Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

A ile taki RDR zajmie godzin gry?? i czy są zadania poboczne?

No pewnie, że są misje poboczne i nawet jest ich bardzo dużo.

Ile godzin dokładnie gra zamie tego nie wiem bo się cały czas bawiłem :D Ale to nie jest Uncharted że gra pęka po 9H grania, 30H murowane + do tego multi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR jedyna gra o dzikim zachodzie powaznie potraktowana przez twórców a gangsterskich jest na pewno więcej więc jak kolega wcześniej pisał chcesz pojeździć na koniu lub pościgać się dyliżansami lubisz prerie łapanie ków na lasso to musisz wziąć RDR a poza tym co kolega napisał czyli 30h +multi jest jeszcze UN( wiem że do GTA też są) dodatek kóry jest tak naprawdę nową grą więc czas jeszcze się powiększa polecam. Ceny obu porównywalne z przewagą dla GTA( można dostac trochę taniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV grałem i jest super ale załatw sobie wersje pl (są tam fajne ciekawostki jak serce statuy wolności itd) W RDR Nie grałem więc nie powiem ci nic o tej grze

Wow, jest polska wersja językowa :o ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o Polskie pudełko :D

Bo tam masz w środku jakieś duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o Polskie pudełko :biggrin:

Bo tam masz w środku jakieś duperele.

Instrukcja po polsku. :D Sam taką posiadam, ładnie wygląda to "Witamy w Liberty City" na drugiej stronie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niem ogłem znaleźć osobnego działu o Mass Effect 2 więc piszę tu. Zakupiłem Mass'a 2 i mam problem bo pan u którego kupiłem grę mówi mi że nie ma do niego żadnych kodów online a te dodatkowe misje są już wgrane na płycie prawda to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta IV tak jak napisał Pablos na ps3 jest po angielsku, lecz jak chodzi o pc to tam można ściągnąć polskie napisy tłumaczone,zrobione przez polskich fanów gta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli pan po prostu mnie oszukuje ze nie ma żadnego kodu do Mass'a. Dzięki :biggrin:

A czy jest możliwe że te dodatki (misje, jakiś kombinezon itp.)są na płycie i nie trzeba ich ściągać z psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe że te dodatki (misje, jakiś kombinezon itp.)są na płycie i nie trzeba ich ściągać z psn?

Musisz je odblokować kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je odblokować kodem.

Dzięki. Bo ,,gościu" u ktorego kupowałem napisał że jest to wszystko już na płytce z grą a kodu zadnego nie było no nic szkoda. A co RDR to najlepiej kup sobie GOTY czyli RDR i UN razem najtaniej widziałem na allegro nówkę za 107zł a używane to jak trafisz na okazę to i za 80-90żł wychaczysz. W sklepach stacjonarnych to najlepiej nie w RTV czy /saturnach tylko popytaj w tych ,,sklepach z grami ps3" u mnie w play&go w szczecinie za 120zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego RDR możesz kupić za 60-70zł a dodatek UN za ok 50-60zł (mała różnica jak na dodatek ale to jest w sumie cąłkiem nowa gra więc warto) obie oczywiście używki za nowe to trzeba doliczyć 15-20zł, a z doświadczenia wiem że po przejściu RDR'a będzie ci mało więc od razu lepiej zainwestowac w GOTY :biggrin:

Nie chce GOTY chwilowo nie działa mi net do konsoli wiec na necie nie moge grac

Ale nie potrzebny ci net chodzi tylko że będziesz mial 2 gry w jednym pudłęku są tam jeszcze jakieś dodatki ale chodzi głównie o to że taniej wychodzi GOTY niż kupować osobno RDR i RDR:UN dlatego myślę że warto zainwestować

Ale jak zawsze ,,wybór należy do ciebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr Un to Red Dead Redemption Undead Nightmare, czyli dodatek do RDR wnoszący dużo do rozgrywki. Warto go mieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tgj fosk gsoj sog josgsjfog ;)

Jak coś to ten dodatek nie wymaga podstawki, to tak dla kolegi bo ja wiem, że Wy wiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×