Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiałem Shaun White Skateboarding . i Mortal Kombat vs DC Universe i Knights Contract i dziś napisali że wysyłka w piątek bo Shaun White Skateboarding brak na magazynie :( a wie ktoś moze gdzie w dobrej cenie dostane UFC 3 premiera w piątek ale moze juz gdzies mają ??

Mam to samo - ten sklep niczym nie różni się od sprzedawców z Allegro (no dobra, niektórych z nich). Sprzedają towar, którego nie ma na stanie. Raz już tak miałem ze sklepem PSX Extreme - po 2 tygodniach z łaski odesłali kasę na konto. Ciekawe o którym piątku napisali Ci z Muve.pl. Coś mi się wydaje, że to moje pierwsze i ostatnie u nich zamówienie.

Lepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców - Ultima nie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - ten sklep niczym nie różni się od sprzedawców z Allegro (no dobra, niektórych z nich). Sprzedają towar, którego nie ma na stanie. Raz już tak miałem ze sklepem PSX Extreme - po 2 tygodniach z łaski odesłali kasę na konto. Ciekawe o którym piątku napisali Ci z Muve.pl. Coś mi się wydaje, że to moje pierwsze i ostatnie u nich zamówienie.

Lepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców - Ultima nie zawodzi.

ja tez pierwszy raz zmawiam u nich i mam nadzieje że o tym piątku pisali . ja ostatnio tylko na GT kupuje i wymieniam gry(dopiero 11 tranzakcji ) i powiem szczerze że czekam do 3 dni :) polecam wszystkim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś moze gdzie w dobrej cenie dostane UFC 3 premiera w piątek ale moze juz gdzies mają ??

Ja dziś zamówiłem z stąd :http://allegro.pl/ufc-undisputed-3-ps3-ufc-3-paragon-i2108531742.html

Myślę że nigdzie taniej nie znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mam tak samo, co można się było domyśleć po moim poście, kupując pisało że wysyłka 24 h, zaczekam, nie spieszy mi się nigdzie, za tą cenę mogę im wybaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy Duke Nukem Forever na euro.com.pl za 39 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czasem czy to nie tylko w sklepie internetowym.

Zamawiał ktoś z muve.pl w weekend Shaun White Skateboarding ?

Ja zamawiałem Knights Contract i dzisiaj dostałem przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem Knights Contract i dzisiaj dostałem przesyłkę.

Ja również zamawiałem Knights Contract i Shaun White Skateboarding lecz tak jak inni dostałem e-maila że przesyłka się opóźni...

Mogli by chociaż z grzeczności wysłać Knights Contract...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś w nocy Duke Nukem Forever na euro.com.pl za 39 zł!

Jeszcze trochę i będą go dawać gratis do Gali.

Szału nie ma. Jedynie co mnie rozbawiło to pierwszy AC za 89zł jak nawet na PSS jest za 39zł.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, na euroagdrtv licha ta promocja. konsole o 50zł taniej, move pack też, a gry ledwo o 10zł i to jeszcze ceny są nieopłacalne. Jedynie co to Duke Nukem Forever za 39zł ale gra nie mój klimat więc nic nie upolowałem, promocja trochę fail ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie sądzicie, że na takich promocjach zrobicie interes życia. Oprócz promocji EA, które potrafią być naprawdę niezłe(chociaż ta świąteczna akurat do nich nie należała) to ze świeczką szukać dobrej promocji. Tylko ta z Saturna z grami za 50zł była ok, ale gier było mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Media Expercie i Fifa 12 na Ps3 za 124zł... Normalnie tanio jak na ten sklep...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Media Expercie i Fifa 12 na Ps3 za 124zł... Normalnie tanio jak na ten sklep...

W każdym mediaexpert takie promocje? BF3 u nich za 219 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym mediaexpert takie promocje? BF3 u nich za 219 zł.

w każdym są inne ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym unchartedem to nie jakiś błąd ? Zamówiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę wziasc za uncharted 3 kupioną w dniu premiery, online pass wykorzystany ?

A ceny w tym euro swoją drogą śmieszne uncharted 3 99zł a 1 i 2 też po 99 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę wziasc za uncharted 3 kupioną w dniu premiery, online pass wykorzystany ?

A ceny w tym euro swoją drogą śmieszne uncharted 3 99zł a 1 i 2 też po 99 :D

Śmieszne czy nie ale cena części trzeciej jest niezła :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena niezła, że sama się zastanawiam czy się nie skusić. A chciałam poczekać z U3 jeszcze trochę, ale teraz mnie chyba poniesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na euro.com.pl gra Uncharted 3: Oszustwo Drake'a za 99zł.

Bardzo dobra okazja!

+ dla Ciebie za info.

Gra zarezerwowana, w piątek odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Uncharted 3 to naprawdę niezła cena, ale coś jest na rzeczy bo dziś byłem w MM Gdańsku (Matarnia) i tam cena jest 119zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Uncharted 3 to naprawdę niezła cena, ale coś jest na rzeczy bo dziś byłem w MM Gdańsku (Matarnia) i tam cena jest 119zł.

Bo może być tak , że taka cena jest wtedy gdy zamawiasz przez stronę, a w sklepie już drożej. Spotkałam się już z takimi sytuacjami, że kupione w internecie nawet z odbiorem w sklepie wychodzi taniej niż by poszło się i chciało kupić z półki na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może być tak , że taka cena jest wtedy gdy zamawiasz przez stronę, a w sklepie już drożej. Spotkałam się już z takimi sytuacjami, że kupione w internecie nawet z odbiorem w sklepie wychodzi taniej niż by poszło się i chciało kupić z półki na miejscu.

Ale przecież on pisze że był tam w sklepie sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×