Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jednak nie platinum, Games4You, 119 zł

428993_368690206484254_244770618876214_1409063_1465101563_n.jpg

To było wiadomo, zbyt mało czasu od premiery upłynęło, o platinum pomyślą za jakieś 2-3 miesiące ;>

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z gamesaver.pl?

Bo ceny tam są w miarę ok, np. nowe Darksiders 67zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z gamesaver.pl?

Bo ceny tam są w miarę ok, np. nowe Darksiders 67zł

Brat chciał kupić stamtąd Darksiders ale niestety brak towaru ;(

Zamawiałem z tego sklepu jakieś 2-3 gry, wszystko profesjonalnie ale ponad 80% gier jest w innych językach niestety. Nie wiem skąd je sprowadzają ale to, że nie ma w większości gier do wyboru języka PL mnie denerwuje i rzadko tam zamawiam.

Ale obsługa bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszło jak świeże bułeczki. Sam HS jest warty 2x tyle.

Pewnie rzucili jedną sztukę i bijcie się ludzie, to by pasowało do Empiku :)

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pyanit na Zavvi widziałem promocję 2 gry za 25funtow tylko właśnie nie wiem jak to zamówić bo nigdy niw zamawiałem z zagranicy podpowiedzcie co mam i gdzie założyć dodam że mam konto normalne w banku WBK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pyanit na Zavvi widziałem promocję 2 gry za 25funtow tylko właśnie nie wiem jak to zamówić bo nigdy niw zamawiałem z zagranicy podpowiedzcie co mam i gdzie założyć dodam że mam konto normalne w banku WBK

Ok' date=' wygląda to tak(pamiętaj żeby nie używać polskich znaków):

Pierwsze co musisz zrobić po założeniu konta i zalogowaniu się to kliknąć na [b']Address Book[/b] i klikasz na Add New Address, w pole Name wpisujesz imię i nazwisko, w Address swój adres, wybierz kraj Poland, w Postcode wpisujesz kod pocztowy, w Address Description wpisujesz tylko nazwę pod jaką będzie na stronie wyświetlany dany adres, np dom, itp. W E-mail address podajesz swój email. Możesz też podać swój nr telefonu chociaż nie wiem po co mieliby dzwonić, ja podałem komórkowy. Na końcu klikasz na Submit.

Teraz klikasz na Payment Details i klikasz na Add New Card.

W polu Cardholder Name wpisujesz swoje imie i nazwisko(o ile chcesz korzystać ze swojej karty :) jeśli nie to imię i nazwisko jakie jest wpisane na karcie ).

W Card Type wybierasz rodzaj karty - powinno być napisane w prawym dolnym rogu karty.

W Card Number wpisujesz 16 cyfrowy numer karty - oczywiście jest napisany na karcie.

Valid from nie musisz uzupełniać, musisz natomiast uzupełnić Expiry Date - czyli data wygaśnięcia karty - napisane na karcie.

Card Security Code to 3 cyfrowy numer, który jest z tyłu karty obok pola na podpis.

Następnie Name tak jak w adresie, w House Number wpisujesz adres, w Postcode kod pocztowy, w Country wybierasz Poland, w Phone Number nr telefonu, w Address Description wpisujesz to co wpisałeś w takim samym polu gdy podawałeś adres, np dom. Dzięki temu jeśli wybierzesz tą kartę do płatności to powinien od razu wybrać adres z opisem dom. Na koniec klikasz Submit.

