie zapakowany

na 10 batmanów tylko jeden miał pasek ps3

z bullestorm było lepiej-połowa była oryginalnie zapakowana-śmiesznie tak stały koło siebie te foliowane na sklepie i te z paskiem ps3

oczywiście cena ta sama

alice była jedna ,nie wzbudza zainteresowania także była ok

więc przyglądajcie się przed kupnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić te gumowe nakładki na analoga? Bo jeden mi się popsuł i źle się teraz bez nie go gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×