Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W przystępnej cenie to allegro, gg albo sklepy z grami w twoim mieście. A co sądzicie o Massie 2 za 59zł (z DLC) Deusie za 70zł (PL nie wiem czy do tej gry jest jakiś pas albo coś do ściągnięcia) Dead Space 2 za 60zł ( z Extraction jakaś limited jak każda praktycznie i tez nie wiem czy do niej powinien być jakiś pass czy nie) opłaca sie brać??

Allegro ma nówke trochę drogo, a w moim mieście nie ma sklepów z grami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro ma nówke trochę drogo, a w moim mieście nie ma sklepów z grami :biggrin:

To jak nówka to na allegro jest najbardziej okazyjnie no i jak nie masz w swoim mieście takich zacnych sklepików (u mnie w szcz często można trafić na promocję) to lipa albo weź używkę albo musisz poczekać na obniżkę:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przystępnej cenie to allegro, gg albo sklepy z grami w twoim mieście. A co sądzicie o Massie 2 za 59zł (z DLC) Deusie za 70zł (PL nie wiem czy do tej gry jest jakiś pas albo coś do ściągnięcia) Dead Space 2 za 60zł ( z Extraction jakaś limited jak każda praktycznie i tez nie wiem czy do niej powinien być jakiś pass czy nie) opłaca sie brać??

ME2 cos kolo 50zl to dobra cena, Deus za 70 zl jedynie jesli PL i dobrze by bylo jakbys przesylke mial w tej cenie np. 5zl za priorytet polecony, ENG chodza juz nawet po 40zl, do sciagniecia nic nie ma, takze mozesz brac uzywke. Dojdzie jeszcze koszt Missing Link o ile bedziesz chcial kupowac.

ma ktoś do sprzedania sloty na same dodatki do gta 4. Moje wersja gta 4 to BLES 00229

Chyba nie ten dzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po allegro to stracisz na tym ale nie jakoś nie wiadomo ile więc jak mk ci się znudziło to bierz RDR jedna z najlepszych gierek na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po allegro to stracisz na tym ale nie jakoś nie wiadomo ile więc jak mk ci się znudziło to bierz RDR jedna z najlepszych gierek na PS3

Jak dla mnie najlepsza fabuła z gier na PS3 w jakie grałem. Jedna z dwóch gier w życiu po których żałowałem, że się już skończyła (po pierwszym KOTORze na PC). Jeśli więc nie grałeś, a MK się znudziło jak napisał Adrian to bierz bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej można dostać Uncharted 3 (chodzio mi o sieć sklepów) ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro Rtv Agd była promocja na Uncharted 3 po 99 zł do niedawna jeszcze. Czy nadal jest to nie wiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką byście mi polecili gierkę na ps3 (którą mógłbym wymienić za Mortal Kombat) z dużym, w miarę otwartym światem i dobrą i długą rozgrywką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką byście mi polecili gierkę na ps3 (którą mógłbym wymienić za Mortal Kombat) z dużym, w miarę otwartym światem i dobrą i długą rozgrywką?

Batman, Just cause 2, gta 4, RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką byście mi polecili gierkę na ps3 (którą mógłbym wymienić za Mortal Kombat) z dużym, w miarę otwartym światem i dobrą i długą rozgrywką?

zdecydowanie Red Dead Redemption. lepszego sandboxa w tej generacji już raczej nie ujrzymy. Batman AC powinien być Twoim drugim wyborem. a jeśli przedkładasz rozpierduchę ponad fabułę, to podobnie jak Mation polecam Just Cause 2.

Edytowane przez zimzvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym, a nawet bardzo dobrym sandboxem jest InFamous

Nie każdemu wpada w gust, ale jak się komuś podoba, to naprawdę wciągnie ;]

Polecam ci jakąś wideorecenzje i obczaisz czy ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę tanio wyrwać Mass Effect 2??? :)

Ja wyrwałem na allegro za 59zł z kodem więc tam jest chyba najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić Assasin's creed brotherhood pl ??? na allegro jest pudełko i licytacja a nie ma kup teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV grałem i jest super ale załatw sobie wersje pl (są tam fajne ciekawostki jak serce statuy wolności itd) W RDR Nie grałem więc nie powiem ci nic o tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o gta 4? Warto kupić? Czy lepiej RDR?

Kup lepiej RDR :D Nie żeby GTA 4 było złe, ale na pewno jest gorsze od swoich poprzedników.

RDR to znakomita fabuła, świetne filmiki i piękna grafika. Wyraziści bohaterowie, emocje w czasie strzelanin i pogoni konnych (ohh :D) dość ciekawe misje fabularne (a nie tylko zabij, jedź, zabij, jedź) również muzyczna niczego sobie.

RDR to jest po prostu gra dla której warto mieć konsole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×