Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

WYdaje mi się że po 18 kupiłem, może 18,8 czy jakoś tak, ale tylko przez chwilę była taka cena.

Amazon Price History

Type Price When

Current ?30.00 Mar 23, 2012

Highest * ?39.99 Dec 25, 2010

Lowest * ?22.49 Dec 08, 2011

Average + ?34.19 -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem 18,74 ale nie wiem czemu vat wyniósl wtedy 0, chyba był jakiś błąd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować za:

just cause 2 ang folia 64zł z wysyłką

demons souls ang używana 59zł z wysyłką

assassins creed 2 ang używana 48zł z wysyłką

nfs undercover używana 25zł z wysyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować za:

just cause 2 ang folia 64zł z wysyłką

demons souls ang używana 59zł z wysyłką

assassins creed 2 ang używana 48zł z wysyłką

nfs undercover używana 25zł z wysyłką

Just Cause 2 opłaca się (w sumie normalna cena)

Demons souls opłaca się

Assasin's creed 2 się nie opłaca, nie chcę robić reklamy ale jakiś gościu wystawił na allegro go za 30zł razem w wysyłką, megaa ;D

Dam ci link :

http://allegro.pl/assassins-creed-2-ideal-i2234438153.html[/CODE]

Kup bo to mega okazja ;]

NFS Undercover opłaca się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal jest ta promocja to JC2 jest za takie pieniądze na PSS i to ze wszystkimi DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demons nówka około 60zł

Ale gdzie?

Powoli Skyrim na Amazonie tanieje. W tej chwili jest za 28 funtów.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.playandgo.pl/DualShock_3_Controller_Black_Folia-139.html

pady taniocha. Byłem dzisiaj i kupiłem. Jest to nowy rzut padów. Kupili je od dystrybutora z konsol z podwójnymi padami.

http://forum.polygamia.pl/playstation-3/czy-dualshock-3-dolaczany-do-slimow-jest-inny-niz-ten-od-fatow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.plays...re-spring-sale/

Spring Sale na PS Store. np:

Mini Ninjas 9,99 euro -36zł edit: jednak 39 zł

Dante's Inferno 9,99 euro - 36zł

Darksiders 7,99 euro - 29zł !!

Kilka ciekawych pozycji po 3,99 czyli ok 14 zł

Z tych po 3,99 fajnie wygląda Sky Fighter. Ma dobre oceny, co-op, klimat samolocików sprzed kilkunastu lat i grafikę 1080p.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dostałem kod rabatowy z muve.pl za ten błąd z grami za 0zł

I otóż kod nie działa, pisze że został już wykorzystany lub nie można go użyć, napisać do nich maila żeby wymienili czy jak ?

Wcześniej czytałem że ktoś już miał z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy Rayman Origins kupiony na amazon.co.uk będzie po polsku? (mam już 75% trofeów w wersji, a z tego co mi wiadomo w wersji angielskiej będę musiał je nabijać na nowo?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dostałem kod rabatowy z muve.pl za ten błąd z grami za 0zł

I otóż kod nie działa, pisze że został już wykorzystany lub nie można go użyć, napisać do nich maila żeby wymienili czy jak ?

Wcześniej czytałem że ktoś już miał z tym problem.

Reklamuj innego wyjścia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy Rayman Origins kupiony na amazon.co.uk będzie po polsku? (mam już 75% trofeów w wersji, a z tego co mi wiadomo w wersji angielskiej będę musiał je nabijać na nowo?)

Z tego co już ktoś wcześniej pisał Rayman z UK nie na polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dostałem kod rabatowy z muve.pl za ten błąd z grami za 0zł

I otóż kod nie działa, pisze że został już wykorzystany lub nie można go użyć, napisać do nich maila żeby wymienili czy jak ?

Wcześniej czytałem że ktoś już miał z tym problem.

Ja miałem taki problem i powiem ci nie będzie to łatwe pisąłem do nich i dzwoniłem a gości od nich tylko raz w ciągu dnia odpisuje na maile ok 17. Jak bardzo zależy ci na tym kodzie to musisz sie przygotować nerwowo na kłutnie z nimi ale mi wysłali nowy niby działa ale jeszcze nic nie zamówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem po tygodniu drugi kod rabatowy. Dla mnie to jest nie poważna firma a kontakt to jakiś żart. Daj sobie spokój z tym kodem wiesz czemu? Bo cena dla ciebie na stronie muve np. gta IV to 89 zł a cena sugerowana 109 i rabat jest liczony od ceny sugerowanej czyli ta zniżka to nie 40 % jak piszą a jedno wielkie gówno. Oni są cwani podnoszą cene sugerowaną bo od niej jest liczona zniżka 40% taki batman arkham city cena sugerowana 229 to weź od tego 40% :rofl: . Już na allegro bez zniżki taniej wychodzi. Szkoda czasu i nerwów.