Teraz przechodzimy do tego co tygryski lubią najbardziej :)

Wybierasz produkt, który chcesz kupić i klikasz na Buy, możesz dalej przeglądać i kupić coś jeszcze lub jeśli starczy to w górnym prawym rogu klikasz na My Shopping Basket, tam możesz usunąć produkt z koszyka krzyżykiem z prawej strony, bądź zmienić ilość zamawianego towaru plusikiem i minusikiem. Jeśli starczy tyle ile jest klikasz na Checkout, na następnej stronie będzie można wybrać adres na który mają wysłać i kartę z której pobiorą pieniądze. Jeśli wprowadziłeś po jednej sztuce z każdego rodzaju to nie ma co wybierać, możesz tylko sprawdzić czy wszystko się zgadza i kliknąć Continue, na następnej stronie będzie dostępna możliwość dostawy, opcja jest tylko jedna więc nie ma co wybierać, koszt przesyłki 0,99 funta. klikamy na Continue. Tu jest już podsumowanie, wystarczy na górze zaznaczyć że masz powyżej 18 lat, sprawdzić czy wszystko się zgadza i kliknąć Place Order. Teraz zavvi zablokuje 0,01 funta(5 groszy) na Twoim koncie aby sprawdzić czy da się później ściągnąć pieniądze z danego konta, czy konto istnieje i pewnie z kilku innych powodów. Te pieniądze są tylko zablokowane także po zakończeniu czasu blokady wrócą na konto. Pieniądze za paczkę podbiorą z datą wysłania czyli kiedy dostaniesz maila i status zmieni się na Dispatched.

I to by było na tyle.

Już nie raz pisałem o tym ludziom więc przeklejam tylko, mam nadzieję że nic od tamtej pory się nie zmieniło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile przez miesiąc zejdzie z ceny UFC 3 ?

Pewnie z 40-50zł jak większość gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile przez miesiąc zejdzie z ceny UFC 3 ?

Przez miesiąc to pewnie nic, chyba że używka.

Po 2-3 miesiącach można wypatrywać przecen w amazonie lub zavvi. W polskich sklepach coś ruszy się może za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc to pewnie nic, chyba że używka.

Po 2-3 miesiącach można wypatrywać przecen w amazonie lub zavvi. W polskich sklepach coś ruszy się może za pół roku.

Oczywiście miałem na myśli allegro ;x

W sklepach po miesiącu to się rzadko coś zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było wiadomo, zbyt mało czasu od premiery upłynęło, o platinum pomyślą za jakieś 2-3 miesiące ;>

Ja to wiem, dlatego wstawiłem to tym co pisali, że platinum będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal 2 z Amazon jest Pl?

Tak. Sam mam stamtąd. Trzeba mieć tylko ustawiony język systemu na PL i gra automatycznie też będzie miała polskie napisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tom Clancy's EndWar - Edycja Kolekcjonerska z oryginalnym HS znów dostępna za 64,49

Śpieszyć się, bo zaraz zabraknie.

http://www.empik.com...05,multimedia-p

Znowu wszystko szybko poszło.

Dostępne!!!

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do piątku w RTV Euro AGD jest darmowa wysyłka!

Do tego Uncharted 3 jest za 99 zł. więc jak ktoś planował kupić nie ma się nad czym zastanawiać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jestes wielki ! Właśnie poluje na HS od jakiegoś czasu a tu taka niespodzianka !

Zamówiłeś? Jeżeli już będziesz miał to napisz jaka to wersja headseta i czy warto kupić :thumbsup:(Choć w sumie dla samego headseta warto.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do piątku w RTV Euro AGD jest darmowa wysyłka!

Do tego Uncharted 3 jest za 99 zł. więc jak ktoś planował kupić nie ma się nad czym zastanawiać.

Dzięki za cynk! już chciałem na allegro za 120 kupić a tutaj ... 18 zł mniej :D

Dzięki wielkie, + się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś? Jeżeli już będziesz miał to napisz jaka to wersja headseta i czy warto kupić :thumbsup:(Choć w sumie dla samego headseta warto.)

Tak, zamówiłem, odbiór osobisty w sklepie. Z tego co widać na fotce to jest taki: http://allegro.pl/wireless-headset-100-oryg-sony-ps3-nowy-fv-24h-i2107756298.html

Tu jeszcze jest unboxing,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupić 2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA ile mam zaproponować?Ktoś się orientuje? Gra nowa w foli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×