Edytowane przez mati9106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękła mi płyta z Deus Ex. Zadzwoniłem do nich i usłyszałem że nie wymieniają płyt. W sumie to powinienem drzeć ryja o gwarancję na nośnik itd ale nie miałem już sił. W zamian dostałem kod 50% a że była akurat zniżka 129zł to kupiłem taniej.

Ogólnie mam zasadzę omijać polskich sprzedawców jak się da. W grudniu miałem zjazd z Ultimą (3 tygodnie czekałem na wysyłkę). Kupuję głównie na Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no polskie sklepy spoko Play &Go w szczecine ok nie oszukują ceny też spoko jest też taki sklep games4you na allegro zamawiałem też miło i tanio. Moim zdaniem powinniśmy zbojkotować to muve ich ceny no i poszanowanie klienta rodem ze średniowiecza człowiek wydaje u nich kasę (nie małą)na grę a oni traktują cię tak jak by robili przysługę że w ogóle ją wyślą miałem tak za The DarknessII dzwoniłem 2 dni a jak już ktoś odebrał to nic nie wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten sklep olałem ale kod sprzedałem i teraz mojemu kupującemu nie działa -.-

Muszą wymienić bo ich dorwę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem ostatnio kilka gier i teraz mam 285 zł na nowe, zdecydowałem się już na pewno na Killzone'a 3 (używkę za 61 zł) i LBP 2 (też używka za 70 zł). Obie nie mają ONLINE PASSU więc to chyba nic złego, że używane. Zostaję mi ciągle 154 zł. Zastanawiam się co jeszcze wziąć? A co wy sądzicie? Może CRYSIS 2 i FIGHT NIGHT CHAMPION(OBIE nowe po 80 zł), myślałem też nad Uncharted 3 za 100 zł wtedy zostaję mi 50 zł i co jeszcze :D Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem ostatnio kilka gier i teraz mam 285 zł na nowe, zdecydowałem się już na pewno na Killzone'a 3 (używkę za 61 zł) i LBP 2 (też używka za 70 zł). Obie nie mają ONLINE PASSU więc to chyba nic złego, że używane. Zostaję mi ciągle 154 zł. Zastanawiam się co jeszcze wziąć? A co wy sądzicie? Może CRYSIS 2 i FIGHT NIGHT CHAMPION(OBIE nowe po 80 zł), myślałem też nad Uncharted 3 za 100 zł wtedy zostaję mi 50 zł i co jeszcze :biggrin: Z góry dzięki za pomoc

Jeśli w Uncharted 3 nie grałeś, to obowiązkowo musisz go kupić, jeśli grałeś w poprzednie części to wiesz co cię czeka ;]

A te 50zł to na jaki gatunek gier chcesz wydać ? Bo teraz za 50zł dość spory wybór używanych gier masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 50zł to np. dante's inferno, The Sabotrur, GTA4,Darksiders, za 60zł możesz dostać Batmana AA,RDR lub RDR Undead Nightmare i wiele innych to są tylko te w które jak grałem i mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana :) Sprzedam jeszcze Fife 11, i w takim bądź układzie mam... KZ 2 za 61, LBP 2 za 70, UN 3 za 100 i wciąż wolne 75 zł :)

Co polecacie ? CRYSIS 2, FIGHT NIGHT CHAMPION, INFAMOUS 2, czy DIRT 3. Oczekuję gry z ładną grafiką, taką która wciąga i da kilka h dobre zabawy :) Dzięki za pomoc, decyzja podjęta, kasę wydam na FIFE 12 jak tylko stanieje :)

Edytowane przez patryk4150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Uncharted 3 nie grałeś, to obowiązkowo musisz go kupić, jeśli grałeś w poprzednie części to wiesz co cię czeka ;]

A te 50zł to na jaki gatunek gier chcesz wydać ? Bo teraz za 50zł dość spory wybór używanych gier masz.

Uncharted 3 owszem, to najlepszy wybór, jeśli grałeś w poprzednią część. Gra jest boska. Co do tej gierki za 50 zł, to ze szczerego serca polecam Enslaved: Odyssey to the West, gra świetna a przez wielu niedoceniana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet 2 gier w empik.com 49,99

http://www.empik.com...75,multimedia-p

http://www.empik.com...76,multimedia-p

http://www.empik.com...22,multimedia-p

POP trylogia + zapomniane piaski 79,99

http://www.empik.com/prince-of-persia-trylogy-prince-of-persia-zapomnane-piaski-ps3-ubisoft,prod59220217,multimedia-p

Niezłe czasem mają te promocje od ubisoftu w empik.com

Długo się niezastanawiajac zamówiłem 4x księże po 20 za sztukę wyszło :) a nawet mniej bo mam 5% zniżki

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×